Mateusz Pazgan - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Pazgan: Czujemy lekki niedosyt

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Sezon był dobry, przede wszystkim fajna grupa - pewnie już taka nam się nie trafi. Szkoda, że sezon się skończył, ale pokazaliśmy w tym turnieju, że potrafimy spakować do domu BAS Białystok. Chłopaki z Białegostoku grali dobrze, ale to nie był to ich udany turniej, może mieli słabsze dwa dni albo się zestresowali.
Szkoda, bo może bardziej by powalczyli w finale niż my, ale ja się cieszę, że mogliśmy zostać wszyscy razem w tej grupie przez parę dni – powiedział po ostatnim meczu sezonu Mateusz Pazgan.

- Zaszliśmy bardzo daleko. Szkoda, bo była chrapka na pierwszą ligę i czujemy lekki niedosyt. W grę weszło przemęczenie, byliśmy jeszcze obciążeni kontuzjami. Może to zagrało największą rolę.

- Teraz przed nami plażóweczka, trzeba coś pograć na plaży, poruszać się, parę turniejów powygrywać. Trzeba zmobilizować Mariusza Godlewskiego, aby został jak najdłużej, żeby grał w siatkówkę. On trzyma tę drużynę za jaja, jako jedyny chyba. Gdyby nie Mariusz, to by po prostu tego nie było.

- Mała szansa, abyśmy w następnym sezonie wystąpili w takim składzie, jak jest teraz. Zobaczymy jak to będzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.