Cafu - fot. Hagi / Legionisci.com

Cafu pauzuje, czterech zagrożonych

Mishka, źródło: Legionisci.com

Cafu nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z Jagiellonią Białystok z powodu czerwonej kartki, którą zobaczył w meczu ze Śląskiem Wrocław. Adam Hlousek, Dominik Nagy, Inaki Astiz i Sebastian Szymański są natomiast zagrożeni pauzą.
W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych zostali oni ukarani trzema żółtymi kartkami. Kolejna oznaczać będzie pauzę w meczu z Górnikiem.

Żółte kartki legionistów w lidze:
6 - Artur Jędrzejczyk, Andre Martins, Marko Vesović
4 - Paweł Stolarski
3 - Inaki Astiz, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
2 - Domagoj Antolić, Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
LWL - 03.04.2019 / 18:35, *.tpnet.pl

Cafu szkoda ze tak sie stalo a dzis brak ! "L" !!!

odpowiedz
Gk - 03.04.2019 / 16:40, *.centertel.pl

Do boju do boju LEGIA

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.