2019-04-27 | Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, Kasper Hamalainen, Daniel Łukasik - fot. Mishka / Legionisci.com

Hamalainen: Chcemy mistrzostwa

Kamil i Fumen, źródło: Legionisci.com

Kasper Hamalainen: Pierwsza połowa nie ułożyła się po naszej myśli. Nasza gra wyglądała źle. Jednak po zmianie stron zaczęliśmy dominować i od momentu, kiedy doprowadziliśmy do wyrównania wszystko się zmieniło. Później podwyższyliśmy na 2-1 i ostatecznie przypieczętowaliśmy zwycięstwo. Przy akcji bramkowej "Szymi" mógł strzelać, to oczywiste, ale wybrał podanie do mnie. Niemniej jednak to nie jest istotne kto zdobywa gole. Najważniejsze jest, żeby wygrywać jako drużyna. Ja byłem tylko we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Aczkolwiek jestem zadowolony ze strzelonej bramki.

Mam nadzieję, że to już jest ostatni raz, kiedy następuje zmiana lidera. Ponownie jesteśmy bliżej mistrzostwa od rywali. Pozostaje zachować koncentrację na finiszu. Po porażce w Poznaniu, gdzie mogliśmy wygrać, przyszło zwycięstwo w Gdańsku. Teraz musimy pozostać na zwycięskiej ścieżce.

Rozmawialiśmy o tym, że Lechia jest mocna na własnym terenie, choć przegrali ostatnio z Piastem. Jednak dla gdańszczan jest to nowa sytuacja, że znaleźli się w gronie walczących o mistrzostwo. To jest ten moment, że gra rozgrywa się także w sferze mentalnej, nie tylko na boisku. Chcemy mistrzostwa i będziemy walczyć o to.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Lipa - 29.04.2019 / 08:38, *.chello.pl

I wszystko wróciło do normy.Wszyscy grają a Legia zdobywa tytuły
hahaha
Etatowy Mistrz Polski LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
GS - 28.04.2019 / 17:26, *.168.23

Wez goscu się za robote, szacun za gola, ale w pierwszej połowie co Hama grał to aż żal było patrzeć.

odpowiedz
Szaro-szary - 28.04.2019 / 15:35, *.centertel.pl

nie pierwszy to juz raz gdy najsłabszy na boisku zdobywa bramkę, a potem chodzi i się puszy...
cieszę się że odchodzi

odpowiedz
Zyga - 28.04.2019 / 17:51, *.t-mobile.pl

@Szaro-szary: nie widze zeby sie puszyl? Jakies kompleksy. Kolo jest spoko bez napinki. Ma chlodna polnocna glowe do takich sytuacji. Jestem w stanie sobie wyobrazic jak np. w tej samej sytuacji pewny siebie Kuchy wali w korone stadionu i lapie sie za leb.

odpowiedz
Zyga - 28.04.2019 / 14:48, *.t-mobile.pl

Hama super joker. Zostan jeszcze na LM.

odpowiedz
Luk - 28.04.2019 / 11:43, *.orange.pl

Czemu w Poznaniu był poza 18 meczów?

odpowiedz
Grock - 28.04.2019 / 09:09, *.tpnet.pl

Hama nie zawodzi w waznych momentach. Kolejna arcywazna bramka. Dzieki Kasper :)

odpowiedz
Kalbar - 28.04.2019 / 01:21, *.chello.pl

Kasper JA też chcę MISTRZOSTWA.

odpowiedz
syrenka - 28.04.2019 / 00:25, *.centertel.pl

..a i parę osób w Koninie też czeka!!! Pozdrowienia!!!!! Wracajcie szczęśliwie do Stolicy!!!

odpowiedz
Glan - 28.04.2019 / 08:28, *.sky.com

@syrenka: Dokładnie Konin czeka. Pozdro.

odpowiedz
lob - 28.04.2019 / 00:03, *.chello.pl

Nie tylko chcemy, ale musimy zdobyć MP..........każde inne miejsce w tej sytuacji to porażka..........
Do boju LEGIO WARSZAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
selphy - 27.04.2019 / 23:51, *.chello.pl

Hama strzał miodzio , oby tak dalej.

odpowiedz
Mok - 27.04.2019 / 23:49, *.chello.pl

Do Hamy: My też chcemy!

odpowiedz