Dominik Nagy - fot. Hagi / Legionisci.com

Uraz pomocnika

Kilka tygodni przerwy Nagya

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dominik Nagy doznał urazu podczas meczu reprezentacji Węgier z Chorwacją. Legionista został zniesiony na noszach z boiska po tym, jak w 36. minucie został nadepnięty na staw skokowy przez rywala. Rana na kostce została zaszyta, a Nagy przeszedł w szpitalu badania.

- Uraz jest na tyle poważny, że piłkarza czeka kilka tygodni przerwy - poinformowała węgierska federacja.

Po meczu Dejan Lovren przeprosił Nagya za faul i dał mu swoją koszulkę. Sędzia nie dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
TvPiS & TvTrwam na SONY BRAVIA KD-100ZD9 - 27.03.2019 / 11:47, *.mm.pl

@TVN TuskVisionNetwork na Unitra T50 03, 14 cali:
świata nie zmienisz, a lepiej się uśmiechnąć (nawet z żenady) niż płakać całe życie.

odpowiedz
Kipkorir - 26.03.2019 / 20:45, *.chello.pl

Taki to urok posiadania reprezentantów...

odpowiedz
TVN TuskVisionNetwork na Unitra T50 03, 14 cali - 26.03.2019 / 08:26, *.play-internet.pl

@TvPiS & TvTrwam na SONY BRAVIA KD-100ZD9:

Jak widać różne poczucie humoru znajduje tu swoich odbiorców.

odpowiedz
Do dzyndzel - 25.03.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

Ty tak myslisz powaga??!

odpowiedz
dejne3 - 25.03.2019 / 23:02, *.plus.pl

Domino wracaj do zdrowia pozdrawiam Legia Warszawa

odpowiedz
Rambo - 25.03.2019 / 20:21, *.centertel.pl

Trzymaj się Dominik!

odpowiedz
Emigrant z Warszawy ;) - 25.03.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

@Mirosław: co masz do Ożarowa? Fejne miasteczko, spoko ludzie. No i Ożarow Mazowiecki to 100% Legia

odpowiedz
LWL - 25.03.2019 / 19:27, *.tpnet.pl

Agra zaprezentuje sie po przerwie reprezentacyjnej w dobrej dyspozycji i godnie zastapi ! "L" !!!

odpowiedz
gazza - 25.03.2019 / 17:34, *.inetia.pl

On jest tak cienki że nawet nie zauważymy że go nie ma w składzie !

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.03.2019 / 17:26, *.t-mobile.pl

@Pacho: raczej żenujące. Ewentualnie może pomóc na zatwardzenie...

odpowiedz
LWL - 25.03.2019 / 16:33, *.tpnet.pl

Wierzymy w "L" bo zostal do zdobycia tylko MISTRZ RP ! "L" !!!

odpowiedz
DzyndzeL - 25.03.2019 / 16:30, *.plus.pl

Spoko, mamy Agrę dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy srają żarem. Jedziemy na mistrza niezależnie od przeciwności!!!

odpowiedz
TvPiS & TvTrwam na SONY BRAVIA KD-100ZD9 - 25.03.2019 / 16:19, *.mm.pl

@Pacho: niby tak, życia nie wolno traktować poważnie. Pozdrówki!

odpowiedz
Pacho - 25.03.2019 / 16:14, *.2.11

@TvPiS & TvTrwam na SONY BRAVIA KD-100ZD9: dobre to na odstres po pracy,

odpowiedz
TvPiS & TvTrwam na SONY BRAVIA KD-100ZD9 - 25.03.2019 / 16:04, *.mm.pl

@SNS: że wy na takie marne zarzutki odpisujecie.....

Niemniej dziwie się adminom że mimo "wolności słowa" nie wywalą tego bełkotu z forum, tak dla zachowania tematu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.03.2019 / 15:42, *.chello.pl

Biednemu, to się nawet parasol w d....e otworzy. Kiedy biedny idzie tańczyć, to orkiestra idzie s...ć. To oczywiście a propos sytuacji kadrowej Legii. Bo kadrę mamy szeroką, czyż nie?

odpowiedz
Legia - 25.03.2019 / 15:42, *.aster.pl

100% rzut karny i przynajmniej żółta kartka

odpowiedz
tomiacab - 25.03.2019 / 15:26, *.virginm.net

@Władeczek: a czy jak w swoim TV LG OLED 75 cali, włczysz tvn, to też pokazuje prawdę wtedy?

odpowiedz
SNS - 25.03.2019 / 15:15, *.play-internet.pl

@Władeczek: No skoro widziałeś na TV LG OLED 75 cali, to zmienia postać rzeczy. To co widziałeś na TV LG OLED 75 cali musi być prawdą;D Abstrahując od tego czy karny był, czy nie, szkoda Nagya. Będzie pretekst do wstawiania Agry. Moim zdaniem to dla niego wielka szansa. Przekona wszystkich że jest jeszcze gorszy niż nam się wydaje. Ale to wina murawy...

odpowiedz
WWL - 25.03.2019 / 14:45, *.play-internet.pl

No tak.
Bedzie powód żeby wstawić kolejnego portugalczyka

odpowiedz
:d - 25.03.2019 / 14:30, *.orange.pl

@lja: No nie bardzo xD

odpowiedz
FUKC - 25.03.2019 / 14:29, *.omnitec.pl

nie dość, że Wegry zepsuły kupon to jeszcze to...

odpowiedz
Mirosław - 25.03.2019 / 13:38, *.kiecana.com

Dejan pewnie z Ożarowa

odpowiedz
LWL - 25.03.2019 / 13:36, *.tpnet.pl

Najwazniejsze mecze przed "L" a tu przykra wiadomosc ! "L" !!!

odpowiedz
Alex Bielany - 25.03.2019 / 13:36, *.centertel.pl

W doope niech se wsadzi te koszulke

odpowiedz
Tomek - 25.03.2019 / 13:35, *.113.189

Karny? Ja tam widzę, że zdarzenie miało miejsce minimalnie przez polem karnym... Zdrowia Dominik i wracaj szybko

odpowiedz
Mati - 25.03.2019 / 13:30, *.com.pl

Przecież to jest karny i to gruby

odpowiedz
lja - 25.03.2019 / 13:25, *.centertel.pl

faul ewidentny, rzut karny się należał.

odpowiedz
Władeczek - 25.03.2019 / 13:23, *.netfala.pl

Widziałem ten faul na swoim TV LG OLED 75 cali i dopatrzyłem się tam czerwonej kartki faken. Nie wiem jak sędzia nic tam się nie dopatrzył, bo ja widziałem. A jak ja mówię to mówię!

odpowiedz