Keanu Pinder - fot. LegiaKosz
REKLAMA

Podwójna zdobycz Keanu Pindera

Fumen, źródło: Legionisci.com

Keanu Pinder był wyróżniającą się postacią wczorajszego meczu z Miastem Szkła Krosno. Zawodnik Legii zaliczył podwójną zdobycz w 21 minut spędzonych na parkiecie. Podopieczny Tane Spaseva rzucił 16 punktów i zebrał 12 piłek (po 6 w ofensywie i obronie). Australijczyk wykazał się skutecznością z gry na poziomie 55% (5/9 celnych). Ponadto na linii rzutów osobistych wykorzystał 6 z 8 prób.

Dla Pindera to pierwsze double-double w obecnym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.