REKLAMA

Wyniki 1/4 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

W czwartek poznaliśmy ostatniego półfinalistę Pucharu Polski. Miedź Legnica wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1-0 i dołączyła do Lechii Gdańsk (2-1 z Górnikiem Zabrze), Jagiellonii (2-0 z Odrą Opole) i Rakówa Częstochowa (2-1 z Legią). Losowanie półfinałów odbędzie się w piątek, 15 marca.

Wyniki 1/4 finału Pucharu Polski:
Puszcza Niepołomice 0-1 Miedź Legnica
Górnik Zabrze 1-2 Lechia Gdańsk
Odra Opole 0-2 Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa 2-1 pd. Legia Warszawa

Spotkania półfinałowe zaplanowano na 9, 10, 16 i 17 kwietnia. Podobnie jak w poprzednich rundach, o awansie zadecyduje tylko jeden mecz pomiędzy danymi zespołami.

Puchar Polski 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
LWL - 15.03.2019 / 14:21, *.tpnet.pl

Rakow - Lechia ! Nastepny faworyt i lider do odpadniecia !! Jagiellonia - MIedz ! Kazdy moze awansowac do finalu jednak ze wskazaniem na J.B. !! "L" !!!

odpowiedz
Zulus - 15.03.2019 / 08:08, *.centertel.pl

Raków miedź narodowy pełny jak ha ha ha

odpowiedz
Kbic - 14.03.2019 / 22:22, *.play-internet.pl

4 terminy meczow a zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie (bez rewanzu), o co chodzi?

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 19:50, *.tpnet.pl

Przewidywany final PP: Jagiellonia - Miedz ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 19:47, *.tpnet.pl

Wyniki losowania : Jagiellonia - Lechia, Miedz L. - Rakow Cz.! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 17:15, *.tpnet.pl

MIedz prowadzi zgodnie z planem i tak powinno bylo byc we wczorajszym meczu a tracimy gola i jestesmy zaskoczeni ! "L" !!!

odpowiedz
dodzi - 13.03.2019 / 20:44, *.plus.pl

zenada odeslac do rezerw zablokowac wyplaty

odpowiedz
eR - 13.03.2019 / 19:57, *.254.14

Kryminał co oni grają... Raków już ledwo biega, a i tak gó.no z tego mamy. Agra sabotażysta niech wy..dala razem z Puntem! Wstyd! Coś czuję, że zemści się na nas ta dogrywka...

odpowiedz
eR - 13.03.2019 / 19:57, *.254.14

Kryminał co oni grają... Raków już ledwo biega, a i tak gó.no z tego mamy. Agra sabotażysta niech wy..dala razem z Puntem! Wstyd! Coś czuję, że zemści się na nas ta dogrywka...

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.03.2019 / 19:22, *.122.215

Szczepański?!czy to nie syn Pawła z Warszawy?

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.03.2019 / 22:33, *.122.135

Rakowa trzeba treneiro potraktować poważnie...

odpowiedz
Bear - 12.03.2019 / 13:09, *.orange.pl

Najpierw trzeba przejść Raków.
Zakładając że Legia będzie w półfinale i zakładając również że Jaga też awansuje, w półfinale możemy trafić właśnie Jagę albo Lechię, więc łatwo nie będzie żeby dojść do finału.
Osobiście chciałbym żeby wszystko ułożyło się w taki sposób żeby w finale zagrać z Lechią.

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 14:09, *.mm.pl

@Bear: Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę formę poszczególnych zespołów to najlepiek w tej chwili wygląda Miedź i Raków. Ale za tydzień może byc całkiem inaczej, a prorokowanie składu finału to już kosmos :).

Jestem jednak przekonany, że jeśli zagramy w Częstochowie na poważnie, skoncentrowani a RSP nie "zaskoczy" ze składem, powinniśmy lidera 1-ej ligi ograć.

odpowiedz
m4 - 14.03.2019 / 19:55, *.chello.pl

@Wolfik: dobre dobre no zaskoczyl na rsp bylismy lepsi ;D

odpowiedz
Roma - 12.03.2019 / 12:36, *.plus.pl

Finał z Jagą lub Lechią, obie opcje zapowiadają się ciekawie.

odpowiedz
Szymon - 12.03.2019 / 12:01, *.co.uk

Co tak wszyscy podniecaja sie tym rakowem???? Trzeba wyjsc zagrac swoje i wygrac

odpowiedz
szaman81 - 12.03.2019 / 10:56, *.futuro.pl

Jak to? są cztery terminy półfinałów a mecze rozstrzygną się w dwóch??? Redakcjo! Pomocy bo nie kumam!

odpowiedz
Legionisci.com - 12.03.2019 / 11:00, *.Legionisci.com

@szaman81: Dokładnie tak. Są 4 dni, kiedy mecze mogą się odbyć, ale dokładne daty zostaną ustalone później, aby były spójne z terminarzem ligowym danych drużyn.

odpowiedz
Szaman81 - 12.03.2019 / 19:35, *.174.107

@Legionisci.com: dzięki.

odpowiedz
Kabanos - 12.03.2019 / 10:22, *.91.50

Obawiam się że na tym etapie może się skończyć dla edycja PP dla Legii. Jeżeli nie zagramy na 100% z pełna agresją tylko na wyczekanie z dozą asekuracji to leżymy.

odpowiedz