Vitězslav Lavička na konferencji prasowej - fot. Śląsk Wrocław - YouTube
REKLAMA

Lavička: Wiemy, jak zaskoczyć Legię

Wiśnia, źródło: Śląsk Wrocław - Wiadomość archiwalna

- Kiedy spojrzymy na tabelę, to Legia jest najlepszym klubem, z którym będę miał okazję zmierzyć się jako trener Śląska. Oglądaliśmy starcie tej drużyny w Pucharze Polski. Wiemy już, jak możemy ich zaskoczyć. Dla naszego rywala to trudny tydzień. Zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym. Mają jednak szeroką kadrę i jestem pewny, że będą przygotowani na sobotni mecz. - mówi przed meczem z Legią trener Śląska Vítězslav Lavička

- Mateusz Hołownia zagrał dobry mecz przeciwko Jagiellonii, lecz niestety nie może wystąpić przeciwko Legii, ponieważ jest jej zawodnikiem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jego dyspozycją. Na treningu ćwiczyliśmy różne warianty, jak go zastąpić. Wiemy, jednak jak to zrobić. Żadnych nazwisk jednak nie podam. Od ostatniego spotkania nie mamy żadnych ubytków kadrowych. Wszyscy są gotowi do gry.

- Cieszy się, że przed nami przerwa reprezentacyjna. Podczas niej będziemy mogli w spokoju trenować. Rozegramy także jeden sparing. Teraz skupiamy się jednak na spotkaniu przeciwko Legii. Chcemy zaprezentować się z dobrej strony.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Xxc - 16.03.2019 / 20:32, *.t-mobile.pl

Trochę obawiam się tego meczu. Slask na wyjeździe nie punktuje, ale w tym sezonie z Legia kazdy sie przełamuje... boje sie o wynik koncowy, ale trzymam kciuki. Do boju

odpowiedz
Rh- - 16.03.2019 / 19:49, *.play-internet.pl

@tomek: Magiera że swoim zeszytem że złotymi myślami to tylko do pchania karuzeli się nadaje a teraz cofa w rozwoju zdolnych chłopaków w młodzieżówce

odpowiedz
Kipkorir - 16.03.2019 / 19:08, *.chello.pl

By zaskoczyć dzisiejszą Legię, to chyba nie trzeba się zbytnio głowić?

odpowiedz
Bubu - 16.03.2019 / 18:03, *.vectranet.pl

Legia jest zaskoczona ,ze gra w eklapie

odpowiedz
tomek - 16.03.2019 / 17:23, *.plus.pl

Żadna nowość wszyscy wiedzą jak zaskoczyć Legię kudłaty pseudotrener tylko nie wie jak na zaskoczenie ma reagować. Tylko J.Magiera albo S Czerczesow są w stanie wyciągnąć coś pozytywnego z tej drużyny. Tylko wcześniej cała Portugalia aut

odpowiedz
dejne3 - 16.03.2019 / 15:35, *.net.pl

Dlaczego Was tyLko Legia mobilizuje , ta Liga była by znaczniej ciekawsza gdyby wszyscy grali na 100% co tydzień
były by większe emocje a tak mecz z Legią zaliczony dwukrotnie i wraca marazm .

odpowiedz
Wieczny krytykant - 16.03.2019 / 13:34, *.centertel.pl

Wystarczy zagrac pressingiem i Legia juz jest zaskoczona i zaczynają sie lagi byle dalej. Żadna filozofia. To przeciętna drużyna zlozona z tumanow z tumanem trenerem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.