Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk o meczach z Politechniką i Białymstokiem

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Pojedynek z lubelską Politechniką to niestety kwestie trochę zbyt dużego respektu dla przeciwnika, a także braku szczęścia w końcówce czwartego seta. Stąd porażka na otwarcie turnieju. Trzeba przyznać, że rywale byli zdecydowanie w naszym zasięgu. Z kolei konfrontacja z BAS to walka od pierwszej do ostatniej piłki. Wierzyliśmy w zwycięstwo. Ta wiara się opłaciła, bo dzięki temu cieszymy się z wygranej. Zagraliśmy koncertowo i zasłużenie wygraliśmy - powiedział trener Legii, Daniel Kołodziejczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.