fot. Mishka / Legionisci.com

Robak i Pich po meczu z Legią

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Marcin Robak (Śląsk Wrocław): Przegraliśmy po kontrowersyjnym rzucie karnym. Legia nie stwarzała sobie okazji. Myślę, że zagraliśmy dobrze, chociaż nie zdobyliśmy bramki. Na wyjazdach nam nie idzie, jednak celowaliśmy na Łazienkowskiej w trzy punkty. Nie chcę wypowiadać się o odwołanym rzucie karnym. Sędzia mówi, że obrońca wybił piłkę, a dopiero później był faul. Szkoda, że w takich momentach sędzia nam nie pomaga, tylko drużynie przeciwnej. Wcześniej odgwizdał rękę w polu karnym, której wcale nie musiał.

Robert Pich (Śląsk Wrocław): Dzisiaj byliśmy równorzędnym rywalem. Chcieliśmy wygrać, ale nie zdobyliśmy nawet punktu. Szkoda, że nie udało nam się strzelić gola. Żałuję, że decyzje sędziego były przeciwko nam. Nie widziałem jeszcze drugiej sytuacji w powtórkach. Po stracie gola musieliśmy więcej zaryzykować. Prowadziliśmy grę, jednak nie potrafiliśmy sobie stworzyć żadnej okazji. Mieliśmy kilka groźnych sytuacji po stałych fragmentach gry, lecz nie udało się zdobyć bramki. Brakuje nam strzelonego gola na wyjeździe. Teraz w Gdyni zrobimy wszystko, aby zwyciężyć. Piech powiedział mi, że Cafu obraził jego rodzinę oraz go opluł. Sędzia widział to na powtórkach, dlatego słusznie ukarał go czerwoną kartką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Złoty - 17.03.2019 / 19:16, *.chello.pl

chudy pewnie w mandaryńskim bo w jakim?

odpowiedz
Arek - 17.03.2019 / 16:00, *.tpnet.pl

Ja już się przyzwyczaiłem, że płaczki będą płakać przy każdym karnym dla Legii. I wcale nie istotne, czy ten karny jest prawidłowy, czy nie. Bjedny nie szczęśliwy Robak płacze, bo im sędziowie nie pomagają. Normalnie, to ręce można załamać jak się coś takiego czyta.

odpowiedz
będziedobrze - 17.03.2019 / 14:06, *.opera-mini.net

Chcieliście zremisować po kontrowersyjnym karnym, ale na całe szczęście się nie udało : - )

odpowiedz
KibicL - 17.03.2019 / 10:19, *.vectranet.pl

Widać, że tych dwóch kopaczy należy do dużego grona takich, którzy uważają, że Legia jeszcze nigdy w swojej ponad stu letniej tradycji nie wygrała bez pomocy sędziego. Nie ma się co przejmować takimi. Natomiast trzeba się przejmować z naszą drużyną bo to co się dzieje to totalna żenua. Mimo, że rozegrali na wiosnę już kilka spotkań to absolutnie nie widać żadnego postępu. Mało tego, z meczu na mecz grają coraz gorzej. Trgedia. Po co było pozbywać sie Arka, Pazdana czy Kante? Który z nowo pozyskanych kopaczy wniósł coś więcej do drużyny niż ci wymienieni?

odpowiedz
Trenejro - 17.03.2019 / 23:20, *.com.pl

@KibicL: prawda

odpowiedz
Sawo - 17.03.2019 / 09:57, *.t-mobile.pl

Konkretnie mowil ktorego czlonka rodziny obraza czy tylko tak ogolnie polecial po wszystkich? Jesli po wszystkich to czy oberwalo sie jedynie tej najblizszej rodzinie czy tez tej dalszej? Jestem tez ciekaw argumentacji oraz tego jakie konkretnie padaly slowa? Mniemam ze byly to przeklenstw a jesli tak to jakie? Aha no i ciekaw czy Cafu obrazal Piecha po portugalsku czy moze po polsku? Oczywiscie mogl to uczynic rowniez w jezyku slowackim tak aby Pich dobrze zrozumial.

odpowiedz
Chudy - 17.03.2019 / 09:25, *.tpnet.pl

Ciekawe w jakim języku Cafu obraził rodzinę Piecha że ten zrozumiał? ;)

odpowiedz
Yy - 17.03.2019 / 00:26, *.chello.pl

Idź do domu kiepski malinowy nosie

odpowiedz