Łukasz Gutkowski - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Dobre wyniki legionistów w Pucharze Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie rozegrane zostały drugie zawody Pucharu Polski w bardzo mocnej, międzynarodowej obsadzie. Łukasz Gutkowski w rywalizacji zajął miejsce trzecie - najlepsze wśród Polaków, ale w końcowej klasyfikacji nieznacznie wyprzedzili go Czech, Marek Grycz oraz Węgier, Bence Kardos. Czwarty na mecie, a drugi wśród Polaków był inny legionista, Daniel Ławrynowicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.