fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety na Zagłębie od czwartku

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie 18 Legia Warszawa zagra ostatni mecz w tym sezonie przy Łazienkowskiej 3. Rywalem drużyny Aleksandara Vukovicia będzie Zagłębie Lubin. Klub nie uruchomił jeszcze sprzedaży biletów na to spotkanie. Jak udało nam się dowiedzieć - jeżeli decyzje nie zostaną zmienione - rozpocznie się ona dopiero w czwartkowy poranek.

To oznacza, że klub czeka na rozstrzygnięcia środowych meczów 36. kolejki Ekstraklasy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
C Enzo - 16.05.2019 / 11:04, *.inetia.pl

45 zł na Żyletę

odpowiedz
Suzzi - 16.05.2019 / 12:35, *.play-internet.pl

@C Enzo: masakra powinny być po 10 zl.

odpowiedz
Rrrr - 16.05.2019 / 10:09, *.waw.pl

Jakieś jajca z tymi biletami

odpowiedz
ghik - 15.05.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

A ile dopłacają za przyjście?

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 15.05.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

To co prezesie już wiadomo jaki wynik. Bilety będą po 100 a Silver za 1 tyś.?
WON !!

odpowiedz
Hiszpan - 15.05.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

Od jutra bilety w sklepie wszystko za 5 zlotych.

odpowiedz
Krisu - 15.05.2019 / 16:13, *.centertel.pl

Axelf zabronisz mi ?

odpowiedz
Axelf - 16.05.2019 / 10:41, *.160.152

@Krisu: A gdzie tam! Wolę, żebyś tu się produkował, niż na Ł3.
Jak widać, klub podjął dobrą decyzję i uniknął niepotrzebnych kosztów zwrotów przez takich, jak Ty. Teraz kupi ten, kto ma L w sercu.

odpowiedz
oLaf - 15.05.2019 / 12:48, *.vectranet.pl

na miejscu Miodka to bym sprzedawał te bilety od 10 dni - zawsze jacyś popkornowcy kupią.... a jak Legia przegra dzisiaj to MIodek zostanie z ręką w nocniku.... i dobrze, chciwy 2 razy traci.

odpowiedz
batman111 - 15.05.2019 / 12:01, *.tpnet.pl

a my regularnie coraz bardziej w dół i w dół i w dół i w dół , tylko proszę nie pisać ,że jestem kibicem sukcesu a zajęcie 2 msc w tej jakże trudnej i wyrównanej lidze to sukces bo puchary i w ogóle , zobaczymy co się będzie działo w pucharach

odpowiedz
Krisu - 15.05.2019 / 10:57, *.t-mobile.pl

Do Zenek M. Idioto, bo inaczej nazwać Cię nie mogę, ja krytykuje Mioduskiego, bo to czysta manipulacja cenami, czekać na rozwój wydarzeń. I dla Twojej wiadomości opuściłem jeden wyjazd i jedno spotkanie na Ł3, więc coś Ci nie pyklo. Elo

odpowiedz
Axelf - 15.05.2019 / 15:41, *.160.152

@Krisu: Skoro tak zajebista jest Twoja frekwencja, to zapewne masz karnet, albo chociaż pakiet dawno kupiony, więc po co się tu produkujesz?

odpowiedz
do kryniek76 - 15.05.2019 / 10:35, *.151.5

Jakie oszustwo?Bedą grać o nic to i tak bedą grać piach i zapłacisz 30 zł za bilet,będą grać o mistrzostwo to i tak bedą grać piach i zapłacisz 80 zł za bilet.Nie płacisz za widowisko tylko za stawke meczu.No chyba że kupujesz bilet żeby zobaczyc dobrą grę i widowisko...no to współczuję.

odpowiedz
Krisu - 15.05.2019 / 09:08, *.centertel.pl

Miodek cwaniaczku j..... Cię !

odpowiedz
Zenek M. - 15.05.2019 / 09:30, *.net.pl

@Krisu: Sam się goń trzeba było kupić karnet teraz to wszyscy są kibicami i chcą na mecz iść.

odpowiedz
Jasio - 15.05.2019 / 08:36, *.55.109

Dawajcie bracia. Wszyscy do kas! Jeszcze dużo karnetów zostalo nie zwróconych.

odpowiedz
L - 15.05.2019 / 18:59, *.play-internet.pl

@Jasio: ochłoń, zrób kupkę i połóż się już spać bo rano do szkoły.

odpowiedz
Echhhh - 15.05.2019 / 08:06, *.chello.pl

Ja w srode powinie nam sie noga to chyba nawet najwiekszy darmowy grill w europie nie pomoze.

odpowiedz
Jerry - 15.05.2019 / 10:14, *.netfala.pl

@Echhhh: A Ty co?? Kibic sukcesu ??

odpowiedz
Echhh - 15.05.2019 / 10:43, *.35.90

@Jerry: Ja akurat mam karnet.

odpowiedz
Bie(L)any - 15.05.2019 / 10:45, *.lsas.aero

@Echhhh:
Ja kupuję karnet nie dla kiełbasy tylko dla Klubu, który jest dla mnie ważny... Na mecze Legii zacząłem chodzić w 1976 i chodzę regularnie chociaż na Mistrza musiałem czekać 17 lat ... do 1993 roku...
a ty tylko widzę tylko zwycięzcą kibicujesz i to za kiełbasę :)))
Super ....

odpowiedz
Echhh - 15.05.2019 / 11:01, *.35.90

@Bie(L)any: Jak bym kibicował tylko zwycięzcom to bym nie kupował karnetu. To po pierwsze. Po drugie na legie chodzę od 1992 roku. A kiełbasy akurat nie jadłem.

odpowiedz
Karnetowicz - 15.05.2019 / 06:47, *.t-mobile.pl

Dzisiaj to ja się śmieję.

odpowiedz
Kabanos ŻLB - 15.05.2019 / 06:23, *.play-internet.pl

@Żo(L) iborski : trzeba bylo kupic pakiet a nie płakac teraz

odpowiedz
Kuba - 15.05.2019 / 06:23, *.skylogicnet.com

A może klub chce uniknąć sporych kosztów i formalności z obsługa 20000 zwrotów jak podwinie nam się dziś noga ?

odpowiedz
Mito - 15.05.2019 / 05:56, *.play-internet.pl

No i co w tym dziwnego że czeka? Większość z was gdyby bilety były w sprzedaży też by czekała na środowe wyniki i od tego uzależniała czy na stadion pójdzie czy nie. Hipokryci

odpowiedz
Gienek - 14.05.2019 / 23:03, *.play-internet.pl

Mioduski wyp...alaj z Legii pazerny fr....! Czyli jak Legia nie będzie miała szans na mistrzostwo to bilety będą po 20 zł, a jak dalej będzie w grze o mistrzostwo to bilety będą po 120 zł. Pazerne szmaty bez zasad!

odpowiedz
vif(L) - 14.05.2019 / 23:02, *.com.pl

Co za q rwy rządzą naszym klubem to się w głowie nie mieści. Żadnego szacunku dla kibiców, tylko kasa a reszta uj!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.05.2019 / 22:40, *.200.121

Żydowskie czekanie ,wstyd dla zarzádu!Bilety!Powinny być za taká cene jaká prezentyjá ! piłkarze! każdy!bilet!po 30zł na ! całym stadionie I vipowskie loże !też!kto pierwszy ten lepszy ,niech pjawià sie pod kasami tysiáce!niech!stadion pèka w szwach!

odpowiedz
Mioduski won! - 14.05.2019 / 22:33, *.centertel.pl

Mioduski won! Za oglądanie tych partaczy więcej jak 30 zł się nie należy i to też spora suma no oglądanie tych miernot bez ambicji.

odpowiedz
miron - 14.05.2019 / 22:05, *.play-internet.pl

No w sumie logiczne jak Legia wygra a Piast choć zremisuje to bilety po wyższych cenach jak piach z babą jaga to bilety po 5 zł bo więcej nie zamierzam płacić za tych patałachów.

odpowiedz
Żo(L) iborski - 14.05.2019 / 22:01, *.chello.pl


To najprawdopodobniej oznacza, że klub czeka na rozstrzygnięcia środowych meczów 36. kolejki Ekstraklasy.

I wtedy będzie wiadomo czy bilety na Żylete będą po 80 czy 35 PLN
To jest dramat.....!!!


odpowiedz
kryniek76 - 14.05.2019 / 22:34, *.ip-point.pl

@Żo(L) iborski :
Nie to jest oszustwo

odpowiedz
Real deal - 15.05.2019 / 07:36, *.plus.pl

@kryniek76:
Nie-to jest biznes
Miodek traktuje klub jak korpo a kibiców jak klientow
Nie widzicie tego?
Jedyne co do niego przemówi to pusty stadion
Najdobitniej głos kibiców będzie słyszalny jeśli nie damy mu zarobić
No ale wy wolicie nabijać mu kabzę jemu kasa się zgadza więc ma Was w de...
Jaki deal musi mieć zyleta z prezesem że nie ma żadnych akcji przeciwko jego nieudolności.
Prowadzi klub do upadku sportowego.
A teraz to już nawet z kasą cienko...

odpowiedz