REKLAMA

Brąz Kleczkowskiej w MP K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Brązowy medal podczas mistrzostw Polski w kick-boksingu w formule K-1 wywalczyła Klara Kleczkowska. W Sanoku legionistka w pierwszej rundzie kat. wagowej -56kg wygrała wysoko na punkty z Alicją Rybczyńską (Pretorium Poznań), ale w półfinale nasza zawodniczka wyraźnie przegrała z Ewą Pietrzykowską z Palestry. W kat. -60kg Aleksandra Piętka przegrała z Sylwią Kaliś (Legionowski KSW Tajfun).
Bartosz Wiśniewski w 1/16 finału kat. wagowej -67kg przegrał przez TKO w drugiej rundzie z Kamilem Rościńskim (Samuraj Sanok). Trenerem legionistów jest Przemysław Ziemnicki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.