Iuri Medeiros - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sumie oceniało 1375 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4.

Medeiros 4,8
Andre Martins 4,7
Carlitos 4,6
Vesović 4,4
Remy 4,3
Cierzniak 4,2
Antolić 4,2
Jędrzejczyk 4,1
Luis Rocha 4,0
Hamalainen 3,8
Szymański 3,5
Nagy 3,4
Cafu 3,4
Kulenović 3,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Bie(L)any - 23.04.2019 / 09:16, *.lsas.aero

Po co płakać i narzekać ...Piszą, że Carlitos za wysoko ... to ile miał dostać Waszym zdaniem pkt.. skoro Kulenović dostał ponad 3 ??? Ustawcie piłkę na 11 metrze w 94 minucie przy stanie 0:0 i strzelcie karnego (teraz jeszcze bramkarz może się ruszać na linii bramkowej)
To nie FIFA19 ....
Ważne, że wygrali i po ch... obrażać Kucharczyka czy Szymańskiego ?

odpowiedz
LGZ - 22.04.2019 / 20:05, *.tpnet.pl

Najpierw trzeba dobrze wycwiczyc wykonywanie rzutow roznych i wolnych P. Szymanski zeby podejsc do wykonania !

odpowiedz
LWL - 22.04.2019 / 14:12, *.tpnet.pl

Wyjatkiem w ocenach jest P. Szymanski ktory otrzymal za wysoka ocene za to co gra ! "L" !!!

odpowiedz
oLaf - 22.04.2019 / 13:19, *.vectranet.pl

kto dał Szymańskiemu 3,5 (i więcej) ??? NIech chłopak nabierze trochę pokory i zacznie po treningach trenować rzuty wolne - to PODSTAWA !!!!

odpowiedz
Remek - 22.04.2019 / 12:28, *.chello.pl

Jest dokładnie tak jak napisał Derwall, przy każdym oknie transferowym jest ten sam powtarzany lament, żeby sprowadzić kogoś takiego jak Duda, Roger, Ljuboja, Nikolić, Prijović, Gui, Moulin, do tego obecni Martins, Medeiros (tak znienawidzony portugalski zaciąg) i na końcu wisienka na torcie - Vadis. Od początku jak przyszedł wiadro pomyj na niego, że gruby, że słaby, że wszystko inne a potem wiadra łez....
Niestety ale polskimi grajkami (pokroju Kucharczyk, Szymański), nie ma co liczyć na mistrzostwo Polski a tym bardziej pchać się do Europy.
Na osobne wyróżnienie zasługuje Jędza, nie wiem co się z nim ostatnio dzieje, ale ma wyraźny spadek. Wg mnie ocena dla niego za wysoka, dużo ryzykownych akcji w polu karnym które mogły się zakończyć "11" i to podanie do przeciwnika przed polem karnym. Kolejne spotkanie w którym przyprawił lekko o zawał i boję się, że przy bardziej ogarniętym rywalu taka akcja skończy się stratą bramki.
Święta są, zawodnicy oczyśćcie umysły i rozwalcie łacha!

odpowiedz
Legionista - 22.04.2019 / 11:30, *.metrointernet.pl

Legia lepiej grała j ż w meczu z cracovią te chyba.2 miesiące temu kiedy im dali fory i przegrali 2-0 ale zasłuzyli na zwycięstwo bo legia to potęga światowa i odiechali w końcu tej słabej zaszczanej sraczce gdańsk i wierze że i w tym Sezonie będziemy championami i roz*********e lecha psa jeb****o 100kurła do zera LEGiA!.

odpowiedz
tomiacab - 22.04.2019 / 12:51, *.144.43

@Legionista: hahaha

odpowiedz
Chris - 22.04.2019 / 11:00, *.chello.pl

Carlitos za wysoko, dużo niepotrzebnych strat, dryblingi zamiast podania do lepiej ustawionych kolegów. Jedyny plus to pewnie wykonany karny i bramka na wagę zwycięstwa.

odpowiedz
Derwall - 22.04.2019 / 10:59, *.orange.pl

witam-kibicuje Legii od 45 lat i mysle ze mam dość obiektywny oglad sytuacji-i oto co widze w ocenach dla poszczególnych zawodnikow za ostatni mecz? a wlasnie to ze zescie może wkoncu zauważyli to ze Legie od czasu gdy można było sciagac do naszej ligi zawodnikow z zagranicy do sukcesow w lidze ciagna wlasnie ci tak przez niektórych ponizani i obrazani zagraniczni gracze,to wlasnie ich zaangażowanie i walka a nie kalkulacji i zwalnianie trenerow daje nam coraz radość ze zdobycia przez Legie Mistrz Polski,niekazdy transfer jest dobry jeden wypali drugi nie ale wlasnie stranieri robia roznice w grze a co robia nasi wielce utalentowani mlodziezowcy -cala karierę sa wiecznymi talentami i wszyscy czekaja kiedy wrescie dorosną do bycia piłkarzami ,Polacy w polskich klubach uwazaja ze im się należy ,niezależnie jaki poziom prezentują to im się wszystko należy bo jak nie to szatnia zrobi porządek i z trenerem i prezesem,ta nasza liga jest chora i mierna ,ale to wlasnie za taki stan zeczy odpowiadają władze związku ,sustem szkolenia i kipskiej wartości trenerzy szkolacy nasza mlodziez krora na sile się promuje i wbija w ambicje a efekt jest taki ze jakiś grajek młody zagra 3 lepsze mecz i już się go promuje na wielka gwiazde w co oni szybko wieza i obrastają w piorka zamiast ciężko zasuwac aby być jeszcze lepszym -(wiecie zapewne kogo mam na myśli-niechce pisać nazwiska bo zycze mu dobrze)- awiec panowie krytykanci zagiagow czy to portugalskich ,czy bałkańskich czy tam jakie sobie jeszcze wymyślicie popatrzcie wstecz a zapewne zauważycie dzzieki komu przez ostatnie lata cieszyliśmy się i Mistrzostwa-sorry za brak polskich znakopozdrawiam

odpowiedz
LWL - 22.04.2019 / 10:53, *.tpnet.pl

Ocena druzyny i pilkarzy adekwatne do przebiegu meczu ! "L" !!!

odpowiedz
zaba285 - 22.04.2019 / 10:26, *.lukman.pl

Kulenovic po raz kolejny był dużym osłabieniem. zwrotność fatalna, ze stadionu było to widać dużo lepiej niż w TV. mam nadzieje, że to jego ostatni sezon i będziemy mieć jakiegoś napastnika na zmianę. ciekawe co się dzieje z Jarkiem Niezgodą, że zamiast niego wpuszczają tego drevnaldinho

odpowiedz