fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Miedzią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Przewaga Legii nad Miedzią nie podlegała dyskusji. W piątkowy wieczór podopieczni Ricardo Sa Pinto byli zdecydowanie lepsi pod każdym względem i udokumentowali to dwiema bramkami. "Wojskowi" popełnili zaledwie 4 faule w całym meczu, ale pozwolili rywalom na utrzymywanie się przy piłce i nastawili na kontry. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 02.03.2019 / 18:57, *.chello.pl

... to mówicie, że Vesovic (nr 20) jest prawym obrońca...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.