Andre Martins, Cafu, William Remy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Remy pazuje, pięciu zagrożonych w meczu ze Śląskiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Z powodu czerwonej kartki otrzymanej w meczu z Cracovią, William Remy nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Adam Hlousek, Dominik Nagy, Inaki Astiz, Cafu i Sebastian Szymański są natomiast zagrożeni pauzą.

W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych zostali oni ukarani trzema żółtymi kartkami. Kolejna oznaczać będzie pauzę w meczu z Wisłą Kraków.

Żółte kartki legionistów w lidze:
6 - Andre Martins
5 - Artur Jędrzejczyk
4 - Paweł Stolarski, Marko Vesović
3 - Inaki Astiz, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
2 - Domagoj Antolić, Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
XDD - 16.03.2019 / 23:27, *.vectranet.pl

cafu debil

odpowiedz
Ja - 16.03.2019 / 14:42, *.tpnet.pl

Temu pazuje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.