fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Ultra Dzielnica: Głosowanie na najlepszą oprawę III edycji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć legijnych ekip zaprezentowało oprawy podczas trzeciej edycji "Ultra Dzielnicy", która była prowadzona na meczach koszykarzy Legii od początku 2019 roku. Swoje choreografie przygotowali legioniści z Bielan, Dęblina, Garwolina, Legionowa oraz Ochoty. Głosowanie na najlepszą oprawę można oddać na forum kibiców do 12 maja.

Drugą edycję Ultra Dzielnicy wygrały legijne Bielany, zaś pierwszą - Powiśle.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Legia FC Garwolin - 03.05.2019 / 10:51, *.t-mobile.pl

A gdzie zdjęcia z naszej oprawy ?????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.