Domagoj Antolić - fot. Mishka / Legionisci.com

Antolić: Zabrakło nam mocy, by wygrać

Fumen, źródło: Legionisci.com

- Źle weszliśmy w mecz. Po stracie bramki zaczęliśmy grać lepiej, stworzyliśmy sobie okazje, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. W drugiej połowie robiliśmy wszystko, by wrócić do gry, ale Piast grał bardzo dobrze w obronie. Teraz musimy walczyć do końca. Piast pokazał że zasługuje na to, by być w tym miejscu, w którym jest. Są mocną drużyną. Bramkarz gliwiczan bronił dziś fantastycznie. Zabrakło nam mocy, by ich pokonać.

Myślę, że jestem w dobrej formie. Trener to widzi i dał mi szansę gry w ostatnich meczach i oczywiście mam nadzieję, że zagram w kolejnych. Robię wszystko, by tak było.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
lw73 - 06.05.2019 / 22:18, *.chello.pl

Coś jak by zabrakło wykończenia w sobotę, a jak było mega źle i powinno się grać o wszystko to Vuko wymienił napadziorów zamiast wzmocnić siłe ognia. A samego siebie przeszedł jak wpuścił Radovica który potykał się o własne nogi...

odpowiedz
bronek49 - 05.05.2019 / 13:17, *.chello.pl

szkoda że Legia nie ma takiego bramkarza jak Piast ale to już wina Dowhania który od lat nie umie wychować dobrego bramkarza

odpowiedz
Denilo - 06.05.2019 / 08:11, *.pt.lu

@bronek49: Odbilo Ci.

odpowiedz
Trzoda Mistrza Yoda - 05.05.2019 / 10:15, *.32.241

Niech Moc będzie z Tobą!!!

odpowiedz
Legijny Sochaczew - 05.05.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

Antolić w Legii znalazł się przez przypadek (Romeo Jozak). Legia dla niego to za wysokie progi. Niestety Vukovic go faworyzuje. Obaj są z byłej Jugosławii i nie przeszkadza im, że jeden jest Chorwatem a drugi Serbem !

odpowiedz
Pwa - 05.05.2019 / 11:01, *.plus.pl

@Legijny Sochaczew: lepiej żeby wszedł Cafu i zarobił czerwoną?

odpowiedz
zduneq - 05.05.2019 / 11:04, *.play-internet.pl

@Legijny Sochaczew:
Ty nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej.
Antolić był najlepszy w całej drużynie.Mało strat, dobre rozegranie piłki,rozrzucanie do boków, przeżuty na drugie skrzydło, prostopadle piłki, dużo odbiorów.
Gość grał w Dynamie Zagrzeb a nie termalice.
Mimo że jestem drewniany jak wóz drabiniasty i wygląda że będzie strata Antolić robi "pyk" i piłeczka ląduje na skrzydle albo w polu karnym.

odpowiedz