Piotr Robak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Robak: Mam duży sentyment do Legii

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Pierwsza połowa pokazała, że mogliśmy walczyć z Legią o zwycięstwo. W pierwszej części meczu dostosowaliśmy się trochę do poziomu legionistów, nie wiem czy wystraszyliśmy się wygrać czy prowadzić. Druga połowa w wykonaniu Legii była znacznie lepsza, my kontynuowaliśmy przeciętną grę z pierwszej odsłony spotkania. Nasz rywal zbudował przewagę i kontrolował mecz – powiedział po meczu Piotr Robak, były koszykarz Legii.

- Fajnie jest wrócić na stare śmieci, odżyły wspomnienia. Mam duży sentyment do Legii i tej hali, miło było zobaczyć stare twarze, wymienić kilka słów. Był to super moment, szkoda że nie mogłem się na boisku pokazać, ale taki jest sport.

- Awans do play-off to jest duży sukces Legii, w klubie na pewno wszyscy są zadowoleni. Jest to ich duży krok do przodu, fajnie że po ciężkich latach dla Legii, są w najwyższej lidze i awansowali do play-off, w nich może się zdarzyć wszystko. Mimo, że Legia będzie bez przewagi parkietu, to nie będzie to miało większego znaczenia, są niebezpieczni. Gratuluję jeszcze raz awansu, życzę im powodzenia i będę bacznie obserwował jak im idzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.