Wypożyczeni: Gole Jodłowca i Kante

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Jodłowiec, któremu przebywa na wypożyczeniu w Gliwicach i Legia płaci połowę pensji, wybitnie przyczynił się do zwycięstwa Piasta z Jagiellonią. Pomocnik popisał się pięknym strzałem w okienko w doliczonym czasie gry, ustalając wynik spotkania na 2-1. W podobny sposób wygraną swojej drużynie zapewnił Jose Kante.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - od 33. minuty w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia
Vamara Sanogo - 75 minut w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock (kontuzja)
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Jagiellonią Białystok. Strzelec bramki doliczonym czasie gry na 2-1.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Zabrze

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - 64 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów
Łukasz Moneta - 83 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 80. minuty w wygranym 2-0 meczu z Garbarnią Kraków
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Odrą Opole

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 5-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Elaną Toruń
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Elaną Toruń. Wystąpił w meczu czwartoligowych rezerw Olimpii i zdobył jedną bramkę.
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 61. minuty w przegranym 0-5 meczu z Radomiakiem Radom

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Mazurem Ełk
Michał Mydlarz - od 72. minuty w przegranym 1-2 meczu z Mazurem Ełk

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski (kontuzja)
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Wierzycą Pelplin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - 64 minuty w wygranym 2-1 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z rezerwami Osijka (kontuzja)

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 72. minuty w wygranym 2-1 meczu z Mallorcą. Strzelec gola w doliczonym czasie gry na 2-1.

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z MFK Ruzomberok