Młyn kibiców Rakowa na meczu I ligi z Chrobrym Głogów - fot. rakow.com.pl
REKLAMA

Komplet na meczu Rakowa z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zaledwie trzy godziny trwała sprzedaż biletów na ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Rakowem i Legią. Wejściówki na środowe spotkanie rozeszły się w ekspresowym tempie. Kolejki do kas ustawiły się kilka godzin przed ich otwarciem. W sprzedaży było 4200 biletów, bowiem tyle może pomieścić obecnie stadion przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie. Działacze Rakowa przygotowali dla kibiców Legii zaledwie 250 biletów.
Mecz Rakowa z Legią rozegrany zostanie w środę, 13 marca o godzinie 18:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Legia44 - 12.03.2019 / 23:52, *.play-internet.pl

Tak czytam te komentarze (L) ogarnijcie sie to poprostu trzeba wygrac i zapomniec...

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

Zwyciestwo jest obowiazkiem "L" ! "L" !!!

odpowiedz
TK - 12.03.2019 / 19:39, *.234.208

To będzie ciężki mecz dla Rakowa.
Liczę, iż Legia założy, że ten MECZ wygrała zanim się jeszcze zaczął...
I tu przy dobrej grze Rakowa, determinacji i walce spodziewam się niespodzianki.
Raków - może...
Legia - musi...
...
Postawię 100 na Raków.
Jutro na żywo mam zamiar świętować podwójnie!

odpowiedz
L fan - 12.03.2019 / 21:51, *.com.pl

@TK:
Życzę Ci kolego podwójnej wtopy :)

odpowiedz
Ryj - 13.03.2019 / 12:32, *.com.pl

@TK: To może już teraz idź i świętuj na Konwiktorskiej awans do II ligi w przyszłym sezonie, a od Legii odpocznij sobie i nie truj nam tu.

odpowiedz
TK - 13.03.2019 / 22:21, *.t-mobile.pl

@L fan:
Z podwójnej wtopy nici.
...
Życzę Wam maistra, mecz oglądałem na żywo i troszkę brak Wam zaangażowania...

odpowiedz
TK - 12.03.2019 / 19:22, *.234.208

To będzie ciężki mecz dla Rakowa.
Liczę, iż Legia założy, że ten MECZ wygrała zanim się jeszcze zaczął...
I tu przy dobrej grze Rakowa, determinacji i walce spodziewam się niespodzianki.
Raków - może...
Legia - musi...
...
Postawię 100 na Raków.
Jutro na żywo mam zamiar świętować podwójnie!

odpowiedz
Marcin - 12.03.2019 / 19:11, *.itcomp.pl

Do redakcji-Dlaczego przepuszczacie takich gości jak ten cały władeczek,który nawet pewnie nie zdając sobie sprawy szkodzi Legiuńce i nam pozostałym fanom przez to jak nas potem odbierają inni,STOP DEBILOM i WŁADECZKOM!

odpowiedz
Ryj - 13.03.2019 / 12:36, *.com.pl

@Marcin: STOP TROLLOM!!! Zgadzam się. Niestety każdy tu może posadzić placka jak krowa na miedzy, bo takie ma prawo. Z głupotą ciężko wygrać, ale poddawać się nie można :)

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 18:55, *.tpnet.pl

Pelny stadion bo po latach przyjezdza MISTRZ RP "L" !! "L" !!!

odpowiedz
SKL - 12.03.2019 / 18:34, *.tpnet.pl

Panowie proponuje zluzować majty i nie obrażać Rakowa, to nam nie przystoi ! Zrobić swoje wygrać na boisku, wygrać na trybunach ( co będzie dziecinnie proste bo Raków śpiewa zrywami raz na kilka minut i zazwyczaj beznadziejne "był, będzie, jest, raków rks"

Nie karmić troli i idiotów !!

To że zdarzyło nam się zagrać kilka fajnych meczy nic nie znaczy, tymbardziej, że dziś mielibyśmy problemy z klubem który stał na krawędzią, z którego polewała cała kibicowska Polska. Zrobić swoje zapomnieć.

odpowiedz
do władeczek - 12.03.2019 / 18:08, *.chello.pl

Jak cham to Ty się w tym momencie zachowujesz prostaku.

odpowiedz
Bialy kiel - 12.03.2019 / 17:22, *.tpnet.pl

Warszawa miasto niepokonany i bohaterowie. Stolica patriotycznej Polski. Częstochowa Jasną Góra, duchowa stolica Narodu polskiego. Szanujmy się wzajemnie. A ci co tak obrażają to buractwo. Legia mistrz!

odpowiedz
Władeczek - 12.03.2019 / 16:12, *.netfala.pl

Wsiury będą mieć widowisko jakich od lat u nich nie było na tym kartoflisku. Chamy przychodzą bo my tam gramy faken a co! Kibice uważajcie tylko na barwy, bo wróg nie śpi. Mnie nie będzie do pomocy, ale trzyma kciuki za bezpieczeństwo w razie grzybobrania. Może na mecz ze Sląskiem przyjade. Jak nie to na swoim TV LG OLED 75 cali obejrze z odpowiednim napojem w ręku on the rocks lub drinkiem Mochijto.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.03.2019 / 18:55, *.play-internet.pl

@Władeczek: A czy Ty już masz kartę L.G.B.T+?

odpowiedz
dino - 12.03.2019 / 19:06, *.108.201

@Władeczek:
To czytają kibice innych klubów i moga pomysleć, ze to na poważnie

odpowiedz
Jari - 12.03.2019 / 22:09, *.plus.pl

@Władeczek: To ty geałeś w Karierze Nikosia Dyzmy???

odpowiedz
S - 13.03.2019 / 10:29, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Nie wstyd tak z Ożarowa ludzi z Częstochowy obrażać?
Ożarów Mazowiecki a Częstochowa...
Człowieku..

odpowiedz
Pg - 13.03.2019 / 14:09, *.elartnet.pl

@Jari: Tak to on grał. Pusty słoik po konfiturze z buraków.

odpowiedz
rks raków - 13.03.2019 / 20:54, *.tpnet.pl

@Władeczek: pozdrowienia z kartowliska po wygranym meczu ślę z samej Częstochowy. Rzeczywiście widowisko było ale nie ze strony wielkich panów z samej stolicy :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.03.2019 / 15:28, *.cyfrowypolsat.pl

No to Rakowiacy czas ogolić gęby, założyć czyste majtasy i skarpety a także umyć resztki zębów. Stolica przyjeżdża!

odpowiedz
matus007 - 12.03.2019 / 16:52, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: 100%

odpowiedz
l - 12.03.2019 / 23:20, *.chello.pl

@Sputnik 44: ogarnij się. Sam zapewne słoik, a teraz wielki warszawiak... żal mi ciebie. Prawdziwy warszawiak trzyma fason, ty nie potrafisz.

odpowiedz
Ryj - 13.03.2019 / 12:39, *.com.pl

@l: Dlatego widać kto jest kto. Sama bluza i szalik Legii nikogo Legionistą nie czyni, a już na pewno nie prostacki komentarz.

odpowiedz
Mikolaj - 12.03.2019 / 15:25, *.centertel.pl

cześć, cześć, cześć! Legia wita wieś!

odpowiedz
wer - 14.03.2019 / 11:32, *.orange.pl

@Mikolaj: ty miastowy ? Taki kozak jesteś ? Ta wieś spuściła L manto co teraz zaśpiewasz ?

odpowiedz
do władeczka - 12.03.2019 / 14:53, *.tpnet.pl

zluzuj majty chłopie
lepiej zawsze zajmować się sobą

odpowiedz
olew - 12.03.2019 / 14:03, *.vectranet.pl

dobry wywiad prezesa w PN , nabrał dobrych cech ; Legia jest jedyna i porownywanie jej z kimkolwiek w Polsce nie ma sensu, fajny wywiad

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 13:26, *.tpnet.pl

LEGIA wybije z glowy ,puchar RP Rakowowi ! LEGIA !!!

odpowiedz
Juri - 12.03.2019 / 13:15, *.centertel.pl

Legia Warszawa ,najlepsza marka piłkarska w kraju.

odpowiedz
Alan - 12.03.2019 / 13:02, *.t-mobile.pl

Mam nadzieje ze nie powtórzy się sytuacja z meczu z Ruchem Zdzieszowice w Opolu gdzie przez większość meczu były wrzuty na mało znaczący klub pod każdym wzgledem. Wkoncu jak to wielu zaznacza przy każdej okazji My jesteśmy Legia Warszawa

odpowiedz
leśniczy - 12.03.2019 / 13:39, *.play-internet.pl

@Alan: Jest chyba różnica między Zdzieszowicami, a Rakowem, nieprawdaż? Dlaczego nie miałoby być wrzutów, zawsze jak jechaliśmy do Częstochowy to były na nas bluzgi z ich strony, próbowali też wykroić szale, nigdy nie było sympatii między nami. Kiedyś trzymali z Widzewem.

odpowiedz
zdzichu - 12.03.2019 / 14:03, *.play-internet.pl

@Alan: przeciez wiadomo, ze doping Rakowa to bedzie jaka i kim jest Legia, my nie bedziemy przeciez stac jak słupy soli

odpowiedz
B90 - 12.03.2019 / 16:55, *.play-internet.pl

@leśniczy: Raków nigdy nie trzymał z Widzewem

odpowiedz
(L) - 12.03.2019 / 17:24, *.chello.pl

@leśniczy: potem kosa najwieksza widzew a z nami chcieli zgode

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.03.2019 / 18:38, *.play-internet.pl

@leśniczy: Akurat Raków nie trzymał z widzewem,natomiast Częstochowa była ich silnym F.C.

odpowiedz
1921 - 12.03.2019 / 18:58, *.play-internet.pl

@leśniczy: Raków nigdy nie trzymał z Widzewem pajacu.

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 19:54, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: nie Częstochowa, lecz jedna, jedyna dzielnica - Północ

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 12.03.2019 / 21:00, *.play-internet.pl

@1921 : Raków ma blisko do Lechii, nawet ostatnio ich wspierał w Zabrzu bodajże i to w około 6 dyszek. I nie miał zgody z widzewem , rts miał swój FC z Częstochowy, zresztą kiedyś bardzo prężny dopóki nie zrobiono z nim porządku i wypleniono czerwoną zarazę. Do nas raków ma daleko, powiedziałbym że kosa, ale to bardziej z ich strony, bo dla nas są mało znaczący pod tym względem ;) TY(L)KO ZWYCIĘSTWO!!!

odpowiedz
TK - 13.03.2019 / 00:28, *.t-mobile.pl

@B90:
I nigdy trzymał nie będzie!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.03.2019 / 07:14, *.play-internet.pl

@Wolfik:Cześć.Może i masz rację,że tylko część miasta fanclubowała widzewowi.Natomiast jak byłem w Częstochowie na meczu z Rakowem,ale pod stadionem Włokniarza,to miejscowi na legalu chodzili w symbolach widzewa,jakieś wpinki,naszywki na "kostkach"(to taki plecak w stylu wojskowym),więc przypuszczam,że byli tolerowani na całym mieście.Poza tym w Łodzi wisiała flaga "Częstochowa",która raczej nie wyglądała na "flagę osiedlową".No,ale tak jak napisałem na wstępie,może to Ty masz rację.Pozdrawiam.

odpowiedz
Władeczek - 12.03.2019 / 12:53, *.netfala.pl

A jakże faken Legia przecież przyjeżdża. Wieś się ciszy i chce zobaczyć jak wygląda uczestnik Ligi Mistrzów, który prawie pokonał Real Madryt u siebie. Ciekawe czy prałat opat z klasztoru też będzie na meczu faken. Pewnie i ojciec Marek też będzie.

odpowiedz
dino - 12.03.2019 / 13:31, *.108.201

@Władeczek:
Kibice Rakowa i nie tylko nie zwracajcie na tego trolla uwagi

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 14:05, *.mm.pl

@Władeczek: "wieś się cieszy..."

Napisał to facet spod Ożarowa Mazowieckiego....

odpowiedz
KS PIASECZNO - 12.03.2019 / 14:28, *.tpnet.pl

@Władeczek: MISTRZ :)

odpowiedz
miastowy - 12.03.2019 / 14:31, *.centertel.pl

@Władeczek: chłopie, ochłoń trochę. Częstochowa to wieś?! Trochę szacunku.

odpowiedz
OIF - 12.03.2019 / 14:43, *.centertel.pl

@Władeczek:
Ale jesteś żenujący gimbusie..

odpowiedz
Kibic - 12.03.2019 / 15:27, *.play-internet.pl

@Władeczek: najważniejsze że Ciebie tam nie będzie, odpalaj Samsunga full hd czy co Ty tam kupiłeś i jedź na jezioro :)

odpowiedz
Piotr (L) - 13.03.2019 / 00:24, *.centertel.pl

@Władeczek: Dzbanie wiecznie chwalisz się tym swojm tv to jest nudne dzieci tylko się chwala byś się ruszył jak prawdziwy fanatyk i jeździć z braćmi po całej Polsce na mecze anie gapic się tylko w tv dla mnie tv może nie istnieć wolę mecze na żywo a po drugie potem jest co wspominać przy rodzinnym obiedzie jak się jechało na mecz kilka godzin to jest coś pięknego

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.03.2019 / 07:03, *.play-internet.pl

@Piotr (L) : Cześć.Po pierwsze to Władeczek jest pewnie jakimś bootem z polonii,więc o żadnych wyjazdach z jego strony nie ma co gadać,po drugie-czy naprawdę byś wolał,żeby takie wynalazki jeździły na wyjazdy,zamiast przed tv 75 cali oled mecz oglądali?.A co do przeżywania "kilku godzin na wyjeździe",to na serio,nie ma się czym podniecać.Teraz to są przejazdy,a nie wyjazdy.

odpowiedz
Piotr (L) - 13.03.2019 / 10:18, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: Masz rację do tego dzbana denerwują mnie tacy za każdym razem tylko gada on i jego te tv niech się schowa co do wyjazdów masz rację ale zawsze miło je wspominam nie zależnie co dzieje się na boisku ale w miłym towarzystwie miło się jedzie

odpowiedz