Dusan Kuciak - fot. Mishka / Legionisci.com

Kuciak: To była kradzież!

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Dusan Kuciak: To była kradzież! Jędrzejczyk dwie czerwone kartki, pierwsza na pewno, nie ma co się oszukiwać. Czy to jest normalne, że Artur wybija piłkę na rzut rożny, a arbiter dyktuje rzut sędziowski? Śmiejemy się, idziemy dalej, "Jędza" fauluje Michalaka tak, że to futbol amerykański, a nawet nie dostał żółtej kartki. W drugiej połowie druga żółta, a zatem czerwona i dziękuję.

Później Remy zblokował futbolówkę ciałem, ale piłka idzie dalej - zagarnia ją i dla mnie drugi karny. Nie oszukujmy się - ile było fauli zawodników Legii, których sędzia nie podyktował? Ile było sytuacji, kiedy legioniści wybijali piłkę za linie boczną, po czym to oni wznawiali grę rzutem z autu?

- Ja pamiętam, ten sam sędzia prowadził nasz mecz na Zagłębiu i wtedy powinna być czerwona kartka dla Starzyńskiego. Bardzo dziękuje i gratuluje sędziemu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (113)

+dodaj komentarz
Kibic - 29.04.2019 / 14:58, *.orange.pl

Złodzieje i pijacy są.... tak to leciało...

odpowiedz
Lipa - 29.04.2019 / 08:11, *.chello.pl

Pijacy i złodzieje są
hahaha

odpowiedz
Lipa - 29.04.2019 / 08:10, *.chello.pl

Kuciak: To była kradzież!

odpowiedz
Kibic - 28.04.2019 / 22:42, *.telkab.pl

mówisz gdańska płaczko o waszej kradzieży punktów w Szczecinie ......

odpowiedz
Darek - 28.04.2019 / 22:20, *.chello.pl

Kuciak pało jedna patrz na swoich Łukasik powinien polecieć z czerwoną już w pierwszej połowie.
Najlepiej płakać a wam sędzia pomógł z pogonią i nic nie wspomniałeś że sędzia pomagał

odpowiedz
LegiaMistrz - 28.04.2019 / 18:22, *.amazonaws.com

Kuciak okradliście pogoń !Oddaj łobuzie punkty cała Polska widziała !

odpowiedz
Juri - 28.04.2019 / 17:49, *.inetia.pl

Boli ,i dobrze ,ma boleć.

odpowiedz
Szaro-szary - 28.04.2019 / 15:52, *.centertel.pl

Dusan, a dwie czerwone kartki to jaka kartka? ;-)

odpowiedz
Kipkorir - 29.04.2019 / 08:55, *.chello.pl

@Szaro-szary:
hahaha... może tęczowa? ;)))

odpowiedz
Szaro-szary - 28.04.2019 / 15:39, *.centertel.pl

dlatego Kuciak jesteś bramkarzem a nie sędzią. Nie jest Twoim obowiązkiem znać przepisy piłki nożnej i ich interpretacje ale ta wiedza pomaga w życiu i w trudnych sytuacjach...

odpowiedz
Prokuratura - 28.04.2019 / 14:21, *.mm.pl

Właśnie wpłynął do nas wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie kradzieży .
P.s. Przyniósł go do nas płaczący bramkarz drużyny z gdańska , którą w tym roku nie zostanie Mistrzem. Mistrz jest tylko jeden!

odpowiedz
antek - 28.04.2019 / 14:16, *.amazonaws.com

caly stadion duszan kuciak tak spiewal stadion teraz duren bo ma inne zdanie

odpowiedz
zaba285 - 28.04.2019 / 13:54, *.lukman.pl

boli i ma boleć :) Kali ukraść krowę, dobrze. Kalemu ukraść krowę, źle :) to tyle dla tego żałosnego człowieka.
fajnie się oglądało pod koniec zbliżenia płaczących kibiców z Gdańska :)

odpowiedz
WarsawFan - 28.04.2019 / 13:43, *.play-internet.pl

Kuciak ma świetny wzrok hahaha druga sprawa to nie wypada tak mówić na klub który zrobił z Ciebie piłkarza.

odpowiedz
WODZ - 28.04.2019 / 13:39, *.ennet.pl

Kuciak musi mieć zaj....sty wzrok żeby zauważyć zagranie ręką leżącego zawodnika w polu karnym przeciwnika.

odpowiedz
mac - 28.04.2019 / 12:19, *.mgk.pl

A były leg łukasik co robił celowo z małej litery

odpowiedz
FWK - 28.04.2019 / 12:05, *.play-internet.pl

Kuciak parowo!!! Lukasika fauli juz nie widziales

odpowiedz
znafca - 28.04.2019 / 11:39, *.chello.pl

kurczak chorągiewo!

odpowiedz
dezet - 28.04.2019 / 11:24, *.chello.pl

Obiektywnie pierwszy raz mogę powiedzieć że sędzia przeprowadził sprawiedliwe zawody. Często jakaś druzyna jest pokrzywdzona, pomyłki nadal się zdarzają mimo VAR-u, no ale w tym meczu wszystko zostało ocenione zgodnie z przepisami Dusan.

odpowiedz
moko - 28.04.2019 / 11:21, *.com.pl

rozumiem Kuciaka, powinien byc karny i zolta dla Jedrzejczyka, to byla 5 minuta, jeszcze caly mecz do rezegrania.
Gratulacje dla Legii za 2 polowę!

odpowiedz
Bliżej nieznany - 28.04.2019 / 11:12, *.ip-point.pl

Dusan, co powiesz o Panu Dobryninie, który sędziował Wam w Szczecinie i o chłopaku Marciniaku, który uratował Wam raków?

A my zachowujemy zimne głowy i jak wszystko dobrze pójdzie, to tegorocznego mistrza świętujemy w Białymstoku! :)

Pozdrowienia! LEGIA MISTRZ!

odpowiedz
Bliżej nieznany - 28.04.2019 / 11:53, *.ip-point.pl

@Bliżej nieznany: Dodam jeszcze tylko, że na meczu w Szczecinie na monitorku siedział własnie Marciniak

odpowiedz
dejne3 - 28.04.2019 / 11:08, *.plus.pl

Kuciaku kilka dni temu w Szczecinie powinien być karny dla Pogoni ,taka sama sytuacja i karnego dostaliśmy z kapelusza ,to co wczoraj wyprawiają Łukasik juz po pierwsze połowie powinien dostać czerwona kartkę. Także bądź mądrym chłopakiem Duszanie, już się wstaliscie z gąską ,trochę pokory bo 2 maja mam nadzieję źe to jadzka wam wybije PP z głowy .

odpowiedz
powiś(L)e - 28.04.2019 / 10:53, *.chello.pl

Zawsze twierdziłem że Kuciak ma nierówo pod sufitem nawet w czasach kiesy jeszcze grał w Legii

odpowiedz
tomiacab - 28.04.2019 / 10:50, *.virginm.net

pamiętaj kto cię wyciągnął z rumunii, gdzie zapie...eś za darmo od kilku miesiecy.

odpowiedz
Zlb82 - 28.04.2019 / 10:45, *.t-mobile.pl

No i gitata!Dla ciebie też gratulacje za przegrany mecz przyglupie!!!Trzeba było wszystko bronić to byście wygrali A tak...klops!!!I nie wal tu farmazonow o Jedzy tylko spójrz debilu co wyprawial Łukasik!!!Żegnam ozieble!!!

odpowiedz
Rea(L)ista - 28.04.2019 / 10:33, *.247.20

Do Kuciaka
To może też podlicz ile czerwonych kartek powinien dostać Łukasik, któremu piłka pomyliła się z tajskim boksem. Za te nokauty lokciami powinien wylecieć w pierwszej połowie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.04.2019 / 10:17, *.inetia.pl

A na zdjęciu płaczący Kuciak. Adekwatnie do wypowiedzi.

odpowiedz
tomiacab - 28.04.2019 / 10:56, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: raczej upośledzony

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.04.2019 / 10:17, *.inetia.pl

Z tą interpretacją przewinień za zagrania ręką to jest kpina.

Czekam aż któryś zawodnik złapie piłkę po wcześniejszym jej odbiciu od pępka (brak karnego) oraz zbije siatkarskim lobem po odbiciu od ucha (również brak karnego).

Przecież to sobie teraz piłkarze mogą manipulować przepisami i odbijać rękami celowo, w sposób na pierwszy rzut oka niezauważalny, bo wiedzą, że jak się piłka wcześniej odbije od innej części ciała (błąd techniczny zawodnika) to im wolno.

Czekam aż ktoś złapie piłkę i nie będzie za to karnego, bo niby czemu. Sama mu wpadnie w ręce.

odpowiedz
tomiacab - 28.04.2019 / 10:55, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: w sytuacji jaką prorokujesz bedzie widać ruch ręki, u Jędza upadał naturalnie a piłka odbita wcześniej od innej czesci ciała... to już przepisy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.04.2019 / 16:48, *.inetia.pl

@tomiacab:

Oczywiście przerysowuję, natomiast bankowo będą się zdarzać sytuacje, w których zawodnik będzie celowo zagrywał ręką po odbiciu od innej części ciała i będzie to uznawane za przypadek.

odpowiedz
Sim - 29.04.2019 / 01:31, *.btireland.net

@Mateusz z Gór: sam sobie odpowiedziałeś "będzie celowo zagrywał"... Celowe a przypadkowe zagranie różnią się...Jędza poleciał wślizgiem i naturalnym było ze podparł się na ramieniu o murawę w które to ramie uderzyła go piłka wcześniej odbita od jego tłowia... co innego byłoby gdyby np leżąc tak podparty wysynał jeszcze rekę w momencie gdy piłka mijałaby go i celowo zatrzymał ją.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.04.2019 / 16:34, *.inetia.pl

@Sim:

Nawet z pozoru naturalne zagranie może być celowe i nie wychwycisz tego.
Np. Mauro Cantoro naturalnie upadał w taki sposób, że piłkę łapał w dłonie, aby przypadkiem nie poszła kontra, gdyby sędzia nie gwizdnął. Skoro on potrafił w sytuacji kiedy się wywala jeszcze kombinować to każdy inny też może. A aktorów mamy w lidze świetnych, więc niejeden przyćmi Argentyńczyka.

odpowiedz
m - 28.04.2019 / 10:06, *.chello.pl

Smieszy mnie jak piłkarze złorzeczą na sędziów (no chya że gwizdają przeciwko (L) ) :) Fakt, sędziowie są ch*jowi i słabo wyszkoleni, ale i tak lepiej niż piłkarze z ekstraklasy... Piłkarze w tej naszej lidze słabi jak nie wiem, a żądają żeby pierluigi colina sędziował.

odpowiedz
misiek75 - 28.04.2019 / 10:02, *.vectranet.pl

Kuciak to niech się nie wypowiada, bo już chyba zapomniał jak chciał zawojowac świat, poszedł do Ligi angielskiej, tam nic nie zwojowal i szybko do Polski wrócił, tylko że już w Legii miejsca nie było i dzisiaj wielkim Lechistą jest, też puszcza szmaty i się mądrzy.

odpowiedz
olo - 28.04.2019 / 10:40, *.orange.pl

@misiek75 : Podciągnij łańcuch w rowerze!

odpowiedz
domin - 28.04.2019 / 09:17, *.chello.pl

czas w Polsce się skończył dla ciebie.....

odpowiedz
Do Kuciaka - 28.04.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

Wypowiedz się na temat meczu w Szczecinie i sędziego Dobrynina. Chciałbym usłyszeć co masz do powiedzenia w tym temacie.

odpowiedz
Peter - 28.04.2019 / 08:57, *.t-mobile.pl

Kuciak jesteście słabi to widać , słychać i czuć . Każdy mecz który gracie to wielka padaka także nie wyj i oszczędź wstydu!!!

odpowiedz
AJG - 28.04.2019 / 11:11, *.t-mobile.pl

@Peter: tamten mecz to była ordynarna ustawka!Nigdy nie uwierzę, że Kuciak puszcza 3 razy szmaty a obrona Pogoni
udaje,że interweniuje 4 razy z rzędu!

odpowiedz
SEBO(L) - 28.04.2019 / 08:42, *.chello.pl

" I to nieprawda, że dach przeciekał, tym bardziej,że PRAWIE WCALE NIE PADAŁO ". Odezwał się, i rozwiał wątpliwości o sobie...

odpowiedz
Mistrz 2019 - 28.04.2019 / 08:40, *.chello.pl

Duszan, może klasy piłkarskiej nie można Ci odmówić, ale Twojej postawie i godności i owszem... Wiedziałem, bramkarzowi czasami odwala, ale Tobie po prostu już odpie...ala...

odpowiedz
PiotrMokotów - 28.04.2019 / 08:39, *.vectranet.pl

Co za pajac ten kuciak.Ja też po wielu waszych meczach byłem mocno rozgoryczony postawą sędziowską i że tak to delikatnie mówiąc pomagają lechii.Coś mi się jeszcze przypomina odnośnie twojej 'kariery' bramkarskiej czy ty zanim przeszedłeś do Naszej Legii to nie byłeś w poprzednim klubie zamieszany w aferę ustawienia meczy?Coś mi się tak kojarzy być może się myle.Jeszcze jedno obejrzałem twoją wypowiedź po meczu i grubo,myślę że to nadaje się do komisji ligi a nawet prokuratury.

odpowiedz
MATEUSZ - 28.04.2019 / 08:37, *.tpnet.pl

Kuciak zero szacunku tylko kasa się liczy Tylko Janko MUCHA

odpowiedz
m!das_h8me - 28.04.2019 / 08:34, *.centertel.pl

Proponuję słynne, tylko w wersji Kuciakowej:

- DUSAN!
- Co?
- Ty.. :)

Wstyd mi za niego, jeszcze kiedyś sam w Legii grał, płakał jako legionstas gdy Żylina odpadła z pucharów a teraz tak się odwdzięcza.

odpowiedz
Bu"L"i - 28.04.2019 / 08:30, *.inetia.pl

Ten płacz jest doprawdy żałosny. W sprawie karnych to wystarczy obejrzeć powtórki i doczytać przepisy i będzie po temacie. Zamiast gwiazdorzyć to mógł lepiej bronić Dwie bramki jego. A chyba był ślepy i nie widział brutalnej gry Łukasika. Na ten temat już milczy. Przy takiej grze jak druga połowa to nawet pp nie zdobędą. Przegrywać też trzeba umieć.

odpowiedz
Rafalgral - 28.04.2019 / 08:20, *.185.238

Dlaczego ja go nie lubilem w legii , mam teraz odpowiedz

odpowiedz
m4pierwszy - 28.04.2019 / 07:51, *.com.pl

czasem lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę niż się odezwać i rozwiać ku temu wszelkie wątpliwości

odpowiedz
Hiszpan - 28.04.2019 / 07:46, *.play-internet.pl

I jeszcze czerwona dla fujario z 28 za komentowanie i dla rudego za molestowanie sedziego technicznego. I co Druciak???

odpowiedz
Sebek - 28.04.2019 / 07:43, *.vectranet.pl

Kuciak a kogo okradli w meczu w Szczecinie? Więc lepiej zamknij pysk i umiej przegrać z klasą

odpowiedz
Hiszpan - 28.04.2019 / 07:42, *.play-internet.pl

Druciak Legia dała Ci wszystko. Nazwisko puchary. Dzięki Legii na zmywaku w Hull i zamiataniu szatni solidnie zarobiłeś. Szanuj klub ktory wyciągnął Cię z niebytu.

odpowiedz
Bez honoru - 28.04.2019 / 07:40, *.chello.pl

Gość jedzie po Legii jak tylko ma okazję. Powinien się trochę ogarnąć, to nie kibic Lechii z gimnazjum tylko dorosły facet, profesjonalista.

odpowiedz
Hiszpan - 28.04.2019 / 07:29, *.play-internet.pl

Druciak obejrzyj sobie mecz. Czerwona dla Sobiecha za faul na Martinsie i dla Lukasika za ciagle kopanie po achilesach. I czekamy na Ciebie na Ł3.

odpowiedz
Orleksra - 28.04.2019 / 07:28, *.com.pl

Jak była kradzież to zgłoś na Policję tel. 997

odpowiedz
Warszawiak1234 - 28.04.2019 / 07:23, *.play-internet.pl

Duszan. Lubie Cie chlopaku ale nie wygaduj glupot. Poczytaj przepisy, poogladaj, popytaj madrzejszych.

odpowiedz
Yeti - 28.04.2019 / 07:13, *.play-internet.pl

Kuciak, a myślałem, że cie lubie!

odpowiedz
Kosa - 28.04.2019 / 06:53, *.centertel.pl

Nie p i e r ...o l Ty śmieszny najemniku

odpowiedz
W(L) - 28.04.2019 / 06:47, *.chello.pl

Kuciak ty debilu,pamiętasz jak Brzyskiego chciałeś udusić,gdzie szacunek dla klubu który cię dał promocję,tak się zachowuje ich były zawodnik przy strzelonej bramce byłemu klubowi,Stolarski ci pokazał frustracje jak należy oszołomie jeden

odpowiedz
Gienek - 28.04.2019 / 06:41, *.play-internet.pl

Kuciaku punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Zapewne wszyscy ci co nie lubią Legii widzieli karne. Prawda jest taka, że tych karnych nie było i brawo dla sędziego za chłodną głowę w tak ważnym meczu. Wygrała drużyna lepsza, po prostu.

odpowiedz
LegiaPoŻyciaKres - 28.04.2019 / 06:40, *.amazonaws.com

Kuciak jesteś zerem żałuje ze byłeś w Legii !Dupa boli gnido?ma boleć! Ty i Szczęsny dwie największe pomyłki w Legii.

odpowiedz
Iceman1916 - 28.04.2019 / 03:02, *.orange.pl

Dla własnego spokoju przeszukałem kilkanaście witryn dotyczących przepisów FIFA odnośnie tego typu akcji i jest napisane "W przepisach FIFA czytamy, że odgwizdanie faulu za zagranie piłki ręką zależy od umyślności i odległości. Wyjątkiem w takiej sytuacji jest odbitka, gdy najpierw piłka trafi w inną część ciała, a dopiero później w rękę" oraz druga interpretacja "Według przepisów, jeśli piłka trafiła najpierw w przepisową część ciała, a później dopiero w rękę, rzut karny się nie należy". Koniec tematu.

odpowiedz
singspiel - 28.04.2019 / 09:49, *.play-internet.pl

@Iceman1916: przy tej drugiej sytuacji Sobiech najpierw zagrał ręką, dlatego ograł Remy'ego. Tego oczywiście gdańszczanie nie widzieli

odpowiedz
Słowak - 28.04.2019 / 02:56, *.154.179

Gdzie był Kuciak przy drugiej bramce dla Legii taki AS jak ,,wychodzi do piłki" to musi ją wybić a nie biega po polu karnym i bezradnie się przygląda.

odpowiedz
Abcd - 28.04.2019 / 02:44, *.t-mobile.pl

Kuciak!
-co?
Pozdrawiam:):):) ( L )

odpowiedz
Radek - 28.04.2019 / 02:42, *.domynet.pl

Od kiedy kuciakowi zależy na zdobywaniu mistrza? spadaj do trzeciej ligi angielskiej na rezerwę - przecież to twoja ambicja życiowa

odpowiedz
Mickers - 28.04.2019 / 02:26, *.207.156

Dudan. Słowacja czeka. Nara

odpowiedz
anty kuciak - 28.04.2019 / 01:57, *.com.pl

dziewczyno z południa nie gadaj głupot ;)

odpowiedz
Maciek - 28.04.2019 / 01:56, *.centertel.pl

Pierwsza ręka była i sędzia nam z niewiadomych powodów sprzyjał. Druga ręka oczywiście nic nie było.

odpowiedz
ib - 28.04.2019 / 08:43, *.inetia.pl

@Maciek: zapoznaj się z przepisami gry w piłkę nożną, a nie w szmaciankę pod trzepakiem.

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2019 / 01:49, *.mm.pl

Kuciak, dwa słowa: Szczecin, Dobrynin.
Dobranoc.

odpowiedz
Erdi - 28.04.2019 / 10:00, *.telecolumbus.net

@Wolfik: Dokłdnie tak! Kuciak!
Co?
Szczecin, plucie Mladenovicia, rasizm, by już nie wracać się za daleko to dodam tylko ostatni mecz z Lechem...

a z reszta, z Legii spier... o mistrzostwach nie marzył, niech się ciągnie!

odpowiedz
antek - 28.04.2019 / 01:41, *.chello.pl

kuciak miałeś złoty róg teraz będziesz h.......ja mógł szczecin szczecin życze ci 3 miejsca bo piast lepszy odwas

odpowiedz
deLLsik - 28.04.2019 / 01:35, *.net.pl

Kuciak boli.... i ma boleć!!!

odpowiedz
Lipa - 28.04.2019 / 01:31, *.chello.pl

Kuciak w czym problem przecież była czerwona kartka.
BUHAHAHAHA

odpowiedz
Javed - 28.04.2019 / 09:31, *.supermedia.pl

@Lipa: hahahaha

odpowiedz
PLBBOY - 28.04.2019 / 01:03, *.play-internet.pl

Weź już spier... frajerski frustracie. Straciłeś cały szacunek Warszawy mierny grajku.

odpowiedz
max - 28.04.2019 / 00:45, *.142.66

jak mawiał klasyk "już jest wycie! Znakomicie"

odpowiedz
Bear - 28.04.2019 / 00:44, *.orange.pl

Szkoda czytać takie bzdury od byłego bramkarza Legii.
Szanowałem Kuciaka ale takimi wypowiedziami tylko się kompromituje.

odpowiedz
oLaf - 28.04.2019 / 00:44, *.vectranet.pl

ojoj, Kucik nie popłacz się ; ))))

i naucz się zasad gry w piłkę nożną w 2019r. bo korzystasz z zasad z dzieciństwa z 1995r. ; )))))

czasy się zmieniły : )

odpowiedz
DonPablo - 28.04.2019 / 00:42, *.mm.pl

KUCIAK zjedz.Snickersa, nie wypada się tak cieszyć kiedy Twój były klub trac bramę za dużo dzięki niemu zawdzięczasz! Ogarnij chłopie,

odpowiedz
Arek - 28.04.2019 / 00:30, *.tpnet.pl

A czy po wątpliwym karnym w Płocku też tak płakaliście? Jak się tamto nazywało? Miły prezencik od Pana sędziego. I wcale nie mało takich miłych prezencików dostaliście wtym sezonie. Jakoś wtedy nie było słychać tyle płaczu.

odpowiedz
Wa(L)us - 28.04.2019 / 09:48, *.t-mobile.pl

@Arek: W Szczecinie na 4:3 ewidentny Faul.

odpowiedz
tomiacab - 28.04.2019 / 10:52, *.virginm.net

@Wa(L)us: dokładnie tak

odpowiedz
(L) Bródno - 28.04.2019 / 00:28, *.vectranet.pl

Kiedyś to był szanowny człowiek, a teraz stracił honor
Kuciak-druciak

odpowiedz
Michal - 28.04.2019 / 00:25, *.plus.pl

Piłkarze byli Legioniści chcieli ale nic nie mogli oprócz fauli i fuksiarskiej bramki.Legia Legia Warszawa!!!!Mistrzem Polski jest Legia Legia NAJLEPSZA jest Legia to jest potęga LEGIA CWKS.Dusan zapamiętaj!!!!!!!!

odpowiedz
ryszart - 28.04.2019 / 00:18, *.plus.pl


Jak sie ciesza pilkarze po STRZELENIU gola bylemu klubowi? Wiadomo. Jak sie cieszy Kuciak, wszyscy widzieli. No more comment

odpowiedz
kiedys plus ....dzisjaj żeńska.... - 28.04.2019 / 00:13, *.centertel.pl

Kiedyś go szanowalem....dzisjaj......Z szacunku do L ...obejrzyj sobie poprzednie mecze...m.in. Z pogonią

odpowiedz
Carcass - 28.04.2019 / 00:11, *.play-internet.pl

Kuciakowi to już ostro odwala chyba. Dwie czerwone dla Jędrzejczyka? Faule Legionistów nie odgwizdane przez sędziego? Auty przyznawane niesłusznie Legii? Co jeszcze wymyślisz, może gole dla Legii ze spalonego i ze dwóch jeszcze powinno wylecieć? Jakbyśmy mieli być tak skrupulatni to Sobiech powinien wylecieć z boiska za uderzenie Martinsa bez piłki. Ile było fauli w środku pola na Martinsie, Szymański też był nieźle poniewierany i nie zawsze był gwizdany faul. Wściekłość rozum przesłoniła? Legia w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza i to nie podlega dyskusji. Lechia przez ponad 20 minut nie mogła wyjść z własnej połowy ratując się faulami na szybką, kombinacyjną grę Legii. Kiedyś tego gościa szanowałem, a teraz to się zrobił taki fr...er.

odpowiedz
WoLa - 28.04.2019 / 00:10, *.219.138

Kuciak
Idiota

odpowiedz
Tomaszek - 28.04.2019 / 00:10, *.plus.pl

Placz mala placz

odpowiedz
Michal - 28.04.2019 / 00:09, *.plus.pl

Brawo Kuciak jakiemu klubowi zawdzięczasz transfer do Hull?Ty bramkarzu bez ambicji i szacunku.Sędzia gwizdal faule tylko dla was bo co Michalak i Haraslin się potkneli o nie równą murawę to był faul.Wy nic nie graliscie.O co te pretensje.Nikt ci nie kazał robić kariery w Anglii a że gowno z tego wyszło to pretensje do siebie Kuciak.I tylko Legia Legia Warszawa!!!!!

odpowiedz
Adi - 28.04.2019 / 00:08, *.orange.pl

Kuciak spier maly czlowieczku!

odpowiedz
Xxx - 28.04.2019 / 00:08, *.t-mobile.pl

Oj dusan... a przypomnij sobie szczecin. Suma szczęście zawsze rowna sie zero

odpowiedz
Miki55 - 28.04.2019 / 00:06, *.chello.pl

Obejrzyj sobie czereśniaku statystyki. A najlepiej poczytaj regulamin. Urosłeś jak brzoza a głupiś jak koza

odpowiedz
WarMaster - 28.04.2019 / 00:06, *.165.49

Trzeba było obronić trzy strzały a nie teraz płakać. A kradzież to swojego czasu ty dokonałeś na Legii odchodząc za darmo a tam gdzie poszedłeś nawet na ciebie nie stawiali

odpowiedz
FanFan - 28.04.2019 / 00:04, *.centertel.pl

Dusan, jeszcze jak byłeś w Legii, to psycholog by Ci si^ przydał. Powiedz lepiej jak sie zachowałeś przy 2 bramce, nie wytrzymałeś ciśnienia i wyszłeś do Szymańskiego za co bardzo Ci dziękujemy

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 28.04.2019 / 00:04, *.55.133

Czasami lepiej już nic nie mówić niż tak się ośmieszać :-)
Dusan, Dusan...

odpowiedz
Tomekzmm - 28.04.2019 / 00:04, *.chello.pl

Wroc do domu ochlon, obejrzyj powtorki, jak probierz jeb...j se whisky isie zastanow co za glupoty gadasz, mi ten sezon sie kojarzy z mnustwem karnych, czerwonych kartek, wykluczen na pare meczow kluczowych zawodnikow przeciw Legii , a wy ku....a swoje ze sedziowie nam pomagaja chore to jest, ze juz nie wspomne o zakazach i karach dla artystow kibicow, pzdr

odpowiedz
Adam Wlochy - 28.04.2019 / 00:03, *.centertel.pl

Nie denerwuj sie na kolege z dawnego zespolu, Judaszu. Drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu to tez cos.

odpowiedz
Hautausmaa - 28.04.2019 / 00:34, *.chello.pl

@Adam Wlochy: Jakie drugie miejsce? Przecież Piast, mimo porażki w Warszawie, ich połknie.

odpowiedz
Roger_1916 - 28.04.2019 / 00:03, *.t-mobile.pl

Co za pajac. Zero szacunku dla tego wioskowego głupka

odpowiedz
Zyga - 28.04.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

5 metrowy spalony byl a ten o karnym.

odpowiedz
Kr - 28.04.2019 / 00:02, *.play-internet.pl

Kuciak, ty wariacie! :)

odpowiedz
Radzio - 28.04.2019 / 00:02, *.chello.pl

Dusan wstawaj zes....ś się

odpowiedz
Marcin - 28.04.2019 / 00:02, *.chello.pl

a co baranku było w Szczecinie? tam jakoś nie szczekałeś , grałbyś w Legii to byś siedział cicho a tfu! Psy szczekają karawana jedzie dalej! (L)

odpowiedz
To ja Kuciak - 28.04.2019 / 00:01, *.tpnet.pl

Przepraszam.Poniosło mnie.

odpowiedz
lob - 28.04.2019 / 00:01, *.chello.pl

Kuciak !!!!!!!!!!!!!!co ?????????????????ty wiesz co !!!!!!!!!!!!!!!!
Zwykły ciul.............

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 28.04.2019 / 00:01, *.centertel.pl

Z gościa który miał szacunek u kibiców Legii stałeś się pajacem bez honoru. Mam nadzieje ze cie odpowiednio przywitamy na Ł3 jak przyjedziesz.

odpowiedz
L - 27.04.2019 / 23:59, *.centertel.pl

Kuciak, zjedz Snickersa.....

odpowiedz
Robert - 28.04.2019 / 00:26, *.centertel.pl

@L: I to jest najlepszy komentarz do tego wszystkiego!:) Brawo.

odpowiedz
Ddd - 27.04.2019 / 23:58, *.com.pl

Kuciak? Co? Ty k

odpowiedz
Hiszpan - 27.04.2019 / 23:58, *.play-internet.pl

Kuciak pajacu żal że byleś w Legii.

odpowiedz