fot. Mishka / Legionisci.com

Legia ukarana przez Komisję Ligi

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas meczu 24. kolejki z Miedzią Legnica. Mistrz Polski musi zapłacić 30 tys. zł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
S - 07.03.2019 / 10:33, *.t-mobile.pl

A ja się Wam dziwię.
To jednak dziwne czasy.
Kiedyś czy na meczu tu czy na meczu wyjazdowym jeden stawał za drugim w obronie-vide psy.
A teraz jeden obraża drugiego.
Panowie warto?

odpowiedz
SENIOR - 07.03.2019 / 08:44, *.play-internet.pl

ę,żę na Ł3 chodzę od ponad 50-ciu lat.

odpowiedz
Adi - 07.03.2019 / 04:03, *.com.pl

A kiedy doczekamy się informacji "Komisja doceniła Legię za piękną oprawę, z której się jarają na całym świecie"?

odpowiedz
oLaf - 07.03.2019 / 12:03, *.vectranet.pl

@Adi: 10/10 : )

odpowiedz
Rafał N. - 06.03.2019 / 23:27, *.t-mobile.pl

A co było nie tak w naszym zachowaniu? Te kary są już trochę irytujące, niedługo będzie kara za to, że w ogóle na stadion przyszliśmy... :-/

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.03.2019 / 21:42, *.193.98

To czas na oprawy o Komisjii,pzpn,I inne gnioty co chcá zniszczyć ultras Legii!

odpowiedz
Legia Warszawa - 06.03.2019 / 22:41, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: Myślę że to dobry pomysł, kary i tak będą co by nie było, więc niech ich zaboli chociaż przesłanie :)

odpowiedz
Misiek - 06.03.2019 / 18:47, *.play-internet.pl

Może jakiś pakiet nam zrobią zapłacimy raz a później zabawa co mecz:)

odpowiedz
Kabanos - 06.03.2019 / 18:37, *.224.231

A Arka za piro w Poznaniu bez kary?

odpowiedz
Robert - 06.03.2019 / 18:13, *.play-internet.pl

K...wy doją z nas jak skarbonki

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.03.2019 / 18:23, *.cyfrowypolsat.pl

@Robert: bo sami aż się o to prosimy. Tylko doją nie nas kiboli a i tak już nie bardzo zamożny Klub...

odpowiedz
Autor - 06.03.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: wyjazd na k6 jak ci nie pasi, dzbanie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.03.2019 / 19:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Autor: sam wypadaj gowniarzu w rureczkach. Jak ja chodziłem na Żyletę to ciebie rodzice jeszcze nie planowali...

odpowiedz
PPU - 06.03.2019 / 20:43, *.centertel.pl

@Sputnik 44: Inni też się proszą a jakoś ich nie karają. Pomyśl dlaczego.

odpowiedz
Bolban - 06.03.2019 / 20:54, *.207.62

@Autor: po co obrażasz?
Nie napisał prawdy?

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.03.2019 / 21:29, *.cyfrowypolsat.pl

@PPU: ależ oczywiście, że dla KL jesteśmy punktem obowiązkowym każdego posiedzenia - tego nie neguję. Tylko przy odpalaniu piro co mecz, które w większości przypadków przerywa grę, nie mamy co liczyć na miłosierdzie...

odpowiedz
PPU - 06.03.2019 / 22:26, *.centertel.pl

@Sputnik 44: Co racja to racja ale KL prowadzi mobbing na L.

odpowiedz
WOJTI - 07.03.2019 / 00:00, *.vectranet.pl

@Autor: powiedz wszystkim GLOSNO telewizorze, kropko, klawiaturo... jestes tak samo glupi jak okreslanie czlowieka naczyniem... eh... komdomie,,,,

odpowiedz