Tane Spasev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tane Spasev: Daliśmy z siebie 120 procent

źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki - Wiadomość archiwalna

- Przepraszam ekspertów, ale 3-0 nie będzie. Mam fajną opinię dla każdego eksperta i autorów podcastów - bardzo fajnie jest pracować w Polsce, każdy dziennikarz jest gentlemenem, ale nie będzie tak jak wszyscy wróżyli 3-0. Zagraliśmy bardzo fajnie. Trafialiśmy otwarte rzuty, zaskoczyliśmy Arkę, zmieniając nieco obronę. Arka jest fajnym zespołem, mają świetnych graczy jak Bostic, Florence, Wyka. Teraz musimy odpocząć, bo w dzisiejszym meczu daliśmy z siebie 120 procent - powiedział na pomeczowej konferencji trener Legii Tane Spasev

- Jestem dumny z moich zawodników, bardzo ich lubię i kocham, ciężko pracują. Bardzo łatwo pracuje się z takimi ludźmi, oni zawsze są chętni do pracy i słuchania rad. Omar Prewitt i Mo Soluade nie zagrają także w kolejnym meczu. Kto wie, może gdyby grali w dotychczasowych meczach, byłoby 2-1 dla nas w tej serii?

- Czy Arka nas zlekceważyła? Tego nie wiem, to wie lepiej trener Frasunkiewicz, który świetnie prowadzi ten zespół przez cały sezon. Mogę mówić o moim zespole, bo go znam. Nie jest zaskoczeniem, że Kuba Karolak w kolejnym meczu zdobywa 26 punktów, Filip Matczak 22, a Sebastian Kowalczyk 15 pkt. i 6 asyst. Arka to bardzo dynamiczny zespół, który może zdobyć 10 punktów w ciągu minuty, w serii. W końcówce punkty dla Arki to była jednak nasza zasługa, a dokładniej naszego zmęczenia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.