Michał Kucharczyk, Pedro Tiba - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Jestem zdenerwowany

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Przegraliśmy na własne życzenie. W pierwszej połowie stworzyliśmy mnóstwo okazji do zdobycia bramek, niestety w najważniejszych momentach podejmowaliśmy złe decyzje. W drugiej części spotkania pojedynek był totalnie wyrównany. Wisiał tylko jeden gol w powietrzu i zdobył go Lech, dlatego to oni dziś wygrali – powiedział po przegranym meczu Michał Kucharczyk.

- Nie interesuje nas Lechia Gdańsk i jej wyniki, jesteśmy zależni tylko od siebie. Nie przejmujemy się tym, co dzieje się obok. Mamy tyle samo punktów co Lechia, a w sobotę bezpośrednio ze sobą rywalizujemy. Z tego co czytałem, ale nie jestem pewien, to teraz liczy się bilans bramkowy, a oba mecze mieliśmy z nimi 0-0. Jeżeli wszystkie wyniki zakończą się takimi samymi rezultatami, to będzie się liczyć liczba bramek. Nie jestem pewien, czy dobrze przeczytałem regulamin, bo nie ja od tego jestem.

- W szatni jest troszkę inna hierarchia i to ja dziś byłem kapitanem. Pierwszym jest „Rado”, drugim „Jędza”, a trzecim ja. To nie jest pierwsza sytuacja, w której zakładam opaskę kapitańską.

- Czy jesteśmy źli po dzisiejszym meczu? Nie no, jestem zadowolony, że przegrałem mecz. Mam powiedzieć, jaki jestem naprawdę? Nie, bo mi nie wypada. Jestem zdenerwowany i nie chcę się unosić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
AAA - 25.04.2019 / 23:22, *.chello.pl

Inteligent buhaha.Odejdż drewniaku byle dalej.

odpowiedz
ja - 25.04.2019 / 21:41, *.chello.pl

Jesetście nieukami? Czytać nie umiecie? Kucharczyk ma rację!

"5.4.1 przy dwóch Klubach: a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej"

Mamy tyle samo punktów po rundzie zasadniczej co Lechia.
Przy równości b, c i d też nie mają znaczenia bo było 0-0 w dwóch meczach.

Liczyć się będzie więc od e) czyli bramki z całego cyklu rozgrywek ekstraklasy!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.04.2019 / 17:37, *.ip-point.pl

Ja jestem wkurzony jak na ciebie patrze

odpowiedz
Mkp - 25.04.2019 / 17:30, *.centertel.pl

Denerwuje ze w tym sezonie wszystkie ważne i prestiżowe mecze w dupę. Nienajlepszej przed Lechia

odpowiedz
Dymisja - 25.04.2019 / 17:16, *.plus.pl

Gdyby Kucharczyk miał honor to już dawno by się podał do dymisji i zwolnił miejsce dla kogoś z talentem :)

odpowiedz
Zzp - 25.04.2019 / 16:55, *.t-mobile.pl

Słabi to są kibice sukcesu.

odpowiedz
Trezor - 25.04.2019 / 14:52, *.ip-point.pl

Nikt tak nie rozala ludzi na forum jak K.K. szkoda że obecnie jest bez formy i osłabia drużynę.Zasługi -zasługami ale zawsze przychodzi czas na odejście w cień ,w przypadku Michała w obecnej formie taki czas właśnie nadszedł .W naszej lidze boisku musi być 11 ludzi zap.....ych 90 minut ,Michała

odpowiedz
będziedobrze - 25.04.2019 / 14:46, *.t-mobile.pl

... a my wkurzeni, ale w sumie drugie miejsce nie jest złe ; - (

odpowiedz
jery - 25.04.2019 / 14:35, *.ip-point.pl

XMAN - zakochany w Kuchym . Prawda jest taka że obecnie to najsłabsze ogniwo drużyny , nikt nie odbiera mu zasług .Trenuje bo to jego zawód , co do biegania to raczej truchta , stara się słabo a strzela Panu Bogu w okno , ostatatnio bez formy z nim na boisku gramy jednego mniej !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
xman - 25.04.2019 / 13:43, *.play-internet.pl

Do wszystkich płaczków, którzy nazywają Kuchego drewnem, albo fatalczykiem odpowiedzcie sobie na pytanie: Gdzie wy jesteście a gdzie jest Michał? Jak ty byś zagrał będąc na jego miejscu? gdzie jesteście jak cały stadion śpiewa śpiewa Kuchy King! gdzie jesteście jak śpiewamy dwie bramki Kucharczyk, dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski ! Nie jesteście kibicami tylko malkontentami, którzy umieją tylko narzekać, ale każdy z was krytykuje, bo myśli że zna się na piłce. ŻE-NA-DA. Każdy z was siedzi przed kompem i krytykuje, a on trenuje, biega, stara się, strzela. Nie zawsze mu wychodzi, ale widać że ma serce do Legii i mu zależy. Słabi jesteście.

odpowiedz
m4 - 25.04.2019 / 14:27, *.hexaoperator.com

@xman: wstawaj zesrales sie

odpowiedz
Arek - 25.04.2019 / 14:30, *.centertel.pl

@xman: Nic dodac nic ujac. Kuchy w Legi i tyle z nia ugral. A oni nie sa slabi tylko prze ch...owi.??

odpowiedz
xman - 26.04.2019 / 00:40, *.play-internet.pl

@m4: to prawda i to już dawno na ciebie.

odpowiedz
@Raf - 25.04.2019 / 12:51, *.vectranet.pl

W sedno. A tak na marginesie aby piłkarz walczący o mistrzostwo kraju nie wiedzial podstawowych zasad? To tylko pokazuje brak zaangażowania i wywalone jajca.

odpowiedz
Lopez - 25.04.2019 / 10:48, *.centertel.pl

Podejrzewam że jak Legia nie przedłuży kontraktu z tym fatalnym drewniakiem to on już wyżej niż w drugiej lidze to nie zagra bo na jego fatalną grę nie da się patrze a on już lepszy nie będzie

odpowiedz
Regulaminowy - 25.04.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

Przy równej liczbie punktów Lechia mistrzem, bez względu na wszystko. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział.

odpowiedz
Sitar - 25.04.2019 / 11:44, *.orange.pl

@Regulaminowy: nieprawda

odpowiedz
ktoś - 25.04.2019 / 12:03, *.play-internet.pl

@Regulaminowy: przy równej liczbie punktów liczy się bilans bramkowy panie znawco regulaminu

odpowiedz
Kibic(L) - 25.04.2019 / 14:04, *.plus.pl

@ktoś: Czy Wy naprawdę wiecie o czym piszecie? Przy równej liczbie punktów liczy się miejsce po fazie zasadniczej. Liderem była Lechia więc ona wygrywa. Żaden bilans bramkowy się nie liczy.

odpowiedz
mc Legia - 25.04.2019 / 14:30, *.t-mobile.pl

@ktoś: i to w całym sezonie tzn. w 37 kolejkach.

odpowiedz
Ja - 25.04.2019 / 15:12, *.vectranet.pl

@Regulaminowy: (i cała reszta): Niemal wszyscy jesteście niedouczeni. Jeżeli zdobędziemy tyle samo punktów, co Lechia na koniec sezonu, to:
1) najpierw liczy się LICZBA PUNKTÓW w rundzie zasadniczej
2) następnie liczba punktów w meczach bezpośrednich pomiędzy nami a nimi (w rundzie zasadniczej)
3) jeśli dalej będzie po równo, to korzystniejsza różnica bramkowa w meczach między nami a nimi (w rundzie zasadniczej)
4) jeśli dalej po równo, to liczy się kto strzelił więcej bramek na wyjeździe, bo te liczą się podwójnie (znowu, w rundzie zasadniczej)
5) potem STOSUNEK BRAMEK Z CAŁEGO SEZONU EKSTRAKLASY

Więc bramki się liczą i to bardzo. W regulaminie macie napisane, co jest przy dalszej równości, mi już się nie chce tego przepisywać.

odpowiedz
Raf - 25.04.2019 / 10:07, *.cyfrowypolsat.pl

Bramki i mecze bezpośrednie to liczą się w pierwszej rundzie a w finałowej to miejsce w tabeli z pierwszej rundy żeby tego piłkarz zawodowy jeszcze mistrza nie znał prostych zasad ciekawe czy wie że po czerwonej trzeba zejść z boiska

odpowiedz
lucas38 - 25.04.2019 / 10:30, *.supermedia.pl

@Raf: no właśnie nie - miejsce z sezonu zasadniczego się nie liczy, najpierw miecze bezpośrednie, potem bilans bramkowy, potem bilans goli wyjazdowych itd..

odpowiedz
Kami(L)a - 25.04.2019 / 12:13, *.vectranet.pl

Pierwsze co się liczy to ilość punktów w sezonie zasadniczym, a my mieliśmy tyle samo co Lechia. Dlatego w przypadku równej ilości punktów decydować będzie bilans bramkowy, a nie miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym....

odpowiedz
Stefan - 25.04.2019 / 12:23, *.chello.pl

@Raf: beka, że się mądrzysz i kogoś pouczasz a sam nie masz zielonego pojęcia. Regulamin się zmienił od tego roku, teraz jest tak jak powiedział Kuchy, bezpośrednie mecze a następnie bilans

odpowiedz
Kami(L) - 25.04.2019 / 14:59, *.chello.pl

@Raf: http://ekstraklasa.org/aktualnosci/tabela-w-rundzie-finalowej-13739

odpowiedz
m4 - 25.04.2019 / 09:59, *.hexaoperator.com

dodam jeszcze jedno ... "Kapitanie" zostales zdjety po przerwie przez Goscia ktory w ciebie wierzyl...tu nie ma co komentowac powinienes juz dawno byc wylany na zbity pysk

odpowiedz
m4 - 25.04.2019 / 09:56, *.hexaoperator.com

Panie Miodulski kazdego ! kazdego!! innego na miejsce tego nieociosanego kolka...ile jeszcze mozna patrzec na to dziadostwo fatalczyka... jestem pewien ze w AMP Futball lepiej dosrodkuja pilki won z tym patalachem

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.04.2019 / 09:04, *.chello.pl

Kucharczyk nie umie podać, strzelić, no i ta tragiczna gra w obronie! W obronie to jest tak aktywny, jak kiedyś Iwański, pseudo "Pączek". Nie da się na to patrzeć.

odpowiedz
Alan - 25.04.2019 / 08:36, *.t-mobile.pl

No tak piłkarz jest od grania nie od znania regulaminu..... a później się dziwią ze inni sportowcy i ogolnie spoleczenstwo ma takie zdanie o piłkarzach jakie ma..

odpowiedz
jery - 25.04.2019 / 08:22, *.ip-point.pl

Obrona Kuchego to niestety stan umysłu , może przejść koło mechu ,nie wracać do obrony ale wara od niego -prawda Kami.

odpowiedz
będziedobrze - 25.04.2019 / 13:51, *.t-mobile.pl

@jery: Błąd, odmienia się mech mchu ; - )

odpowiedz
Jacek - 25.04.2019 / 07:17, *.tpnet.pl

We łbach wam sie poprzewracało. Sądziliscie, ze na stojąco wygracie mecz? Sądziliscie, ze jestescie tacy swietni, ze amika poprosi o najnizszy wymiar kary? Podeszliscie do meczu jak ostatnie patałachy nasmiewając sie ze swoich kibicow. W pierwszej polowie powinno byc juz pozamiatane. Niestety nie jestescie profesjonalistami. Obawiam sie, ze nie dacie rady Lechii tymbardziej, ze ,, rozjemcy " dają jasny sygnał kto jest faworytem. Pokazali to w Szczecinie.

odpowiedz
(L)ebiega - 25.04.2019 / 08:19, *.plus.pl

@Jacek: 100%racji! Rozjemcy juz dawno zaczeli dawac sygnaly komu beda sprzyjac, a komu nie. Nieuznana bramka Medeirosa z Cracovia, a teraz w Szczecinie gol Lipskiego na 3:3, identyczny i okazuje sie ze wszystko ok. Przy czwartej bramce dla Lechii faul przy odbiorze pilki, gwizdek milczy!! W kazdym meczu Legia gra 11 na 14 przeciwnikow, o sorry zapomnialem o tych wirtuozach przy VARze. Dopoki polska pilka nie oczysci sie z tej sedziowskiej stajni Augiasza, to nic dobrego z tego nie bedzie, co potwierdzaja wyniki w pucharach. Co do meczu to Legia powinna do przerwy prowadzic ze 3:0, a jak sie tak partoli, to efekt koncowy wiadomy.

odpowiedz
selphy - 25.04.2019 / 06:51, *.chello.pl

Michał jesteście zależni tylko od siebie , dlaczego truchtasz po murawie , machasz rękami zamiast zap.......lać - jasteś kapitanem powinieneś dawać przykład .Jeśli nie jesteś gotowy na zap.... to lepiej wspomagaj drużynę z trybun.

odpowiedz
Kiwi - 25.04.2019 / 05:37, *.com.pl

Fatalczyk odejdź z klubu please

odpowiedz
Pepe - 25.04.2019 / 01:21, *.chello.pl

O mój Boże. Serio ???? Gracz ekstraklasy z takim starzem nie zna regulaminu rozgrywek ???? To zapewne przepisów gry w piłkę też nie zna !!!! Ale czego wymagać, przecież to tylko Kucharczyk. Szkoda, że na boisku nie był w stanie pokazać tej złości, sportowej złości. Kolejny raz jest na placu za zasługi, podobnie jak Radović - nic, kompletnie nic nie pokazali.

odpowiedz
Kami - 25.04.2019 / 05:26, *.t-mobile.pl

@Pepe: z jakm starzem? Co to takiego? Czep się słupa albo słownika dziecię neostrady. Od Kuchego wara.

odpowiedz
będziedobrze - 25.04.2019 / 14:03, *.t-mobile.pl

@Pepe: A po im ta znajomość regulaminu? W każdym meczu mają wygrywać, od liczenia są kibice i sztab

odpowiedz
Kuchy, Jedzą i Rado... - 25.04.2019 / 01:13, *.vectranet.pl

Sprawcie temu Cafu wpier.,. dół bo już piąty mecz Nam zawala z rzędu chociaż w ostatnich go nie było.... Wpier... I pogonić go za pinda...

odpowiedz