fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tylko 1800 kibiców kupiło promocyjne bilety

Woytek

W piątek przez 12 godzin Legia Warszawa prowadziła promocyjną sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica. W puli było aż 5 tysięcy tańszych o 10-20 zł wejściówek na trzy trybuny.

Ostatecznie ok. 1800 kibiców skorzystało z tej promocji, z czego tysiąc biletów fani zakupili na Żyletę. Obecnie w systemie zajętych jest ok. 13,5 tysiąca miejsc na to spotkanie.

Na mecz dodatkowo zapraszają Nieznani Sprawcy, którzy zapowiedzieli że zabawa rozpocznie się wcześniej niż zwykle i to wcale nie na samym stadionie.

Mecz z Miedzią odbędzie się w piątek, 1 marca o godzinie 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Eks karnet - 24.02.2019 / 22:36, *.chello.pl

Kupie bilet. A nawet karnet, ale dopiero jak sprzedajcie Kucharczyka

odpowiedz
LTM - 24.02.2019 / 14:51, *.chello.pl

za darmo by było i kompletu by nie było za taką padakę

odpowiedz
To Ja. - 24.02.2019 / 11:38, *.plus.pl

I znowu sa pinda sie poplacze ale teraz zgoni ze sprzedano malo wejsciowek hahaa

odpowiedz
Tagi - 23.02.2019 / 20:35, *.chello.pl

Ciekawe kto chcę patrzeć na ten "budyń" ?
Ludzi jako tako jeszcze jest na meczach , a kogo z zawsze chodzących pytam , każdy mówi : pie... lę finansować tą padlinę.
Czy jest dobrze , czy źle .... .
OK. można dostać po kłębie , można zostać skopanym , można zostać poniżonym przez psów , bo na pewne tematy sam nie masz wpływu , ale nie można być obojętnym że z Twoim klubem dzieje się coś złego przez IDIOTÓW nim kierujących !!!

odpowiedz
Belzebub - 23.02.2019 / 20:15, *.ip-point.pl

... A nie mówiłem...

odpowiedz
Do tych co płaczą ze bilety za drogie - 23.02.2019 / 17:00, *.tpnet.pl

Nie rozumiem was. Klub specjalnie idzie wam na rękę a taki marny wynik ostatecznie.

odpowiedz
Kibic sukcesu - 24.02.2019 / 19:18, *.centertel.pl

@Do tych co płaczą ze bilety za drogie:
Łaske robią bo zrobili promocje na padake od której oczy bolą!! Dopoki nie bedą szanowac kibica to go nie zobaczą

odpowiedz
Belzebub - 23.02.2019 / 16:24, *.centertel.pl

..bilety sprzedali w promocji w pt bo po sobotnim hicie będą agencji to nawet 1800 szt nie sprzedadzą...przykre ale prawdziwe...

odpowiedz
Powody - 23.02.2019 / 16:24, *.chello.pl

Słaba gra, Transparent, Oswiadczenie. Liczę że dzisiaj Legia ogra Lecha i to już przełoży się na wiecej osób na trybunach.

odpowiedz
Tatuś - 23.02.2019 / 15:36, *.play-internet.pl

Tylko? Dla mnie aż 1800. Niektorym juz nie chce sie nabijac kasy z biletów na szrot sprowadzany z zagranicy. Zresztą chyba moda na Legie juz minęła bo moj 12 letni syn niestety juz nie chce ze mną na mecze chodzić. Przykre ale prawdziwe.

odpowiedz
Misio - 23.02.2019 / 15:31, *.orange.pl

Może w portugalii się sprzedadzą

odpowiedz
marcelinho - 23.02.2019 / 14:23, *.centertel.pl

Po co zrobił Mioduski promocje w piątek? Bo po sobocie juz żadna promocja nie pomoże... i bez płaczu tylko tak realnie mogli pomyśleć.. liczyli ze pare tyś sie sprzeda

odpowiedz
JA - 23.02.2019 / 14:36, *.mm.pl

@marcelinho: To nie Mioduski. Po co szczekać jak się pojęcia o czymś nie ma?

odpowiedz
marcelinho - 23.02.2019 / 15:28, *.chello.pl

@JA: chętnie poczytam jak masz pojęcie jak widać

odpowiedz
Darek - 23.02.2019 / 13:35, *.t-ipconnect.de

Obecnie druzyna swoja postawa nie zachęca kibicow do przychodzenia na stadion.Wrecz zniecheca.Kazdy przyjezdza do nas po 3 punkty jak po swoje.
Gra druzyny fatalna do tego przeciwnik slaby.Jak sprzedadza 18 tys biletow i przyjdzie na ten mecz 14 tys to uznam to za dobry wynik.

odpowiedz
KAMIL - 23.02.2019 / 11:56, *.com.pl

W poniedziałek mogli dać taka promocję , jak dziś wygrają to więcej ludzi by się skusiło i taka prawda , czekają na wynik i grę skórokoów w Poznaniu , od tego dużo zależy i tylko tym można przyciągnać więcej kibiców do tego rywal Miedź i jest jak jest , jak będzie oficjalnie 15 tys. w piątek na stadionie to w obecnej sytuacji niestety będzie dobry wynik , sympatycy przywykli do sukcesów lepszej gry itd. a tych nie ma od 2 lat praktycznie po odejściu trzonu kadry co stanowiła jakość Odidja Duda Rado w formie , Nikolić , Prijo , Ghuilerme...zostały zgliszcza :(

odpowiedz
KAMIL - 23.02.2019 / 12:01, *.com.pl

@andreas: ale o czym Ty teraz mówisz

odpowiedz
Hiszpan - 23.02.2019 / 10:29, *.play-internet.pl

Po Łachu będzie promocja pierwsze 10 tysięcy wchodzi na Miedź za darmo. Tylko bez hejtu proszę wytrzymajmy do 20.

odpowiedz
ciajek - 23.02.2019 / 10:34, *.net.pl

@Hiszpan:straszny pesymista jesteś.Już się deklarowałeś, że nie będziesz chodził na LEGIĘ to po co taka głupia napinka

odpowiedz
Hiszpan - 23.02.2019 / 10:38, *.play-internet.pl

@ciajek: Bo mnie strasznie wq... co robią z Legią...

odpowiedz
ciajek - 23.02.2019 / 11:26, *.net.pl

@Hiszpan: mnie też to irytuje,ale staram się widzieć jakieś dobre strony,ponadto takie wahania nastroju to mam od 45 lat jak jeżdżę na LEGIE.
Czy wygrywasz czy nie ......

odpowiedz
Hiszpan - 23.02.2019 / 12:38, *.t-mobile.pl

@ciajek: Przekonałes mnie spokój się przyda.

odpowiedz
ciajek - 23.02.2019 / 14:53, *.net.pl

@Hiszpan : jak zawsze spokój się przyda,fajnie,że możemy się zrozumieć w końcu o to chodzi. Tylko LEGIA

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.02.2019 / 10:22, *.vectranet.pl

zajętych 13.5k miejsc z czego przyjdzie 69%.

odpowiedz
Hiszpan - 23.02.2019 / 10:20, *.play-internet.pl

Mało 1800 to świetny wynik przy tej padace jaką grają. Pinto w PS chwali sie ze jest profesjonalista. Czekam zatem na odsuniecie Agry za syf jaki zagrał z Cracovią.

odpowiedz
Ciekawy - 23.02.2019 / 10:09, *.play-internet.pl

Ciekawe czym spowodowane jest małe zainteresowanie bilatami?

odpowiedz
SzB - 23.02.2019 / 14:09, *.play-internet.pl

@Ciekawy:
Pomijając piłkarski rozkład, który postępuje, dochodzi rozkład atmosfery na trybunach (i nie chodzi mi o żadne transparenty Leśnym) i to niesety tendencja która rozciąga się na całą ekstraklapę.

odpowiedz
Adas - 23.02.2019 / 16:13, *.150.124

@Ciekawy: skończyły mi sie pomysły co powiedzieć 5latkowi czemu jego Legia znów przegrała.

odpowiedz