fot. Mishka / Legionisci.com

Szymański: Nie istnieliśmy na boisku

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Nie spodziewałem się tego, że Wisła nas tak zdominuje. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, a zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie istnieliśmy na boisku. Nie chce zdradzać tego, co działo się w szatni. Ciężko powiedzieć, czemu byliśmy tak zdominowani. Nie wiem, co się z nami dzieje ostatnimi czasy. Przegraliśmy i trudno cokolwiek powiedzieć.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Sasza - 02.04.2019 / 11:25, *.net.pl

Przepraszam że pytam, ale kto niby ma wiedzieć dlaczego tak wujowo gracie jeśli nie wy, zawodnicy? Chyba macie świadomość czy jesteście w formie i czy w ogóle umiecie w tę piłkę grać. Ja wiem, że piłka nożna w Polsce to trochę inna dyscyplina niż np. w takiej Anglii czy Hiszpanii co widać dobitnie przy okazji meczów pucharowych. Ale nawet jeśli, to nie powinno wam zabraknąć ambicji i woli walki. A wy nawet tego nie potraficie pokazać. Tak więc Sebastian, z czym do ludzi? Za to tłumaczenia i wymówki macie obcykane do perfekcji.

odpowiedz
M3 - 01.04.2019 / 11:42, *.zus.pl

Nasza młodzież to porażka. Szymański niech stąd ucieka i nadal się rozwija bo tu nie widzę dla niego przyszłości. Zespół nie ma jaj i koniec. Pinto powinien odstawić portugalskie gwiazdy.

odpowiedz
Marko - 01.04.2019 / 11:42, *.centertel.pl

Mam wrażenie że Szymański już nie rozwija się a wręcz cofa w rozwoju... potyka się o własne nogi, nic nie widzi na boisku , jest samolubny - przestałgrać zespołowo. Palmus wali kolejnej pseudogwiazdeczce..

odpowiedz
Simon - 01.04.2019 / 11:01, *.155.3

Ani jednego człowieka z charyzmą odpowiadającą Błaszczykowskiemu w Wiśle. Z obecnych chyba tylko Rado udźwignął by ciężar.

odpowiedz
(L) - 01.04.2019 / 08:36, *.11.137

Młody, z taką grą to zaraz jakiś transfer będzie.

odpowiedz
Kibic - 01.04.2019 / 08:18, *.plus.pl

Panie Prezesie dosyć wstydu mam nadzieję że dzisiaj zakończy Pan współpracę z pseudo trenerem.Legia To My.

odpowiedz
Obcy - 01.04.2019 / 06:49, *.t-mobile.pl

W szatni był straszny płacz. Wezwano na miejsce dwóch psychologów i pediatrę,aby postawić na nogi nasze gwiazdy. Po intensywnych zabiegach piłkarze zdołali zapakować się do autokaru i odjechać. Pan Szymański dostał nawet lizaka o smaku truskawkowym. Tym samym przerwał swoje spazmy i dał zmienić pampersa.

odpowiedz
Hiszpan - 01.04.2019 / 06:46, *.play-internet.pl

Szymański tak szczerze kiedy ostatnio zagrałeś super mecz? Kiedykolwiek???

odpowiedz
XX - 01.04.2019 / 05:53, *.net.pl

Jednym zdaniem myśleliście, że Wisła się położy, mecz sam się wygra, a wy będziecie mogli cały mecz myśleć o kolejnych tatuażach.

odpowiedz
FWK - 01.04.2019 / 05:29, *.play-internet.pl

Moze juz czas wypier....c!!! Szymanski k..wa zapomniales jak sie gra w pilke?! W dupie ci sie poj....lo od tych wszystlich komplementow?! 10 mln €? Za te pseudo gwiazde co czlapie po boisku jak pis da to nawet najbogatszy na swiecie inwestor nie zaplaci

odpowiedz
KowaL - 31.03.2019 / 22:43, *.vectranet.pl

Mnie wódki! Mniej dziwek!

odpowiedz
Kalbar - 31.03.2019 / 22:31, *.chello.pl

A czego się spodziewaliście? Przecież każdy wiedział jak zagra Wisła. Brak ambicji u was, macie kibiców w d.pie i tyle w temacie

odpowiedz
Bebeto - 31.03.2019 / 22:23, *.cyfrowypolsat.pl

Wiekowa Wisła 108 km, gwiazdeczki 102 km...brawo za zaangażowanie...chyba nadszedł koniec zaciągu europejskiego ...żadnej ostrej walki...szczerze, ale jak by wybiegli młodzi z CLJ i walczyli to zero pretensji...

odpowiedz
Jasio - 31.03.2019 / 22:22, *.net.do

A co mogło być w szatni ... jak zawsze szampan i truskawki !

odpowiedz
kamiL1916 - 31.03.2019 / 22:19, *.vectranet.pl

Lotek to trener odpowiada za taktyke sposob rozgrywania i akcjie jakie ma tworzyc druzyna tak samo z obrona itd wiec co masz do pilkarzy po prostu zaden trener nie pasuje do L wyjatek Stanislaw Czerczesow
albo 2 miesiace hasi 10 miesiecy Jacek Magiera :D

odpowiedz
Lotek - 31.03.2019 / 22:55, *.plus.pl

@kamiL1916: A to trener zabrania walczyć, karze odstawić nogę i niecelnie podać? Trener jest ciężki ale suma sumarum to oni są na boisku i powinni zap. .. ać a nie machać łapami, że silniejszy ich przepchnął. Samą ambicją powinni walczyć a te wkłady nawet nie mają odwagi oddać strzału z 16 m... Zmiana trenera nic nie zmieni dopóki połowa tych kopacz będzie w tym klubie.... przykre..

odpowiedz
Meter - 31.03.2019 / 22:12, *.t-mobile.pl

10 milionów euro!

odpowiedz
m4 - 31.03.2019 / 22:11, *.chello.pl

15 mln Euro nie mniej !!!

odpowiedz
Wolfik - 31.03.2019 / 22:10, *.mm.pl

Cóż....może poprostu sytuacja materialna i brak poważnych konkurentów do gry oraz lidera powoduje, że przechodzicie obok meczu. Nie wiem. Ale jeśli na początku kariery w meczach nie ma serucha, to lepiej zająć się czym innym.

odpowiedz
wie(L)un - 31.03.2019 / 22:10, *.4.53

Drugi Kuchy rośnie

odpowiedz
Lotek - 31.03.2019 / 22:05, *.plus.pl

Jesteś chłopcze przereklamowany. Tyle w temacie.. Grasz piach ... Jak cała Legia....

odpowiedz
aqweds - 01.04.2019 / 00:58, *.chello.pl

@Lotek: jeszcze… więcej… wielokropków…

odpowiedz
Pogromca głupców - 01.04.2019 / 02:37, *.play-internet.pl

@aqweds: ............................................, zadowolony?

odpowiedz