Marko Vesović i Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta i Karbownik zgłoszeni do Ekstraklasy

Woytek, źródło: 90minut.pl

Legia Warszawa zgłosiła do rozgrywek Ekstraklasy dwóch 17-latków - bramkarza Cezarego Misztę i pomocnika Michała Karbownika. Obaj zawodnicy w rundzie jesiennej grali w trzecioligowych rezerwach mistrza Polski, a zimą przygotowywali się do sezonu z pierwszą drużyną.

Trener Ricardo Sa Pinto zapewniał, że w najbliższej rundzie nadal będą trenowali z "jedynką" ale nie mają raczej szans na występy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.