Sebastian Szymański podczas treningu - fot. Woytek / Legionisci.com

Niegroźny uraz Szymańskiego

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kontuzja kolana Sebastiana Szymańskiego, której nabawił się podczas piątkowego treningu jest niegroźna. Zawodnik opuścił boisko z opatrunkiem na nodze. Badania okazały się jednak dobre. Pomocnik wróci do ćwiczeń za około 2-3 dni.

- Dobrą wiadomością jest to, że uraz Szymańskiego nie jest groźny - powinien wrócić do treningu za 2-3 dni - powiedział Sa Pinto.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 27.01.2019 / 11:07, *.play-internet.pl

Ale mi sensacja-kolanko Szymusia zabolało.Czekam z niecierpliwością na informacje o siniakach,które piłkarzom pojawiają się po treningach.(O ile się pojawiają oczywiście,bo przy takich "porcelanowych"a przede wszystkim kontuzjogennych zawodnikach śmiem w to wątpić).Wystarczy zresztą popatrzeć jak podczas meczu po każdej sytuacji stykowej padają jak ścięci i z szeroko rozłożonymi ramionami patrzą błagalnie w kierunku sędziego,czemu nie reaguje na"brutalny faul" podczas zwykłego wyskoku do główki.

odpowiedz
tomiacab - 30.01.2019 / 13:44, *.129.56

@FOREVER LEGIA: ale jestes popier.....ny

odpowiedz
Elf - 27.01.2019 / 09:02, *.vectranet.pl

Czyli wroci w okolicach kwietnia

odpowiedz
BIALY484 - 27.01.2019 / 06:06, *.214.145

Czyzby jednak za duze obciazenia jak na tak mlodego zawodnika...??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.