fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

AZS AWF Warszawa 72-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki I ligi rugbiści Legii Warszawa przegrali z drużyną AZS AWF Warszawa 0-72. Do przerwy gospodarze prowadzili 45-0. Kolejne spotkanie rozegrają za dwa tygodnie w Bydgoszczy.

Rugby: AZS AWF Warszawa 72-0 (45-0) Legia Warszawa


Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Donau - 29.04.2019 / 09:23, *.vectranet.pl

Ale wynik ... Panowie może już warto dać sobie spokój z grą bo to szkoda oglądać .. Hańbicie Herb
Wygrane z 2 sezonów można policzyć na palcach 1 ręki ...
może czas znów grać w 2 lidze i budować skład od nowa .. bo teraz to jest porażka


odpowiedz
Behemoth - 27.04.2019 / 23:06, *.play-internet.pl

Ten wynik to chyba żart. Nie wierzę w to, jak można w 1,5-rej godziny dać sobie strzelić 72 gole, no nierealne. Nawet jakby na boisko wyszli trampkarze to wynik byłby o ponad połowę niższy. Czyżby nasi wyszli w stanie wskazującym, byli po ostrej imprezie? Wszystko na to wskazuje, a jeśli tak to ukarać ich za niesportowy tryb życia, nie są godni być w tak wielkim klubie, wynocha! Taki wynik to hańba, wstyd!!!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 28.04.2019 / 08:28, *.co.uk

@Behemoth: Spokojnie, w rugby troche inaczej wyglada zdobywanie punktow. Proponuje doczytac o podstawach tej gry a szybko sie okaze ze nie strzelili nam 72 'goli'.. choc wynik i tak jest wysoki ;o)

odpowiedz
Grzesiup - 29.04.2019 / 17:25, *.play-internet.pl

Grzesiup
ale wiesz ze w rurby punkty są przyznawane innaczeje

odpowiedz
Uważny ☺️ - 27.04.2019 / 22:02, *.plus.pl

Sorry że tu: w relacji z meczu z Lechią w składach zmiencie strzałki kto wszedł a kto zszedł z boiska...

odpowiedz
Kibic - 27.04.2019 / 21:17, *.chello.pl

Co jest przyczyną takiego wyniku?

odpowiedz
Kamil - 27.04.2019 / 21:00, *.lukman.pl

Dlaczego. Jak wygrywają komentarze są 2 a Jak przegrają to jest nagle dyskusja w komentarzach?

odpowiedz
Ksiaze - 28.04.2019 / 20:47, *.centertel.pl

@Kamil: bo pod porażka każdy przegryw może wyładować to co w życiu mu nie wyszło ;) i zamiast wziasc się za swoje życie ciśnie tych co coś robią ;)

odpowiedz
xyz - 27.04.2019 / 18:57, *.virginm.net

Rzez!

odpowiedz
?????? - 27.04.2019 / 18:46, *.co.uk

Tacy mocarni sa nasi rugbysci, czy moze walczyli do rana i juz nie starczylo sily na mecz????? ;o)))

odpowiedz
Mar - 27.04.2019 / 17:51, *.play-internet.pl

nie dość że dyscyplina komedia to i wynik śmieszny. Po co dawać na to hajs

odpowiedz
Adam - 27.04.2019 / 18:23, *.play-internet.pl

Dla miektórych śmieszna może być piłka nożna. To, że ten sport jest u nas mało popularny nie znaczy, że jest gorszy.

odpowiedz
Kamil - 27.04.2019 / 20:57, *.lukman.pl

@Mar: nikt nie daje na to hajsu.

odpowiedz
lucho_83 - 27.04.2019 / 17:04, *.chello.pl

O w mordę, maskara...

odpowiedz
MP.j(L) - 27.04.2019 / 17:01, *.plus.pl

Dramat

odpowiedz