Domagoj Antolić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali niskie noty za mecz w Poznaniu. Najwyższe trafiły do Marko Vesovicia i Domagoja Antolicia - po 3,0 w skali 1-6. Najniżej oceniliście występ Nagya, Szymańskiego i Kulenovicia. W sumie oceniało 768 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Antolić 3,0
Vesović 3,0
Carlitos 2,8
Cierzniak 2,8
Remy 2,7
Astiz 2,5
Medeiros 2,5
Radović 2,5
Hlousek 2,4
Kucharczyk 2,3
Cafu 2,2
Nagy 2,1
Szymański 2,1
Kulenović 2,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
grzesiek - 26.04.2019 / 23:06, *.centertel.pl

O Ile w przypadku ivicy vrdoljaka mozna bylo polemizowac czy dinamo go nie chcialo to w przypakdu antolicia mam już wyrobioną od dawna opinię.

odpowiedz
Pacho - 26.04.2019 / 17:50, *.55.139

Ogólnie zgadzam się z ocenami. Zauważyłem jedynie że straciliśmy inicjatywę przy zmianie bodajże Kucharczyka na Kulenowica. Jakby był remis to byłyby znacznie wyższe oceny. Nagy fatalnie tyle strat w postaci złych podań do Hlouska. Szymański ręce opadają jak wykonuje stałe fragmenty. Z Lechią wróci Martins i Jedrzejczyk ale nie będzie Vesovica...szkoda.

odpowiedz
S-L-S - 26.04.2019 / 15:43, *.plus.pl

Cierzniak na 3 miejscu ? haha Pod koniec meczu gdzie liczył się czas nie potrafił piłki wybić kilka razy i narażał Legię na stratę kolejnego gola !

odpowiedz
Ekspert - 26.04.2019 / 10:04, *.centertel.pl

... dla mnie osobiście wszyscy za nisko, byliśmy drużyną dużo lepszą od pyr tylko mieliśmy niefarta ... przy lepszych okolicznościach powinniśmy wygrać dwoma trzema bramkami...
Uważam że mieliśmy większą przewagę w poznaniu nad rywalem niż w Warszawie nad cracovią ...
Dlatego jak w gdańsku na siłę nie będą sędziowie pomagać gospodarzą topowinno być dobrze ...

odpowiedz
Obiektywny(L) - 26.04.2019 / 10:16, *.lsas.aero

@Ekspert:
W sumie coś w tym jest...

odpowiedz
Pacho - 26.04.2019 / 17:45, *.55.139

@Ekspert: ale będą pomagać...sk.....

odpowiedz
Abcd - 26.04.2019 / 09:19, *.vectranet.pl

Antolic najlepszy, zobaczcie co robił przy straconej bramce.

odpowiedz
Sven - 26.04.2019 / 14:43, *.t-mobile.pl

@Abcd: No co takiego zrobił? Dostał niedokładne podanie od naszego "diamentu" Sebastiana, nie można zagrać tak niedokladnej piłki przed własnym polem karnym. Antola i Veso byli najlepsi w tym meczu, co nie znaczy że był to ich dobry mecz.

odpowiedz
Gepetto - 27.04.2019 / 00:46, *.chello.pl

@Sven: przeszedł sobie koło Marchwińskiego. Totalnie młodego zlali...

odpowiedz