Kasper Hamalainen - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hamalainen i Vesović powołani do reprezentacji

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kasper Hämäläinen otrzymał powołanie do reprezentacji Finlandii na mecze eliminacji mistrzostw Europy. Finowie spotkają się 23 marca z Włochami na wyjeździe oraz trzy dni później z Armenią w Erewanie. Natomiast Marko Vesović będzie miał szansę wystąpić w barwach Czarnogóry przeciwko Bułgarii (22 marca w Sofii) oraz Anglii (25 marca w Podgoricy).

W ostatnich dniach wśród powołanych piłkarzy z pierwszej drużyny Legii zostali: Artur Jędrzejczyk (kadra A), Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Sebastian Szymański (U-21), Radosław Majecki (U-20) oraz Dominik Nagy (Węgry).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
powiślak - 13.03.2019 / 21:22, *.t-mobile.pl

Hamalajnenem to chyba do reprezentacji ale rugby bo ma dobre strzaly

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.