Michał Kołodziej, Jakub Karolak - fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Kołodziej: Awans do play-off to był nasz cel

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mecz z Gliwicami zaczął się troszkę powoli, żadna z drużyn nie wykazywała żadnej inicjatywy. W pierwszej kwarcie wynik oscylował w okolicy remisu, w drugiej kwarcie troszkę zaczęliśmy naszą koszykówkę, więc wyszliśmy na prowadzenie. W drugiej połowie zmobilizowaliśmy się i kontrowaliśmy mecz do końca – powiedział po meczu z GTK Gliwice Michał Kołodziej.

- To świetne uczucie dostać się do play-off. Awans to był nasz cel i bardzo się cieszymy, że udało się go osiągnąć. Przed nami teraz mecz z Polpharmą, na pewno nie będziemy odpuszczać.

- Szanse są na pewno, wiele razy drużyny niżej notowane w play-off ogrywały te, które po rundzie zasadniczej były wyżej w tabeli. Musimy sprawić kilka niespodzianek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 27.04.2019 / 10:55, *.com.pl

Waszym celem na teraz to wygrać ostatni mecz na wyjeździe.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.