Tane Spasev - fot. Michał Wyszyński

Spasev: Musimy przeanalizować czwartą kwartę

źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki

- Kto mówi, że jakieś spotkanie jest łatwe, ten nie zna polskiej ekstraklasy. W każdym meczu w tej lidze, szczególnie wyjazdowym jest ciężko wygrać. Przez trzy kwarty graliśmy to co chcieliśmy, to co trenowaliśmy. Jestem zadowolony z trzech pierwszych kwart. W czwartej kwarcie brakowało nam trochę łatwych punktów – powiedział trener Tane Spasev po meczu z Miastem Szkła Krosno.

- Ta część gry jest do analizy. Mieliśmy sytuacje, ale byliśmy trochę zaskoczeni. Gratulacje dla zespołu z Krosna i trenera Niedbalskiego - życzę powodzenia w walce o utrzymanie w lidze. Krosno to fajne miasto, mają tu niezłych kibiców. Keanu Pinder zagrał dziś bardzo dobrze w drugiej połowie spotkania, Kuba Karolak zagrał bardzo fajną pierwszą połowę. To jest zespół - jeden gra wybijająco w jednej kwarcie, ktoś inny w kolejnej. To jest siła naszego zespołu – dodał szkoleniowiec Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 12.04.2019 / 20:41, *.com.pl

Panie Spasev. Jaka to ekstraklasa ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.