fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dni Carlitosa w Legii policzone?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wiele wskazuje na to, że dni Carlitosa w stołecznym klubie są już policzone. Hiszpan ma na stole konkretną ofertę z New York City FC i decyzja o zmianie barw klubowych zależy w dużej mierze od niego. Legia nie będzie mu robiła problemów ze zmianą barw klubowych, tym bardziej, że oferta Amerykanów oscyluje w granicach 2,5-3 mln euro.

Latem mistrzowie Polski zapłacili Wiśle Kraków za Carlitosa 450 tys. euro. Jeżeli 28-letni napastnik odejdzie, to 30% od różnicy między tymi transferami trafi na konto "Białej Gwiazdy".

Po zimowych przygotowaniach dało się dostrzec, że Ricardo Sa Pinto nie jest do końca przekonany do gry tym napastnikiem. Carlitos nie do końca pasuje do stylu, który Portugalczyk wprowadza w zespole mistrzów Polski.

W tym sezonie jednak to Hiszpan jest najskuteczniejszym zawodnikiem Legii. Po rundzie jesiennej zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji kanadyjskiej. Na swoim koncie ma 11 goli i 5 asyst.

Jako ciekawostkę możemy podać, że w ostatnich dniach Carlitos zaczął obserwować na Instagramie oficjalny profil nowojorskiego klubu. Podobnie było w przypadku Iuriego Medeirosa, który najpierw "polubił" Legię w mediach społecznościowych, a transfer oficjalnie został ogłoszony kilka dni później.

Jeżeli Carlitos odejdzie, to Legia na pewno sprowadzi nowego napastnika.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.