Konferencja pomeczowa | Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Wszystko jest możliwe

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To był mecz dwóch dobrych drużyn, które nie po raz pierwszy grają ze sobą o stawkę. Zawsze nam się tutaj grało trudno, ale dziś zrobiliśmy więcej niż wiele razy wcześniej, kiedy mieliśmy tu lepsze wyniki. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Mieliśmy swoje sytuacje, straciliśmy bramkę w taki sposób, w jaki straciliśmy - nie można bardziej pechowo. Analizując na gorąco sytuację z początku drugiej połowy - było widać, że nabieramy temapa i dążymy do wyrównania, mieliśmy bardzo dobrą sytuację Nagya. To był kluczowy moment jeśli chodzi o nasze szanse na odwrócenie losów spotkania.

Dokonałem dziś wielu zmian w składzie, ale przecież nie zastąpiłem tych zawodników juniorami. Po obejrzeniu meczu z Pogonią można dojść do wniosków, dlaczego takie zmiany nastąpiły. Uważam, że wyszliśmy na boisko optymalnym składem, z pewnym planem, żeby wartościowi zawodnicy mogli wejść z ławki i dodać jakości. Zabrakło nam szczęścia, kiedy niefortunnie straciliśmy bramkę, ale ostatnio widzieliśmy, że w pierwszej połowie przeciwnicy sprawiają nam problemy, że mają przewagę. Zmiany spowodowały, że dzisiaj tej przewagi nie było. Czy wierzę jeszcze w mistrzostwo Polski? Mamy jeszcze szansę, tym bardziej, gdy wiemy, że Lech jest na tyle silną drużyną, żeby zremisować z Piastem, ale my musimy swój mecz wygrać. Pewne rzeczy w tej lidze wyglądają inaczej niż kilka lat temu. Wierzę, że każdy zagra na tyle, na ile go stać. Wszystko jest możliwe, ale oczywiście Piast ma największe szanse na zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (218)

+dodaj komentarz
kamyk - 17.05.2019 / 17:41, *.play-internet.pl

Na wpuszczenie kibiców Lecha na stadion Piasta na mecz w Gliwicach nie zgodziła się policja , może piłkarze z Pyrlandii pokażą piłkarską złość i mszcząc się za swoich kibiców spłatają niezłego figla bo tylko wiara w to nam pozostaje. Bo to że L wygra to pewniak i sądzę że to minimum 4 bramkami , bo tak by wypadało po takiej "c.ujówce" jaką nam zafundowali. Więc kto Mistrzem .... L , a po tym wietrzenie szatni i na nowych pora ........

odpowiedz
Blackbull - 17.05.2019 / 17:06, *.249.134

Skoro "wszystko jest możliwe" to może Szopen zabrałby swoje zabawki i poszedł bawić się gdzieś indziej...

odpowiedz
Jak można - 17.05.2019 / 13:48, *.centertel.pl

Jak można zdobyć MP 2019 kiedy gra się jednym napastnikiem od początku meczu cały czas dostaje się lomot w pierwszej połowie gdzie inne drużyny przeważnie grają 2 napastnikami a w drugiej dokonuje się zmian ofensywnych lub gra dwoma napastnikami i wiecznie goni się wynik do ostatniej minuty? Trenerze Vuko oswieć mnie trenera niższej ligi okręgowej proszę!

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 17.05.2019 / 10:59, *.tpnet.pl

Vuko - przed rundą dodatkową miałeś .... 7 pkt przewagi nad Piastem i prze....... Mistrzostwo . Jedyna decyzja , którą powinieneś podjąc w Niedzielę to dymisja. Mniej odrobinę honoru i ambicji - na boisku Ci jej nie brakowało. Na chwile obecną możesz być asystentem doswiadczonego trenera wyłącznie. Zrób to dla dobra L

odpowiedz
Damian - 17.05.2019 / 10:48, *.net.pl

Taka mnie myśl nabrała.. Szacunek mam do Rado ale szczerze wolałbym żeby vuko wpuszczal jakiegoś 17 latka żeby się odgrywał te parę minut niż rado który w sumie nic nie wnosi.

odpowiedz
Majster - 17.05.2019 / 13:50, *.centertel.pl

@Damian: odegrać to się możesz w kasynie ale nie polecam.

odpowiedz
Bolo - 17.05.2019 / 08:20, *.telico.pl

Jeśli mówi że Lech jest silną drużyną to trzeba było ich pokonać !!! Na to wychodzi że są od nas lepsi :D

odpowiedz
Sen o - 17.05.2019 / 07:53, *.chello.pl

Przestanmy się oszukiwać i mamic. Z taką grą sukcesem jest wicemistrzostwo. Teraz ciekaw jestem listy grajkow na pierwszym treningu kto odszedł kto przyszedł. I zasadnicze pytanie czy Vuko podola zadaniu zdudowania zespołu ze stylem gry. Bo dzisiaj to cienko widzę europejskie puchary.

odpowiedz
wstyd - 17.05.2019 / 06:49, *.chello.pl

Co za DNO!

odpowiedz
Kiedy⚽️Super⚽️Legia - 17.05.2019 / 02:04, *.215.76

W planach?Mr Miodku?!to plan 100lecia?!a co z rokiem Deyny ?!A ty Vuko przekábinowałeś a miałeś szanse poraz trzeci!wszystkich zawiodłeś!a kudłaty Mr cie pokochał bo ty masz Legii dna

odpowiedz
Jaaaaaa - 17.05.2019 / 01:38, *.cyfrowypolsat.pl

Mam nadzieję, że jako jedyny zachowasz się honorowo i patrząc na swoje wszystkie osiągnięcia jako uczeń trenerki w Legii odejdziesz klubu. A i kudłatego zabierz ze soba

odpowiedz
J - 16.05.2019 / 23:42, *.vectranet.pl

Vuko won

odpowiedz
Zlb82 - 16.05.2019 / 23:29, *.t-mobile.pl

Kurcze przykre to lecz prawdziwe!Vuko przekombinowal!!!Niby trener zna zawodników najlepiej ale...Carlos to Carlos!!!Wielka szkoda,żałoba w Warszawie i tyle!!!

odpowiedz
Clarens - 16.05.2019 / 21:01, *.vectranet.pl

Powiem tak, nie wiem czy chciałbym tego mistrza. Po pierwsze, gramy tak słabo że nie wiem czy na to zasługujemy. 7 pkt w rundzie mistrzowskiej? Po drugie, zdobycie majstra mogłoby zaciemnić obraz, że wszytko u nas jest w porządku i wszystko funkcjonuje bez zarzutu, skoro wygrywamy ligę. Brakuje mi stylu Legii, stylu który dominuje przeciwnika i prowadzi grę. Grę kombinacyjną. Widzieliśmy w Białymstoku jak to wyglądało - atak skrzydłem i centra w pole karne.

odpowiedz
Majster - 16.05.2019 / 21:32, *.centertel.pl

@Clarens: majster jest w pracy, czeka na Ciebie aby zagonić Cię do łopaty analfabeto

odpowiedz
Clarens - 16.05.2019 / 21:44, *.vectranet.pl

@Majster: ciekawe co piszesz ale merytorycznie nie umiesz?

odpowiedz
Prezes Kmita - 16.05.2019 / 19:40, *.vectranet.pl

Będzie dobrze w Gliwicach będzie sędziował Jaskóła u nas będzie sędziował Laguna!

odpowiedz
Do Bartek - 16.05.2019 / 19:02, *.t-mobile.pl

Tak po to jest forum.Ale jechać ze swoją drużyną że będą na 2 miejscu?Płakać że jeden z drugim zrobiłby to lepiej?Że Legia dno itd...PRZECIEŻ MY JAKO KIBICE MUSIMY BYĆ Z LEGIA NA ZAWSZE!!!!NIE TAK?

odpowiedz
Ryj - 16.05.2019 / 19:38, *.136.197

@Do Bartek: większość nie zrozumie tego. To tak jak byś starał się wytłumaczyć komuś dlaczego wierzysz, że Bóg istnieje. Albo wierzysz, albo się miotasz, albo wcale nie wierzysz. Większość się miota.

odpowiedz
Do G od zlb - 16.05.2019 / 18:58, *.t-mobile.pl

Mordo pięknie to ujales!!!!Nie pamiętają ludki co tu piszą ile na mistrza trzeba było czekać,że skazywali Nas na spadek i wkoncu że było naprawdę chu....owo!!!Ludzie co z Wami? Jesteśmy LEGIA WARSZAWA!!!!MOŻEMY GRAĆ I W 3 LIDZE.ALE NADAL BEDZIEMY LEGIA WARSZAWA!!!NIEWADZIMY WSZYSTKICH TAK JAK ONI NIENAWIDZA NAS!!!A CZEMU CAŁA POLSKA NAS NIENAWIDZI?LEGIA WARSZAWA NA ZAWSZE!!!!

odpowiedz
m4 - 16.05.2019 / 22:12, *.chello.pl

@Do G od zlb: czasy sie zmienily ludzie zobaczyli europe i swiat i chca tego tutaj..a nie kopaniny po czolach ...

odpowiedz
Gocław - 16.05.2019 / 23:40, *.chello.pl

@Do G od zlb:
:) Hehe, śmiesznie wyszło, gdyż zrobiłeś literówkę i napisałeś : NIEWADZIMY :)

A z tym trudno się nie zgodzić, żadnemu z naszych rywali, w tych ostatnich meczach nie wadzimy :)

odpowiedz
bronek49 - 16.05.2019 / 18:54, *.chello.pl

Vuko do tych dobrych drużyn to nie zaliczaj Legii przegrywacie z ogórami a wystawianie Hamalajnena i tego wiecznego talenta Szymańskiego który nie potrafi dobrze podać icelnie strzelić to juz tragedia

odpowiedz
HOP - 16.05.2019 / 18:34, *.knc.pl

"było widać, że nabieramy temapa"

z takim tempem to trzeba uważać na zakrętach, żeby nie wypaść.

(L)

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 18:16, *.centertel.pl

Vuko jakby miał odrobinę honoru po ostatnim meczu powinien wydać oświadczenie .Przepraszam wszystkich rezygnuje z funkcji trenera bo zawaliłem całkowicie a dobro klubu jest najważniejsze

odpowiedz
Lech się podłoży - 16.05.2019 / 18:02, *.play-internet.pl

Vuko marzycielu zejdź na ziemię

odpowiedz
m4 - 16.05.2019 / 17:00, *.hexaoperator.com

jak to bylo panie Malario ?

this is Vuko ! he's our guy!!! macie swojego czlowieka wreszcie ;) czekam na odsunietego od skladu Pogoni Zyro(ktory poraz kolejny zrobil z siebie debila) , placzka Rzezniczaka, symulanta Furmana.. czekam jeszcze na Rumiana ponoc dobrze kosi na obronie akurat bedzie za Kluska. Noi po sprzedazy Majeckiego , pan Maciwoda wroci na brameczke a Miodek bedzie ten cyrk dalej sponrosowal.. ;D

odpowiedz
Przemo - 16.05.2019 / 16:34, *.chello.pl

Wszystko byłoby możliwe jakbyście nie dawali dupy mecz za meczem- a kto przepierdzielił mecz z Piastem u nas , kto zremisował z Pogonią u siebie ( super decyzja Aco ze zdjęciem Carlitosa w ostatnim etapie meczu- nie jest to bohater moje bajki ale ma u nas najwięcej bramek i asyst - więc kto jak nie on ?) i kto przewalił mecz w Białymstoku- wystarczyło wygrać to ostatnie spotkanie i mielibyśmy los w swoich rękach. Piłkarze Lecha Poznań nie są samobójcami żeby ryzykować wpierdziel w swoim mieście od swoich kibiców i "umierać" za naszą Legię , za swoje rodziny może tak ale tutaj ryzykują poważane kłopoty dla Legii, którą mają w nosie - widać że Vuko jest zielony jak trawa. Szanuję Cię bardzo za wszystko co zrobiłeś w koszulce naszej Legii ale to nie oznacza że masz teraz bajdurzyć głodne kawałki jak Miodek- zresztą zostałeś trenerem i teraz jesteś oceniany jako trener, tego co zrobiłeś jako zawodnik nikt Ci nie odbierze- chyba że Ty sam jak będziesz dalej rewolucje co mecz przeprowadzał i rzucał się od ściany do ściany , zdejmował najlepszych strzelców i wystawiał wkłady do koszulek.

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 16:24, *.mm.pl

To jaki skład wystawił Vuko to jakiś sabotaż . W meczu który trzeba wygrać wszyscy napastnicy siedzą na ławce , co mecz to inny skład . Vuko uczy się trenerki na Legii . Kudłaty nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu

odpowiedz
pol - 16.05.2019 / 16:00, *.chello.pl

wszystko jest możliwe............BLA BLA BLA BLA BLA...........to ciągłe pier...nie trenerzyn,piłkarzyn,prezesin

odpowiedz
Toma - 16.05.2019 / 15:27, *.136.117

Vukovic = zero pomyslu na gre i odswiezanie starych kotletow. Dopoki prezesem bedzie Mioduski to nic sie nie zmieni, bo zaden normalny trener nie bedzie pracowal z loczkiem, ktory chce podejmowac decyzje o rzeczach na ktorych sie nie zna!

odpowiedz
G. - 16.05.2019 / 14:27, *.orange.pl

Kur... ka wodna. Po wygranym meczu 20 komentarzy. Po przegranym 170.... smutków i żalów. "Ja bym to zrobił tak", "Po co on tego wpuszczał", "Vuković bee..." Banda malkontentów, ludzi idealnych, wszechwiedzących i bezbłędnych. Wy w życiu nie macie ciekawszych rzeczy niż tylko narzekanie i biadolenie? Ciekawe jakbyście się cofnęli kilkanaście lat wstecz i musieli czekać na mistrza kilka sezonów. Chyba Wam by się klawiatura spaliła od narzekania....

odpowiedz
Bartek - 16.05.2019 / 15:18, *.chello.pl

@G.: Trochę masz rację ale z drugiej strony właśnie po to jest forum, żeby wymienić się opiniami czemu jest źle itp. Ponad to jak tu nie być wściekłym gdy chwilę temu ośmieszamy Celtic, gramy jak równy z równym z Ajaxem, remisujemy z Realem, ogrywamy Sporting. Dzisiaj gdzie jesteśmy? Ogrywa nas Astana, Spartak Trnava, Dudelange czy Sherif Tyraspol, mistrzostwo Polski chce zabrać Piast Gliwice i wciąż płacimy byłym piłkarzom czy trenerom. Na kolejny sezon mamy nadzór finansowy. Całym sercem jestem za Legią ale błagam nie mów, że nie nikt nie ma prawa być zły.

odpowiedz
G. - 16.05.2019 / 19:47, *.orange.pl

@Bartek: Pewnie, że można. Też byłem zły po meczach. Też bym chciał, żeby wróciło to co mieliśmy. Ale zakładam, że zarówno Vuković jak i Mioduski też by tego chcieli. Myśle że piłkarze też by woleli pograć z Realem niż odpadać z Kazachami. No ale nie zawsze każdy podejmuje dobre decyzje i nie każdy potrafi grać tak jak byśmy chcieli. Przynajmniej ja mam takie podejście. No i jak sie kogoś krytykuje po porażkach to wypada pochwalić po zwycięstwie. A tak jak pisałem, różnica w ilości komentarzy jest zawsze 10 x większa przy porażkach. Niektórzy to chyba tylko czekają na porażkę żeby się wyżyć....

odpowiedz
Gocław - 17.05.2019 / 03:24, *.chello.pl

@G.:
Dla wielu kibiców Legii zdobycie Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski, to nie jest sufit, lecz podłoga. Wstęp/rozgrzewka/pole testowe do walki w Euro Pucharach.

Ogrywanie np. takiej Wisły Kraków, która nie miała pieniędzy, żeby nawet pojechać na obóz i sztukuje kadrę 15-latkami i 40-latkami, powinno być tak oczywiste, jak oddychanie dla zdrowego człowieka. Dlatego mamy 20 komentarzy po zwycięstwie. Nasi piłkarze jednak z tą Wisłą przegrywają 4:0, ośmieszając się i nas w oczach wszystkich obserwujących. To dlatego mamy potem 170 komentarzy.

Kiedyś w Legii grali zawodnicy pokroju Modzelewskiego i Legia walczyła z Motorem, o to żeby nie spaść z ligi. Teraz jednak mamy (teoretycznie) na prawie każdej pozycji najlepszego grajka w kraju. Naprawdę trudno wymagać od nich czegoś innego niż zdobycia Mistrza i Pucharu Polski.

Ludzie nie byliby tak wściekli, gdyby Legia walczyła na całego i przegrywała z lepszymi piłkarsko rywalami lub np. przez nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, sędziów, itp. Tak nie jest, przegraliśmy w sposób haniebny zarówno Euro Puchary, Puchar Polski i teraz Mistrza kraju.

Jeżeli moja "spalona klawiatura" w choćby najmniejszym stopniu, ma dać do myślenia Panu Prezesowi i to pośrednio pomoże Legii, to poświęcę ich tyle ile będzie trzeba ;) .

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 16.05.2019 / 14:21, *.t-mobile.pl

Wystawianie Szymanskiego to jakis sabotaz . Gowniarz nic nie pokazuje, mnostwo strat, nie potrafi nawet dosrodkowac z rożnego. Vuko - co Ty ku.... robisz ???

odpowiedz
KAZIMIERZ - 16.05.2019 / 13:49, *.tpnet.pl

Vuko. Przestań pierd.... . Oddałeś mistrzostwo i jest to głównie twoja wina. Klafuric w poprzednim sezonie nie udawał, że jest najmądrzejszy na świecie. Wystawiał najsilniejszy skład, nie wprowadzał zbędnej nerwowości. A tutaj trener zamiast zachować spokój to co mecz podejmuje coraz bardziej nerwowe decyzje i wprowadza chaos. Klucz do zwycięstwa według Vuko. Niech grają zawodnicy z charakterem a na ławce zostawmy tych lepszych. I nie mam pretensji do Stolarskiego (nazwisko zobowiązuje), Hlouska (gdzie moja prawa noga), Szymańskiego (najlepszy defensywny skrzydłowy ligi - mister konkret - jeden gol w sezonie) bo chcieli ale nie potrafili. Prawda jest taka, że w Legii to Polacy zaniżają poziom, a są forowani tylko ze względu na narodowość. Nieprawdopodobne jest to, że Szymański gra aż tyle minut tylko zw względu na swój wiek. W każdym innym klubie wchodził by na 10,15 minut.
Gdyby w tym meczu zagrali wszyscy obcokrajowcy będący w naszej kadrze, to z Białorusi wracalibyśmy z 3 punktami.

odpowiedz
Jozz-men - 16.05.2019 / 14:30, *.centertel.pl

@KAZIMIERZ : Święte słowa oprócz Jędzy reszta naszch Rodaków to kpina.Plus bramkarz Ręcznik.

odpowiedz
bbk - 16.05.2019 / 13:31, *.amazonaws.com

no niestety nie mozna zawsze wygrywac taki jest sport obecny Mistrz Legia nie zasluguje na obrone tytulu w tym sezonie przeciez Mistrz tak niegra takze gratulacje dla Piasta a wy Legijni pilkarze i wladze musicie tym razem wyciagnac wnioski bo w tym jestescie dobrzy przeciez heheheh

odpowiedz
Cwks! - 16.05.2019 / 12:38, *.Gawex.PL

Vuko jeśli czujesz się niepewnie i nie masz planu,pomysłu na kolejny sezon tak jak go nie miałeś wczoraj wprowadzając 6 zmian stawiając na ludzi których w Legii już nie będzie w przyszłym sezonie będziesz liczył że jakoś to będzie to podaj się do dymisji po meczu z Zagłębiem z tym prezesem wielkiego pola manewru nie będziesz miał wzmocnieniami jeśli można to tak nazwać będą powroty z wypożyczeń no chyba że czujesz się na tyle mocny brnij w to dalej...

odpowiedz
KENT - 16.05.2019 / 12:20, *.chello.pl

PANOWIE I CO NAM PO TYM MISTRZU , PIJEDZUEMY DO LUXEMBURGA I DOSTANIEMY BATY , I PO PUCHARACH , PAMIETACIE LEGIE W LIDZE MISTRZOW , NO WLASNIE ZDOMINOWALA LIGE . DOSZLISMY DO CWIERC FINALOW , WIEC TERAZ ZE BY ZAISTNIEC W PUCHARACH NIE MOWIE JUZ O LIDZE MISTRZOW , LEGIA MUSI WLASNIE ZDOMINOWAC NASZA LIGE 20 PKT PRZEWAGI I MOZE COS Z TEGO BEDZIE , A ZACZAL BYM OD SPROWADZANIA POLSKICH GRAJKOW . A , PAN MIODUSKI JAK NIE MA KASY NA KONKRETNYCH GRAJKOW TO NIECH SIE NIE BIERZE ZA PILKE NOZNA , W PILCE SIATKOWEJ SA KOSZTY DUUUUZO MNIEJSZE. STARY KIBIC Z WOLI POZDRAWIAM WSZYSTKUCH LEGIJNYCH WARIATOW I TKI.

odpowiedz
jhg - 16.05.2019 / 12:54, *.orange.pl

@KENT: ale liczy się zdobyte trofeum i szacunek w lidze , przecież L wyjdzie na frajera w PL a w europie liczy się nie wstyd ale punktowanie i obycie .

odpowiedz
Leoś - 16.05.2019 / 12:05, *.t-mobile.pl

Aco trwaj jak najdłużej na ławce Legi
To wspaniała wiadomość dla całej ligi

PS: piłka nożna to dziwna dziedzina życia i sportu, bo dla przykładu czy wyobrażacie sobie aby właściciel lub Prezes albo jedno i drugie w jednej osobie (patrz Miodzio) jakieś dużej korporacji zatrudnił dla przykładu na stanowisko Szefa Produkcji, Szefa Sprzedaży lub Dyrektora Generalnego gościa, który prosto z absolutorium wyszedł, a w zasadzie właśnie jeszcze musi na to absolutorium pójść,żeby dyplom odebrać bo wczoraj obronił dyplom no odpowiedzcie sobie na to pytanie sami .....

odpowiedz
mareczek marunia - 16.05.2019 / 12:01, *.vectranet.pl

Vuko miałeś psychologię sportu na zajęciach? Zacznij głośno sugerować w mediach,że amicia się podłoży w meczu z piastem kołodziejem.Wiadomo o co chodzi;)

odpowiedz
LWL - 16.05.2019 / 11:28, *.tpnet.pl

Wszystkie druzyny ktore dostaly sie do grupy mistrzowskiej sa dobre i wiadomo bylo z kim bedziemy grali takze takie tlumaczenia nie zmieniaja faktu ! "L" !!!

odpowiedz
GL - 16.05.2019 / 11:22, *.tpnet.pl

Zmiany przynosza efekty ? Tego nie ma !!

odpowiedz
asd - 16.05.2019 / 11:20, *.orange.pl

Vuko też nie będzie żadnym strategiem - łba nie ma i tyle . Panie trenerze w takich momentach zespół trzeba napompować , tchnąć wiarę - jest taki piękny film z Melem Gibsonem waleczne serce , zamknąć drużynę obejrzeć film i jak ojciec ostro z sercem i wiarą i wypie.... na boisko aż kości będą gruchotać - wtedy jaga by sie obsrała `. A tak to co to jest ? Panienki z tatuażami i żelem na głowie .

odpowiedz
Kris - 16.05.2019 / 11:17, *.63.67

Wszyscy chrzanią i wieszają psy na Mioduskim. Napiszcie co konkretnie źle robi i co Ty byś zrobił uwzględniając oczywiście dostepne finanse?
uwzględnijcie również to, że nad nami wisi Komisja Nadzoru Finansowego ta samo co w Wiśle Kraków.
Pamietajcie jednak, że w piłce nożnej każda decyzja odnośnie transferów zawodników czy trenera to wielkie ryzyko. Majac taki budzet jak My to jest typowa ruletka. Jeden zawodnik odnajdzie się w zespole inny nie. To samo jeśli chodzi o trenera.
Podejrzewam, że mając wiecej forsy moglibysmy w tym temacie zrobić wiecej ale mamy taką a nie inną sytuacje i Mioduski stara się jak może w niej odnaleźć.
Przekazanie włascicielstwa nic nie pomoże. Przyjdzie Kowalski z powiedzmy wiekszym doświadczeniem i będzie miał tą samą sytuację.
Niestety wszystko rozbija się o pieniadze.
Kolejna rzecz to kibic też powinien uderzyć się w pierś bo popatrzcie ile w skali roku Legia płaci kar za race i inne wybryki...

odpowiedz
L fan - 16.05.2019 / 11:36, *.95.132

@Kris:
Jacek Magiera szybkie zatrudnienie i zwolnienie
Jozak noname - zaciąg chorwacki
Klafuric- zatrudnienie i szybkie jego zwolnienie.
SaPinto kontrakt na 3 lata znając jego "dorobek" z poprzednich klubów + zaciąg portugalski.
Vuko - wielka niewiadoma pierwsza praca trenerska i od razu Legia - efekt na razie mizerny.

Mnóstwo nieprzemyślanych transferów: Pasquato, Sadiku, Hildeberto, Mączynski, Stolarski, Cierzniak

Co ja bym zrobił - nie byłbym takim egoista i dogadał się z Wandzlem i Leśnodorskim skoro nie mam pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego - powierzyłbym ta robotę fachowcom.

odpowiedz
Kris - 16.05.2019 / 14:07, *.63.67

@L fan:
Jacek Magiera dawał sobie radę przez pół roku później zespół zaliczał spadek formy. Więc naturalnym jest, że chcąc mieć spiety budżet na kolejny sezon Mioduski szukał innego rozwiązania.

Jozak, Klafuric - Jozak zespół przygotował fizycznie a Klafurić zdobył mistrzostwo i puchar. Sukces Klafurica (MP i PP) pozwalał domniemywać, że sobie poradzi w kolejnym sezonie. Niestety wyszło jak wyszło. Jak wspomniałem nie mamy az tak duzego budżetu żeby móc przyciągnąć prawdziwego fachowca.

W kwestii Sa Pinto mozna było mieć cień nadziei że sobie facet poradzi. Miał listę powaznych klubów w których grał a później trenował.
W tej sytuacji myślę że Mioduski nie chciał popełnić tego samego błędu co z kontraktem Czerczesowa. Więc zaryzykował.
Niestety nie wyszło. Uważam, że tego typu błędy będą jeszcze występować. Znane nazwisko wcale nie gwarantuje sukcesu.
W kwestii zaciagu portugalskiego - Cafu, Medeiros, Martins etc.
Są słabsi niż nasze pseud gwiazdy z Polski ?
Ja własnie bym od nich budował dalej zespół. Jak na razie to sa najlepsi w naszej druzynie.


odpowiedz
Kris - 16.05.2019 / 14:10, *.63.67

@L fan:
Jeszcze jedna rzecz. Odnośnie Leśnego etc. czytałes kiedyś artykuł naszym klubie które był poważnie zadłuzony za kadencji Lesnego?
Na dłuższą mete prowadzenie klubu w taki sposób spowodowałby to, że znalezlibysmy sie tam gdzie Widzew, Polonia i inne zasłużone kluby które z powodów finansowych zaliczyły spadek do niższych lig.

odpowiedz
Patryk - 16.05.2019 / 14:59, *.amazonaws.com

@Kris:

Ale nie bylismy :) A teraz nie ma wynikow I wysokie zadluzenie.
Wszystkie Twoje teorie nadaja sie do obalenia

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 19:19, *.108.201

@Kris:
Słabe to. Lesny dzięki Lidze Mistrzow zarobił jeszcze, a wlasnie takie jechanie po taniosci Mioduskiego nas zaprowadzi tam gdzie Widzew (wyniki i sprawozdania finansowe to potwierdzaja)

odpowiedz
Lee - 17.05.2019 / 00:15, *.102.106

@L fan: no tak wandzel zajeb...ty fachowiec hahaha Bogus tez...udalo mu sie kilka lat. Mial duzo farta, ale blagam...nie mow ze to fachowiec, bo to naprawde smiecszne i absurdalne.

odpowiedz
Pawelll - 17.05.2019 / 12:38, *.play-internet.pl

@Kris: zatrudnia przeciętnych trenerów z zagranicy, ci trenerzy nie znają polskich zawodników, nie mają zielonego pojęcia gdzie tam w Polsce w jakieś niższej lidze kopie jakiś ciekawy grajek którego można było by ściągnąć do wawy, na zagranicznych grajkow brak nam kasy, ściągamy szrot z zagranicy na zasadzie a może odpali. Wcześniej gdy regularnie graliśmy w grupie le to piłkarze po przejściach jak pirlo czy vadis przychodzili do nas z myślą żeby się wypromować podreperowac piłkarska reputację, teraz z powodu braku gry w grupach pucharów takiego wabika brak, a nasz klubowy skauting który powinien pomoc takiemu trenerowi to jakaś pomyłka. Błędne decyzję personalne mioduski ego odnośnie pierwszego trenera i działu skautingu uruchamiają cała lawinę nieszczęść. Więc to mioduski poprzez swoje decyzję jest zaczatkiem całej tej degrengolady. Budżet też już nam się przestał spinać, zaczynamy się staczac ku przepaści po coraz bardziej strome ścianie. Powyrzucal z klubu ludzi leśnego, bo chciał żeby sukcesy były tylko jego, a sam zatrudnił o wiele gorszych następców. Tak że to mioduski jest główna przyczyną dzisiejszych kłopotów legii.

odpowiedz
ziomek - 16.05.2019 / 11:06, *.214.242

Ciekawe czy legia ma jakis pomysl /plan na sprowadzenie zawodniko w miejsce odchodzących....czy znów łapanka albo odgrzewanie starych kotletów ( eduardo).

odpowiedz
Ryba psuje sie od glowy - 16.05.2019 / 11:01, *.amazonaws.com

Krotka pilka, z Mioduskim Legia nic nie osiagnie, to karta bita, trzeba szukac duzy holding i ludzi, ktorzy sie znaja na prowadzeniu klubu profesjonalnie .

odpowiedz
775 - 16.05.2019 / 10:38, *.tpnet.pl

Wybaczcie, ale jeśli ktoś mówi, że Lech nie podłoży się Piastowi to chyba w ogóle nie powinien zabierać głosu. Powiedzmy sobie szczerze - (i ja to mówię jako kibic Legii) w tym sezonie mistrzostwo zdobył Piast. Gadanie Vuko i Miodka na konferencjach to jakiś żart z kibiców. Najsmutniejsze jest chyba jednak to, że z każdym sezonem ta liga to coraz większy gnój, tak niskiego poziomu ekstraklasy nie pamiętam.

odpowiedz
Pawelll - 17.05.2019 / 12:56, *.play-internet.pl

@775: najlepsze jest to że jadą piłkarzom cały sezon że szmaty bez ambicji a teraz każą im przegrać z Piastem. Czy istnieją bardziej chorzy ludzie od tych z wronek i okolic? Wielkopolactwo jak ta lala

odpowiedz
Wilanow - 16.05.2019 / 10:34, *.tpnet.pl

Szkoda straconej szansy we wczorajszym meczu. Ale może ktoś wreszcie obudzi w Legii i ogarnie ten chaos. Drażni mnie też, że media cały czas na siłę wypychają Carlitosa za granicę. Trener lub prawie trener Vuković powinien zrezygnować po sezonie, jeżeli rzeczywiście czuję się związany z Legią. Może czas zatrudnić polskiego trenera z doświadczeniem gry w pucharach np. Zielińkiego z Arki. I panie prezesie może warto zaszaleć i zaryzykować z transferami za parę mln euro ponieważ tylko gra w pucharach daje realne zyski.

odpowiedz
LWGZ - 16.05.2019 / 10:33, *.tpnet.pl

Ostatni mecz tego musi zakonczyc sie zwyciestwem ktore byc moze dac Mistrza i pozegnanie sezonu moze okazac bardzo przyjemne !!!!

odpowiedz
ZW - 16.05.2019 / 10:28, *.tpnet.pl

Jestem prawie przekonany ze Lech zagra dobry mecz z Piastem i wywalczy minimum remis bo mysle ze woli zeby Mistrzem byl a LEGIA niz Piast !!

odpowiedz
Arturius1916 - 16.05.2019 / 10:38, *.play-internet.pl

@ZW:
Chyba mocno uderzyłeś się w głowę, że pierniczysz takie bzdury!!!

odpowiedz
antyk - 16.05.2019 / 11:41, *.207.129

@ZW: wczoraj czytałem sobie forum lecha i uwierz mi jak jakis grajek z poznania strzeli gola piastowi to nie będzie miał po co wracać do poznania

odpowiedz
kibic 67 l - 16.05.2019 / 10:16, *.t-mobile.pl

czy zawodnik z numer 22 w legi to był zawodnikiem legi czy to zawodnik lecha poznan nijaki hamalainen,ludzie co on wyprawia na boisku to wola o pomste do nieba.wstyd panie trenerze cos takiego wystawijac na tak wazny mecz.wstyd i zenada.

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 16.05.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

@kibic 67 l: wstydem i żenada to jest Twoja pisownia.

odpowiedz
FC - 16.05.2019 / 10:12, *.play-internet.pl

Ale jestem wqr...y!!!!! No cóż, ale będę oglądał ostatni mecz Legii, będę trzymał kciuki za Legie ( i pewnie będę słał hu....e, jak co mecz ). A na koniec napiszę, że wierzę w MISTRZOSTWO!!!! THIS IS LEGIA!!!!!!!!!

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 10:09, *.inetia.pl

Na każdą pozycję potrzeba poważnych wzmocnień. Legii nie można już oglądać od kilku sezonów

odpowiedz
Roma - 16.05.2019 / 10:07, *.plus.pl

"Dokonałem dziś wielu zmian w składzie, ale przecież nie zastąpiłem tych zawodników juniorami" - no właśnie, więc po co to było?

odpowiedz
grev - 16.05.2019 / 10:06, *.com.pl

Dopóki w Legii rządził będzie Mioduski, nie mamy co liczyć na lepsze czasy. Niestety ten człowiek, jakkolwiek biznesowo pewnie ogarnięty, nie ma najmniejszego wyczucia w prowadzeniu klubu piłkarskiego, w szczególności takiego jak Legia. Dlatego mam mu za złe, że się do Legii w ogóle wpier...ił. Mam nadzieję, że jednak ktoś mu uświadomi jak sportowo krzywdzi ten klub i namówi do znalezienia poważnego inwestora, któremu sprzeda swoje udziały. Za Legią musi docelowo (najlepiej jak najszybciej) stać duży holding, aby ten klub mógł się rozwijać tak, jak na to zasługuje. Zaciskać pasa to sobie może Lech, Piast czy inni.

odpowiedz
uyfuyf - 16.05.2019 / 10:39, *.gov.pl

@grev:
a jakie to sukcesy biznesowe osiągnął Mioduski? chyba nie łykasz tych prasowych peanów?
jedyne jakie dostrzegam to sukcesy w automarketingu

odpowiedz
grev - 16.05.2019 / 11:27, *.com.pl

@uyfuyf: Ponoć był Członkiem Zarządu Polskiej Rady Biznesu. Myślisz że wzięli go z ulicy?

odpowiedz
GL - 16.05.2019 / 09:58, *.tpnet.pl

Do Trenera: Co z tego ze mamy sytuacje a ktorych nie wykorzystujemy !! Gdzie jest przyczyna ?

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2019 / 09:53, *.vectranet.pl

Ludzie do cholery,przestańcie pisać o tym kak to Lech nic nie zrobi żeby pomóc w Legii w zdobyciu MP. Co wy za przeproszeniem pier..ie?!! A niby co ma zrobić?! Piast to nie jest lider z przypadku,tylko drużyna która systematycznie punktuje już od wielu kolejek. Wygrała na wyjeździe w Gdańsku wygrała w Warszawie. I co niby ma teraz w ostatniej kolejce przeghrać sobie u siebie z Lechem,który ten sezon ma po prostu stracony?! Oszaleliście?! Tylko i wyłącznie sami jesteśmy sobie winni przeje..ia tego tytułu na rzecz Piasta. Wystarczyło wygrać z Piastem czy chocby zremisować i to my byśmy rozdawali karty. Tymczasem w 3 meczach z 9 możliwych punktów ugraliśmy...1. To jest KATASTROFA!! Ludzie nie zwalajcie winy tu na Lechy,Pogonie i nie wymyślajcie spiskowych teorii dziejów bo sami sobie nawarzyliśmy tego piwa. Legia gra KATASTROFALNIE i poza Mioduskim i Vukoviciem widzi to każdy. Brakuje piłkarzy,którzy wprowadzają jakość.Legia w tym sezonie to zlepek przypadkowych grajków nie prezentująca żadnego stylu. Na dziś to drużyna,która w przyszłym sezonie przy tym składzie i trenerze plasować się będzie w środku tabeli. I niech Mioduski nie myśli,że awansuje do LE z tymi ludźmi. Nie w tym życiu.

odpowiedz
kowaL - 16.05.2019 / 10:06, *.play-internet.pl

@Sebo(L): Krótko i na temat, a propos Pogoni, wczoraj sobie żyły wypruwali, i co? I jajco, bo legijnym wkładom do koszulek znowu strzelać zakazano, tzn. strzelać w bramkę Jagiellonii...

odpowiedz
K(L)AKIE - 16.05.2019 / 10:12, *.plus.pl

@Sebo(L): Dokładnie,

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 16.05.2019 / 09:52, *.chello.pl

Znowu mam wrażenie,że ten portal to
jest forum malkontentów,płaczków i abnegatów,którzy pojęcia o piłce nie mają ale zawsze chcą wylać swoje żale! KIBICE SUKCESU!!!!!!!
Nie potraficie zrozumieć,że Vuko nie wystawił kilku zawodników,bo zauważył ich brak zaangażowania? Że wystawia w końcówce Radovica,bo temu piłkarzowi zależy a może dać coś dobrego,bo techniki się nie zapomina?
Ale najważniejsze - ŻADNA DRUŻYNA NIE ZDOBYWA STALE TYTUŁU,nawet REAL,BARCA czy Manchester czasem przegrywają tytuły!!!!
Zrozumcie,że aktualna drużyna Legii to nie są gwiazdy footballu ,to głównie wynajęci kopacze,którym wszystko jedno,gdzie grają! Dlatego Vuko nie wystawił Medeirosa,Agry czy Kulenovica,bo to nie są zawodnicy związani z Legią!Z oczywistych względów nie mogli grać Martins i Kuchy a Remy ostatnio w każdym meczu prokuruje zagrożenia......
Mam nadzieję,że w nowym sezonie odejda najemnicy a ich miejsce zajmą piłkarze emocjonalnie związani z klubem! Ale to tylko nadzieja.....

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2019 / 10:16, *.vectranet.pl

@kibic Legii od zawsze: a'propos MUFC,Realu,Barcelony czy Bayernu. Czy Ty zdajesz sobie sprawę,że we wszystkich tych klubach 90% piłkarzy to NAJEMNICY a nie wychowankowie tychże klubów? Czy wiesz,że w klubach,które zagrają w finałach europejskich pucharów w 95% grają sami najemnicy i to z zagranicy?! Chłopie obudź się! Tu nie chodzi o to kim kto jest,tylko o jakość piłkarską,którą sobą reprezentują a w chwili obecnej nasi kopacze to PADAKA jakich mało.Niestety.I jak przysłowie mówi "krawiec kraje jak mu materiału staje" Jako,że materiał u nas bardzo lichy to trudno liczyć na cokolwiek więcej niż wice mistrzostwo.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 16.05.2019 / 10:33, *.chello.pl

@Sebo(L): Chyba nie zrozumiałeś,co czytasz bo ja wcale nie napisałem,że w Realu czy Barcelonie grają wychowankowie! Tylko,że "najemnicy" w tamtych,topowych klubach to są GWIAZDY a my w Legii kupujemy odpady! Każdy kolejny trener przyprowadza z sobą jakichś agrów,Antoliców czy innych Medeirosów! Chyba tylko Prijovic i Vadis się sprawdzili z zakupów -reszta - czasem lepiej nie mówić!
Dlatego wolę polskiego trenera,który siłą rzeczy nie sprowadzi drogiego szrotu!!!!!! A Vuko/ No cóż,to Serb z polskim paszportem,może się sprawdzi w dłuższym czasie? Bo tylko tacy trenerzy,którzy dostali szansę na kilka lat potrafia zrobić drużynę!Vide:Fornalik,Stokowiec - ze słabych zawodników zrobili liczące się drużyny,które "leją" potentatów ligowych czyli Legię i Lecha!!!!

odpowiedz
Roma - 16.05.2019 / 10:59, *.plus.pl

@kibic Legii od zawsze: takie jest Twoje zdanie i ja to szanuję. Ale według mnie to trochę filozofujesz. Medeiros, Agra czy Kulenović to nie są zawodnicy związani z Legią - a czym związani są w takim razie Hlousek czy Hamalainen ( z całym moim uznaniem dla nich ), wygasającymi kontraktami? Vuko powinien się przyznać do błędu, nie może przy ustalaniu składu kierować się emocjami czy sympatiami. Fakt, żadna drużyna nie ma gwarancji ciągłego zdobywania tytułów, ale nie o to tu chodzi. Chodzi o popełnianie elementarnych błędów, które prowadzą do braku tytułu. To zasadnicza różnica.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2019 / 12:21, *.vectranet.pl

@kibic Legii od zawsze: ja Cię doskonale zrozumiałem. Zasugerowałeś po prostu,że Legia gra tak słabo,bo zamiast wychowanków czy nawet już samych piłkarzy urodzonych w Polsce grają najemnicy zza granicy,którzy nie zostawiają serca na boisku bo nie utożsamiają się z Legią. Twierdzisz,że w topowych klubach grają gwiazdy i to się zgadza,ale czy ktoś nie każe sprowadzać gwiazd do Legii? Oczywiście takich na jakie ją stać tz. choćby pokroju Ofoe,Ljuboji czy Prijovicia. To byli piłkarze,którzy na boisku błyszczeli i dawali jakość tej drużynie. Teraz do Legii kupuje się już byle kogo. Wystarczy wspomnieć nazwiska piłkarzy,którzy zostali kupieni i wypożyczeni natychmiast bo po prostu byli w Legii za słabi. Wspomnę Sanogo,Sulley czy gościa,którego na piłkarskiej klubowej mapie trudno znaleźć czyli Iloski. Czy ktoś kazał kupować Mioduskiemu tych piłkarzy i wydawać pieniądze w błoto? Za tych 3-4 piłkarzy mógłby być drugi Ljuboja. Niestety błędów personalnych Mioduski czyni całą masę i robi to seryjnie. Ale to już temat na inne opowiadanie.

odpowiedz
Radom L - 16.05.2019 / 09:44, *.com.pl

Vuko - buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

odpowiedz
Głos rozsądku - 16.05.2019 / 09:30, *.ip-point.pl

Kolejny raz czuję się najzwyczajniej w świecie wydymany przez naszą Legię. Dobrze czytacie, wydymany aż boli dupa. Miał być trener (doświadczony) To, że Aco stał obok kilku "trenerów" nie czyni z niego nawet namiastki eksperta w tej dziedzinie. To pierwsza kwestia w której czuję się oszukany przez Pana Dariusz i nasz klub.
Kolejna sprawa to podejście piłkarzy i wywiady Vukovicia - będziemy gryźć trawę - walka na 120% i co? Frajersko przegrywamy każdą 1 połowę. Gdyby była walka i zaangażowanie inaczej patrzyłoby się na wyniki. Ostatnia sprawa to też frajerskie stracenie mistrza. Kubeł zimnej wody na łeb i przemeblowanie, tutaj nikt za Legie nie chce umierać, dobry kontakt enklawa i baja bongo. Bez pozdrowień dla tego zakłamanego zarządu.

odpowiedz
Legia sk-ce - 16.05.2019 / 09:30, *.centertel.pl

GÓWNOOOOOOOOOOO JEST MOŻLIWE....LZDECH NIC NIE ZROBI W GLIWICACH ZEBYSMY BYLI MISTRZRM.......

odpowiedz
ja - 16.05.2019 / 09:49, *.vectranet.pl

egia sk-ce:
raczej Lech zrobi wszystko by Legia przegrała MP

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 09:22, *.vectranet.pl

Lubię Vuko, ale oglądanie Hamalainena czy Radovica systematycznie sympatie tę osłabia. To jest b.słaby sezon Legii, ale nawet w takim dołku można było powalczyć o mistrza. Niestety nie Hamalainenem i Radovicem. Oni nie tylko nie pomagają , oni przeszkadzają. No i poznaliśmy wczoraj znaczenie słowa pech , przy straconej bramce. Trzeba wygrać z Lubinem (dość łatwe), pogratulować Piastowi ( już trudniejsze), podziękować grajkom i oczekiwać lepszych czasów, a przede wszystkim lepszej gry, bo w tym sezonie graliśmy słabiutko.

odpowiedz
LWL - 16.05.2019 / 09:19, *.tpnet.pl

Do Trenera: Dlaczego nie zagral Remy ? "L" !!!

odpowiedz
Ali - 16.05.2019 / 11:33, *.249.134

@LWL: pauzował za kartki

odpowiedz
ZW - 16.05.2019 / 09:15, *.tpnet.pl

Juz nic nie jest mozliwe bo Piast takiej szansy nie wypusci z rak bo pracowal na to caly sezon chyba ze Lech zagra super mecz !!

odpowiedz
KibicL - 16.05.2019 / 09:11, *.vectranet.pl

Legia to jest teraz towarzystwem wzajemnej adoracji. Pod wodzą pana Mioduskiego już nawet jej finansom będzie przyglądał się PZPN. A przecież tak niedawno piano z zachwytu jak to Legia po awansie do LM odjedzie rywalom. Odjechała ale pod względem smieszności i nie udacznictwa. Chcąc snuć jakieś mocarstwowe plany to w Legii powinien zostać tylko stadion i magazynier. Resztę przepędzić na cztery wiatry i zakaz zbliżania się do Ł3 na odległośc nie mniejszą niż 10 km. Żeby w ponad dwumilionowej aglomeracji nie można zbudować jednej drużyny która zabawiała by się z prowincjuszmi typy jaga, piast czy inne pyry. Za to należą się najwyższe światowe nagrody w dziedzinie ekonomi i każdej inne.

odpowiedz
r;eijveer - 16.05.2019 / 10:18, *.gov.pl

@KibicL:
Zgadza się.
W mojej ocenie Mioduski to nie tylko słaby prezes ale i słaby biznesmen i to właśnie jest bezpośrednim powodem słabej jakości Legii. Ilość błędów już nie tylko sportowych ale i biznesowych popełnianych przez kierownictwo kluby po prostu razi.
Młodzieżowcy oddani zostali do konkurencyjnej Lechii i z nią zdobyli PP, Hlousek odchodzi za darmo bo ktoś się zgapił, wypożyczony do Piasta Jodłowiec w Legii nie miał miejsca a tam zaraz dobędzie MP tymczasem w Legii nie ma kto zastąpić Marinsa. Żenująca polityka transferowa polegająca na grzebaliu w śmieciach i posypywaniu znalezionych tam zawodników blaskiem pijarowym a potem przesuwaniem do rezerw, zwalnianiem, dewaluowaniem i ośmieszaniem.

Na dodatek poprzednia ekipa chwaliła się ze pospłacała długi a od czasu rządów Mioduskiego urosły już do 40 mln . To są pewnie te "dokładane kwoty z własnej kieszeni", o których gada w co drugim wywiadzie.

Właściciel , który sam siebie wybiera na prezesa jest albo bardzo zadufany w sobie i przekonany o swojej doskonałości, albo nie ufa nikomu i boi się, że go okradną albo po prostu skąpy bo szkoda mu kasy na profesjonalistę.
Mioduski nie osiągnął nic (poprzednie mistrzostwo nie zaliczam jemu tylko poprzedniej ekipie bo zostało zdobyte na rozpędem) i nie zapowiada się, że cokolwiek osiągnie. Narobi tylko długów i pociągnie klub na dno.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 16.05.2019 / 09:04, *.play-internet.pl

Przecież gdyby mieli zdobyć mistrzostwo to nie graliby takim składem. W meczu o zwycięstwo grać bez napastnika/ów to sabotaż. Nic nie było już do stracenia, a jedynie do zyskami.

odpowiedz
Rafal - 16.05.2019 / 09:01, *.ALTER.NET

po h... on Rado wpuszcza, dlaczego zdjał Stolarskiego (najlepszy w pierwszej połówce)...na Hamalainena to nawet szkoda słów

odpowiedz
Gienek - 16.05.2019 / 09:00, *.netfala.pl

A on swoje... Trzeba było wygrać z Piastem i Pogonią i byłby spokój... Dno!

odpowiedz
Rafał - 16.05.2019 / 08:52, *.play-internet.pl

Było myślałem że Ty mądrzejszy jesteś. Przestań bredzić a w ogóle wierzyć w cuda na kiju ! Gdzie z taką grą ! 3 ważne mecze 1 punkt. .Człowieku jeszcze daleko do trenerki 1- bo zespołu . Składy nieprzemyślane. Trudno żyje się dalej to sport.Totalny chaos i to nie to .Sorry. Szacun Vuko

odpowiedz
Strogow - 16.05.2019 / 08:41, *.chello.pl

Wszystkie znaki na niebie wskazują że po ostatniej kolejce będziesz byłym trenerem młodzi trampkarze są szczytem twojej trenerki ale i tego nie był bym pewnym !!!

odpowiedz
jest nadzieja? - 16.05.2019 / 08:35, *.tpnet.pl

serio Vuko?
Wszystko jest możliwe?
To ja czekam na odejście Mioduskiego

odpowiedz
antyk - 16.05.2019 / 08:32, *.207.129

wszystko było dobrze w pierwszych meczach gdzie Vuko nie kombinował tylko dawał piłkarzom grać to co umieją najlepiej,wtedy w miarę to wyglądało i wtedy Vuko poczuł się trenerem i nie wiadomo po co zaczął eksperymentować ze składem,ustawieniem i taktykami,który to już trener z kolei który popełnia ten sam błąd z klaufem było identycznie

odpowiedz
SENIOR - 16.05.2019 / 08:26, *.play-internet.pl

Optymalny skład? W 5cio osobowym bloku obronnym4ry zmiany? Hlousek za Roche ,Wieteska za Remego? Carlitos na ławce, a "talent" Szymański biega i traci wszytkie piłki.Pokładałem w Vuko nadzieję, te posunięcia zmieniły moją optykę. Jako trener jest nieodpowiedzialny.

odpowiedz
meter - 16.05.2019 / 09:27, *.tpnet.pl

@SENIOR: Zgadzam się w 100%.Pójdę dalej..Nie wierzę ze Vuko jest taki głupi,nie wierzę że nie ma świadomości ze bez wystawienia napastnika goli nie będzie..Pytanie czy nie ma na niego nacisku żeby zestawiał to tak jak zestawia..

odpowiedz
kibic emeryt - 16.05.2019 / 08:24, *.tpnet.pl

Po zatrudnieniu Vuko napisałem że to wielki błąd ,że nie zdobędziemy mistrzostwa a autorem tego trenerskiego blamażu będzie właśnie Vuko i tak się stało . Każdy kibic widział jakie błędy popełnia praktycznie w każdym meczu i to on w 100 % ponosi za to winę .Drugi problem to ktoś go zatrudnił !!Wczoraj prezes mówi że na podstawie drugiej połowy jest optymistą i wierzy że jego decyzja jest dobra !!To koniec możeń nas kibiców o wielkiej legii w tym składzie personalnym .Trener miał 4 punkty przewagi dwa mecze u siebie w tym z Piastem i wszystko przegrał bo jest uczniem i to słabym i nigdy nie powinien być trenerem naszej Legi .

odpowiedz
ależeosochozi - 16.05.2019 / 08:22, *.tpnet.pl

a mnie zastanawia jedno i proszę, żeby ktoś mi odpowiedział
dlaczego trybuny stoją murem za Mioduskim, który prowadzi nasz klub do upadku?!
nie ma żadnej jazdy?!?!?
co to jest?!?
i jeszcze marketing mu robią i naganiają klientów??
wszystkim już rozum odebrało?!

odpowiedz
Urban - 16.05.2019 / 08:17, *.forcepoint.net

Jesli w podstawowym skladzie pojawia sie Hlousek, wiedz ze cos sie dzieje

odpowiedz
super trener - 16.05.2019 / 08:14, *.tpnet.pl

trzeba wygrać z Pogonią na nasz nowy supertrener wystawia trzech defensywnych i zdejmuje w 33 minucie Medeirosa
trzeba wygrać z Jagiellonią - Vuko gra bez napastnika
w każdym meczu inny skład
piłkarzy, których za tydzień nie będzie w Warszawie, on wystawia w podstawowej 11
wprowadza żenującego Rado
to jawna dywersja - a może po prostu deal był taki, żeby mistrza w tym roku nie zdobywać...?

odpowiedz
Sig - 16.05.2019 / 08:12, *.centertel.pl

Wieczny asystent. Kasa sie zgadzala a teraz wynik trzeba robic i jest rozliczanie.

odpowiedz
Jaco(L) - 16.05.2019 / 08:10, *.amazonaws.com

Wchodzic w d... pyrom????....no ale dal bym mu caly sezon na pokazanie co potrafi jako trener...dac mu pilkarzy jakich chce i do boju... nie bedzie mistrza za rok to papa...inaczej niema dla mnie sensu zwalniania go po paru przegranych meczach...

odpowiedz
Piekario - 16.05.2019 / 07:52, *.t-mobile.pl

Vuko tak jak byłeś przeciętnym grajkiej, nie zapowiadasz się na wybitnego trenera. Pół ligi przejrzało waszą taktykę i możliwiści. Niedługo Pelikan Łowicz będzie jechał do W-wy walczyć o zwycięstwo.

odpowiedz
Juri - 16.05.2019 / 07:49, *.centertel.pl

Legia Pany.
Do końca,aż do śmierci.

odpowiedz
Kraken - 16.05.2019 / 07:48, *.t-mobile.pl

Sa Pinto byl pewnie mega poirytowany praca z ograniczonymi umysłowo lanserami na boisku. Vuko jako trener swietnie sie wpisuje w to towarzystwo. Zero mysli, polotu, zaskoczenia w akcjach. Klepanie do znudzenia przejrzystej serbskiej taktyki.

odpowiedz
syrenka - 16.05.2019 / 07:46, *.orange.pl

Przepraszam...a czy z tego tytułu w tym roku ktoś by się cieszył? Poza tym patrząc na zaangażowanie drużyn widać, że mistrzostwem nikt nie jest zainteresowany. Każdy mistrz Polski w ostatnich latach popada w jeszcze większe kłopoty finansowe....
a Lech prawdopodobnie wygra albo zremisuje....pozdrowienia z Konina jak zwykle!!! Oj Legio, Legio...

odpowiedz
Pucowanie rzeczywistości - 16.05.2019 / 07:44, *.t-mobile.pl

Spokojnie, są przecieki, że Mioduski pracuje w tajnej bazie nad jeszcze doskonalszym DNA , trenerem będzie Jack Magiera!!!!!

odpowiedz
Ja1916 - 16.05.2019 / 07:43, *.centertel.pl

Pierwsze zdanie mi wystarczy : "to był mecz dwóch dobrych drużyn".

odpowiedz
Pacho - 16.05.2019 / 08:20, *.2.56

@Ja1916: mnie również. Jedni sobie gola strzelają, a drudzy powinni za sponsora jakiś burdel mieć, jeżeli więcej czasu niż dobowo panienki do towarzystwa spędzają w pozycji leżącej. Marciniak zamiast 6 min powinien 20 doliczyć.

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 16.05.2019 / 07:34, *.btcentralplus.com

Zazwyczaj staram sie nie komentować pracy trenerów bo to ciężki kawałek chleba ale to co wyprawia ten debil to jest skandal !!! Pomijając ze w meczu o wszystko najlepszy strzelec siedzi na ławce a gra ta miernota Hamalajnen a w środku obrony wchodzi chłopak bez trybu meczowego i w masce która na pewno nie ułatwia gry najgorszy jest fakt ze ten Matoł znowu wpuszcza starego dziada Radovicia żeby nabił sobie występy w Legii , przegrywamy z kolejnym słabym zespołem bo ani Lech ani Jaga tak słabi nie byli od lat

odpowiedz
Lutek - 16.05.2019 / 07:21, *.plus.pl

Wuko wszysko jest możliwe ale tu chodzi o cud zbyt długo jesteś w naszej piłce by wygadywać takie głupstwa , myslisz że lech mając okazję odegrać się za wszystkie czasy nie skorzysta z tego?

odpowiedz
Slavko - 16.05.2019 / 07:08, *.centertel.pl

Żenada Legia rozbita bo obrazalski pan prezes wymienił trenera na hydraulika Ta sama ekipa jeszcze kilka miesięcy temu wygrywała mecze a teraz?

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 07:06, *.vectranet.pl

Jedno jest pewne że mistrzostwa nie będzie. Lech odda mecz Piastowie. Zobaczycie że wyjdą w słabym składzie. A Piast założył na mistrzosto

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.05.2019 / 07:03, *.chello.pl

Vuko leje miód na moje serce. Skoro wszystko jest możliwe, to może w niedzielę spadnie ze stołka?

odpowiedz
Bartek - 16.05.2019 / 07:01, *.play-internet.pl

Miodka nie stać na mistrzostwo i tyle ;-)

odpowiedz
jasio865 - 16.05.2019 / 07:01, *.play-internet.pl

Cieszyłem sie jak odszedł Rysiek ,przejął Legie Vuco ale teraz?co to jest? Co to za gra?Vuco!!nie piepsz!!!Ta zbieranina nie zasługuje na mistrza!!przyszli na pół roku!!to tak sie buduje Legię panie Mioduski?!!!!na pół roku!!!!????jak to mozliwe by trener co przegrywa miał nadzieję??malowanie oczu!!!

odpowiedz
Archi - 16.05.2019 / 06:54, *.centertel.pl

Niedługo to my 5 trenerów na liście plac będziemy mieli

odpowiedz
Jimmy L - 16.05.2019 / 06:50, *.t-ipconnect.de

Jeszcze nie dawno na tym forum wszyscy smiali Sie z warsztatu trenerskiego Sa Pinto to co powiecie na taktyke Vuko? Zamienil Stryjek siekierke na kijek

odpowiedz
Jozz-men - 16.05.2019 / 06:50, *.centertel.pl

Vuko trzeba było zostać w dresie i być sobą,ten garniak ci nie pasuje,tak jak stanowisko które zajmujesz.Twoja rotacja składem,to jak mówi Basia Kwarc lelum-polelum.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.05.2019 / 06:49, *.vectranet.pl

Tu nic już nie jest możliwe. Gdyby w niedzielę Piast oddałby już w zasadzie pewne MP to byłby "frajerem roku". Legia natomiast musi wygrać z Zagłębiem co też nie jest na dziś już takie pewne. Nie ma co się oszukiwać,z tym materiałem ludzkim nic już się z tej drużyny się nie wyciśnie 6-7 MUSI odejść. Wiadomo,że odchodzą Hlousek,Hamalainen a do ich duetu powinni dołączyć Carlitos,Antolić,Cierzniak i kilku innych. Należało by "opędzlować" Szymańskiego,bo te wyśnione 10 mln euro za niego to jedynie sfera marzeń nie do zrealizowania. Nie widzę w tym chłopaku żadnego progresu.Jak dla mnie kompletnie się nie rozwija piłkarsko. 2-3 podania w meczu i 2 strzały. Takich piłkarzy po boiskach w Holandii,Belgii,Niemczech to biega na pęczki. Jakościowo ta drużyna nie ma już nic do zaoferowania. Bez charakteru,bez pomysłu na grę. 2 miejsce w tym przesłabym sezonie to i tak maksimum ich możliwości. Wystarczy przypomnieć kompromitujące porażki z obiema Wisłami i porażki u siebie z Cracovią,Piastem,Zagłębiem L na injaugurację sezonu. Przegrana w Superpucharze.Odpadniecie z piłkarskimi kelnerami w europejskich pucharach. Nie oszukujmy się ta drużyna już NIC nie osiągnie. Sięgnęliśmy piłkarskiego dna. Nie D.N.A tylko DNA.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2019 / 06:43, *.inetia.pl

Legia nie ma pomysłu na grę do przodu. Szaleństwem jest opieranie gry na Szymańskim oraz dawanie mu stałych fragmentów. To wszystko powinien robić Carlitos - grać na 10 i bić każdy wolny. Dlaczego trenerzy tego nie rozumieją i nawet po genialnych meczach Hiszpana na tej pozycji potem znowu mieszają. Nie może być tak, że Szymański gra tylko dlatego, że jest młody i biega. Albo jeśli już, niech zatem gra na lewej obronie, a na jego pozycję dajcie kreatywnego piłkarza, którego gra przekłada się na liczby.

Legia przegrała przez brak ofensywnego pomocnika. Nie pierwszy raz w tym sezonie. Jaga nawet nie musiała biegać, tylko przesuwać w bok. Ja też bym wszystko pokrył przy takim graniu. Legia nie zrobiła nic, taktyka na poziomie przedszkola, katastrofa.

odpowiedz
Zizi - 16.05.2019 / 08:11, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: czemu gra i wykonuje wolne? Mała podpiwiedź: miodek chce go opylić za jak największy hajs więc go 'promuje', choć to bardziej anty promowanie ale co ja tam wuem

odpowiedz
Niunio - 16.05.2019 / 06:27, *.plus.pl

Wystarczyło tylko/aż wygrać jeden z ostatnich 3 męczy. Dramat gramy mecz ostatniej szansy i wychodzimy bez napastnika, a wystawianie zawodników, którzy odchodzą Hama, Hlousek to sabotaż, tak ja rptowanie składem i przęsłaby Szymański.... Vuko nie nadaje się za dużo kolesiostwa a bajki o dna włóżc ie między książki... Piast mistrzem a jeśli w Legii szybko nic się nie zmieni to znów odpadnie y w Pucharze UEFA z jakąś bezludna wyspa....

odpowiedz
Marti - 16.05.2019 / 06:18, *.ip-point.pl

PINOKIO WON !

odpowiedz
Marcin - 16.05.2019 / 06:01, *.chello.pl

Jak gra Legia Vuko? Piłka do skrzydła i nic się nie dzieje, bo nasi atakujący i pomocnicy są zbyt niscy, aby powalczyć o górną piłkę. Jak traci Legia bramki? Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne i ktoś zawsze zamknie akcję, jak nie Mladenović to Badija, albo Wieteska - w Górniku super w Legii wiatrak w masce! MASAKRA! Tego nie da się oglądać! Ten kto teraz chodzi na mecze i nabija kasę Miodkowi to działa na niekorzyść tego klubu! Tylko puste trybuny!

odpowiedz
Zduneq - 16.05.2019 / 06:35, *.play-internet.pl

@Marcin:
Ty sam z siebie jesteś taki głupi czy ktoś ci za to płaci?

odpowiedz
Ryś - 16.05.2019 / 10:53, *.warszawa.pl

@Zduneq: Pudel, tak jak Tobie.

odpowiedz
Marcin - 16.05.2019 / 05:54, *.chello.pl

Vuković? to ten co przegrał z luksemburskimi kelnerami? to czeka nas świetlana przyszłość. Mioduski w ciągu trzech ostatnich lat przez Ciebie ten klub jest coraz słabszy na każdym polu.

odpowiedz
Mjuzik - 16.05.2019 / 05:36, *.play-internet.pl

Spokojnie. Mioduski ma plan.

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 05:24, *.centertel.pl

@Kuba: Święta racja

odpowiedz
Kuba - 16.05.2019 / 05:03, *.telenet.be

Kolejny mecz, kolejna stracona szansa przy remisie Gliwic. Jedno się nie zmienia, jakaś tam mała stabilizacja jest. Trener podejmuje irracjonalne decyzje kadrowe. Komentatorzy mówili że mamy mało bramek, że niby jak mamy mieć dużo skoro cały sezon gramy z najgorszym rozgrywającym w tej lidze. Gość albo jest obijany przez każdego albo znika na większość meczu. Ewentualnie jak dzisiaj traci każdą piłkę przy najprostszym zagraniu bądź próbie zwodu. Pisanie przez pismaków o tym, że Klopp i Liverpool obserwują Szymańskiego jest jest zwykłym skur**** dla Kloppa oczywiście. Musiałby być niewidomy aby w ogóle pomyśleć o kontrakcie dla takiej cienizny. Najgorsze w tym wszystkim jest to że Miodek liczy na miliony za gościa, który wygląda jak latawiec, który nie chcę odchodzić z Legii, bo doskonale zdaje sobie sprawę że nigdzie poza Legią nie powącha trawy. Panie Mioduski, poważne kluby kupują poważnych zawodników, obserwując ich długo. Tu wystarczy popatrzeć raz i po zawodach. Poważne kluby nie kupują przez odtwarzacz DVD więc będzie problem ze sprzedażą latawca. Robicie mu krzywdę, trenerzy, pismaki prezesi, wmawiacie jaki to on jest zajebisty a ktoś trzeźwo patrzący na sytuację powie zajebisty? Hahaha. Gra cały sezon, poza jedną kontuzją, czy on ma w ogóle choć ze 3 asysty i chociaż 3 bramki ? Mówimy o ofensywnym graczu grającym całe mecze, nie stoperze, który wchodzi na ogony. Jaki on zajebisty ? Liverpool ? Hehe.

odpowiedz
Jan - 16.05.2019 / 04:47, *.vectranet.pl

to nie trener jest problemem choc vuko to bardziej kumpel niz trener ALE GWIAZDECZKI PRZEPLACANE I SMAROWANIE MIODEM PO TYLKACH

odpowiedz
Sobien - 16.05.2019 / 04:31, *.play-internet.pl

Daj sobie spokój. Idź trenuj Np. Marcovia.

odpowiedz
Gocław - 16.05.2019 / 03:09, *.chello.pl

Weźmy wszyscy pod uwagę to, że obecnie Lech jest tak słaby, że nawet gdybyśmy im wysłali tonę gotowanych pyr za zwycięstwo, to oni po prostu nie mają szans z Piastem.

odpowiedz
Gasior25 - 16.05.2019 / 01:46, *.wanadoo.fr

Co za mozg??, Co pomysli Carltos, ze zostal wyj...ny w najwazniejszym meczu??, Nie licza na mnie odchodze, oferty sa ....Jodlowiec i Czerwinski dla naszego trenera to sa priorytety wzmocnien, On do rezerw sienie nadaje a co do 1 druzyny...........

odpowiedz
Gasior 25 - 16.05.2019 / 01:40, *.wanadoo.fr

Lech zagra elegancko dla nas z 3-0 dla Piasta i swietujemy.....

odpowiedz
Gasior25 - 16.05.2019 / 01:38, *.wanadoo.fr

5 ostatnich meczy; 3 porazki, jeden remis, jedno zwyciestwo, podpiusujemy kontrakt trener mistrz..

odpowiedz
Sasza - 16.05.2019 / 01:36, *.chello.pl

Znowu musimy liczyć na innych. Że ktoś się potknie, że zagra słabiej albo będzie miał pecha. Kolejny raz wyścig żółwi gdzie wystarczyło wygrać dwa mecze U SIEBIE i już byśmy byli mistrzem. Ale do tego to trzeba mieć piłkarzy a nie bandę niedorajdów. Tylko i aż tyle. Zamiast tego mamy te ciągłe, żałosne tłumaczenia.

odpowiedz
panP - 16.05.2019 / 01:35, *.vectranet.pl

to jest naprawde niesamowite. ciezko stwierdzic czym kieruje sie prezes M. bo widac w tym calkowite zero koncepcji. trzech na czerech ostatnich trenerow nie mialo zadnej stycznosci z prowadzeniem pierwszej druzyny jako trener. z calym szacukiem dla Aco ale od 4 meczy, nie trzeba byc wielkim menagerio zeby zobaczyc, jak trzeba grac z L (przycisnac ok 15 min pierwszej polowy i cos strzela, ew. sami sobie cos strzelimy, a druga polowa, autobus w bramce i tyle). dalej. na mecz sezony wychodzimy bez napastnika. NA MECZ, KTORY MUSIMY WYGRAC ZA WSZELKA CENE, wychodzimy w ataku z Hamą, w ktorego w slepy sposob Vuko jest wpatrzony tak jak z beznadziejnego Antolica, Szymanskiego bez formy, zostawiajac na trybunach Medeirosa i Kulenovicia. a Wieteska za Remyego traktuje jako sabotaż. stracilismy Mistrza na własne zyczenie, i jak kiedys wierzylem w rzady prezesa M. to teraz naprawde jestem zalamany.

odpowiedz
Szymon - 16.05.2019 / 01:32, *.as13285.net

Vuko wy gracie tylko w drugiejpolowe??? A na pierwsza to wychodzicie zeby tylko rozegrac wyjscie bez napastnika w takim meczu to kpina Nagy taka seta i nie strzelil to jak mozna zdobyc pkt? 1 Pkt w 3 meczach z czym do ludzi ostatni mecz z Lubinem z taka gra na 45min to ciezko to widze a lech nie oszukujmy sie ustawi lezaki i sie polozy

odpowiedz
Arek - 16.05.2019 / 01:30, *.tpnet.pl

Dzięki redakcjo za wywalenie tej parówy. Specjalnie tu wszedłem, żeby to sprawdzić. A Vuko to powinniście wspierać, a nie po nim jechać. Bo to nie Vuko przegrał nam mistrza. Mistrza to przegraliśmy przez decyzje naszego wizjonera, który coś tam gadał o stabilizacji, ale tej stabilizacji nie było za grosz. Przecież tylko w tym sezonie mieliśmy trzech trenerów. I to by było na tyle, bo szkoda się wkur...ać na to wszystko.

odpowiedz
R - 16.05.2019 / 05:43, *.plus.pl

@Arek: Doprawdy nie Vuko? A to może św. Mikołaj przegrał 3 mecze w rundzie mistrzowskiej i 1 zremisował?

odpowiedz
Gasio25 - 16.05.2019 / 01:27, *.wanadoo.fr

Jestes debilem Vukovic, zamilcz......

odpowiedz
Szyszko - 16.05.2019 / 01:16, *.chello.pl

Powoli gonimy amice w blazenadzie... Dario dokąd zmierzasz?

odpowiedz
Fi(L)ippo - 16.05.2019 / 01:06, *.cyfrowypolsat.pl

Szanuje Cię Vuko, ale jak na mecz który mógł zaważyć o mistrzostwie to kombinacje ze składem jak na sparing... I tyle w temacie

odpowiedz
Jestem bardziej legijny od vuko - 16.05.2019 / 00:59, *.tpnet.pl

Jak ojciec mnie pierwszy raz wziął na mecz 20 lat temu to vuko jeszcze wtedy nie wiedział o istnieniu takiego klubu jak Legia Warszawa. Może ja powinienem zostać trenerem Legii skoro jestem bardziej legijny od niego? Albo inny kibic jeszcze bardziej legijny ode mnie? Nasz lokowłosy prezes mówił ostatnio że teraz nam potrzebne jest dużo legijności. A tak na poważnie to co się dzieje już od prawie 3 lat w naszym klubie to jest jakaś kpina!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 00:47, *.t-mobile.pl

Mam pytanie do tych tzw. prawdziwych kibiców, którzy niejednokrotnie wyzywali mnie tutaj na tym portalu od najgorszych, zarzucali mi nawet takie cuda na kiju jakobym rzekomo miał kibicować Lechowi: jak Wam teraz w dziubkach, gdy Vuko-trener naszej Legii praktycznie prosi Lecha, aby nam w niedzielę pomógł zdobyć mistrzostwo? Bo mi by nigdy to do głowy nie przyszło, żeby się do tego stopnia skundlić i prosić Pyrusów, tak jak to uczynił (co prawda między zdaniami, ale jednak) Vuko. Jak Wam teraz w dziubkach tzw. prawdziwi kibice?

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 02:22, *.icpnet.pl

@Saska Kępa (L):
To nie żadna prośba, tylko wywieranie presji na Lecha, żeby oczy opinii publicznej skierować na ich postawę w meczu.
Przypominam, że podkładanie się rywalowi, który może wyprzedzić nielubiany klub niczym się nie różni od wypaczenia wyniku meczu przez złe decyzje sedziego.
Vuko walczy do samego końca. Co nie zmienia faktu, że przekombinował z zestawieniem składu i że zmianami w poprzednich meczach. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tej rundy na przyszłość.

odpowiedz
Filemon - 16.05.2019 / 08:27, *.play-internet.pl

@Kibic: Lech jest tak słaby, że nawet jak się podłoża to trudno będzie stwierdzić. Do tego mocno sobie pracowaliśmy u nich na to aby do meczu podeszli wychowankami np. I nawet gdyby jakimś cudem zremisowali/wygrali to na mistrza nie tyle my sobie zapracowalismy co kto inny nam go dał, takiego mistrza to ja pier***

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.05.2019 / 10:44, *.t-mobile.pl

@Kibic: No to mnie rozbawiłeś z tym tekstem o "wywieraniu presji" na Lecha. Serio. Szkoda, że ani Vuko, ani Mioduski nie "wywierali presji" w ciągu kilku ostatnich tygodni na produkty piłkarskopodobne szumnie zwane piłkarzami naszej Legii. A teraz błagają Pyrusów o pomoc... To już jest skundlenie, żeby tych z Poznania prosić o pomoc. Nawet jeśli niektórzy dokonują sofistycznych wygibasów i dokonują groteskowej ekwilibrystyki interpretując to, jako "wywieranie presji". TO JEST SKUNDLENIE, a nie wywieranie presji.

odpowiedz
lech da piastowi wygrać - 16.05.2019 / 00:44, *.tpnet.pl

I co mioduski niedawno podpisałeś kontrakt z vuko ale teraz jak nie wygra mistrzostwa to go zwolnisz? Czy może zostawisz i poczekasz aż odpadniemy z pucharów? Tak naprawde od zwolnienia trenera Magiery (co było błędem - wyprzedali mu najlepszych piłkarzy i sprowadzili szrot) mioduski robi praktycznie same złe wybory. To nie wina vuko że dostał posadę trenera Legii zdecydowanie za wcześnie.

odpowiedz
Kibic (L) - 16.05.2019 / 00:38, *.play-internet.pl

Mioduski prosi pyry o zaangażowanie w meczu z piastem. ...
Ma tupet ...
Już wolę 3 czy 4 miejsce niż błagać kuchennych o pomoc...

odpowiedz
Całaprawda - 16.05.2019 / 00:21, *.chello.pl

Vuko tragedia. Sa Pinto jest mistrzem taktyki przy Tobie.

odpowiedz
Krzychu 66 - 16.05.2019 / 00:18, *.vectranet.pl

Niestety przej...baliśmy to wszystko a raczej Mioduski i pseudo trener Vuković. Jak można było trzymać na ławce Carlitosa w pierwszej połowie i na trybunach Medeirosa. Dlaczego nie grał Remy a Wieteska to jest granda. Dlaczego gra wolny Hamalainen, dlaczego gra Antolić dlaczego wchodzi jego kumpel Radović emeryt dlaczego dlaczego. Dzisiaj czuję po prostu ogromny ból. Po Lechii mieliśmy wszystko w swoich rękach ale frajerzy na czele z Vukoviciem schrzanili wszystko. Potrzebny nam jest trener z prawdziwego zdarzenia doświadczony który nie pęka. Ale to jest wszystko wina również Mioduskiego który nie ma pieniędzy na piłkarzy ale nie szuka innego sponsora strategicznego bo to on jest wielkim właścicielem. A prawda jest taka że on nie ma pieniędzy żeby kupić dobrego piłkarza za 1 mln euro co jest śmieszne dla przeciętnej drużyny w zachodniej europie. Dlatego zatrudnił Vukovicia bo nie ma kasy na dobrego trenera. A piłkarzyki mają za swoje po co grali ze skisłą na zwolnienie Sa Pinto. Teraz brakuje tych 3 pkt. Mistrostwo zostało przegrane wtedy. Dzisiaj czuję ogromny ból.

odpowiedz
Pablo - 16.05.2019 / 00:08, *.t-mobile.pl

Jeśli ktoś nie widzi że Vuko wystawił swój autorski skład to jest ślepy. Niestety. Gramy o mistrza a wychodzimy bez napastnika....!!!!!

odpowiedz
dżony z biedrony - 16.05.2019 / 00:06, *.207.81

po tym jak Miodek przejął klub (pamiętacie w jakich okolicznościach, jaki konflikt był?) przestałem pojawiać się na stadionie
czułem coś niedobrego
nie chciałem swojej kasy pchać w tego korpodu..a
kolejne decyzje właściciela tylko potwierdzały jego dyletanctwo
ale takiego upadku się nie spodziewałem
europucharów też nie będzie
kasy nie ma i nie będzie
a przyszłym sezonie będziemy bić się o pierwszą ósemkę...
zastanawiające bardzo, że ze strony trybun - cisza
ani słowa na winowajcę, czyli prezesa, który karmi głodnymi kawałkami o legijnym dna, mistrzostwie itd.
będzie syf, będą długi...

odpowiedz
Grchw(L) - 16.05.2019 / 00:53, *.chello.pl

@dżony z biedrony:
W punkt. 10/10

odpowiedz
Arek - 16.05.2019 / 00:03, *.tpnet.pl

Jak dla mnie to już nic nie jest możliwe. Przygotowywałem się na to już po meczu z Piastem, a kolejne 2 mecze niestety to potwierdziły. Umiesz liczyć, licz na siebie. Poza tym, na kogo jak na kogo, ale na łacha w życiu bym nie liczył. Zwłaszcza, że oni sami nie potrafią sobie pomóc. Piast traci punkty, a ci przegrywają i to po samobóju. No tak kur...o przegrać i to w takim momencie. I jeszcze ten skład bez napastnika, no to przecież nie Hiszpania do ku...y nędzy.

odpowiedz
Rafał - 16.05.2019 / 00:03, *.chello.pl

Odczepić się dzbany od Vuko!
Guzik wiecie, a się mądrzycie.
To nie wina trenera.

odpowiedz
Loczek z kroczek - 16.05.2019 / 00:07, *.t-mobile.pl

@Rafał: większość osób tu komentujących ma UEFA pro i wie o tajnikach trenerki wszystko :)

odpowiedz
Całaprawda - 16.05.2019 / 00:36, *.chello.pl

@Rafał: Odczepcie się od Vuko bo on ma Legię w sercu. Nie ważne że wypuszcza Hamalajnena co strzela gola raz na 20 meczy kto mógł wiedzieć czy to nie mógł być ten 20. Wychodzi Wieteska a siedzi Remy. I ostatnia deska ratunku Rado! Od rado się odczepcie bo to legenda klubu i należy mu się miejsce w składzie dzbany.

odpowiedz
kibic - 16.05.2019 / 00:55, *.tpnet.pl

@Rafał: sorry mistrzu,ale Hama to nie napadzior,chcesz grać o mistrza to bądź mistrzem.
A skoro jaga nie strzela to sami se strzelmy!!!!
To kto k....wa ustala skład???
No chyba,że lokowany czyli mamy trenera marionetkę!!!!

odpowiedz
PrzemoL - 16.05.2019 / 00:00, *.chello.pl

Mówiłem, że szkoda mi Vuko, bo długo tu nie będzie, a za chwilę rzucą się na niego wszyscy, krzycząc VUKOOUT, no i się zaczyna.

odpowiedz
Jeronimo - 16.05.2019 / 00:00, *.centertel.pl

Dokonałem dziś wielu zmian w składzie, ale przecież nie zastąpiłem tych zawodników juniorami.

Może trzeba było wystawić juniorów panie trenerze im by zależało bo obecnym kopaczom to wakacje w głowach. Dramat

odpowiedz
ddd - 15.05.2019 / 23:59, *.207.81

ciekawe ilu naiwnych albo oczadzonych korporacyjnym pierdzeniem prezesa zakupi karnety na nowy sezon?
jak wielu tu już pisało, że tylko pusty stadion i uderzenie loczka po kieszeni coś da - to była jazda z nimi
i co? kto miał rację?
jeśli na pierwszym meczu nowego sezonu nie będzie pustego stadionu, to ja zwątpię w kibiców
Panie Mioduski, to na Zagłębie wejście za darmo, czy każdemu jeszcze po kiełbasce dorzucicie?
DNO I ŻENADA

odpowiedz
Loczek z kroczek - 16.05.2019 / 00:11, *.t-mobile.pl

@ddd: również akcje pusty stadion uważam za jedyną, która może spowodować, że zaprzestanie niszczenia klubu. 2 lata rządów, 10 lat do tyłu.

odpowiedz
Loczek z kroczek - 15.05.2019 / 23:55, *.t-mobile.pl

Kto widzi problem w Vuko ten nie wie nic o klubie. Hasi, trener w stylu Pana Darka, dobry, bo nie polski. Drużyna w rozsypce. Bierze to Magiera, który gdyby decydował wyłącznie Pan Dariusz, nie pracowałby w Legii choćby dnia. Drużyna niemal z miejsca zaczyna grać. Pan Darek rozwala drużynę (nie kupuje nikogo z listy życzeń, za to Magiera np. o nowym zawodniku dowiaduje się od fotografa), z Magiery robi kozła ofiarnego i wymyśla sobie Jozaka dając mu pełnię władzy. Klapa. Sa Pinto, pełnia władzy i znów klapa. Teraz Vuko, powtórka ruchu z Klafem, mus, wersja budżetowa, ubrane w gatke o wizji i przemyślanych decyzjach. Co będzie mógł Vuko? Nic, nawet nie połowę tego co poprzednicy. I poleci głowa, bo słaby. Vuko należy nie obrażać, a współczuć. Ludzie! Mioduski to nieudacznik. Stanowiska, które coś w klubie powinny znaczyć są fikcyjne, Ci ludzie nic nie mogą lub na niczym się nie znają. Cała klubowa administracja, hierarchia, podział ról, obowiązków, to wszystko leży i kwiczy. A nad tym wszystkim jest nasz wizjoner, niepodzielny władca. Nie szkodzi, tak jak wyborca PO pragnie powrotu tego co było, tak tutaj są tacy, co piszą / pisali, że Magiera to wuefista, a Mioduski to stabilizacja. To nic, że na dnie też może być stabilnie. Dziś pękam. Póki będzie rządził, odpuszczam. Nie dam pluć sobie w twarz.

odpowiedz
dario - 15.05.2019 / 23:55, *.mm.pl

Pinokio , samym garniturem drużyny nie poprowadzisz

odpowiedz
Bie(L)any - 15.05.2019 / 23:49, *.play-internet.pl

Vuko do dzisiaj miałeś u mnie kredyt zafania ale ty jesteś marionetką w rekach mioduskiego ten numer z iurim mederiosem ? remy carlitos niezgoda na ławce, a wieteska antolić hama i rado na boisku.... to kur.. sabotaż... trzymałem za ciebie kciuki, ale widzę że cię to przerosło ...

odpowiedz
koc - 15.05.2019 / 23:48, *.t-mobile.pl

zidan to to nie jest :v

odpowiedz
Kij - 15.05.2019 / 23:45, *.centertel.pl

3 mecze jeden punkt !!! Vuko nie pier...nicz drużyna jest ujowo przygotowana albo ... podzielona ..... kasa ...!!!

odpowiedz
KowaL - 15.05.2019 / 23:37, *.vectranet.pl

Pinokio nos ci się wydłuża, lepiej milcz...

odpowiedz
Ttt - 15.05.2019 / 23:35, *.chello.pl

Jesteś trenerska miernota i tyle. Mam nadzieje ze ten niemota Mioduski się ogarnie i zmieni decyzje

odpowiedz
zal.pl - 15.05.2019 / 23:33, *.t-mobile.pl

to co się tu wyprawia wyglada jak jakis sabotaż, Jezeli ktos mysli, że Vuko cos ugra to jest w bledzie, gosc kieruje sie emocjami i brakuje mu logiki i zimnego wyrachowania, dlatego skazany jest na porażkę. Jak zespól grajacy o mistrza, ktory musi gonic lidera i odrabiac straty moze wychodzic bez napastnika i 5 obroncow, jak mozna wpuszczac na boisko goscia, ktory tak kocha Legie, że przez 2 lata nie potrafil zbic kilku kilogramow nadwagi. Wielki szacun dla Vuko, Rado, Malarza i jeszcze kilku innych, ale ludzie do cholery za zaslugi to lezy sie na Powazkach, a nie gra w Legii. W tej chwili jest ogromna szansa aby to zmienic bo koncza sie kontrakty wielu zawodnikom i mozna zbudowac ciekawy zespol, ale nie zatrudniajac najemnikow ktorzy nie daja zadnej jakosci.

odpowiedz
Tager11 - 15.05.2019 / 23:32, *.chello.pl

Vuko-sabotażysto, Twoje ego wyprowadzi legię na samo dno.Hama cały mecz przestał,Witeska swojaka walnął,Radowicz zaliczył następny występ.A jak się ma takich zawodników jak Carlitos oraz Medeiros to się ich wystawia gdyż przewyższają swoimi umiejętnościami większość zawodników.Tym bardziej jak się ma szanse na mistrzostwo.PINOKIO WRACA,

odpowiedz
AAA - 15.05.2019 / 23:31, *.chello.pl

Vuko jednak z Ciebie pajac.Hammalainen ps.Człapak zamiast Carlitosa,bezproduktywny chudzielec i anemik Szymański-ślepy jesteś czy bezczelny?

odpowiedz
FWK - 15.05.2019 / 23:29, *.play-internet.pl

Vuko dlaczego hamalainen??? K...a on raz kopnal pilke do tego niecelnie

odpowiedz
j - 15.05.2019 / 23:28, *.vectranet.pl

Vukovic odejdź!!! Naucz się, popełnij błędy gdzie indziej i wróć za 10 lat. Na dzisiaj nie nadajesz się nawet na asystenta.

odpowiedz
robert - 15.05.2019 / 23:25, *.29.251

ale beda jaja jak lech wygra a legia zremisuje

odpowiedz
lhm - 16.05.2019 / 00:32, *.t-mobile.pl

@robert:
Jakie niby jaja? To się nic nie zmieni.

odpowiedz
Czub z lokami - 15.05.2019 / 23:25, *.t-mobile.pl

Wazne ze jest legijne DNA.

odpowiedz
Przemo - 15.05.2019 / 23:24, *.com.pl

Vuko co Ty pieprzysz. Lech nie gra już o nic. Po drugie zawodnicy którzy wiedzą że z tego Lecha odchodzą będą mieć w d... e starać się na boisku. Pewnie wystawią młodych żeby tylko rozegrać mecz i urlopy. Trzeba było lepiej zagrać z Piastem i Pogonią u siebie a nie teraz na Lecha liczyć

odpowiedz
No to mamy problem . Nie tylko z brakiem MISTRZOSTWA - 15.05.2019 / 23:24, *.206.34

Pora najwyższa na zaprzestanie z eksperymentowaniem trenerami w Legii . Pora na dobrego , doświadczonego szkoleniowca . To raz , a dwa to danie mu zawodników z którymi będzie wstanie coś zrobić , takimi , którzy zasługiwaliby na noszenie koszulki Legii z obecnych grajków mało który takiego zaszczytu powinien dostąpić . Wszystko jak każdy dobrze wie bidą z kasą . i Tu jest największy problem Legii

odpowiedz
SlawoL - 15.05.2019 / 23:24, *.net.pl

Junior

odpowiedz
zaba285 - 15.05.2019 / 23:23, *.lukman.pl

no niestety, nic nie zrobiliście. gra wyglądała, jakbyśmy prowadzili 1:0... wcześniej Vuko się fajnie wypowiadał, szczerze jak jest. dziś zaczyna jak Pinto... gdyby powiedział, że zagrali na poziomie okręgówki, to byłoby ok.

odpowiedz
Kamil - 15.05.2019 / 23:21, *.11.125

Czytam wasze komentarze i niewierzę :) Taki zły ten Vukovic ? przecież wychwalany legonista , taki wspaniały , i na nestępny sezon. A teraz go nie chcecie ? był kilka dni temu taki piękny felieton na legionisci. com ,że to najlepsze rozwiązanie i takie legijne. Ludzie przez logicznie patrzący od razu wiedział ,że to pinokio nie nadaje się na trenera , bez przygotowania , bez warsztatu na trener Legii ? No cóż wina Mioduskiego....

odpowiedz
Idioto nie wierzysz sam w to co kłamiesz - 15.05.2019 / 23:20, *.telefonica.de

Tylko tepy idiota Albo paser czy oszust mógł by kłamać publicznie naciagajac ludzi na kolejne nerwy . Jesteście z MIODUSKIM na czele FRAJERAMI ROKU , ZDYMANYMI ZADUFANYMI PENTAKAMI OSZUSTAMI I ZLIDZIEJAMI . NAPLUJE WAM W RYJ JAK SPOTKAM NA MIESCIE

odpowiedz
Sprawiedliwy - 15.05.2019 / 23:35, *.centertel.pl

@Idioto nie wierzysz sam w to co kłamiesz : Co tak ostro kolego!?Takim jestes zagorzałym legionistą, A wiara Cie opuściła w Twoj ukochany klub??Wspieraj i wierz do końca mimo przeciwności, A będziemy razem świętować Mistrza.Poczekajmy na nowy sezon i nowych piłkarzy, żeby rozliczyć Vuko.!!Wiara czyni cuda.Pokój

odpowiedz
Michal - 15.05.2019 / 23:19, *.plus.pl

Cyrk Zalewski zajechał na Legie.Cała Legia mniej niż zero oooo.Wstyd i hańba.A wszyscy przeciwnicy Legii w euforii.Idźcie do domu my nie powiemy nikomu!!!Dobranoc ostatni gasi światło....czyli powinien to być Mioduski z Legijnym Vukoviciem.Ja też jestem Legijny Legionista od 30 lat i gowno z tego.

odpowiedz
dezet - 15.05.2019 / 23:18, *.chello.pl

Tu już się sportowa rywalizacja skończyła, pyry to pyry bez honoru taka ich tradycja... Nie ma co się łudzić niestety, nie wiem czy bukmacherzy w ogóle za ten mecz piasta coś będą dawać, albo dla pozorów 1.1 na Piasta... No cóż jeśli jednak będą kursy większe niż 1.1 to obstawiam wszystkie swoje pieniądze na Piasta i radzę tak wszystkim mającym L w sercu zrobić, chociaż się zwróci karnet/bilety na których ceny tak wszyscy narzekają.

odpowiedz
taki sobie - 16.05.2019 / 07:58, *.play-internet.pl

@dezet: Pyry lubią podlizywać się Legii, zrobili to dwa lata temu z Jagiellonką i Legia została Mistrzem. Zrobią to z Piastem na 100% jestem spokojny o kolejny tytuł Legii.

odpowiedz
Jacek - 15.05.2019 / 23:18, *.ip-point.pl

Vuko o czym ty mowisz... Liczysz na cud ze stary wyjadacz Fornalik sie obsra? Juz ci pokazal na czym polega gra ligowa. Liczysz na Lecha? Wpierw wygraj z Lubinem... Play off ma 7 meczow a ty zdobyles 1pkt w 3 meczach, dwa u siebie z drudim Piastem i nie grajaca o nic Pogonia... Spieprzyles to koncertowo, a moglismy dzis swietowac Mistrzostwo... Mowisz ze wszystko jest mozliwe??? Mysle ze tak, nawet twoj pazdziernik juz w czerwcu...

odpowiedz
Martin - 15.05.2019 / 23:16, *.cyfrowypolsat.pl

Pyry odpuszcza mecz Piastowi to będzie takie podziękowanie dla kibiców za nie udany sezon ale tam większe święto będzie jak LEGIA MISTRZA NIE ZDOBEDZIE niestety dziś przepascilismy szansę.Dzieki bracia z Szczecina za odebranie punktów Piastowi ale naszym grajkom niechce się grac

odpowiedz
Darek - 15.05.2019 / 23:15, *.t-ipconnect.de

Wszystko jest mozliwe.Nawet to ze przegramy kolejny mecz i zagra Radovic odcinacz kuponow ktory znowu podbije licznik wystepow w Legii?
A gdzie sie podziewa kuchy king?

odpowiedz
Tagi - 15.05.2019 / 23:15, *.vectranet.pl

Wizjoner od siedmiu boleści Pan Mioduski wyrządził Vuko niedźwiedzią przysługę.
Teraz wszyscy będą pluć na obu , zamiast tylko na Miodka.

odpowiedz
Tete - 15.05.2019 / 23:15, *.t-mobile.pl

Ten człowiek nie nadaje się na trenera, to już trener kobiet Klaf był lepszy... w końcu zdobył dublet.

odpowiedz
Daniel(L) - 15.05.2019 / 23:15, *.chello.pl

Ryba psuje się od głowy... Jedynie co mnie dziwi to ciągłe poparcie i wsparcie Żylety, za te "pseudorządy" w dobrych czasach "pudla" już by nie było.

odpowiedz
Darek - 15.05.2019 / 23:24, *.t-ipconnect.de

@Daniel(L): Kumaci musza miec jakis uklad z Mioduskim.Pewnie im odpala jakas dole zeby siedzieli cicho.Bo na zdrowy rozum to powinno byc 3 tys ludzi na meczu.Albo jechane powinno byc z pilkarzykami i calym pionem sportowy odpowiedzialnym za transfery na prezesie kończąc.

odpowiedz
Jarek - 15.05.2019 / 23:29, *.play-internet.pl

@Daniel(L): no właśnie niech tych kopaczy jeszcze po głowach poglaszczą. Są frajerami tego sezonu. Frekwencja coraz niższa, bilety za darmo rozdają bo ludzie nie chcą patrzeć na grę. Ja jako stary karnetowicz czuje się oszukany i na pewno na nowy sezon karnetu nie kupię bo się nie opłaca.

odpowiedz
Macko - 15.05.2019 / 23:14, *.inetia.pl

Teraz mozna sobie pobajac, ale na boisku trzeba przede wszystkim strzelać na bramkę a nie ciagle tylko rozgrywać. Zabrakło sytuacji i wykończenia. Teoretycznie jeszcze wszystko jest możliwe ale obawiam sie ze nawet piłkarze nie bardzo w to wierzą. Oby chociaż wygrali w niedziele dla nas. Nadzieja umiera ostatnia.

odpowiedz
Wuj Dobra Rada - 15.05.2019 / 23:14, *.t-mobile.pl

Wez Radovica i pojedzcie se np. do Chin, ryby łowić...

odpowiedz
Warszawiak - 15.05.2019 / 23:13, *.vectranet.pl

Jasne. Wystarczy, że Lech odda życie za Legię i wygra w Gliwicach a piłkarze Legii, ambitni jak zawsze ograją Zagłębie... Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Aktualnie panowie zakładający koszulki Legii, po prostu nie chcą zdobyć mistrzostwa Polski. I jak ktoś napisał, znalazła się drużyna chcąca zdobyć mistrzostwo Polski i je zdobyła. Wyścig żółwi można uznać za zakończony...

odpowiedz
BRAK JAKOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI - 15.05.2019 / 23:13, *.206.34

MAMY TAKI MEGA MOCNY SKŁAD , ŻE NIE POTRZEBUJEMY CARLITOSA W PIERWSZEJ 11 . A POWAŻNIE TO TO SPOTKANIE POKAZUJE JAK NA DŁONI , ŻE TO NIE TYLKO TRENER - ALE I DOBRYCH PIŁKARZY LEGII BRAKUJE Z TEGO CO JEST NIC WIĘCEJ JUŻ SIĘ NIE WYCIŚNIE . TRENERZE JAK NIE ZALEŻY CI TYLKO NA KASIE TO WALNIJ RĘKĄ I ŻĄDAJ W SWOIM I KIBICÓW IMIENIU TAKICH ZAWODNIKÓW , KTÓRZY BYLI BY GODNI NOSIĆ KOSZULKĘ LEGII

odpowiedz
Darks - 15.05.2019 / 23:13, *.orange.pl

Weź Vuko nie kompromituj się tymi wypowiedziami durnymi i że jest szansa na mistrzostwo. Mistrzostwo przegraliście w Poznaniu niestety.

odpowiedz
lw73 - 15.05.2019 / 23:12, *.chello.pl

Vuko Pogoń zagrała dla nas w sobotę Żyro też zagrał dla nas tylko my nie dajemy sobie szansy. To jest równia pochyła i jak nie awansujecie do LE to będzie koniec Legii

odpowiedz
ja - 15.05.2019 / 23:12, *.vectranet.pl

chyba po ptakach Pyry grają o pietruszkę i na złość Legii wystawią juniorów

odpowiedz
L_Felipe - 16.05.2019 / 10:14, *.254.23

@ja: pyry wciąż walczą o 7 miejsce :)

odpowiedz
Hiszpan - 15.05.2019 / 23:11, *.play-internet.pl

Ale on głupoty gada. Widać wyraźnie że nie dźwignie tematu. Zwolnić to póki zdążył więcej zepsuć.

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 15.05.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Człowieku obudź się i wracaj na Bałkany !!

odpowiedz
Vuko out - 15.05.2019 / 23:10, *.centertel.pl

Vuko z całym szacunkiem do tego co osiągnąłes jako piłkarz ale daj sobie spokój z trenowaniem Legii nie twój rozmiar kapelusza wiec daruj nam i sobie te męki.

odpowiedz
Vuko? - 15.05.2019 / 23:09, *.centertel.pl

Vuko sabotazysta. Koniec sezonu, walka o najwyższe cele, a u niego grają zawodnicy odchodzący z klubu - Hama, Hlousek, Rado. Nie rozumiem gościa, im się nawet nie chce tego mistrza zdobyć. Nawiedzone "koty" w wypalonym zespole. Cykl się zakończył, moi drodzy bracia po sympatii klubowej. Może Legii przyda się ten kubeł zimnej wody zanim do lombardu pójdzie LTC.

odpowiedz
Daniel - 15.05.2019 / 23:09, *.play-internet.pl

Wypier..... Pinokio !!!

odpowiedz