fot. Ekstrakla.sa

Sprawdź

Wyniki 23. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu 23. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin. W niedzielnych spotkaniach górą byli gospodarze. Miedź pokonała Wisłę Płock, a Cracovia po raz siódmy z rzędu zainkasowała trzy punkty - tym razem kosztem Jagiellonii. W sobotę Legia przegrała z Lechem 0-2, Lechia natomiast pokonała Wisłę Kraków i powiększyła przewagę nad stołecznym zespołem do 7 punktów. Kolejną porażkę zanotowało Zagłębie Sosnowiec, które uległo Górnikowi Zabrze. W piątkowych meczach Arka przegrała z Piastem, a Korona podzieliła się punktami z Pogonią.

23. kolejka:
Arka Gdynia 1-2 Piast Gliwice
Korona Kielce 1-1 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa
Lechia Gdańsk 1-0 Wisła Kraków
Miedź Legnica 2-1 Wisła Płock
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Kryniek76 - 25.02.2019 / 04:21, *.40.2

@Szelka:
Prawda jest taka że nie ma zawodnika (2,3) którzy pokazaliby coś więcej niż to co rok czy 2 temu. A robienie Legii cudzoziemskiej bo tak chce trener to wstyd dla Mioduskiego. Skład Legii to pokazuje. Pierwszy przykład Stolarski. Kolejna sprawa ilość Polaków w składzie vs ilość szrotu. Każdy zawodnik jak ciut lepiej kopnie już na sprzedaż. Za niego niewiadomo kto... Podejrzewam że zestawienie pensji np. z ostatnich 2 sezonów takich Mauricio, Pasquato, Philips, Amerykanie czy i kilku innych spokojnie zrekompensowało by podwyżkę np. Moulina czy wcześniej np. Primo. Bez takich wzmocnień plus 2,3 dobrych ligowców i rozsądku w składzie Lechia czy Piast ogra na składem w 75 % z Polakami

odpowiedz
Arek - 24.02.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

Wygląda na to, że ch.. bombki strzelił, znaczy mistrzostwo w tym roku.

odpowiedz
Wolfik - 25.02.2019 / 00:06, *.mm.pl

@Arek: W zeszłym sezonie mniej więcej o tej porze też byliśmy w dupie. Jakoś się jednak udało. Pozostaje wierzyć, na przekór temu co widzimy.... Będzie jednak piekielnie trudno to powtórzyć. Oby pucharu nie przesrano...

odpowiedz
Arek - 25.02.2019 / 22:19, *.tpnet.pl

@Wolfik: rok temu o tej porze, to wygraliśmy pierwsze 2 mecze. Ze Śląskiem i z Lubinem chyba. W każdym razie potem coś się spieprzyło. A tak poza tym to masz rację.

odpowiedz
Yto - 24.02.2019 / 13:24, *.tpnet.pl

Promowanie na słę takich kopaczy jak Szymański czy kaleka Kulenovič i sprowadzanie szrotu typu dzik Agra wychodzi bokiem. A podobno pan Mioduski to inteligentny człowiek !

odpowiedz
Wolfik - 24.02.2019 / 11:34, *.mm.pl

Po zakończeniu poprzedniego sezonu pisałem, że zdobyliśmy mistrzostwo przede wszystkim słabością konkurencji. A konkurencja już "dorosła" do tytułu, zatem mało prawdopodobnym jest by zeszłoroczny scenariusz powtórzył. U nas jest na odwrót.

odpowiedz
Gustaw - 24.02.2019 / 15:35, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Ziom, nie musisz być co roku mistrzem, wyluzuj. Zresztą po co ? Dundelange ???

odpowiedz
Szelka - 24.02.2019 / 15:37, *.chello.pl

@Wolfik:
Również uważam, że wiele zmieniło się w aktualnej czołówce ESA i to niestety na niekorzyść Legii. Realnych rywali do zdobycia tytułu MP przybyło, a nasza drużyna - jak na razie - prezentuje się jeszcze gorzej od tej zeszłorocznej.
Jeżeli nie nastąpi radykalna poprawa poziomu sportowego zespołu Legii, to również o miejsce na pudle, na zakończenie sezonu, będzie trudno. A brak EP - trzeci raz z rzędu - byłby już całkowitą katastrofą zarówno finansową, jak i wizerunkową. Niestety, jak na razie, wszystko się na to zanosi.
Ps.: z niekłamaną zazdrością przyglądam się obecnym poczynaniom trenera Piotra Stokowca i jego drużyny. To nie przypadek, że Lechia lideruje i to ze znaczną przewagą punktowa. Niestety wątpię, aby tak doświadczony i konsekwentny szkoleniowiec dopuścił do roztrwonienia tej przewagi. Również samo porównanie jego warsztatu trenerskiego do naszego szkoleniowca wywołuje "konkretne" uczucia. Oczywiście, chciało by się wreszcie znaleźć coś pozytywnego w funkcjonowaniu Legii, jako klubu i jako drużyny, ale obecnie to raczej niemożliwe.

odpowiedz
Bloom - 24.02.2019 / 22:22, *.plus.pl

Dokładnie w tej lidze wystarczy że jakaś drużyna złapie w miarę równą formę i będzie wygrywać po 1:0 i pozamiatane nie ma konkurencji. W tym sezonie jest to Lechia i brawo dla nich, mają już praktycznie mistrza w kieszeni.
Ja bym jeszcze tylko dodał że dwa ostatnie mistrzostwa zdobyliśmy nie silnym zespołem tylko beznadzieją tej ligi, w tym sezonie nie ma na to co liczyć bo my jesteśmy chimeryczni i słabi jak przez dwa ostatnie lata, tylko że znalazła się drużyna która potrafi równo grać cały sezon i należy im się to mistrzostwo.

odpowiedz
Bloom - 24.02.2019 / 22:26, *.plus.pl

@Gustaw: Jeśli nazywasz się Legia Warszawa i grasz w tak żenującej lidze to musisz. Każde inne miejsce poza pierwszym to dla takiego klubu porażka.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 24.02.2019 / 01:48, *.inetia.pl

Wypada przeprosić Włodeczka Panowie. Wywróżył koerrwa

odpowiedz
(L)egia - 24.02.2019 / 01:00, *.virginm.net

Super. Jagiellonia niech jeszcze wygra i się z nami zrówna punktami. Do d*py to wszystko.

odpowiedz
Jagiellonia - 24.02.2019 / 11:23, *.t-mobile.pl

@(L)egia: Spoko, wygramy :)

odpowiedz
(L)egia - 24.02.2019 / 12:36, *.242.45

@Jagiellonia: Jeszcze flagi odzyskajcie i będzie miodzio.

odpowiedz
Jagiellonia - 24.02.2019 / 13:42, *.t-mobile.pl

@(L)egia: 30:5 faktycznie sukces ... Mam wrażenie że Wasi obecni kopacze i w takiej przewadze by przegrali ... Pamiętaj, że "liczy się tylko mistrzostwo" :)

odpowiedz
Nh 123456 - 23.02.2019 / 20:04, *.plus.pl

Koniec wstyd co Panie trenerze robisz z Legia?? Idź pan trenować trampkarzy.

0 napastnikA .. dno wstyd...

odpowiedz
Olo - 23.02.2019 / 20:00, *.sky.com

Jezu!! Jaki wstyd! Kiedy to się skończy,? Zmiana sztabu trenera co sezon jak to ma wyglądać! Brak pomysłu! Padaka! Brawo MY czy wygrywasz czy nie.... Ale już po mistrzu będzie slimaczy wyścig do końca ale myślę że w tym roku nie da rady już nie ma drużyny,

odpowiedz
Olo - 23.02.2019 / 20:00, *.sky.com

Jezu!! Jaki wstyd! Kiedy to się skończy,? Zmiana sztabu trenera co sezon jak to ma wyglądać! Brak pomysłu! Padaka! Brawo MY czy wygrywasz czy nie.... Ale już po mistrzu będzie slimaczy wyścig do końca ale myślę że w tym roku nie da rady już nie ma drużyny,

odpowiedz
Ksenon1000 - 23.02.2019 / 19:54, *.t-mobile.pl

Ciekawe co dzień R.S.A przeszkadzało ,niech wypier...aj z tym swoim zaciągiem i weźmie miodka

odpowiedz
ssde - 23.02.2019 / 19:48, *.chello.pl

Sa Pinto wypier...j z tego klubu bez szacunki i ze swoimi wynalazkami tupu agra, 1 celny strzał 80 minuta, zła murawa, zły sędzia, nie mamy napastników, co jeszcze????

odpowiedz
Sam - 23.02.2019 / 19:55, *.t-mobile.pl

@ssde: + Szymański i Kucharczyk , dwa zera

odpowiedz
Yto - 24.02.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

@Sam: fakt

odpowiedz
Franeczek - 23.02.2019 / 08:27, *.vectranet.pl

Dziś Legia wygra z Lechem i doskoczy na 1 punkt do Legii. Pewne info.

odpowiedz
News⚽️Legia - 23.02.2019 / 00:46, *.204.38

to bédzie gorâca⚽️Kolejka

odpowiedz
Do pinto - 23.02.2019 / 19:47, *.chello.pl

Dobra... Pinto off

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.02.2019 / 23:45, *.204.38

Pogoń i Korona Na nich trzeba duuużooo biegać bédá groźni

odpowiedz
eLeLeL - 22.02.2019 / 21:06, *.chello.pl

@ja:
Dzięki, zatrybiłem już...

odpowiedz
Felek - 22.02.2019 / 11:20, *.netfala.pl

Czy ktoś wie czy TVP w końcu będzie transmitować ten kit?

odpowiedz
Ja - 22.02.2019 / 18:05, *.play-internet.pl

@Felek: nie będzie

odpowiedz
Q - 23.02.2019 / 19:03, *.t-mobile.pl

@Felek: canal plus jest odblokowany

odpowiedz
eLeLeL - 22.02.2019 / 10:45, *.play-internet.pl

Witam,
Czy szanowni koLedzy orientujśą się na jakim kanale w upc może być mecz z kartofelami?
Dzięki za info

odpowiedz
ja - 22.02.2019 / 15:41, *.warszawa.pl

@eLeLeL:
Mecz na C+ będzie odkodowany, każdy może obejrzeć

odpowiedz
Władeczek - 22.02.2019 / 10:32, *.netfala.pl

Niestety faken Legia przegra w Posraniu a szajs wygra z milicją i niestety już po mistrzostwie dla Legii w tym sezonie faken. Walczymy o pozycję drugą wicelidera z faken Białorusinami. Kudłaty może pójdzie po pomyślunek do głowy i zatrudni trenera z prawdziwego zdarzenia a nie wuefistę faken.

odpowiedz
wulgarny - 22.02.2019 / 12:38, *.centertel.pl

@Władeczek:
Co ty kuzwa p...lisz? Chyba cie zdrowo poje...lo?

odpowiedz
Grochów-L - 23.02.2019 / 10:53, *.t-mobile.pl

@Władeczek:
Czas chyba zażyć leki bo już bredzisz!!

odpowiedz
gołota - 24.02.2019 / 20:37, *.centertel.pl

@Władeczek:
mogles obstawic u buków ;)

odpowiedz