Artur Jędrzejczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk powołany do reprezentacji

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek ogłosił kadrę na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Austrią (21 marca, Wiedeń) i Łotwą (24 marca, Warszawa). Powołanie otrzymał tylko jeden piłkarz Legii Warszawa, Artur Jędrzejczyk.

Kadra reprezentacji Polski:

Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham United FC, Anglia), Łukasz Skorupski (Bologna FC, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy)

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Thiago Cionek (SPAL, Włochy), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Robert Gumny (Lech Poznań), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Marcin Kamiński (Fortuna Düsseldorf, Niemcy), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Michał Pazdan (MKE Ankaragücü SK, Turcja), Arkadiusz Reca (Atalanta BC, Włochy)

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Przemysław Frankowski (Chicago Fire, USA), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad, Bułgaria), Kamil Grosicki (Hull City AFC, Anglia), Damian Kądzior (GNK Dinamo Zagrzeb, Chorwacja), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Damian Szymański (Achmat Grozny, Rosja), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)

Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf, Niemcy), Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy), Krzysztof Piątek (AC Milan, Włochy)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Remek - 12.03.2019 / 12:18, *.chello.pl

@L:

A Kucharczyk to co? Nie jest lepszy?
Swoją drogą dlaczego nie dostał on powołania, ciekawe co?

odpowiedz
L - 12.03.2019 / 10:50, *.tpnet.pl

@McA: Hahaha Dokładnie!

odpowiedz
L - 12.03.2019 / 10:48, *.tpnet.pl

@Mcm: Niby tak ale z drugiej strony kogo ze skrzydłowych ma powoływać?? Wymień mi przynajmniej 4 lepszych polskich skrzydłowych od Błaszczykowskiego.

odpowiedz
Mcm - 12.03.2019 / 07:32, *.orange.pl

Błaszczykowski za ten rekord w kadrze to się wujkowi do końca życia nie odwdzięczy..

odpowiedz
marek - 12.03.2019 / 00:52, *.vectranet.pl

Trzeba mu kupić zegarek sportowy do pomiarów treningów będzie się bardziej przykładał

odpowiedz
Arek - 11.03.2019 / 22:44, *.tpnet.pl

A mnie zastanawia, po co mu tylu na kilka dni. Taki mundial miesiąc trwa, a więcej niż 23 nie pojedzie.

odpowiedz
McA - 11.03.2019 / 22:35, *.as9105.com

@Sawo: Brachu też się rozgniewałem ale o chwili staram się znaleźć kto za nich i wiesz co, nie już będzie jak jest.

odpowiedz
Rafał N. - 11.03.2019 / 21:07, *.t-mobile.pl

Jest Pazdan, jest impreza :-)

odpowiedz
oLaf - 11.03.2019 / 19:13, *.vectranet.pl

po cholerę- znowu wróci zmęczony/kontuzjowany etc. i będzie grał piach w Legii.

odpowiedz
:D - 11.03.2019 / 18:14, *.axaubezpieczenia.pl

@DzyndzeL: przykre ale lepszy

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 16:55, *.tpnet.pl

Nalezalo sie powolanie co udowadnia dobra gra w "L" ! "L" !!!

odpowiedz
Kibic - 11.03.2019 / 16:21, *.plus.pl

Jędrzejczyka znowu wyciągnął żart

odpowiedz
Łokomotywa - 11.03.2019 / 16:10, *.play-internet.pl

Łokomotiv moskwa. Kto to pisał?

odpowiedz
Aleksander - 11.03.2019 / 15:58, *.orange.pl

Ciekawe jak będzie ze składem tylu piłkarzy do dyspozycji ale to jest zmartwienie Brzęczka oby dobrze wybrał

odpowiedz
DzyndzeL - 11.03.2019 / 15:38, *.plus.pl

Dlaczego po raz kolejny pomijany najlepszy skrzydłowy ekstraklasy #KuchyKing? Lepszy emeryt Błaszczakowski?

odpowiedz
Sawo - 11.03.2019 / 15:00, *.cyfrowypolsat.pl

To sie poprostu nie miesci w glowie ze tacy goscie jak Błaszczykowski i Cionek dalej sa w kadrze. Pomijam juz watpliwe co do zasady powolania typu Reca Frankowski Żurkowski Damian Szymański i Góralski. No coz moze poprostu nie ma lepszych...

odpowiedz