fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dni Carlitosa w Legii policzone?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wiele wskazuje na to, że dni Carlitosa w stołecznym klubie są już policzone. Hiszpan ma na stole konkretną ofertę z New York City FC i decyzja o zmianie barw klubowych zależy w dużej mierze od niego. Legia nie będzie mu robiła problemów ze zmianą barw klubowych, tym bardziej, że oferta Amerykanów oscyluje w granicach 2,5-3 mln euro.

Latem mistrzowie Polski zapłacili Wiśle Kraków za Carlitosa 450 tys. euro. Jeżeli 28-letni napastnik odejdzie, to 30% od różnicy między tymi transferami trafi na konto "Białej Gwiazdy".

Po zimowych przygotowaniach dało się dostrzec, że Ricardo Sa Pinto nie jest do końca przekonany do gry tym napastnikiem. Carlitos nie do końca pasuje do stylu, który Portugalczyk wprowadza w zespole mistrzów Polski.

W tym sezonie jednak to Hiszpan jest najskuteczniejszym zawodnikiem Legii. Po rundzie jesiennej zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji kanadyjskiej. Na swoim koncie ma 11 goli i 5 asyst.

Jako ciekawostkę możemy podać, że w ostatnich dniach Carlitos zaczął obserwować na Instagramie oficjalny profil nowojorskiego klubu. Podobnie było w przypadku Iuriego Medeirosa, który najpierw "polubił" Legię w mediach społecznościowych, a transfer oficjalnie został ogłoszony kilka dni później.

Jeżeli Carlitos odejdzie, to Legia na pewno sprowadzi nowego napastnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
Yama - 10.02.2019 / 07:46, *.net.pl

Trzeba zrobić miejsce dla kolejnego Portugalczyka

odpowiedz
siepacz - 09.02.2019 / 16:44, *.cyfrowypolsat.pl

Drodzy Państwo, bez histerii. Carlitos naprawdę nie jest żadną gwiazdą pierwszej wielkości. Robił więcej szumu niż efektu na boisku. Najwięcej strzelił? Bo występował z przodu, a co, najwięcej miał strzelić Hlousek? Podobno, jak zapewnia trener, w dobrej formie są Kulenović i Niezgoda i oni też przepracowali cały okres przygotowawczy z drużyną. Nie muszę daleko sięgać pamięcią w przeszłość, żeby przypomnieć sobie, jak zespół grał z dwoma napastnikami w kadrze. Przy dzisiejszych uwarunkowaniach technicznych i kadrowych oraz specyfice współczesnego futbolu mecze, w których wystąpią dwaj napastnicy naraz, zdarzą się może dwa razy w roku. Spokojnie jest czas na rozglądanie się bez paniki do czerwca.

odpowiedz
Rado - 09.02.2019 / 10:50, *.supermedia.pl

Sprowadzi...tylko kogo?? Last minute może być trudno...

odpowiedz
Papierowy tygrys - 09.02.2019 / 01:54, *.play-internet.pl

Po zmianach na stronie .ujowo czyta się komentarze, nie są po kolei, chronologicznie. Jak ktoś z kimś prowadzi ciekawy dialog i pojawiają się świeże wpisy kontynuujące polemikę to trzeba szukać, przewijać do końca. Kiedyś były po kolei, było ładnie i przejrzyście, data i czas komentu. Teraz jest bałagan i zamiast daty i czasu 2,4, 6 godz. temu. Redakcjo beznadziejnie to wygląda, powróćcie do starej szaty graficznej to będzie więcej chętnych do czytania i rozmowy. Po zmianach wszyscy Was krytykowali, nic Wam to nie dało do myślenia?

odpowiedz
Redakcja Legionisci.com - 09.02.2019 / 07:56, *.legionisci.com

@Papierowy tygrys: jest wręcz odwrotnie. Teraz jest możliwość odpowiadania bezpośrednio na czyjś komentarz i kontynuowanie dyskusji w jednym wątku (jedno pod drugim). Tak jak właśnie my teraz zrobiliśmy swój wpis w odpowiedzi na Twój. Wiele razy takie postulaty się pojawiały. Część osób jeszcze z tego dobrodziejstwa nie korzysta, ale z czasem się przestawią wszyscy.
Powrotu do starej szaty graficznej nie będzie.

odpowiedz
siepacz - 09.02.2019 / 16:36, *.cyfrowypolsat.pl

@Redakcja Legionisci.com: A szkoda.

odpowiedz
lhm - 10.02.2019 / 01:49, *.vectranet.pl

@Redakcja Legionisci.com:
Czy wy jesteście normalni?
Jest bajzel. Komentarze są bez sensu ustawione od najnowszego do najstarszego. A już odpowiedzi na konkretny komentarz odwrotnie - od najstarszego do najnowszego (tak jak być powinno). Czy jak czytacie książkę to na początku są ostatnie rozdziały??? Nie chce się tego czytać.

odpowiedz
Jimmy L - 08.02.2019 / 22:43, *.t-ipconnect.de

Trzeba miec stalowe nerwy zeby przeczytac niektore komentarze do konca, nikomu nie przyszlo do glowy ze to moze sam Carlitos mialby ochote wyjechac zeby tam zakonczyc kariere i zarobic dobra Kase.On zdaje sobie sprawe ze za rok lub dwa juz tej okazji moze nie byc tak jak to bylo z Pazdanem a Nowy Jork wart napewno jest tego warty

odpowiedz
Kris - 08.02.2019 / 20:06, *.plus.pl

Rado do ataku

odpowiedz
Deyna_10 - 09.02.2019 / 00:47, *.t-mobile.pl

@Kris: old boys

odpowiedz
Rado - 09.02.2019 / 10:55, *.supermedia.pl

@Kris: chętnie, ale mam rozje... kręgosłup i 41 w styczniu stuknęło :-)

odpowiedz
McA - 08.02.2019 / 20:01, *.as13285.net

I bardzo dobrze, Carlitos już w naszej lidze nic ciekawego nie pokaze, obroncy juz go znają. Zaraz którys mu wjedzie pługiem w kolano i będzie po zawodniku, 28lat to tez juz raczej nie młody obiecujący.
Sprzedac i zainwestować w młodego polaka.

odpowiedz
żenua - 08.02.2019 / 18:21, *.chello.pl

Polska kraj interesu gdzie sprzedaje sie absurdy, a zawodnika z 11 bramkami i 5 asystami majacego 28 lat (najwyższa cena za zawodnika) za marne 3 mln euro...

odpowiedz
Mam dosyc - 08.02.2019 / 17:18, *.play-internet.pl

Nie ma chętnych na kupno RSP i DM. Niech Carlitos odejdzie za darmo. Stać NaS przecież na oddanie najLepszego napastnika. ŻaL.

odpowiedz
Ciągle z matołami - 08.02.2019 / 17:28, *.opera-mini.net

@Mam dosyc: ogarnij sie gówniarzu

odpowiedz
Dex - 08.02.2019 / 16:41, *.centertel.pl

Jeżeli trener lubi sprowadzac swoich to może Orlando Sa??????

odpowiedz
Trzezwy - 08.02.2019 / 16:11, *.spcsdns.net

Bylaby to bardzo madra i rozsadna decyzja sprzedac Carlitosa.
To ostat i moment zeby na nim zarobic.
Kulovic bedxie gral a Niezgoda wczodzil na zmiany.
Prawdopodobnie lepszym graczem niz Carlitos bedzie Medeiros.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 08.02.2019 / 15:01, *.cyfrowypolsat.pl

Nie kupować żadnych karnetów. TYLKO WYJAZDY. wrócę na ŁAZIENKOWSKA jak zobaczę że jest tu drużyna w budowie lub budowana A nie KUR..aa co rundę wyprzedawana Albo oddawani piłkarze są za bardzo. Amatorski klub prowadzisz mioduski czy w managera grasz. MIODUSKI nie masz pojęcia o budowaniu silnego klubu na lata KONFABULANCIE

odpowiedz
Rafix - 08.02.2019 / 15:59, *.chello.pl

@MIODUSKI KONFABULANCIE : też mi się odechciewa oglądanie co sezon kolonii hiszpańskich, chorwacki g czy teraz portugalski Ch a za chwile będziemy ich oddawać za czapkę gruszek bo nowemu trenerowi nie pasują do koncepcji lub są za mocni więc uciekają bo się x Legia nie utozsamiaja.
Tak jak ja się obecnie nie potrafię utożsamiać się z obecną Legia w której brak jest LEGIONISTÓW. Jest Kuchy jest Jedza i to wszystko.

odpowiedz
Pio - 08.02.2019 / 17:17, *.chello.pl

@Rafix: masz rację, zostań w domu i tak byś tylko przynudzał na trybunach.a jakich ty chcesz legionistów?? Wychowankami chcesz grać?w Legia mają być najlepsi, mają zapier... To nie piast czy twoja amika , tu musi być Mistrz i będzie

odpowiedz
Ciągle z matołami - 08.02.2019 / 17:30, *.opera-mini.net

@MIODUSKI KONFABULANCIE : idz i nie wracaj buraku

odpowiedz
Rafix - 08.02.2019 / 22:37, *.chello.pl

@Pio: a jak się noga podwójnie SA Pinto i Legia nie zdobędzie Mistrza to ty będziesz siedział w domu bo przecież liczy się dla Ciebie tylko Mistrz.
Mistrzostwo to jest cel, ale sposób i styl w jakim się do niego dochodzi również jest istotny.

odpowiedz
Maaciekw - 08.02.2019 / 14:59, *.centertel.pl

Carlitos przyszedł nie przygotowany, był słaby i odchodzi, nowy przyjdzie po obozie i tez się nie sprawdzi? A potem taki Lewy czy Piątek omijają nas

odpowiedz
floyd - 08.02.2019 / 15:26, *.t-mobile.pl

@Maaciekw : bzdura, Lewego sami oddaliliśmy a Piątek bardzo chciał do Legii ale był Niko i Prijo wiec nie miał szans zaistnieć dlatego wybrał Craxe.

odpowiedz
L - 08.02.2019 / 15:43, *.play-internet.pl

@floyd: Był w ogóle kiedyś temat Piątka w Legii?

odpowiedz
Piotrek9mln - 08.02.2019 / 15:51, *.telefonica.de

Lewego oddalismy bo mielismy przeciez Arruabarene ;-)

odpowiedz
Arek - 08.02.2019 / 17:28, *.tpnet.pl

@L: był.

odpowiedz
JP - 08.02.2019 / 14:49, *.chello.pl

Panowie dajcie sobie na wstrzymanie z trzy mecze. Zobaczymy co grają , kto gra.... a potem się spinajmy na forum a nie od razu to źle , to źle i to źle .... źle było za Jozaka

odpowiedz
bartul79 - 08.02.2019 / 14:36, *.vectranet.pl

Kur..a już mam dość tych rządzących frajerów z miejskim na czele....aby tylko zarobić a sukces sportowy w d u p i e.....

odpowiedz
Zyga - 08.02.2019 / 14:08, *.t-mobile.pl

Carlitos to zajedobry wszechstronny napadzior i sympatyczny gosc. Nie sprzedawac ponizej 10 mln ojro.

odpowiedz
Piekario - 08.02.2019 / 14:05, *.t-mobile.pl

Czas siegnac po Arrubene.

odpowiedz
Rafix - 08.02.2019 / 13:57, *.chello.pl

Jak odejdzie to sprowadza nowego napastnika!!! Wow Kiedy??
W której kolejce rundy do nas dołączy?
Ile będzie potrzebował żeby się zaaklimatyzowac lub standardowo nadrobić braki fizyczne (zrzucić kilka kilo)?
Jak Carlitos nie pasował do taktyki to należało ściągnąć na początku okienka kogoś nowego.
Amatorka

P. S. Napewno nowy napastnik nie będzie Polakiem bo musiałby się dłużej aklimatyzowac (czytaj nauczyć języka portugalskiego)

odpowiedz
Kibic(L) - 08.02.2019 / 20:24, *.icpnet.pl

@Rafix:
A pewnie, że amatorka. Od jakiś dwóch lat ten klub to jedna wielka amatorka jadaca jeszcze siła rozpędu.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 08.02.2019 / 13:40, *.chello.pl

Lepsi od Carlitosa odchodzili z Legii za mniejsze kwoty lub za darmo więc cieszmy się,że chcą 30latka kupić za przyzwoitą cenę!Bo przecież nie jest to zawodnik "pierwszego wyboru" dla trenera Sa Pinto! byle tylko nie pozwolono trenerowi kupić kolejnego Portugalczyka.....nawet Ronaldo byłby przesadą :):):)W którymś artykule przeczytałem,że na obozie Portugalczycy trzymali się osobno,Bałkańcy +Nagy osobno,Remy chodził samotny i tylko Jędza z Kuchym próbowali zintegrować zespół.To nie jest dobra informacja,że są podziały w drużynie i że tylko nieliczni /Vesovic,Antolic/ uczą się polskiego.......

odpowiedz
spasiony - 08.02.2019 / 13:23, *.123.82

1. Jeszcze nigdzie nie odszedl.
2. Jesli odejdzie, to jedynym minusem bedzie zly moment ktory moze wplynac na morale druzyny.
3. Dobra kasa za przecietnego pilkarza. Nawet gdyby sie wiosna rozkrecil to i tak nikt nie da wiecej za prawie 30-latka z ekstraklasy.
4. Nie piszcie koledzy o wyprzedazy druzyny, bo tej zimy nie odszedl jeszcze zaden podstawowy zawodnik.
5. Nie pamietamy juz co Carlitos mowil przed przyjsciem do L? Po pol roku juz mu przeszlo?

odpowiedz
Ździch - 08.02.2019 / 13:29, *.net.pl

@spasiony: Odnośnie punktu 5 - tego się należało spodziewać. Gdyby nie problemy finansowe, to prawdopodobnie tej zimy byśmy usłyszeli, jak to Carlitos zakochał się w stadionie i kibicach Spartaka Trnava.

odpowiedz
Cch - 08.02.2019 / 14:00, *.mm.pl

@spasiony:
2. Zły moment? Lepiej teraz niż po sezonie/przed El LM..

odpowiedz
rafix - 08.02.2019 / 14:14, *.chello.pl

@Cch: aby grać w eliminacjach trzeba się do nich dostać. Bez dobrego napastnika, zgranego z resztą drużyny podczas przygotowań, może być ciężko. Będziemy liczyć na szczęście Niezgody w wykańczanie akcji. Bo nie wierzę że przyjdzie jakiś wartościowy napastnik.

odpowiedz
Ghost - 08.02.2019 / 13:14, *.24.10

Jak to jest, że jak ktoś odchodzi albo jest odsunięty od drużyny to redakcja nagle podkreśla, że nie do końca pasuje do stylu, który Portugalczyk wprowadza w zespole mistrzów Polski.

Pewnie ile ofert tylu nie pasujących do koncepcji .... uczmy się piosenek po portugalsku, gdyż niedługo na murawie emocje z trybun nie będą rozpoznawane .....

odpowiedz
Czajnik elektryczny - 08.02.2019 / 14:04, *.play-internet.pl

@Ghost: Ciekawe spostrzeżenie, ja również od pewnego czasu mam wrażenie, że teksty są zbyt stronnicze, nieobiektywne, podkreślające pozytywne decyzje trenera. Zawodnik przestający grać w 1 składzie na skutek decyzji trenera nagle okazuje się według redaktorów niepotrzebny, to samo z piłkarzami odchodzącymi, bo rzekomo za słabi byli. Redakcjo, proszę Was o obiektywizm, a nie propagandę, nie bądźcie drugą "Legia.com" gdzie totalnie odleciano od rzeczywistości.

odpowiedz
Ghost - 08.02.2019 / 14:08, *.24.10

@Czajnik elektryczny: dokładnie to chciałem podkreślić

odpowiedz
Balde - 10.02.2019 / 09:38, *.centertel.pl

@Ghost:
A co twoim zdaniem znaczy odsunięcie od drużyny lub grę w sparingach w 2 teoretycznie słabszej jedenastce? Redakcja nie pisze, że zawodnik jest słaby, tylko że trener woli na tej pozycji innego zawodnika. Każdy trener ma swoją wizję i szuka pod nią piłkarzy. Gdzie Ty tu widzisz propagandę?

odpowiedz
Kipkorir - 08.02.2019 / 12:59, *.chello.pl

Tak myślałem, że spory procent będzie trzeba oddać do Krakowa. Mnie też nie przekonywał, ale coś tam jednak nastrzelał. Póki co zostaje nam młody Sandro i wielka niewiadoma - Jarek Niezgoda.

odpowiedz
Piotrek - 08.02.2019 / 12:53, *.t-mobile.pl

A Miodousty mówił, że jakby miał kasę, to by pomógł Wiśle. Widać bardzo mu zależy, to znalazł sposób.

odpowiedz
spinka - 08.02.2019 / 12:51, *.226.2

Ta ta wszystkich won :D niech zostanie tylko Kuchy i gra. Sa Pinto podniósł zespół z dna a Ci po nim jadą. Jpr.

odpowiedz
BRL - 08.02.2019 / 12:49, *.play-internet.pl

Nie trzeba było pozbywać się Kante ;)
On nie ma żadnej sensownej klauzuli? Dramat....

odpowiedz
Krzyżyk na drogę - 08.02.2019 / 12:49, *.214.18

Nie pasuje do sposobu gry Legii. To zawodnik do gry z kontry, potrzebuje miejsca by się rozpędzić i minąć techniką ostatniego obrońce. Tylko z kim Legia gra z kontry? Kasa wpadnie niech grają młodzi Niezgoda, Kulo czy nawet Kucharczyk. Potrzebujemy napastnika typu Niko czy Piątek, który ma ciekawe uderzenie z każdej pozycji w polu karnym a nie błędnego dryblera.

odpowiedz
MatWij - 10.02.2019 / 07:22, *.plus.pl

@Krzyżyk na drogę: i dlatego strzelił 11 golu?! Sorry, ale to śmiesznie brzmi. To tak by kilka lat temu oddać Niko pod pretekstem nie pasowania do zespołu ;) A jak już poruszyłeś temat J.N to napisz proszę do jakiego stylu gry On pasuje? Wirtuozem techniki nie jest, silnym fizycznie też nie, lisem pola karnego też nie. Więc?

odpowiedz
KibicL - 08.02.2019 / 12:47, *.vectranet.pl

Do wszystkich którzy tak jadą po Carlitosie. Tak naprawdę to on w Legii grał ogony. Ile czasu spędzał na boisku w skisłej a ile u nas? W tej sytuacji jego statystyki należy uznać za co najmniej dobre.

odpowiedz
WWL - 08.02.2019 / 12:33, *.play-internet.pl

Ps.
W Krakowie zacierają ręce !

Nieoczekiwany zastrzyk gotówki

odpowiedz
WWL - 08.02.2019 / 12:28, *.play-internet.pl

Zastanawiam się po ilu meczach będzie " dni Sa Pinto policzone?"

Skasował Kante, kasuje Carlitosa i po co?
Żeby nasprowadzać portugalskich wiesniakow.
Nie zdziwiłbym się gdyby od każdego chłopka miał prowizję

odpowiedz
Aekadio - 08.02.2019 / 12:57, *.telefonica.de

@WWL : Agra ma bogatszą karierę i grał na wyższym poziomie z dobrymi liczbami niż Kante i Carlitos razem wzięci. Rocha regularnie grał w greckiej lidze która jest silniejsza od ekstraklasy. Lui tutaj nie trzeba nic pisać wystarczy spojrzeć na jego występy w portugalskiej lidze. Kolejny wieśniak Martins który przyszedł z Olimpiakosu nakrył czapką reprezentanta Polski Mączyńskiego. A jeszcze jeden portugalski wieśniak Cafu, jest aktualnie najlepszym środkowym pomocnikiem Legii Warszawa. Należy wspomnieć że Cafu i Martins w dwóch mają taki kontrakt jaki sam jeden miał Mączyński, którego średnia ocen przy 40 występach w Legii oscylowala w granicach 5 na 10. Przy tym nie wiemy jak graja Agra, Lu czy Rocha, wypadało by poczekać na mecze przed wyzywanjem ich od wieśniaków. Kontynuując mój wywód, Kante miał takie sobie mecze, był efekciarski, bezproduktywny, to jeśli chodzi o jego występy. A podejście do zawodu? Gość się spóźniał na treningi i się na nich lenił. Więc bronisz gościa który miał w D swoje obowiązki, spóźniał się na treningi, tak podchodził do gry w naszym klubie? Od mnie krzyżyk na drogę. Co do Carlitos, bardzo szkoda że odchodzi, chciał bym go zobaczyć w meczach po przygotowaniach u Sa. Ale nie trzeba zapominać że i tak wyżej notowanym napastnikiem stawał się Kule, który zaczął grać bardzo dobrze i nawet bez transferu uważam, że godnie zastąpi Carlitosa. Co do Jarka się nie wypowiem bo prawda jest taka że podczas przygotowań oddychał rękawami i potrzebuje jeszcze czasu po zabiegach. Co do Carlitosa rozumiem obawy, ale do jasnej cholery, bronić gościa, który do treningów podchodził jak do szafotu?

odpowiedz
WWL - 08.02.2019 / 14:43, *.play-internet.pl

@Aekadio:

Carlitos ma dobre statystyki mimo że nie grał od deski do deski.
Kante nie dostał prawdziwej szansy, a wyleciał nie za lenistwo a za to że Pinto nie pozwolił mu jechać do syna w przerwie reprezentacyjnej a on i tak pojechał.
Nie ma w kontrakcie takich zakazów. To bylo Pinto-widzimisię
Władza absolutna rozpier.li drużynę.

A tak wogóle to nie pojechałbys do syna?

odpowiedz
Arkadio - 08.02.2019 / 15:58, *.telefonica.de

@WWL: Bzdura. Po pierwsze z wyjazdem to chodziło o to że Remy bez pozwolenia na wolnym poleciał do Paryża. A nie Kante nie mógł jechać do syna. Z tym synem to jest bajka wyssana z palca. Fakt jest taki że Kante nie przykładał się do treningów i 2 razy się spóźnił bez żadnego usprawiedliwienia. Dlatego został odstawiony. Więc nie powielaj bajek z synem. Nie dostał szansy dlatego że na nią nie zapracował. Co do Carlitosa, nikt go z klubu nie wypycha. Legia dostała ofertę która odrzuciła i klub chciał większej kwoty za Carlitosa, które o dziwo dostał, w sensie warunki zostały spełnione. Więc Carlitos dostał wolną rękę, on decyduje czy wyjedzie czy nie. To jest decyzja tylko i wyłącznie piłkarza. Jeśli zdecyduje się zostać to będzie grał, nikt go nie będzie karał za to.

odpowiedz
Tommy86 - 08.02.2019 / 12:23, *.97.134

Moim zdaniem 3 mln za takiego zawodnika to dobra kwota...To nie jest Messi, żeby za nim płakać...

odpowiedz
Niestety - 08.02.2019 / 12:37, *.opera-mini.net

@Tommy86: tyle ze klub czystej kasy dostanie poltora miliona

odpowiedz
Mioduch won! - 08.02.2019 / 12:22, *.centertel.pl

Tragedia, nie dość ze się pozbywamy najlepszego strzelca to jeszczę musimy dać działkę gts owi, brawo miodem oby tak dalej.

odpowiedz
jaja - 08.02.2019 / 14:24, *.193.178

@Mioduch won!: ty won

odpowiedz
Roma - 08.02.2019 / 12:21, *.plus.pl

Jeżeli chodzi o jakość piłkarską, to nie ma co zaklinać rzeczywistości - jest/był najlepszy. Sprzedaż czołowego zawodnika i tak na prawdę jedynego napastnika tuż przed startem ligi - gratuluję prezesowi rozsądku. Niedługo zacznie wystawiać zawodników na licytacjach na allegro - opcja kup teraz za 2 mln euro.

odpowiedz
SEBO(L) - 08.02.2019 / 13:27, *.centertel.pl

@Roma: Już w zeszłym roku/sezonie i wcześniej pisałem- wszyscy po 2 mln. Sprzedam. Zmieniło się coś ;) ?

odpowiedz
LWL - 08.02.2019 / 12:18, *.tpnet.pl

Gdzie sa napastnicy ? "L" !!!

odpowiedz
kiki - 08.02.2019 / 12:13, *.tpnet.pl

http://ekstraklasa.org/statystyki

poprawcie

odpowiedz
kiki - 08.02.2019 / 12:10, *.tpnet.pl

Carlitos ani nie ma 11 goli ani 5 asyst ani nie przewodzi w klasyfikacji kanadyjskiej!! Ma 8 goli i 3 asysty!

Redakcja (LL!): Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.

odpowiedz
M3 - 08.02.2019 / 12:00, *.zus.pl

Większej głupoty nie widziałem. Kto jak kto, ale mistrz sprzedaje jedynego napastnika który strzela. Przecież Kulenović w tej chwili to drewno, a Jarek dopiero wraca po poważnej kontuzji. Dodatkowo oddaliśmy Kante. Kpnia. A Carlitos chyba marzył o grze w Legii jak dobrze pamiętam. Wyper.al.aj.

odpowiedz
antyCarlitos - 08.02.2019 / 12:07, *.com.pl

@M3: Wisłę też kochał... Ten chłop to tylko pieniądze liczyć umie i lizać du.. tym, u których aktualnie gra:)

odpowiedz
maro70 - 08.02.2019 / 11:52, *.polskieradio.pl

Jesteśmy biedni jak mysz kościelna. I dopóki tak będzie to będziemy sprzedawać. Niestety z sezonu na sezon poziom sportowy drużyny się obniża. Brak pucharów drugi sezon pod rzad mówi sam za siebie. A Carlitosa szkoda - szczególnie, że tuż przed początkiem rundy no i nie wierzę, że przyjdzie ktoś lepszy.

odpowiedz
Bieda + - 08.02.2019 / 12:04, *.opera-mini.net

@maro70: dlatego ponawiam zapełnijmy stadion aby podratowac budzet i przyciagnac kolejnych sponsorów

odpowiedz
darek - 08.02.2019 / 11:50, *.gov.pl

Najpierw Tworzą spektakl, że gwiazda przychodzi. Tony koszulek sprzedają z nazwiskiem Carlitosa. A po pół roku odejście. Dziwna polityka.

odpowiedz
Ibuprom - 08.02.2019 / 12:55, *.play-internet.pl

@darek:
Dlaczego dziwna? Właśnie jak najbardziej normalna, polityka ekonomiczna. To jest właśnie biznes. Tanio kupić, wyprodukować gadżety i sprzedać z jego nazwiskiem. Później sprzedać z zyskiem samego piłkarza i pozyskać następnego. I tak w kółko. A sport? Przecież nie o to tu chodzi.

odpowiedz
DzyndzeL - 08.02.2019 / 11:49, *.plus.pl

Niech spada na bambus, mamy #KuchyKing, od lat wiernego Legii a nie przebierajacego nogami przy pierwszej paździerzowej ofercie. Kuchy na dziewiątke i będzie git.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 08.02.2019 / 13:59, *.inetia.pl

@DzyndzeL: Już jesteś blisko korony króla idiotów tego forum! Jeszcze tylko kilka durnych wpisów.

odpowiedz
ff - 08.02.2019 / 11:37, *.ap-media.pl

Jal dla mnie ok, mnie też nie przekonywał

odpowiedz
pnL - 08.02.2019 / 11:28, *.193.178

bardzo dobra decyzja klubu, mi tez nie pasował, powodzenia w nowym klubie. A i Legia zarabia. Każdy zadowolony.

odpowiedz
KibicL - 08.02.2019 / 11:28, *.vectranet.pl

Pozbycie się Carlitosa, Kante, Pazdana i Malarza jest katastrofalnym błędem i nikt mnie tego nie przetłumaczy. Tym nowym nabytkom napewno dużo brakuje do klasy tej wymienionej czwórki. Już za kilka dni się przekonamy, obym był w błędie.

odpowiedz
Pio - 08.02.2019 / 12:00, *.play-internet.pl

@KibicL: jesteś w błędzie

odpowiedz
Misiek - 08.02.2019 / 11:21, *.play-internet.pl

Moment zły ale że te 3 miliony dają to super za gościa który sezon życia ma za sobą moim zdaniem możemy tylko zyskać.

odpowiedz
Lolo - 08.02.2019 / 11:20, *.co.nz

Sprzadajmy Carlitosa a na szpicy to chyba zagra emeryt Radović, bo z Kucharczyka taki „King” że za Pinto został... obrońcą. Ekstraklasa jest jak karuzela, nigdy nie wiesz kiedy zwalnia, a kiedy się rozkręca. Czasem nagle zatrzymuje.

odpowiedz
gorylek - 08.02.2019 / 11:05, *.vectranet.pl

Legia chce grać szybką grę dlatego Carlitos naprawdę do takiej wizji nie pasuje.Szkoda tylko,że to dzieje się na łapu-capu tuż przed początkiem ligi

odpowiedz
Martini - 08.02.2019 / 10:49, *.centertel.pl

Świetnie najprościej nie pasuje , piłkarze odchodzący sami decyzje podejmują w okresie zimowym to kpina osłabiać nasz klub ze stolicy a mistrz ucieknie a mlodzi w ataku nie gwarantują wygranych meczyk.
Czy u nas w Legii są piłkarze którzy będą pasowali na rozmiar kapelusza Legii . A trener z Nowymi nabytkami pasują , gdzie Polacy w skladzie Legii ???? W beznadziejny sposób oddajemy pilkarzy

odpowiedz
Pawel - 08.02.2019 / 10:46, *.play-internet.pl

Hamalainen czy Kucharczyk moga tez grac w ataku

odpowiedz
ucze78 - 08.02.2019 / 10:42, *.153.11

Tak sie buduje klub na LM dwa dni przed ligą sprzedaja kogo sie da byle tylko hajs był a pozniej płacz bedzie ze Mistrzostwa nie bedzie a o pucharach to mozemy pomazyc z taką polityką transferową.Miodek tak "trzymaj" ps.następny portugalczyk juz pewnie czeka w blokach brawo jest super jest super wiec o co ci chodzi kibicu?

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.02.2019 / 10:39, *.t-mobile.pl

A po co nowy?? Kulenovič daje radę a zmiennikiem powinien być wracający do formy Niezgoda. Mamy tylko ligę i puchar - na wiosnę meczy jest relatywnie niewiele.

odpowiedz
ark76 - 08.02.2019 / 10:35, *.cyfrowypolsat.pl

co by o nim nie mówić to zły moment na sprzedaż, obawiam się, że wielu jeszcze za nim zapłacze, a tak w ogóle to jak widzę wielu on nie pasuje, Kulenovic też piszą że drewniany, Niezgoda że szklany, Kucharczyk że beznadziejny itd itp ludzie ogarnijcie się trochę, nie dość że zero stabilizacji w klubie, transfery hurtowo w jedną i w drugą stronę to jeszcze odwieczna szydera w kierunku piłkarzy, takie statystyki jakie ma w tym sezonie wyśmiewany Carlitos to jest praktycznie cała siła ofensywna Legii na dziś, obym się mylił...

odpowiedz
Lol - 08.02.2019 / 10:33, *.198.13

niech odejdzie - asem nie jest

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.02.2019 / 10:29, *.174.42

Jak spakowany to podwozie na lotnisko!!

odpowiedz
przepadnij - 08.02.2019 / 10:20, *.btcentralplus.com

w czeluściach zapomnienia

odpowiedz
Robert - 08.02.2019 / 10:20, *.play-internet.pl

Widzę że płacz straszny. Tylko że tak naprawdę Sa Pinto nie chce Carlitosa. Jeden dobry mecz w rundzie z Wisłą i machanie łapami z tego co zapamiętam.

odpowiedz
Gienek - 08.02.2019 / 10:15, *.netfala.pl

Też do końca nie jestem przekonany do Carlitosa. Czasem więcej wymachuje rękami niż pracuje na boisku. Oby Legia sprowadziła prawdziwego kocura w jego miejsce. Piłka to też biznes i jeśli ktoś da za piłkarza 3 mEUR, który został sprowadzony pół roku temu za 0,5 mEUR to nie dziwię się, że Legia go sprzeda. Nie jest Legii niezbędny, jeśli sprowadzą dobrego następcę, bo Kulenović i Niezgoda to jednak nie jest ten poziom, który Legia ma prezentować, jeśli ma być mistrzem i chce zaistnieć w Europie.

odpowiedz
Ding - 08.02.2019 / 10:14, *.play-internet.pl

Strzał w kolano.

odpowiedz
Mar(L)cin - 08.02.2019 / 10:07, *.181.250

Jeden z najlepszych napastników u nas. Teraz mógłby pokazać po okresie przygotowawczym na co go stać, ale po co nam, z resztą te mistrzostwa też pewnie już się znudziły a nawet jeśli to zacznijmy się cenić!!!

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 08.02.2019 / 10:06, *.inetia.pl

Widać, że z finansami bardzo słabo. Szkoda bo przepracował okres przygotowawczy i jego jakość na wiosnę mogła być większa niż jesienią ?

odpowiedz
Zduneq - 08.02.2019 / 11:13, *.inetia.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o:

dokładnie taka była moja pierwsza myśl.Szkoda tego okresu przygotowawczego.Pojedzie do NY i będzie błyszczał.

odpowiedz
Tomek - 08.02.2019 / 10:05, *.113.189

Carlitos odchodzi a w jego miejsce ze Stanów wraca Nikolic, któremu kontrakt kończy się 31.12.2019

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.02.2019 / 10:40, *.t-mobile.pl

@Tomek: to byłby majstersztyk! Tylko czy Niko chciałby wrócić?

odpowiedz
Tomek - 08.02.2019 / 11:32, *.113.189

@Sputnik 44: Jest na to szansa, musimy poczekać co zrobi Carlitos

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.02.2019 / 14:33, *.t-mobile.pl

@Tomek: daj Boże! Niko to był najlepszy napadzior na przestrzeni ostatnich lat... Carlitos, choć lubię chłopaka, nie może się z nim równać.

odpowiedz
JanuszSundajski - 08.02.2019 / 09:56, *.piotrkow.pl

Czy Legia kiedykolwiek będzie klubem szanującym się a nie outletem z piłkarzami? Żeby klub walczył o MP, marzył o pucharach i sprzedawał w ostatniej chwili najlepszego strzelca, gdy na stół wjeżdża 2-3 mln euro? Strasznie to smutne.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 08.02.2019 / 10:13, *.188.226

@JanuszSundajski:

Piłkarz dostaje dwu (a czasem nawet trzy)krotnie więcej niż w Legii... Jak rozumiem - Legia ma blokować transfer i mieć w składzie piłkarza, który jest wściekły na klub, że odrzucono taką ofertę?

Taa - też pamiętam, jak świetnie grał Duda, gdy nie wypalił transfer... A Pazdan to ostoja defensywy w okresie 2 miesięcy od zakończenia każdego kolejnego okienka transferowego...

odpowiedz
JanuszSundajski - 08.02.2019 / 10:16, *.piotrkow.pl

@Phoenix(L)k: Ale to przecież chore, że każdy tak sobie z nami pogrywa. To nie wzięło się z niczego.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 08.02.2019 / 11:36, *.188.226

@JanuszSundajski:

Zorganizuj szejka, który co tydzień będzie dawał 100 milionów zielonych na zespół to i my tak będziemy pogrywać z innymi

odpowiedz
eee... - 08.02.2019 / 09:54, *.chello.pl

i my mamy walczyć o mistrza??

odpowiedz
wiceMistrz - 08.02.2019 / 09:50, *.lsas.aero

No i po Mistrzostwie..Tak tak sprzedajmy wszystkich w ostatniej chwili..

odpowiedz
ddd - 08.02.2019 / 09:52, *.226.2

@wiceMistrz: No faktycznie karlitos nie do zastąpienia xD

odpowiedz
Ździch - 08.02.2019 / 09:55, *.net.pl

@wiceMistrz: Taa, jasne. Wykopmy jeszcze Chinyamę z afrykańskich stepów i stwórzmy przerażający ligę duet dwóch samolubów w ataku.

odpowiedz