fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Bramka i skrót meczu z Cracovią

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa TV

Legia Warszawa po meczu pełnym emocji pokonała w Wielką Sobotę Cracovię. Jedynego gola zdobył w doliczonym czasie Gry Carlitos, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Williamie Remym. Wcześniej mistrzowie Polski stworzyli sobie kilka dobrych okazji, lecz bardzo dobrze interweniował Michal Pesković.

Skrót meczu

Gol Carlitosa

Poprzeczka Martinsa
Cierzniak łapie strzał Cabrery
Niecelny wolej Cabrery
Szymański za lekko, aby zaskoczyć Peskovicia
Pesković broni kolejną próbę Szymańskiego
Gol Medeirosa anulowany przez VAR
Poprzeczka Medeirosa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Arek - 21.04.2019 / 15:19, *.tpnet.pl

Ale u mnie też coś się pier...

odpowiedz
do Mamut - 21.04.2019 / 00:24, *.comcast.net

Ale ja mam komunikat, że to video nie jest dostępne w mojej lokalizacji. Reklamy przejdą, a jak przyjdzie do skrótów i bramek, to nie działa.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.04.2019 / 00:09, *.play-internet.pl

Wqrwiają mnie nasi piłkarze.A to z tego powodu,że za jednego trenera dadzą się pokroić i zapierda...ją do ostatniego gwizdka,a pod wodzą innego grają przeciw niemu.Pytanie moje brzmi-CZEMU MY KIBICE DAJEMY SIĘ TAK TRAKTOWAĆ.?.Przecież te akcje"wszyscy na mecz",czy "Wspomagamy naszych na dobre i na złe",podczas gdy piłkarze =grają=o swoje a w dupie mają tych co popłacili 50 zł za mecz,to jest plucie nam w twarz.I co,teraz Warszawę wspólnie odśpiewają z kibicami o już jest oki?.A porażka ze sracsą,czy lechem,bo im treneiro nie leżał,to już zapominamy?.Obudźcie się.

odpowiedz
Mamut - 21.04.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

Normalnie, jestem kierowcą zawodowym i nie mam problemów, jak wykorzystam transmisję danych to staje na stacjach paliw gdzie jest WiFi i nie ma problemu. Dziś byłem na Ł3!

odpowiedz
mm - 20.04.2019 / 23:47, *.comcast.net

Jak oglądać bramki i skróty z zagranicy?

odpowiedz