REKLAMA

Ludzie Dobrej Woli z paczkami na Wileńszczyźnie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wolscy Patrioci wraz z Muranowskimi Fanami Legii wybrali się w pierwszym tygodniu kwietnia na Wileńszczyznę, by przekazać paczki wielkanocne polskim rodzinom zamieszkującym Kresy. Legioniści zawitali także do zaprzyjaźnionych szkół, gdzie zostali bardzo ciepło przyjęci zarówno przez dzieci, jak i kadrę pedagogiczną.

"Zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne, na których dzieciaki wykonywały wielkanocne zajączki, kurczaczki, kartki z życzeniami i pisanki. Zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością dzieci, chcących spędzić z nami swój wolny dzień. Na zakończenie naszych wizyt w każdej ze szkół składaliśmy sobie wzajemnie życzenia świąteczne z uczniami i gronem pedagogicznym. Po szkołach przyszedł czas na odwiedziny u naszych rodzin, którymi się opiekujemy. Jak zawsze i tym razem zostaliśmy miło przyjęci i mogliśmy się poczuć jak u siebie we własnym domu" - relacjonują Wolscy Patrioci.

Fani Legii zapalili także znicze przy pomniku w Boguszach, cmentarzu na Rossie oraz pomnikach w Ponarach i Gibach. "Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Ludziom Dobrej Woli za dary, które nam przekazaliście i za pomoc finansową która leciała na nasze konto. Wielkie podziękowania również dla firm, sklepów, szkół, przedszkoli, które włączyły się w naszą akcje, przede wszystkim za wsparcie w naszej akcji plakatowej jak i przekazania środków chemicznych dla szkół na Wileńszczyźnie. Dla osób i firm, które chciały zostać anonimowe w naszej akcji wielka piona za pomoc w Waszą stronę!" - kończą legioniści.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
oLaf - 17.04.2019 / 19:27, *.vectranet.pl

Brawo. Szacun.

odpowiedz
Jerzyk - 17.04.2019 / 17:39, *.plus.pl

Super inicjatywa! Jak najwięcej takich!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.