Daniel Kołodziejczyk pokazuje eLkę po wygranym meczu z UKS Centrum Augustów - fot. Hugollek / Legionisci.com

Kołodziejczyk: Zagrywka funkcjonowała, ale kulało przyjęcie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Wynik nas oczywiście cieszy, bo zwycięstwo w pierwszym spotkaniu fazy play-off stanowi dobry prognostyk przed dalszą częścią rywalizacji. Ze swojej strony odczuwam jednak pewien niedosyt, że nie udało się wygrać tego pojedynku w trzech setach.

Pierwszy set to bezapelacyjnie bardzo dobra postawa siatkarzy z Augustowa. Postawili nam bardzo trudne warunki. My chcieliśmy podejść do konfrontacji na spokojnie, bez większego zaangażowania emocjonalnego, ale to niestety nie wystarczyło, aby zwyciężyć w pierwszym secie. W drugim secie gra zaczęła wyglądać ciut lepiej, aczkolwiek musiałem zmienić praktycznie połowę składu, tak żeby wszystko zaczęło funkcjonować według założonej przeze mnie koncepcji. W jakimś stopniu zdało to egzamin. Tę część pojedynku wprawdzie też przegraliśmy, ale już na przewagi. Przed dalszą częścią spotkania mocno się zmobilizowaliśmy i walczyliśmy, tak że zarówno trzeci, jak i czwarty oraz piąty set padły naszym łupem. Zdecydowanie szkoda, że obudziliśmy się tak późno.

Mój cel na pierwszą rundę play-off stanowiły dużo lepsza zagrywka i funkcjowanie naszej drużyny na pierwszej akcji w przyjęciu. O ile zagrywka jeszcze jako tako działała, o tyle niestety akcja po przyjęciu nie jest jeszcze naszym atutem. Na pewno nadal istnieją pewne mankamenty w naszej grze, które wymagają poprawy. Liczę na to, że w drugim meczu emocje opadną, głowy się „wywietrzą” i będziemy grać spokojniej i pewniej, tak aby od początku do końca kontrolować przebieg pojedynku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.