fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Apel NS-ów przed meczem z Zagłębiem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed niedzielnym meczem z Zagłębiem Lubin, Nieznani Sprawcy zapowiadają kolejną zbiórkę na oprawy. Grupa ultras zachęca także do licznego przybycia na stadion i głośnego wsparcia dla naszej drużyny - zakończmy ten sezon w najlepszym stylu. Poniżej apel Nieznanych Sprawców przed ostatnim meczem sezonu 2018/19.

Drodzy Kibice!
Zostało już naprawdę niedużo. Za trzy dni wszystko będzie jasne. Możemy się oczywiście oszukiwać, że 'eee już nic z tego nie będzie blabla'. Ale jesteśmy pewni, że każdy z Was dalej wierzy. Tak po prostu mamy, normalni ludzi pewnie tego nigdy nie zrozumieją. Ale to jest właśnie piękne. Spotkamy się wszyscy w niedzielę, w naszym drugim domu i razem będziemy wierzyć do samego końca. Doskonale wiecie, że ciężko to porównać z czymkolwiek innym.
Dlatego apelujemy do Was - kibiców, fanatyków, zakończymy ten sezon tak jak przystało na Legionistów. Zróbmy to, co robiliśmy przez cały sezon. Zróbmy to, na co z zazdrością patrzy cała kibicowska Polska, która między innymi dlatego jest w stanie teraz zeszmacić się do granic możliwości, abyśmy tylko nie osiągnęli naszego celu. Zróbmy KANADĘ!
Do Was mamy pewnie ostatnia w tym sezonie prośbę. Jeśli docenienie to, co jako NS zrobiliśmy w tym sezonie na trybunach i poza nimi to nie omijajcie puszek z napisem ZBIÓRKA NA OPRAWĘ.
Niech ruch ultras dalej żyje!

Do zobaczenia w niedzielę, no i oczywiście jakże by inaczej, JEDZIEMY Z KU...I!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.