Szymon Marciniak - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Jagiellonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 36. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu (1-1-1). Jagiellonii sędziował 4 razy (1-1-2).

Marciniakowi asystować będą Paweł Sokolnicki i Marek Arys. Rolę sędziego technicznego pełnić będzie Tomasz Marciniak. Sędziowie VAR na mecz z Jagiellonią to Tomasz Kwiatkowski i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 36. kolejki:
Arka Gdynia - Wisła Kraków: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław: Piotr Lasyk (Bytom)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce: Artur Aluszyk (Szczecin)
Górnik Zabrze - Wisła Płock: Łukasz Szczech (Warszawa)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk: Bartosz Frankowski (Toruń)
Zagłębie Lubin - Cracovia: Paweł Gil (Lublin)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 12.05.2019 / 09:00, *.inetia.pl

Na zdjęciu asystent przekazuje instrukcje z góry sędziemu głównemu. Już po południu przekonamy się,jaki jest scenariusz.

odpowiedz
dejne - 12.05.2019 / 08:05, *.plus.pl

@tomek: Nie tak dawno tydzień temu choćby z Piastem ja dzielił naszychyba kartkami nie byłeś na meczu Trolejbusie to od razu widać po twojej wypowidzi

odpowiedz
stas - 11.05.2019 / 23:57, *.virginm.net

na Varze sedzia z Warszawy

odpowiedz
Arek - 11.05.2019 / 23:26, *.tpnet.pl

I tylko czekać na jakieś denne oświadczenie mandziury, że jakto, że sędziowie z mazowieckiego Legii sędziują, że 1 z Płocka i do tego na varze sędzia z Warszawy. Ciekawe, czy rudy przepraszał będzie.

odpowiedz
tomek - 11.05.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

Sam sędziuj trolu! Każdy niedobry! A kiedy Nas tak bardzo Marciniak skrzywdził? Chyba że z Lechem z ręką u Kostewycza!!!!

odpowiedz
Alan - 11.05.2019 / 22:00, *.t-mobile.pl

Stawiam na Stefańskiego.....

odpowiedz
Wszyscy do buka - 11.05.2019 / 21:25, *.vectranet.pl

Wynik 2:0

odpowiedz
Kalbar - 11.05.2019 / 20:11, *.chello.pl

To będzie ciężki mecz!!!

odpowiedz
dejne3 - 11.05.2019 / 20:01, *.plus.pl

Piłkarki poker trwa nadal Marciniak Kiedy wresżycie.Co? Zmądrzejesz

odpowiedz
:) - 11.05.2019 / 19:42, *.chello.pl

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice: Łukasz Szczech (Warszawa) - przypadek? :D

odpowiedz
Luk - 11.05.2019 / 19:27, *.orange.pl

Warszawiak sędziuje Piastowi. Czekamy na ujadanie troli w necie :D

odpowiedz