Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com

Kołodziejczyk: Zagraliśmy dobrze taktycznie

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Rozegraliśmy bardzo dobre zawody zarówno pod kątem taktycznym, jak i emocjonalnym. Skupialiśmy się na realizacji założeń, które wpajałem chłopakom w ostatnim czasie. Wszystko wypaliło. Oby podobnie było w niedzielę i w kolejnych meczach.

Siatkarze są dobrze przygotowani do potyczek. Ich ciężka praca na treningach owocuje tym, że podczas spotkań nie doznają zadyszek i nie mają żadnych innych problemów związanych z wydolnością fizyczną. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że zdrowie będzie nam dopisywało i liczę na to, że to właściwe doświadczenie zaprocentuje w kolejnych pojedynkach.

Na razie wykonaliśmy pierwszy krok, aby dotrzeć do półfinałów. Jutro [rozmawialiśmy bezpośrednio po sobotnim pojedynku – przyp. LL!] liczę na drugi. Oszczędźmy sobie nerwówek, nie pozwólmy zespołowi Metra złapać wiatru w żagle, kontrolujmy przebieg gry i wybijajmy rywali z rytmu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.