fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Gole Jodłowca i Kante

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Jodłowiec, któremu przebywa na wypożyczeniu w Gliwicach i Legia płaci połowę pensji, wybitnie przyczynił się do zwycięstwa Piasta z Jagiellonią. Pomocnik popisał się pięknym strzałem w okienko w doliczonym czasie gry, ustalając wynik spotkania na 2-1. W podobny sposób wygraną swojej drużynie zapewnił Jose Kante.


Ekstraklasa
Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - od 33. minuty w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia
Vamara Sanogo - 75 minut w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock (kontuzja)
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Jagiellonią Białystok. Strzelec bramki doliczonym czasie gry na 2-1.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Zabrze

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - 64 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów
Łukasz Moneta - 83 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 80. minuty w wygranym 2-0 meczu z Garbarnią Kraków
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Odrą Opole

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 5-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Elaną Toruń
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Elaną Toruń. Wystąpił w meczu czwartoligowych rezerw Olimpii i zdobył jedną bramkę.
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 61. minuty w przegranym 0-5 meczu z Radomiakiem Radom

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Mazurem Ełk
Michał Mydlarz - od 72. minuty w przegranym 1-2 meczu z Mazurem Ełk

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski (kontuzja)
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Wierzycą Pelplin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - 64 minuty w wygranym 2-1 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z rezerwami Osijka (kontuzja)

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 72. minuty w wygranym 2-1 meczu z Mallorcą. Strzelec gola w doliczonym czasie gry na 2-1.

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z MFK Ruzomberok

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - koniec sezonu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Szlachta Gliwic - 15.05.2019 / 17:36, *.plus.pl

A ja wproat przeciwnie! Kochana Legio, dziękuję Wam za Czerwińskiego i Jodłowca! A za pana trenera dzięki Najwyższemu!!!!

odpowiedz
Prucek - 14.05.2019 / 22:22, *.play-internet.pl

Kopa od wuefisty nic nie pograł i koniec sezonu???eeech...trzeba było zostać kopaczem...

odpowiedz
Kraken - 14.05.2019 / 12:40, *.t-mobile.pl

To jest nowa strategia biznesowa Mioda, outsourcing mistrzostwa Polski.

odpowiedz
m4 - 14.05.2019 / 11:43, *.hexaoperator.com

Jodlowiec sie odbudowal pewnie wystarczylo spokoju i stabilnosci to jest to czego nie ma u nas..gosc gral piekna pilke na ME i w el.me i co nagle zapomnial jak sie gra? otoz nie ...u nas caly ten pion sportowy jest do zaorania zarowno ten co odpowiada za przygotowanie i treningi jak i ten co odpowiada za biurokracje skauting itp. tak samo bylo z Pazdanem, Czerwinskim ktory nie dostawal szans..ze juz nie wspomne o bramkarzach mlodych bo przeciez qqqrwaa jasnie "pan" przyspawany musial stac 300 kolejek "legenda" Legii.. ale nie bedzie lepiej...nie bedzie jak sie bedzie wielce zasluzonych zatrudniac do wszelkich zadan... ludzie krew mnie zalewa jak takie parowy ktory przeczlapaly pare set spotkan w klubie dostaja posadki i fuszki a wy sie potem dziwicie ze gnoj jest taki ze leje nas luksemburg. Owszem moza zatrudnic jednego byle gracza jak Solskiej, De Boer, Klinsmann , Figo, Zidane ...ale do cholery gdzie Sagan i Vukovic.. i co nastepny sezon Malario bedzie trenerem bramkarzy ...

odpowiedz
zaba285 - 14.05.2019 / 17:55, *.lukman.pl

@m4: Czerwiński akurat dostawał szanse. to dobry piłkarz bardzo dobry piłkarz na naszą ligę. niestety tragiczny na puchary co było widać w lidze mistrzów... tak czy inaczej na tamten moment był jednym ze słabszych naszych obrońców, więc go sprzedano. niestety zamiast kupić mocniejszych na jego pozycję, teraz mamy jeszcze gorszych...

odpowiedz
Kipkorir - 14.05.2019 / 11:13, *.chello.pl

I kto by pomyślał, że to Jodła i Czerwiński będą w tym sezonie mistrzami Polski a nie Legia...

odpowiedz
dino - 14.05.2019 / 10:00, *.108.201

Przydałyby sie te gole w niedziele dla nas

odpowiedz
JodlaFaan - 14.05.2019 / 07:41, *.chello.pl

Jesli Piast zdobedzie mistrza to proponowalbym zostawic Jodlowca w Piascie skoro Piast jest lepsza druzyna i bedzie mogl powalczyc o LM.
Inaczej zero motywacji do gry w Legii

odpowiedz