Carlitos - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Pogonią przyznaliście Carlitosowi. Występ Hiszpana oceniliście na 5,1 w skali 1-6. Niewiele niższe oceny uzyskali Iuri Medeiros i Andre Martins. W sumie oceniało 1227 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,1.

Carlitos 5,1
Medeiros 4,8
Andre Martins 4,7
Hamalainen 4,2
Jędrzejczyk 4,2
Cierzniak 4,1
Vesović 4,1
Luis Rocha 4,0
Szymański 4,0
Antolić 3,8
Cafu 3,8
Wieteska 3,8
Radović 3,3
Kulenović 3,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Szpilordzik - 16.04.2019 / 00:07, *.t-mobile.pl

Cos czuje ze to dopiero zalazek krytykantow tzw portugalskiego zaciagu... Widze to tak ze kazdy z nich odpali bo tu bez 2och zdan , medeiros klasa techniczna wraz z martinsem, dojdzie cafu i rocha to juz wtedy liczyc tylko na wykonczenia carlitosa gdzie pokazuje(pomimo ze samolob) naprawde klase, jeszcze bedzie krolem strzelcow a my jako kibice naszej wielkiej Legii bedziemy swietowac Mistrza Polski...ja nie wyobrazam sobie abysmy tego Mistrza nie zdobyli...
Pozdrowienia z Brzegu opolskiego dla Braci i Siostr

odpowiedz
Kipkorir - 16.04.2019 / 20:14, *.chello.pl

@Szpilordzik:
Jeszcze żeby tylko Salvador Agra coś pokazał. Niemniej to jeden niewypał, a pozostali jak piszesz - stanowią o sile drużyny. Pozdro!

odpowiedz
LWL - 15.04.2019 / 20:39, *.tpnet.pl

Najlepszy pilkarz w "L" ! Duzo goli w fazie finalowej !! "L" !!!

odpowiedz
gela - 15.04.2019 / 19:35, *.korbank.pl

parafrazując słowa Linekera, polska liga jest tak mocna, że piłkarze Legii przewracając się o własne nogi i tak zdobędą majstra,

odpowiedz
Lostinnio - 16.04.2019 / 11:01, *.tpnet.pl

@gela: majstra to mogą mieć w Poznaniu my zdobywamy mistrza

odpowiedz
gela - 16.04.2019 / 16:17, *.korbank.pl

@Lostinnio:

koledzy z redakcji też są z Poznania ???/

https://legionisci.com/historia/

odpowiedz
Bródno - 17.04.2019 / 16:41, *.chello.pl

@gela: Nie pyskuj

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.04.2019 / 16:30, *.inetia.pl

Pierwszy udany mecz Rochy w Legii. W końcu widać jakiś zamysł w tym co robi oraz zdecydowanie. Oby tak dalej.

odpowiedz
LWL - 15.04.2019 / 14:02, *.tpnet.pl

W najblizszych meczach mamy nadzieje ze oceny druzyny i pilkarzy beda jeszcze wyzsze ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 15.04.2019 / 13:53, *.tpnet.pl

Srednia ocena druzyny taka ma byc a oceny pilkarzy wlasciwe ! "L" !!!

odpowiedz