Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja po meczu

Vuković: Oczyszczę tę drużynę

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković (trener Legii): Mieliśmy przed meczem świadomość, że niestety może być tak, że wcześniej straciliśmy swoją szansę, że będzie ciężko o mistrzostwo. Dzisiaj dołożyliśmy do tego cegiełkę, bo nie wygraliśmy swojego meczu, co było celem. Po początku spotkania wydawało się, że stać nas będzie na zwycięstwo. Duża część pierwszej połowy wyglądała tak, że wszystko szło w dobrym kierunku, ale potem wkradła się - dla mnie niezrozumiała - nerwowość, a momentami rezygnacja, która jest niedopuszczalna. Zdołaliśmy tylko zremisować.
Myślę o tym co przed nami, przede mną. Mogę obiecać jedno - że niezależnie jak długo tu będę jako trener, to coś dla tego klubu zrobię. Obalę kilka mitów, zrobię oczyszczenie, które jest potrzebne mi jako trenerowi i każdemu następnemu, żeby normalnie funkcjonować i zwiększyć szanse na sukces. Trafiłem tu, kiedy było gorzej niż jest teraz, teraz jest już po wszystkim. Wtedy było widać, że nie idzie to w dobrym kierunku. Było 5 zwycięstw i pewne rzeczy dało się tuszować, ukryć, ale nie udało się tego doprowadzić do końca. Nie zmienia to faktu, że w okresie, kiedy można to przeprowadzić, to to zrobimy. Zakończenie sezonu świadczy o tym, że wszystko w drużynie funkcjonuje nie najlepiej, nie ma mentalności. Mimo że część zawodników ma odpowiednią mentalność, są pewne rzeczy, które powodują, ze nie widać tego na boisku. Ja mam obraz, jaki jest naprawdę i wiem co trzeba zrobić, i to zrobię. Ktoś będzie zaskoczony, zawiedziony, ale zrobię tak, żebym ja, ani żaden trener po mnie już nie był zakładnikiem, tylko trenerem.

Nie będę wymieniał po nazwisku, kto jest na czarnej liście. Przyjdzie czas, to wszyscy zobaczą, kto zostanie zawodnikiem Legii, a kto będzie grał gdzieś indziej. To będzie w pewnym sensie moja odpowiedź, na kogo mogę liczyć pod kątem wolicjonalnym, zaangażowania i wszystkiego tego, co pokazuje Adam Hlousek. On zapier...ł. Powiedziałem to w szatni. Niestety, nie mogłem zmienić decyzji o odejściu Adama i wpłynąć na to, żeby został, ale nie jest za późno, żeby podjąć kolejne decyzje, które będą korzystne dla klubu. Odpuściliśmy największego legionistę w zespole, bo nie jest legionistą ten, który się klepie po sercu i co się uważa, bo go wszyscy k...a uważają za legionistę. Ja jestem w szatni i ja widzę więcej niż przeciętny kibic na trybunach. To ja zadecyduję, kto zostanie, bo jest prawdziwym legionistą i zapier....a.

To nie jest tak, że ja będę sprowadzał zawodników do klubu i będę decydował o transferach, mogę zaproponować jednego czy dwóch zawodników. Ale jeśli mówimy o tych, co są w drużynie w tej chwili, to będę miał wpływ na to, kto zostanie. Ja chcę trenować tych, którzy dadzą mi szansę na zwiększenie szans na sukces. To żadna filozofia, ale trzeba trochę odwagi i szczerego spojrzenia, a nie będę się łudził, że może coś się zmieni, że ten, który raz nie pobiegł za piłka i drugi, pobiegnie za trzecim razem. Nie mam żalu do kibiców, że o mnie śpiewali. Trafiłem do drużyny rozpadniętej. Jakbyśmy przegrali w Zabrzu i później, to w ogóle nie było by tematu, przygotowywałbym zespół do nowego sezonu. Zrobiłem bardzo dużo, ale w końcówce przestaliśmy punktować. to była konsekwencja moich błędów, ale nie tylko moich. Rozumiem rozgoryczenie, złość. Przypomnę tylko, że poprzednie mistrzostwa nie powodowały, ze klub robił jakiekolwiek postępy. W tym roku też byśmy zdobyli mistrzostwo szczęśliwie, psim swędem. Przeskoczyliśmy Lechię, która była liderem, ale przecież był jeszcze Piast. Nie chcę zabrzmieć jak mój poprzednik, który k...a tylko liczył kogo przeskoczyliśmy. Liczy się też Piast, który przecież wygrał ostatnie 8 czy 9 meczów z 10. Nie oczekuję wielkiego zaufania od kibiców, dlatego, że grałem tu jakiś czas, ale wiem, że coś zrobię dla klubu i drużyny, niezależnie jak długo tu będę.

Są już pewne przemyślenia w klubie na ten temat. W pewnych kwestiach jesteśmy zgodni z ludźmi z klubu, w innych mamy nieco inne zdanie, ale wiem, kogo absolutnie nie będzie w drużynie, jeśli ja tu zostanę. To nie ma żadnego związku z umiejętnościami, bo piłkarskie umiejętności mogą być, ale wszystkie inne, zeby drużyna funkcjonowała dobrze, nie za bardzo. nie będzie to jedna osoba, będzie ich więcej. Oni powinni szukać sobie miejsca gdzieś indziej.

Popełniałem błędy, podejmowałem błędne decyzje personalne, ale to wynikało też z chęci dowiezienia tego sezonu do końca. To było łudzenie się, że niektórzy zachowają się inaczej niż wskazują na to wszystkie znaki na niebie. Daleki jestem od sądzenia, że ten sezon przegraliśmy po porażce z Piastem. To była gonitwa, która niektórych kosztowała dużo i mogło w nich zabraknąć energii. Całokształt jest taki, że przez wszystkich popełnionych zostało wiele błędów i to co mamy jest ich konsekwencją.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (285)

+dodaj komentarz
Kraken - 22.05.2019 / 21:44, *.t-mobile.pl

Ja bym wziął na podmianę z Hamą tego grubasa Fina z Miedzi, potrafi grzmotnąć z daleka, i u nas nie będzie musiał zmieniać diety, będzie z chłopakami na kebaby chodził.

odpowiedz
LWGZ - 22.05.2019 / 20:45, *.tpnet.pl

Do Trenera: Kante tez ma zostac jak wroci z wypozyczenia ! LEGIA !!!!

odpowiedz
Revit3 - 22.05.2019 / 17:05, *.tpnet.pl

@in: ta za tych to jak dla Legii to krzykną po min 3mln za jednego a na zachód oddadzą za 1mln...

odpowiedz
lhm - 22.05.2019 / 14:23, *.153.161

@Nie znasz sie na piłce ...:
To ja się też nie znam na piłce bo uważam, że Vuko sp...lił to koncertowo. Miał dobre wejście a potem wszystko zepsuł - od wyników po atmosferę w szatni. Grali najlepsi??? Żart. Policzyłem, że w rundzie finałowej u Vuko wystąpiło 23 piłkarzy DWUDZIESTU TRZECH (!) To tylko dowodzi jak się miotał bez sensu. Tu nie trzeba geniusza trenerskiego jak Klopp czy Guardiola. Wystarczyłby ten wyszydzany Klafurić. Wystarczyłoby grać najlepszymi i dać drużynie trochę spokoju. Ale czego ja wymagam... Vuko i spokój :) Wyniki mówią same za siebie. Klafurić (ze składem gorszym od obecnego) w rundzie finałowej: 6 meczów - 15 punktów, bramki 13-4, Vuković w ostatnich 6 meczach - 5 punktów, bramki 6-7. I tyle w temacie.

odpowiedz
VUKO - 22.05.2019 / 12:03, *.orange.pl

@LWGZ: tak jest szefie

odpowiedz
LWGZ - 22.05.2019 / 11:48, *.tpnet.pl

Do Trenera : Carlitos i Martins maja zostac w LEGII. !!!!

odpowiedz
Matt - 22.05.2019 / 11:25, *.zgora.pl

@hajdukL: Brawo. Nie ma bardziej odpowiedniego człowieka do zrobienia czystki. Kogoś z zewnątrz można oszukać, ale nie wyjadacza, który w Legii siedzi dłużej od każdego zawodnika. Dość stawiania warunków przez grajków-milionerów. Vuko trzymam z Tobą i mam nadzieję, że Ci się uda. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

odpowiedz
Morales - 22.05.2019 / 11:25, *.kompex.pl

@in: Jeszcze Zurkowski

odpowiedz
in - 22.05.2019 / 09:57, *.ckmediator.pl

Vuko Wywal :
Asiza,Agre,Antolica,Radovica,Hamalainena,Kucharczyka,Naga,Kulenovica,
Medeirosa ,Phiplipsa,Pasqato, i innych
ściągnij np:
Valencie ,Parzyszka ,Angulo

odpowiedz
Aaa - 21.05.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

@Gulgoi: Kurde Vuko asystował już tyłu trenerom i jakoś nie widać żeby coś się od nich nauczył..i tu jest pytanie czy oni mu zabraniali być na treningach czy może jest porostu kiepskim uczniem.czas pokaże a w zasadzie najbliższe męczę...

odpowiedz
Revit3 - 21.05.2019 / 22:13, *.tpnet.pl

@bbk: Pieniądze tak do końca nie są najważniejsze czego przykładem są nasi południowi sąsiedzi. Przedwszytkim liczy się stabilizacja a tego próżno szukać w Legii. Ciągłe zmiany trenerów, nieprzemyślane transfery itp.nie prowadzą do niczego dobrego. Trzeba szukać zawodników z ambicjami oraz takich typu Vadis którzy przyjdą się odbudować dopóki akademia nie ruszy na dobre.. takie jest moje zdanie

odpowiedz
lw73 - 21.05.2019 / 21:51, *.chello.pl

Jak poskłada to co najlepsze od trenerów z którymi współpracował to będzie ok
Powodzenia Vuko

odpowiedz
Derwall - 21.05.2019 / 21:47, *.orange.pl

to zes mnie oswiecil -bo dotej poiry niemoglem pojac czemu w 85 minucie meczu wpuszczany był Radovic @Nie znasz sie na piłce ...:

odpowiedz
mietek - 21.05.2019 / 21:29, *.net.pl

@Krzeszczu: No to już wiadomo, czemu u nas panuje rotacyjny onanizm :))))))

odpowiedz
krajzega - 21.05.2019 / 21:03, *.ip-point.pl

Trochę mnie rozśmieszył tą konferencją, to przecież on nie wpuścił w 70 min. Cafu na boisko jak dostawaliśmy baty, a zmianę przeciągnął do 85 min. wprowadzając Rado. Moim zdaniem ta sytuacja go w 100% weryfikuje.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2019 / 19:30, *.bredband2.com

@mietek: W skladzie Legii Viagra i Pedeiros. Ale sie porobilo... :-))

odpowiedz
janusz - 21.05.2019 / 19:19, *.orange.pl

vuko zostawic carlitosa

odpowiedz
olek - 21.05.2019 / 19:12, *.orange.pl

koniecznie zostawic w druzynie carlitosa bo jest potrzbny

odpowiedz
scvv - 21.05.2019 / 18:49, *.centertel.pl

Brawo Vuko!!!

odpowiedz
mietek - 21.05.2019 / 14:33, *.ibm.com

@Wolfik: Może aż takim furiatem nie jest, ale zdążył w trakcie krótkiej pracy jako "strażak" wylecieć na jeden mecz na trybuny.

Bardzo ładnie mówisz o Medeirosie. Mam nadzieję, że po "wędce" w meczu z Pogonią już przestał "kochać Warszawę" i grzecznie spakuje walizki, by wrócić do Sportingu. Gorzej, że na następny sezon zostaną Rocha i Agra. Jeszcze ten pierwszy zdaje się jakoś ogarniać rzeczywistość, ale Agra to chyba większe nieporozumienie niż Chukwu.

odpowiedz
bbk - 21.05.2019 / 14:31, *.amazonaws.com

Legia powinna podpisywac kontrakty na duzo mniejsze kwoty ewentualnie wprowadzac zmiany w kotraktach podczas sezonu bonusy i td za gre bo jak widac szybciej inwoecej biegaja ci co maja nascie razy mniej miesiecznie patrz Piast i inne zespoly

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2019 / 13:02, *.128.134

@Wolfik: @Krecina Zdzichu: Panowie, chodzilo mi przedewszystkim o jego zachowanie w trakcie wywiadu. Kiedy to tak furiacko walil sie sam w emblemat na garniturze. Nie wiem czy ogladaliscie ale polecam. Bo wlasnie juz takiego identycznego palanta raz mialem i ogladalem.
No i po kolezensku, serdecznosci i pozdrowienia.

odpowiedz
MKK - 21.05.2019 / 12:07, *.187.4

Co by się nie zdarzyło, to zawsze ktoś będzie narzekał. Z jednym się zgadzam - ostatnie mistrzostwa to była padaka. Nie było nikogo, kto miałby trochę zimnej krwi, by wygrać ligę. W tym sezonie trafił się Piast. Z całym szacunkiem, ale nikt zbytnio nie przeszkodził im w zdobyciu tytułu. A po każdym tytule zapominaliśmy ile złego się zdarzyło podczas sezonu. Zawsze wina spadała na trenerów (choć tu fachowców z najwyższej półki raczej też nie było), a piłkarze jedynie spijali śmietankę. Jeśli faktycznie są tu ludzie, którzy grają na pół gwizdka, którym się nie chce i tylko myślą, że samo się ułoży, to później nasze mecze tak wyglądają. Legia powinna pół ligi wciągać nosem. W Warszawie może się przydarzyć wpadka raz na kilka sezonów, a nie jak ostatnio że każdy tu może wygrać. I jeśli Vuko przynajmniej spróbuje to zmienić i pognać darmozjadów, to ja się pod tym podpiszę. Zrezygnuję nawet z kolejnego mistrzostwa, aby zbudować podwaliny pod wieloletnią dominację. I życzyłbym sobie, aby w Legii trener mógł pracować kilka, albo i kilkanaście lat. A czy to będzie Vuko? Niech mnie przekona.

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2019 / 11:25, *.mm.pl

@Krzeszczu: Poza tym pozdrawiam serdecznie, zapomniałem dopisać :).

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2019 / 11:24, *.mm.pl

@Krzeszczu: Nie sądzę, by Vuko był furiatem pokroju RSP. Nie byłem zwolennikiem przedłużania z nim krontraktu przed końcem sezonu ale skoro mamy opcję oszczędnościową to lepszy on niż inni. A skoro publicznie się wypowiada na temat, który bardzo rzadko jest publicznie ujawniany, to znaczy że coś nie jest do końca ok.

Zmieniliśmy trenera w trakcie sozonu, bo był furiatem i "stresował" graczy przed meczem. Przyszedł młodszy fact, niedawny piłkarz i co? Ja tam większego zaangażowania czy walki nie widziałem. Wnioski nasuwaja się same. Albo wszyscy trenerzy są do dupy, albo gracze mają wyj..ane.

Przykładem "waleczności" okazał się niejaki Medeiros. Piłkarz - efemeryda. Król i żebrak w jednym, z przewagą tego ostatniego. Pomiajając sens ściągania generalnie do Legii piłkarzy, którzy nie mają szans na dłuższy pobyt u nas - to i tak nie zrobił nic, byśmy za nim tęsknili.
O wpływie takiego indywiduum na szatnię pisał nie będę. Każdy, kto pracował zespołowo wie, o co mi chodzi.

odpowiedz
Zenon M. - 21.05.2019 / 11:05, *.tpnet.pl

@HOP: a potem przyjdzie Vanna Ly ile ty masz lat?

odpowiedz
Jerry - 21.05.2019 / 10:30, *.netfala.pl

Czy aby ten który klepie się po herbie ale nie bardzo ma ostatnio chęć na zapir... to przypadkiem nie jest ulubienic tłumów Kuchy King?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.05.2019 / 10:26, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: ja też tego nie kupuję, chyba że się przejęzyczył i miało być wszyscy mają wyp...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2019 / 07:59, *.128.139

Ja juz takiego idiote furiata trenera co po meczu w garniturze piescia sie walil w emblemat klubu mialem. I nie za bardzo stal sie popularny u nas zawodnikow. A sezon poszedl sie j......ac bo pojecie o trenerce mial tragiczne, ale skomlec zeby walczyc i za......ac potrafil. Dobrze znam taki wlasnie profil pseudo-trenerzyny, gadka szmatka i wszystko na alibi. Juz 4 lata temu mowilem ze bedzie sie dzialo. Z sezonu na sezon dzieje sie coraz wiecej.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.05.2019 / 07:30, *.t-mobile.pl

@Gastrofaza: myślę, że vuko uczyni go kapitanem i od niego zacznie układać 11kę. Toż to nasz Frank Ribery!

odpowiedz
Och (L) ota - 21.05.2019 / 07:28, *.chello.pl

kto by nie byl trenerem to zawsze beda tacy co wiadra pomyj beda wylewac.Przeciez Vuko nie bedzie ich uczyl grac w pilke..no ludzie! Moim zdaniem spokojnie powinien przygotowac druzyne do sezonu i poprowadzic ja w nastepnym sezonie.Ci co Vuko juz zwalniaja sa jacys dziwni i sami nie wiedza co chca bo gdyby np Piast przegral z Lechem a My bysmy zdobyli Mistrzostwo to dla tych marudziarzy Vuko byl by juz super trenerem.

odpowiedz
przemo - 21.05.2019 / 07:11, *.chello.pl

Zawodnikom brak profesjonalnego podejścia do swojej pracy. Koniec treningu i fajrant. Mają pozwolone za dużo to wykorzystują. Mentalności zwycięzcy też brak. Dla Legii piłkarze przychodzą nie po sukcesy, ale po kasę która i tak jest spora nawet jeśli nie ma jakichkowliek sukcesów. Bo w żadnym innym klubie w naszej lidze kopacz nie dostanie tak dużo kasy w stosunku do przeciętnych umiejętności. Sam Vuko to raczej kolega a nie trener. Widać to po gwałtownej zniżce formy przez Jędze, który potrzebuje trenera z charakterem, a nie kumpla. Ma jednak rację, że w szatni potrzebna jest czystka. Dlatego niech ją zrobi jak najszybciej, a do nowego sezonu potrzebny jest inny trener. Vuko za dużo już nawalił: mecz z F91, końcówkę sezonu plus widać, że piłkarzyki nie traktują go poważnie.

odpowiedz
Kalientes Brodno - 21.05.2019 / 03:02, *.29.175

@News⚽️Legia: zjedz snickersa kasztanie, tfu

odpowiedz
HOP - 21.05.2019 / 02:15, *.knc.pl

VUKO jak chcesz pomóc Legii to oczyszczanie zacznij od prezesa.
Kopa w dupę na rozpęd.

(L)

odpowiedz
Ryj - 21.05.2019 / 01:09, *.vodafone.pt

Trzeba zacząć od nowa, czasem tak bywa. Ale dobre jest to, że co by się nie stało, jedno jest pewne. Legia to My! Nie wszyscy tutaj, ale tylko prawdziwi kibice & fak ju oll.

odpowiedz
Michal. I v2 - 21.05.2019 / 01:03, *.as43234.net

@lhm: zgadza sie. Od kad Miodek nominowal przedwczesnie dyzme trenerem na przyszly rok, upewnilem sie w tym, ze u nas to juz tylko amatorka jest.
Smutne to

odpowiedz
MatWij - 21.05.2019 / 00:12, *.centertel.pl

@wojti: A może... byś tak spróbował... pisać... bez... tych .... kropek.... bo czytać... tego nie można.... jak mojej.... obecnej wiadomości... którą chcę Ci zobrazować... jak wygląda twój ... komentarz.

PS. MIODUSKI MIEJ JAJA I ZATRUDNIJ PREZESA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA (Nikt w Twoje umiejętności już nie wierzy)!!

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2019 / 23:39, *.mm.pl

@oLaf: Ano wystarczyło. Tyle, że nasi wielcy piłkarze tego nie potrafili/nie umieli/ nie chceli....

odpowiedz
Wolfik - 20.05.2019 / 23:32, *.mm.pl

Grubo pojechał, trzeba przyznać. Ale czy nie ma trochę racji?

Zostawiając z boku wszystkie błędy popełnione przez zarząd trzeba przyznać, że i tak na końcu są piłkarze i od nich wszystko zależy. Może i mamy najlepszych zawodników w zespole (jak swojego czasu stwierdził Mioduski) ale nie mamy drużyny. A indywidualnosci mogą wygrac mecz lub dwa ale mistrzostwa nigdy (vide Liverpool & Barca). Zauważcie drodzy Koledzy, że Piast zdobył mistrzostwo dzieki kolektywowi. Może i kolektywowi wyrobników niechcianych w innych klubach, ale jednak. Bo na końcu liczy się to, co w bramce.

W Legii chyba tych "gwiazd" jest za dużo. A za mało tych walczaków, którzy na nich pracują. Klepaniem piłki w te i nazad nie wygarny już nawet naszej siermięznej ligi. Trzeba biegać, strzelać i walczyć. A jak komus sie nie podoba, niech wraca do słonecznej Iberii czy innych Bałkanów. Bo przegrac po walce to nie wstyd. Sęk w tym, że w tym sezonie tych porażek "po walce" było zdecydowanie za mało.

Powodzenia Vuko. Będę trzymał kciuki, by konsekwencji Tobie nie zabrakło.

odpowiedz
jugol - 20.05.2019 / 23:26, *.comcast.net

Boje sie tego czyszczenia.
Oby czyszczenie nie polegalo na usunieciu z druzyny Martinsa, Cafu, Rochy, Remiego, Vesovica i Kulenovica.

odpowiedz
SEMPER FI - 20.05.2019 / 23:25, *.versatel.nl

Brawo Vuko.
Bede patrzyl na rece pelen Nadziei;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 20.05.2019 / 23:09, *.204.71

Vuko zrezygnować z obozu w Austrii ,tylko Warka ,I obòz w Polskich gòrach,I Polska zdrowa źywność,a nie zabieraj tej waszej szefowej kuchni bo od kiedy jest wièkszości brak sił i zamuleni wszyscy grali...

odpowiedz
Nie znasz sie na piłce ... - 20.05.2019 / 23:09, *.play-internet.pl

@bronek4: Nie znasz sie na piłce w gadasz głupoty! Vuko grał tym co miał w danej chwili najlepszego! Szukał zamienił chciał jak najlepiej ale nie wyszło. Myślisz że jakby przyszedł Klopp Guardiola czy inny znan

odpowiedz
Kraken - 20.05.2019 / 22:47, *.t-mobile.pl

@Xx: pierwsze sukcesy w pucharach i utrzymanie sie az do sierpnia zadziałają jak stoperan!!!

odpowiedz
Gastrofaza - 20.05.2019 / 22:17, *.t-mobile.pl

Polecam laxigen a pozniej stoperan. Albo jakies serbskie zamienniki.

odpowiedz
AAA - 20.05.2019 / 22:00, *.chello.pl

Vuko zacznij od tego pasożyta i mąciciela Fatalczyka.

odpowiedz
ras - 20.05.2019 / 21:55, *.vectranet.pl

no masz ci los ... teraz ten będzie się uczył trenerki na Legii ...
czy taki klub jak legia nie zasługuje na normalnego z doświadczeniem trenera ????

odpowiedz
Spiszon - 20.05.2019 / 21:24, *.play-internet.pl

Bardzo dobrze powiedział, też bym nie wytrzymał, patrząc na tych piłkarzyków, zacznijmy od nowa, tu mają grać ludzie z charakterem, bo umiejętności to my i tak nie mamy,pokazują to ostatnie lata w jakim miejscu jest polska piłka, jak nie pasuje do widzenia, piknikom, Januszom trenerom znawców futbolu na tym forum też dziękujemy

odpowiedz
LEGIONISTA - 20.05.2019 / 21:13, *.play-internet.pl

Wszyscy na tym forum są najmądrzejsi, obrażają, krytykują, opluwają, większość z Was piłki nigdy nie kopnełą, zostawcie Vuko w spokoju, dajmy czas jeszcze pół roku i pewnie będzie efekt, jak oczwiscie Kudłaty wcześniej nie wpadnie w furie, mam nadzieje, ze zaczniemy od nowa budowę tej drużyny, powodzenia Vuko, wszystkim płaczkom i piłkarzykom leserom OUT

odpowiedz
FC - 20.05.2019 / 20:23, *.chello.pl

Wierze w Vuko, i mam nadzieje że zrobi z Legii zespół!!!!! Z niecierpliwością czekam na przyszły sezon.

odpowiedz
Kameleon - 20.05.2019 / 20:08, *.amazonaws.com

@smok: rozbawiłeś. Do łez :-))))))))

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.05.2019 / 19:47, *.02.net

Światowe media piszà że trener Legii o doświadczeniu 2 trenera,olał egzamin I niepotrafił w 4 ostatnich decydujácych meczach zmobilizować drużyny do obrony mistrzostwa !to powinien podać sie do dymisji !

odpowiedz
Janusz - 20.05.2019 / 19:46, *.vectranet.pl

Trzeba zatrudnić Dariusza Z. zwanego Domestosem!

odpowiedz
kapsel135 - 20.05.2019 / 19:29, *.as13285.net

@L: O jakim Ty budżecie chłopie mówisz. Pieniędzy nie ma i na razie nie będzie. Miodek inwestuje w akademie, bo ma zamiar produkować talenty i sprzedawać na pniu, a nas kibiców ma w głębokiej d...

odpowiedz
Actchris - 20.05.2019 / 18:55, *.chello.pl

@Legionista: Nie do końca się z tobą zgodzę, Remy solidny w obronie choć jak każdemu zdarzają się błędy, Cafu to też równia pochyła ale do ogarnięcia i jako jeden z niewielu nie boi się walnąć z daleka a nie wjechać z piłką do bramki, Vesowic do ogarnięcia bo nie mamy na razie nikogo kto pobiega na linii od jednej bramki do drugiej. Szymański to porażka, mięśni brak, technika słaba, do tego nie wiem czemu wyznaczony do rzutów rożnych skoro jego dośrodkowania nie dolatują nawet do środka pola karnego.

odpowiedz
Jacekk - 20.05.2019 / 18:41, *.218.72

@Pio: Czy my jesteśmy gó..nie ?? nie za głębokim, ale nie przeczę ze tak, Za to gramy za czapkę gruszek, nie mówimy jact jetesmy wielcy i nie jesteśmy bufonami jak wasi zawodnicy. Tak dać doopy to tylko chyba legia potrafi. Bez obrazy. Lizecie cukierek przez szybę

odpowiedz
SzB - 20.05.2019 / 18:38, *.play-internet.pl

Nie rozumiem Was ludzie. Gość powiedział coś, co wszyscy od dawna wiemy a tu jazgot. Jak narazie to Vuko zrobił dla Legii troszkę więcej niż którykolwiek piłkarzyna z tego składu i należy mu się szacunek. Wolę Vukovicia i nawet powolne budowanie sensownego składu kosztem braku mistrzostwa, pucharów niż jakieś zrywy z jakimiś cyrulikami którzy zostawiają po sobie spaloną ziemię i zaciągi piłkarskich miernot z całego świata z ogromnymi kontraktami. Wesoło będzie tylko jak naprawdę okaże się, że te wszystkie "legendy" wcale takie kryształowe nie są i mityczne "serducha do gry" dostaną zawału...

odpowiedz
bronek49 - 20.05.2019 / 18:19, *.chello.pl

niestety Vuko ciebie te marne pilkarzyki olali zwolnili Pinto i chcieli zwolnić Ciebie i mam nadzieje że to zrobili .Nie panowaleś nad drużyna złe założenia taktyczne bardzo żle zmiany ,a juz szczytem twojej głupoty było trzymanie Cierżniaka w bramce który zawalił kilka punktów .Z całym szacunkiem do ciebie Vuko za grę w Legii uważam że nie nadajesz się jeszcze do trenowania Legii ,idż do słabszego klubu i nabierz doświadczenia wtedy może wrócisz do klubu

odpowiedz
szakal - 20.05.2019 / 18:11, *.orange.pl

to żeś mi Vuko zaimponował.......Pakuj sakwę

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 18:09, *.153.161

@wawa:
Do bankructwa właśnie zmierzamy prostą drogą od dwóch lat. Jest taki jeden co ma nawet na to długofalowy plan...

odpowiedz
Blurppp - 20.05.2019 / 18:07, *.207.9

@BRL:
Już jeden w klubie jest co ma wizję podobno - prezesowłaściciel
Na trenera przydałby się dla odmiany ktoś kto ma pojęcie o piłce i trenerce

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 18:00, *.153.161

@Abc:
Dokładnie to miałem napisać.
A nie dość, że trenerski imbecyl to jeszcze nerwus, który podejmuje nagłe decyzje pod wpływem emocji. W tym fachu niestety go to dyskwalifikuje. Nawet Sa Pinto był bardziej opanowany.

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 17:52, *.153.161

@AntySpam:
Jeśli nie wie jak, to znaczy, że się nie nadaje. Po to jest trenerem, żeby z piłkarzy których ma wycisnąć tyle ile potrafią. Po drugie jest od tego, żeby wystawiać najlepszy skład jaki ma a nie odwalać sabotaż i skłócać szatnię promując swoich ulubieńców.
W poprzednim sezonie Klafurić w beznadziejnej sytuacji poradził sobie doskonale chociaż wcale nie miał lepszych piłkarzy. Tylko on wiedział, że mają grać najlepsi. Korzystał z tego co miał i nie p...lił jak potłuczony o tym kto jest legionistą a kto nie... Jak trzeba było zabezpieczyć środek wystawiał Remy'ego w środku. Z Jagą nie można było przegrać, to po nudnym meczu zremisował. Resztę wygrał. Przypomnę też tym co już zapomnieli, że w tamtym sezonie Carlitos grał jeszcze w Wiśle. Nie mieliśmy Martinsa, Medeirosa, Nagy'a. W ostatnim meczu ograliśmy w Poznaniu Lecha, który nawet nie pierdnął... a wiecie kto grał m.in. w wyjściowym składzie? Philipps, Radović, Antolić i Kucharczyk. Dwaj ostatni strzelili po golu. Przypomnijcie sobie teraz mecze z Lechem z tego sezonu.

odpowiedz
Abc - 20.05.2019 / 17:45, *.centertel.pl

@WWL : Przeciez on ma rację. Tylko polglowek da się nabrać na takie bzdury o byciu Legionista i zapier...aniu. Vuko nie ma pojęcia co robi i zaprowadzi Legie w jeszcze większe bagno. On ma wyciągać z piłkarzy to co najlepsze a nie zniechęcać ich ławką w najważniejszym meczu czy ostentacyjnie zdejmować kogoś w 33 minucie. Kto normalny tak robi? Poza tym, dajcie sobie wszyscy sprawę że to Polska, piłkarski trzeci świat gdzie nikt kto chociaż trochę gra w piłkę nigdy by nie przyszedł, więc tym bardziej trzeba szanować dobrych zawodników. I Vuko wypier...oli pół skład I kto tu w zamian przyjdzie? Przecież u tego idioty to Vadis czy Niko "nie byłby legionista" i taki byłby ich finał pod jego rządami. O pucharach można zapomnieć i to na długie lata,A i w kraju z takim troglodyta też długo żadnego tytułu nie powachamy.

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 17:14, *.153.161

@Gulgoi:
Co Ty p...lisz? Przecież zespół jest podobno świetnie przygotowany? To słowa Vuko.
Każdy kto po tej rundzie finałowej nie widzi, że Vuko jest trenerskim kretynem gówno wie o piłce!

odpowiedz
Loco - 20.05.2019 / 16:54, *.play-internet.pl

@Bolek: Carlitos i Martins to dwaj nasi najlepsi pilkarze

odpowiedz
LWL - 20.05.2019 / 16:45, *.tpnet.pl

Dzialamy Panie Trenerze ! "L" !!!

odpowiedz
LGZ - 20.05.2019 / 16:42, *.tpnet.pl

Najlepiej by bylo zeby wrocil R.S.P.poniewaz i tak placimy ! LEGIA !!!

odpowiedz
LWGZ - 20.05.2019 / 16:39, *.tpnet.pl

Bo to nie jest Trener ktory ma doswiadczenie w prowadzeniu druzyny !!

odpowiedz
AntySpam - 20.05.2019 / 16:26, *.plus.pl

@Vuko = pie...lenie pod publike:
No właśnie jak trener w takim klubie ma uczyc gry piłkę? Ma nauczac podań czy dryblingu w tym wieku? Wiekszych bzdur nie czytałem, synku idz napij sie mleka od matki,a nie robisz pomyje jeszcze z Grochowem

odpowiedz
aaa - 20.05.2019 / 16:15, *.orange.pl

Vuko nie jesteś pierwszym czyścicielem szatni , lepiej się tak nie napinaj publicznie tym bardziej przeklinając , pamiętaj każdy zasługuje na szacunek a to czy piłkarz odpłaci dobrą grą to już twoja działka chłopie . Trener słucha , pomaga wspiera czasami i karci ale z szacunkiem jest jak dobry ojciec .

odpowiedz
FeLek - 20.05.2019 / 16:00, *.tpnet.pl

@Derwall : o szty życiu, tu nawet profesor miodek niczegi by się nie domyślił, sam poczytaj co nasmarowałeś i zadaj sobie pytanie czy da się to zrozumieć. Po prostu oczy bolą od czytania...

odpowiedz
Jaaaaaa - 20.05.2019 / 15:49, *.cyfrowypolsat.pl

@marian: no no jest taki najlepszy, że ze stojącej piłki wali w pierwszego obrońcę.

odpowiedz
rad - 20.05.2019 / 15:33, *.chello.pl

To, że Vuko nie jest zbyt inteligentny i nie radzi sobie ze stresem to było jasne od dawna, ale nie sądziłem, że jest aż tak prymitywny.
Drużynę oczyści, ale zawodników nie będzie sprowadzał i nie będzie decydował o transferach, przegraliśmy, bo zawodnicy nie zap...lali - dawno takiego steku bzdur nie czytałem.
Czy ten człowiek w ogóle myśli ? Bo od kilku spotkań bredzi, jak potłuczony.
Zero umiejętności, zero koncepcji, zero klasy - dno i pięć metrów mułu.
Czarno to widzę.

odpowiedz
WWL - 20.05.2019 / 15:26, *.play-internet.pl

@TrakSpartakus:

Nie chcę ci jechać ale buc z ciebie

Vuko jest blisko i widzi kto się stara, tymbardziej że sam grał w piłkę.
Dawno ktoś powinien wyczyścić tę stajnie.
Ktoś się w końcu odważył

odpowiedz
Malarz do Xx - 20.05.2019 / 14:53, *.tpnet.pl

Oczyszczenie chłopie zawsze zaczyna się od sraczki.

odpowiedz
Malarz - 20.05.2019 / 14:45, *.tpnet.pl

do Pierre Dolish :)) Malarz. a czy Czerczesowa nie wspominasz z sentymentem i nie odpowiadaj, że piłkarze byli super

odpowiedz
Malarz - 20.05.2019 / 14:42, *.tpnet.pl

Wojti proszę zaproponuj Trenera prawdziwego trenera . Lepszego, z wymaganiami finansowymi na poziomie tyć wyższym niż nasza liga .

odpowiedz
Xx - 20.05.2019 / 14:04, *.play-internet.pl

Szkoda, że oczyszczanie zaczęło się od sraczki

odpowiedz
Pierre Dolish - 20.05.2019 / 14:02, *.237.10

Moze by tak ktoś pomyślał w końcu o trenerze, który zna się na taktyce i wie jak ustawić zespół, a także potrafi reagować na sytuację boiskową, bo jak mówi tylko o zapier...laniu i chce jechać tylko na samej agresji i motoryce, to najwyżej maksymalnie do pierwszej albo drugiej ligi by pasował i to raczej do tych ekip, które walczą o przetrwanie.

odpowiedz
Legijny - 20.05.2019 / 14:01, *.02.net

@ghjghjhgjhg: a teraz wszyscy wdech i wydech. Będziemy go oceniać na początku sezonu, a na razie zmieńcie pampersa i ochłońcie, znafcy.

odpowiedz
L - 20.05.2019 / 13:53, *.mm.pl

Hańba i wstyd że drużyna z takim budżetem , w tak słabej lidze nie potrafi zdobyć mistrzostwa

odpowiedz
Kraken - 20.05.2019 / 13:50, *.t-mobile.pl

@wysrakovic: dokładnie, miał już 2x swoje pięć minut i za każdym okazał się cieniasovič...czy Legia to jakaś szkółka trenerska i poligon doświadczalny???

odpowiedz
bubba - 20.05.2019 / 13:42, *.hawetelekom.pl

Może i Vuko kiepskim trenerem jest i nic nie zrobi. Ale jego wypowiedź jest prawdziwa i szczera, a do tego miał klasę i zrobił to dopiero po ostatnim meczu chociaż powodów ku temu miał i po Piaście i po Pogoni i po Jagielloni. Ilu z Was przeklinało naszych grajków że zwolnili kolejnego trenera a teraz wychodzi na to że jednak byli Ok tylko wszystko inne nie dobre. Najemników też trzeba umieć dobierać nikt nie musi wielbić Legii, tak jak my, ale godnie ją reprezentować, a z tym jest na prawdę bardzo różnie.

odpowiedz
Ryj - 20.05.2019 / 13:37, *.t-mobile.pl

@TrakSpartakus: nie pisz bzdur, przeczytaj ze zrozumieniem lub zamilknij!

odpowiedz
TrakSpartakus - 20.05.2019 / 13:22, *.45.202

Z tej paplaniny wynika, że Vuko sam nie wie, co było przyczyną zastoju w końcu sezonu i jak to naprawić. O wszystko obwinia piłkarzy. Nie wróży to dobrze na przyszłość.

odpowiedz
srakovic i tumanovic - 20.05.2019 / 13:17, *.orange.pl

wspomnicie moje slowa - z Vukoviciem na lawce za rok - 1 LIGA!

odpowiedz
TMS 1985 - 20.05.2019 / 13:14, *.play-internet.pl

A mi Vuko tą wypowiedzią zaimponował do tego stopnia że chce zobaczyć co osiągnie przez najbliższe pół roku. Można sobie gadać że Vuko to czy Vuko tamto ale on jest z drużyną od tak długiego czasu że ma chwilę obecną nikt nie ma szans na lepsze rozeznanie w szatni. Niech robi wietrzenie bardzo dobrze. Przynajmniej spróbuje podjąć ryzyko i stworzyć coś nowego bo to co jest i jakie to jest słabe każdy widzi.

I śmieszą mnie argumenty bo Vuko jest słaby taktycznie. Ogarnijcie się. Mamy tak słaba ligę że Legia tą ligę powinna wciągnąć nosem i bez założeń taktycznych na mecz, a jeśli na papierze mamy super grajków a mimo to jest padaka to coś jest nie tak i taktyka nie ma tu nic do rzeczy.

Wierzę że Vuko jednak coś zmieni w tym klubie.

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 13:09, *.cyfrowypolsat.pl

Malarz...wielokropek to forma przerywniku by się nie rozpisywać....to po pierwsze...jak już pisałem Vuko był dobrym piłkarzem i tyle w temacie....nie ,a czasu by czekać rok...Legia jest skazana na sukces...trzeba działać

odpowiedz
Malarz - 20.05.2019 / 13:05, *.tpnet.pl

Wojti stawiasz zdecydowanie wielokropków to po pierwsze nie świadczy to o dojrzałości emocjonalnej bez obrazy , może jesteś bardzo poruszony tak sądzę . kibice i czekanie to kolejny temat. Proszę popatrz racjonalnie na jakim miejscu jesteśmy jako Legia w innych krajach pod względem finansowym i atrakcyjności naszej ekstraklasy jesteśmy daleko piłkarze słyszą od agentów ekstraklasa jest słabą i bardzo fizyczną ligą jak chcesz się rozwinąć to idź do greckiej czeskiej i dalej wzwyż. Ty ja i inni pamiętamy ciągle remis z realem, fajnie było to oglądać . Może faktycznie tak jak w rządach państw istnieje obca i nie przychylna agentura, która źle podpowiada. Ja daje Vuko rok na ogarnięcie bałaganu, jak nie to nie przebacz

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 13:00, *.cyfrowypolsat.pl

Gulgoi....g....no to ty wiesz....Vuko TRENEREM...żenua....każdy z nas osiągnął by to samo w walce o tytuł...myśl toche

odpowiedz
wysrakovic - 20.05.2019 / 13:11, *.orange.pl

@Gulgoi: ja go oceniam po tych meczach i po meczu Legia-Dudelange 1-2 na lazienkowskiej - i mowie mu WYPIER...LAJ AMATORZE!

odpowiedz
JARO - 20.05.2019 / 12:57, *.156.196

@Redi: Debilu też kupujesz szkołę jak ci się nauczyciel nie podoba?

odpowiedz
Gulgoi - 20.05.2019 / 12:56, *.77.154

Każdy kto ocenia Vuko po tylu meczach jest kretynem i gówno wie o piłce choćby dlatego ,że za przygotowanie zespołu on nie odpowiada bo jak wiadomo iż za to odpowiada ten kto przygotowywał zespól do tego sezonu.
Mioduski gówno wiedział albo nie miał jaj aby posprzątać swój syf do którego to on doprowadził.

odpowiedz
olew - 20.05.2019 / 12:49, *.vectranet.pl

Vuko bredzi, i do tego dramatycznie, słabe to ! Wystawianie Hamalainena było wielokrotnie powtórzoną dywersją. Jak jest się trenerem - nie można publicznie dołować grajków, od tego jest szatnia, a jeśli jest (był) bezsilny, TO TRZEBA BYŁO ZREZYGNOIWAĆ . Nie mamy trenera...

odpowiedz
Vuko = pie...lenie pod publike - 20.05.2019 / 12:49, *.tpnet.pl

Bla bla bla . Niestety ale już mam dosyć tego co on mówi. Obraża mnie i innych myśląc że tą tanią gadką o Legionistach i zapier... przekona nas kibiców. Ja i moi kumple z Grochowa jesteśmy Legionistami od urodzenie i jakbyśmy wyszli na boisko z eLką na piersi to byśmy zapier....li do zrzygania ale nie o to chodzi w piłce nożnej. W tym sporcie chodzi o to żeby grać w piłke a zapie.... ma pomóc w graniu piłką szybciej niż przeciwnik. Więc najpierw musisz ich nauczyć grać w piłkę czego niestety prawdopodobnie nie umiesz...

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 12:45, *.cyfrowypolsat.pl

Malarz..to błąd....szkoda nas kibiców by czekać.....Tylko prezes może zatrudnić fajnego trenera...a Vuko no cóż ....nie ta bajka....myślę że taki sam wynik osiągnąłby Sa Pinto...to po co było go zwalniać...przejżyjcie na oczy...zero sensu w takiej zagrywce....LEGIA najwiekszy klub w Polsce,....skazana na sukces i co i g....no...bo prezes robi kase i Vuko nie pomoże....tylko Czerczesow....zero układów...zero grajków z rosji...robił kadre z tego co miał....były efekty

odpowiedz
Rafa(L) - 20.05.2019 / 12:44, *.144.254

Wątpie czy Vuko to szybko poskłada ,zależy też jakie "wynalazki" latem tu trafią,wrócą z wypożyczeń.Masakra!

odpowiedz
Kordian - 20.05.2019 / 12:41, *.play-internet.pl

@tomek: tak, to pokaż mi takie oficjalne info.
Na razie to była jedynie informacja 30 kwietnia, że niebawem zostanie przedłużony. Oficjalnego info (na szczęście) że to zrobiono nie było.

odpowiedz
Malarz - 20.05.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

do jimi Vuko przyznał się do błędów i poznał również dzięki temu kto Legię ,,żre,, od środka. Daje mu czas zaufam choć nie ufny jestem .

odpowiedz
Rafał - 20.05.2019 / 12:33, *.tpnet.pl

Vuko , zrób tak jak mówisz i będzie lepiej niż jest :)

odpowiedz
Czy ktoś się racjonalnie nie zgodzi - 20.05.2019 / 12:30, *.tpnet.pl

Przychodzi nowy trener i widzi grupę piłkarzy, którzy zapierdzielają aby mu się pokazać i myśli.. o fajna grupa jesteśmy mocni, sami się zastanówcie czy warto Vuko zostawić choćby na rok kosztem kasy ...Mówi z sensem ,piłkarze to też cwaniacy , były piłkarz to wie . ale jeśli chcemy osiągnąć sukces z drużyną i sukces w cv trenerskim to potrzeba działania Bez Sentymentów. czy ktoś nie zgodzi

odpowiedz
jimi - 20.05.2019 / 12:28, *.play-internet.pl

Vuko nie ułoży tego zespołu bo robi kardynalne błędy w doborze zawodników, Vuko nie ma pojęcia o ustawieniu zespołu, wystawia defensywny skład na mecz który Legia musi wygrać , Vuko po prostu nie ma pojęcia o taktyce

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 11:59, *.cyfrowypolsat.pl

Szkoda tylko że z punktu widzenia kibica nie ma szans na kontakt z prezesem....jeśli już to pracownicy którzy i tak nas oleją....jeden z najlepszych klubów swiata...Barca ma super kontkt z kibicami...tego nam brakuje

odpowiedz
Prorok - 20.05.2019 / 11:45, *.t-ipconnect.de

@kamyk:
Najemnych super grajków to mieliśmy 3-4 sezony temu teraz to mamy zagraniczny szrot

odpowiedz
Czupakabra - 20.05.2019 / 11:44, *.162.95

@Michal: obwinianie za ten sezon zawodników którzy w nim nie grali nie zmieni niczego. Co zmieni odejście Phillipsa czy Pasquato, skoro i tak ich w składzie od dawna nie ma. Wiadomo, ze pozbyć się ich trzeba, ale nie oni przegrali ten sezon. Trzeba patrzeć na tych którzy grali najwięcej, którzy zawalali kolejne bramki i mecze..Cierzniak, Stolarski, Jędza, Remy, Cafu, Kucharczyk, Kulenovic...O emerytach nie wspomnę, choć w tym przypadku obawiam się że akurat oni zostaną..

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 11:41, *.cyfrowypolsat.pl

Prorok.....masz dużo racji....szkoda tylko że to tylko dąźenie do kasy a nie wizerunku największego klubu w polsce

Czerczesow...wróć

odpowiedz
Prorok - 20.05.2019 / 11:37, *.t-ipconnect.de

Musicie zrozumieć wielcy kibice jaki pomysł na klub ma jego właściciel. Priorytet to zarabianie pieniędzy nie dokładanie do klubu. Od samego początku dążył do wybudowania akademi bo wierzy, że to właśnie da mu pieniądze w przyszłości. Aspekt sportowy ma dla niego drugoplanowe znaczenie jeżeli wogole go to interesuje. Także nie zdziwcie się że najlepsze lata mamy za sobą

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 11:35, *.cyfrowypolsat.pl

Szkoda tylko że nikt z włodarzy nie czyta naszych wiadomości....tyle naszego co sobie popiszemy na forum

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 11:26, *.cyfrowypolsat.pl

I takie podejście mnie denerwuje....niech wezmą mnie do skladu a bede grał to samo...czyli nic...mam kontrakt i kase tak czy inaczej dostane

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 11:22, *.cyfrowypolsat.pl

Hmm...dlatego pisałem o Czerczesowie....koleś umiał poukładać to co ma....gryźli trawe i było ok...teraz tego nie ma...po co zap...ać skoro kasa i tak jest.

odpowiedz
hajdukL - 20.05.2019 / 11:00, *.com.pl

@Krzeszczu
Tylko, że od zaangażowania wszystko się zaczyna bo co po dobrej taktyce, umiejętnościach jak nie ma tego pierwszego. W drugą stronę oczywiście też to działa ale nie będzie sukcesu bez olbrzymiej chęci na niego.To autor miał na myśli raczej.

odpowiedz
marian - 20.05.2019 / 10:57, *.tpnet.pl

najlepszy pilkarz toSzymanski pozostali przecietni jaka liga tacy pilkarze

odpowiedz
BRL - 20.05.2019 / 10:52, *.tktelekom.pl

@CZAS NA ZMIANY!: świetny komentarz

odpowiedz
Bolek - 20.05.2019 / 10:50, *.12.142

@antyk: akurat Carlitosa i Martinsa to bym zostawił.

odpowiedz
antyk - 20.05.2019 / 10:46, *.207.129

no zobaczymy,jak pozbędzie się kucharczyka,szymańskiego,carlitosa,zaciągu portugalskiego,vesovica,antolica to wtedy naprawdę uwierzę że oczyści drużynę,na razie to tylko gadanie pod publiczkę,no ale trzymam kciuki

odpowiedz
BRL - 20.05.2019 / 10:39, *.tktelekom.pl

Tak jak większość wypowiedzi pomeczowych to lanie wody i klepanie formułek, tak ta była bardzo ciekawa. Przesłanki są dwojakie:

- Vuko ma swoją wizję, a to jest według mnie cecha ludzi wielkich. Sezon chciał "dowieźć" tym co ma, a praca na poważnie zacznie się od rewolucji w trakcie przygotowań do sezonu. Dodatkowo Vuko zadba o cechy wolicjonalne, toteż zobaczymy Legię grającą z konceptem dopasowanym pod możliwości zespołu i z charakterem.

lub:

- Same chęci nie wystarczą, Vuko swoim brakiem doświadczenia i niestabilnością emocjonalną położy ten zespół.

odpowiedz
hajdukL - 20.05.2019 / 10:37, *.com.pl

Przestańcie ujadać. Trochę szacunku bo ten człowiek akurat zasłużył sobie na niego jak i na to by dać mu trochę w spokoju popracować. Poziom tego forum już dawno zszedł na psy. Podobnie jak i wiele zachowań na Żylecie. Ogarnijcie się dzieciaki.
Wracając do sedna, ja stoję murem za Vuko. Niezależnie jak to wszystko się skończy wiem to, że jest w końcu trener, który będzie chciał uzdrowić chorą sytuację jaka panuje w tym klubie od wielu, wielu lat...
Prezesowi Mioduskiemu życzę cierpliwości, konsekwencji i mocnego wsparcia dla Vuko.
A my kibice resetujemy głowy, choć nie zapominamy jaką postawę większość piłkarzy nam serwowało przez ostatnie lata i zaczynamy więcej wymagać, baczniej się przyglądać ich poczynaniom i szybciej reagować na niepokojące wydarzenia.
Żyleta, nie bądź ślepa.

odpowiedz
Pawelll - 20.05.2019 / 10:36, *.play-internet.pl

@Arek: z zawodnikami. I jak pudel nie da mu 100%poparcia w czyszczeniu szatni, będzie się migal od decyzji kadrowych to drużyna zobaczy że trener h...j może i zje go przy pierwszej lepszej okazji. A jeśli poczują zawodnicy że trener ma mocne plecy w prezesie to przestaną kombinować, politykowac i wezmą się za granie bo przelewki się skończyły. Mają tu jak paczki w maśle w innych klubach będą mieli gorzej więc... Albo albo

odpowiedz
Kibic emeryt - 20.05.2019 / 10:32, *.centertel.pl

Powiem tak ,kto czytał moje opinie mósi przyznać że miałem od momętu zwolnienia Pinto i zatrudnienia Vuko racjię .W braku mistrzostwa zadecydował właśnie on ,bo jak na razie to tylko uczeń i to słaby .Dobrze że przyznał że popęłniał błędy, dużo błędów .Tu jest Legiia tu nie ma czasu na naukę ale jest właściciel który popęłnia jeszcze więcej błędów zatrudniając kolejnych .Legia ma ponad 40 mln długu .Brak awansu do fazy grupowej to kolejne mln długu i koniec wielkiego zespołu na lata co najgorsze pod wodzą tego treneru to prawie pewne .Tylko my kibice na dobre i złe ile jeszcze wytrzymam tego małego cyrku ????

odpowiedz
Krzeszczu - 20.05.2019 / 10:31, *.tele2.se

Cytujac klasyka: "Zap....ac to kazden by chcial tylko robic z glowa nima komu!"
Durna gadka. Trzeba strategii. Trzeba pomyslunku. Trzeba koncepcji, planowania, w koncu taktyki. Tak wlasnie rodza sie sukcesy i tak zgarnia sie medale.
A u nas tylko walczyc, biegac, zap.....ac. To nie zapasy ani lekka atletyka.
Najlepszy pilkarz to siatkarze przeciwko ktorym nie raz mialem okazje grac. Lata 90e i poczatek 2000, wielkie göwno, ale walka byla.
Przyszli trenerzy z gllowa, plan, taktyka i prosze, sa medale, sa mistrzostwa, jest szacunek.
Tylko u nas wieczne zap.....al. tak to mowi trener ktory nie ma zadnego pojecia o prowadzeniu druzyny na najwyzszym poziomie. To tylko sciema i gadka na alibi.
Szkoda tylko ze prawie wszyscy tak to gladko lykaja....

odpowiedz
asdasdasd - 20.05.2019 / 10:25, *.virginm.net

@Kordian: To niech odklepia.

odpowiedz
Legionista - 20.05.2019 / 10:25, *.mm.pl

Błagam Trenerze - pogoń tych nieudaczników: Cafu, Hamalainen, Antolic, Vesovic, Remy, Cie(RZ)niak, Rocha, Wieteska - oni mają w d nasz klub, a do tego ich poziom sportowy jest żenujący. Oni nigdy nie powinni znaleźć się w Legii! Pogoń również ten wieczny talent - Szymańskiego - gościa, który ani razu nie potrafi celnie dośrodkować. Tak naprawdę to nie potrafię z pełnym przekonaniem napisać, iż chciałbym, żeby ktokolwiek z tej przegranej drużyny został z nami na następny sezon. Może Majecki? Może Carlitos (jedyny, który potrafi kopnąć w ten wielki prostokąt, zwany bramką).

odpowiedz
Macienty - 20.05.2019 / 10:21, *.orange.pl

Dla mnie Vuko bardzo dobrze powiedział czy wy nie widzicie że mamy najemników co pobierają nie małe pensje. DLa mnie szczerze z wczorajszego meczu to zostawiłbym tylko:
- Majecki, Stolarski, Carlitos, Szymański, Niezgoda
-Remy to żenada, Jędza też się wogóle nie popisał, Rocha to dramat, Cafu antolić bezpłciowi, Nagy wogóle niewidoczny, Veso coś próbuje i mu to nie wychodzi poprostu masakraaa więc moim zdaniem wszyscy WON!! nie zaslużyliście żeby tutaj grać i wolę żeby młodziaki się ogrywali niż ten chłam co prezentują... Wolę już młodych polaków co chcą sie pokazać i będą zapier...alać od 1 do ostatniej minuty niż predreptać cały meczyk, statystyki nie kłamią Nasza Legiunia biega średnia o 3 km mniej od przeciwnika a w niektórych meczach pamiętam było coś około 5 to jest ku.....wa total Żenada!! Vuko oczyść tą drużynę nawet wizją tego że będą straty trzeba szybko działać żeeby zgrać drużynę na puchary!! Wierzę w Ciebie chłopie masz jaja i myślę że jesteś w stanie coś z nimi zrobić!!!!!!! Pozdro bracia i siostry nie ma załamka tylko lecimy dalej!!

odpowiedz
IceMan - 20.05.2019 / 10:18, *.martis.pl

Vuko, jestes naszym człowiekiem i nie wątpię że wiesz dużo o szatni. Bolec może szatni nie kupił, ale taktycznie był od Ciebie kilka długości lepszy. Za dużo kombinatoryki jak na końcówkę sezonu. Legia to nie klub, który prowadzi się metodą prób i błędów. Albo wiesz albo nie wiesz.
Jakieś mam dziwne przeczucie, że Bolec by ten play-off dowiózł lepiej.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 20.05.2019 / 09:56, *.t-mobile.pl

Za logiką vuko ja bym wzial 11 z mma. Beda zap...nap...i rozp...hehe A tak poważnie, szkoda mi go trochę, bo prezio go wystawił nieprzygotowanego, słabego na ostrzał i teraz nawet nad emocjami nie panuje.

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 20.05.2019 / 09:53, *.chello.pl

Pisze te slowa ze szczekosciskiem ktory opanowal moja twarz od wczorajszego wieczoru. Trudno to zniesc gdy jest sie z Legia od 42 lat i czlowiek raduje sie ze klub stal sie mocny finansowo, ma piekny stadion, sa piekne oprawy a tutaj takie rozczarowanie. Uwazam, ze zostala zachwiana proporcja w ilosci obcokrajowcow w klubie. Jezeli maja grac to musza byc 2x lepsi niz Polakow i grac na 100% kazdorazowo. Jezeli nie sa , to znaczy, ze jest problem. Ilu mlodych chlopakow z umiejetnosciami rwie sie do gry.! Ale coz......u nas to nawet talent Lewandowskiego zostal niezauwazony. Czy ufam Vuko?! Tak, jak najbardziej. Szkoda tylko Magiery. Chcial Polakow w zespole i nie jest cholerykiem

odpowiedz
tomek - 20.05.2019 / 09:41, *.warszawa.pl

@Kordian: niby taki karnetowicz a nie wie ze kontrakt z kucharczykiem to juz dawno zostal przyklepany

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 09:35, *.cyfrowypolsat.pl

Darek....kto się czepia Vuko ?

odpowiedz
i gites - 20.05.2019 / 09:35, *.tpnet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L):
ale czy kibice i Żyleta się do tego blamażu nie dołożyli?
powiedzcie z ręką na sercu
syf i beznadzieję widać było od dłuższego czasu - a jaka była reakcja trybun?
pioseneczki i akcje zwiększające frekwencję
trybuny nie zrobiły NIC, dosłownie NIC, aby wymóc na piłkarzach lepszą grę
Syf w zarządzaniu, syf w graniu i syf na trybunach
upadek klubu trwa nadal
i kilka okrzyków na koniec sezonu tego nie zmieni
dopóki nie wyje...my Mioduskiego, będzie tylko gorzej

odpowiedz
SENIOR - 20.05.2019 / 09:29, *.play-internet.pl

Hlousek o miły i sympatyczny chłopak, i rzeczywiście zap....la,ale co z tego? W obronie ogrywają Go niemiłosiernie.miota się przed polem karnym i nie wie co robić.W ofensywie pędzi piłką by za chwilę stanąć,a jeśl icentruje to zazwyczaj niecelnie.Pan tego nie widzi,to żle rokuje jeśli takich piłkarz Pan foruje.

odpowiedz
Darek - 20.05.2019 / 09:28, *.t-ipconnect.de

Czepiacie sie Vuko.On powiedzial prawde na konferencji po meczu.Dlaczego tyle druzyn z nami wygrywa? Bo maja wieksze umiejetnosci pilkarskie od naszych kopaczy?Nie.Bo mobilizuja sie na nas i zapier..laja od poczatku meczu do konca.Robia to czego nie robia nasi kopacze bo im sie nie chce.Ta liga jest tak slaba ze wystarczy dobre przygotowanie fizyczne jak za Czerczesowa i mozna tu wszystko wygrac.Trzeba tylko chciec zapier.alac.
Umiejetnosci tez sa wazne i dlatego potrzeba w Legii zmian i wzmocnien.Komu sie nie chce to WOON.
Co do przedluzania kontraktu z Radoviciem czy Astizem to uwazam to za zart.Ale jak na razie to tylko ploty i mam nadzieję że nie okaza sie prawda.
Czekam z niecierpliwością na to co zrobi Vuko i caly nasz beznadziejny zarzad i skauting ktorego tak naprawde nie mamy.

odpowiedz
Bie(L)any - 20.05.2019 / 09:26, *.lsas.aero

@Wiśnia:
leśny niech skisłej pomaga ...

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 09:23, *.cyfrowypolsat.pl

Radovic czasy swietności ma już niestety za sobą ale swoją haryzmą i wolą walki może być wsparciem mentalnym i to wielkim dla młodych piłkarzy....jak się uczyć to od najlepszych( jak na polskie warunki)

odpowiedz
Kró(L)ew - 20.05.2019 / 09:22, *.tpnet.pl

totalny brak profesjonalizmu - wulgaryzmy w oficjalnej wypowiedzi do mediów. Żenua

odpowiedz
blurppp - 20.05.2019 / 09:20, *.tpnet.pl

"Ja chcę trenować tych, którzy dadzą mi szansę na zwiększenie szans na sukces."
I to mówi koleś, który w końcówkach wystawia Radovicia, gdy musimy gonić wynik...!!!
Dziękuję, nie mam więcej pytań

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 09:16, *.cyfrowypolsat.pl

GL......dokladnie i nie ma układów...nie robił zaciągów z rosji

odpowiedz
ZW - 20.05.2019 / 09:15, *.tpnet.pl

To co bylo grane w rundzie finalowej to dobrze ze nie zakonczylismy na 3 miejscu !!

odpowiedz
GL - 20.05.2019 / 09:13, *.tpnet.pl

@ wojti: Masz racje a trenerem tylko Czerczesow ktory potrafil ogarnac to co zastal w tamtym czasie jesli chodzi o druzyne !!

odpowiedz
wojti - 20.05.2019 / 09:07, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko był dobrym piłkarzem i to tyle w jeśli chodzi o niego a co do trenera to.....tylko Czerczesow

odpowiedz
LGZ - 20.05.2019 / 09:06, *.tpnet.pl

Czekamy na oczyszczenie i gre w eliminacjach do LE !!!

odpowiedz
LWGZ - 20.05.2019 / 09:04, *.tpnet.pl

Do zobaczenia w sezonie 2019/20 i kwalifikacjach do LE ! LEGIA !!!!

odpowiedz
Loco - 20.05.2019 / 08:59, *.play-internet.pl

@miron : Hlousek to bylo jedno z wieksych drewien w lidze, dobrze ze odchodzi. Co z tego ze duzo biega jak nie umie grac?

odpowiedz
Urban - 20.05.2019 / 08:43, *.forcepoint.net

I bedziemy grac jak Korona za Vukovica zawodnika

odpowiedz
tekken (L) - 20.05.2019 / 08:42, *.230.92

Ok Vuko my kibice nie jesteśmy ślepi i widzimy jak kto gra. Przebudowy bywają trudne patrz Wisła i patrz Lech. Jeżeli trzeba robić i masz pozwolenie prezesa to pamiętaj z głową.

odpowiedz
Ben - 20.05.2019 / 08:31, *.3s.pl

@eth: "zażalenie na żarówkę"? Podaj sposób? Czy żarówka będzie miała prawo się bronić?

odpowiedz
wawa - 20.05.2019 / 08:31, *.tktelekom.pl

@Wiśnia: nie daj Boże, żeby ten czereśniak, który doprowadził L prawie do bankructwa ponownie trafił na Ł3. I może jeszcze z tym drugim wypierdkiem z Kolejorza ?

odpowiedz
Kraken - 20.05.2019 / 08:26, *.vectranet.pl

@R: Mam nadzieję, że oczyszczenie oznacza wypad bałkańskich wynalazków, którzy nic nie wnoszą, a zacznie od siebie. A na jego miejsce przyjcie Polak i postawimy wreszcie na jakość, a nie ilość oraz polskie młode talenty a nie szrot zagraniczny w wieku tuż przed 30tką.

odpowiedz
Typ - 20.05.2019 / 08:17, *.play-internet.pl

To budujemy druzyne pilkarska czy jakis klub bokserski no o tej walce słychać juz tyle lat.oczyszczac to mozna jak sie spada z ligi a tutaj trzeba 2-3 trafionych transferów i przy takiej kupaklasie wystarczy.

odpowiedz
Old - 20.05.2019 / 08:17, *.plus.pl

Oczyścić to sobie Pan możesz buty z gów... Choć nie wiem czy akurat to gówno nie lepiej zostawić i odejść w zasranych w Pana przypadku panie pseudo sekekcjonerze. PS na trenera trzeba mieć haryzme i doświadczenie, nie wystarcza swistki w teczce...

odpowiedz
KowaL - 20.05.2019 / 07:49, *.vectranet.pl

Dałeś się Vuko wsadzić na minę i tyle, jakoś nie wierzę, że osiągniesz sukces, chyba że stanie się cud...

odpowiedz
R - 20.05.2019 / 07:42, *.tpnet.pl

@Legijny: za darmo nie robil... legionista to brzmi dumnie, niestety pilkarzyki to kur...vki wiec nawet nie powinni tak mowic o sobie

odpowiedz
AAA - 20.05.2019 / 07:37, *.chello.pl

Pakuj mandżur

odpowiedz
sylu - 20.05.2019 / 07:12, *.it4polska.com

@(L)eve(L)64: DOKŁADNIE :) (L)

odpowiedz
sylu - 20.05.2019 / 07:04, *.it4polska.com

@CZAS NA ZMIANY!: jeśli nie ma chęci i samozaparcia to umiejętności nie mają żadnego znaczenie - po prostu zawodnik/pracownik ich nie pokaże i zawsze znajdzie wymówkę.

odpowiedz
sylu - 20.05.2019 / 07:01, *.it4polska.com

@Przemo : dokładnie

odpowiedz
Zippo - 20.05.2019 / 07:00, *.play-internet.pl

@eth: idź do banku, powiedz, że nie podoba Ci się ich oferta i za dasz zmian prezesa ;) hce zobaczyć minę babki z okienka

odpowiedz
Kordian - 20.05.2019 / 06:55, *.play-internet.pl

Ta drużyna potrzebuke oczyszczenia z tym sie zgadzam, ale kuerunek tych zmian wskazany przez vukovicia brzmi przerazajaco. W d... mam czy ktos jest Legionista czy nie, tylko jak gra w piłķę! A pseudo trenerek chce budowac zapier...jaca bez ladu i skladu armie biegaczy. Ja dziekuje. Poczekam na pierwsze ruchy ale jeśli przedluza kontrakty z miernotami typu radovic czy kucharczyk to chyba po 20 latach z pojedyńczymi opuszczonymi meczami, karnet sobie odpuszcze.

odpowiedz
Jozz-men - 20.05.2019 / 06:50, *.centertel.pl

Vuko to że jesteś szczerym człowiekiem,jak mówisz o sobie Legionistą nie czyni cie dobrym trenerem.Braki taktyczne,kolesiostwo nie przykryjesz tego k... na konferencjach.Samo bieganie nic,nam nie da tu trzeba grać.

odpowiedz
Derwall - 20.05.2019 / 05:35, *.orange.pl

@Saf: co kolego niezrozumiales dość prostej w odbiorze szydery-wlasnie o tych macicielach mowilem Kuchy i jedza ,i rado malowany-oni od reki spad -a Vuko na nich będzie budowal druzyne -przecież dość prosto to napisalem

odpowiedz
Wiśnia - 20.05.2019 / 05:23, *.play-internet.pl

Powiem tyle- Leśny wróć!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Popieram WCo prostak - 20.05.2019 / 02:29, *.vectranet.pl

@ghjghjhgjhg: może do korony kielce, gdzie grał a później bawił się w asystenta trenera?

odpowiedz
ghjghjhgjhg - 20.05.2019 / 02:26, *.comcast.net

@Legijny: oceniam go xa to co powiedzial na konferencji,trenerowi Legii nie wypada opowiadac takich bzdur iprzeklinac,pozatym oceniam go jako trenera a nie pilkarza(choc tym tez byl marny).Dla mnie legenda Legii jest Deyna lub pan Brychczy a nie jakies popierdolki typu vuko czy dolar,facet sie skompromitowal jako trener I teraz szuka tanich wymowek wszyscy zli ale on bezbledny,z przykroscia moge to stwierdzic ale w lipcu bedziemy z nim w czarnej d.....mam takie dziwne przeczucie ze on wszystko zwala na carlitosa I portugalczykow a wydaje mi sie ze grupa tortowa powstala troszke wczesniej…...najwiekszym problemem Legii na dzis to prezes idiota,brak trenera,i menda radovic

odpowiedz
Legijny - 20.05.2019 / 01:38, *.0.207

@ghjghjhgjhg: pamiętasz jak spier... z Legii, a nie pamiętasz ile dla Niej zrobił? Nie dostrzegasz jego oddania Legii w jego wypowiedziach i determinacji w zmianie klubu na lepsze i oceniasz go tylko przez ten jeden pryzmat? To nic nie znaczy dla ciebie, że Żyleta skanduje jego imię? Dobrze, może nie jesteś z Konwiktorskiej, ale zalatujesz Konwiktorską, dlatego to ty wypier... i sam brzmisz jak prostak.

odpowiedz
ghjghjhgjhg - 20.05.2019 / 01:19, *.comcast.net

@Legijny: wez wypierd...,dla mnie to prostak I nieudacznik pozatym piametam doskonale jak spier…. z Legii

odpowiedz
(L)egia - 20.05.2019 / 01:15, *.243.156

@Arek: Wiadomo zatem, że to do Mioduskiego było skierowane, bo nie chce mi się wierzyć, że do Vuko.

odpowiedz
Legijny - 20.05.2019 / 01:13, *.243.156

@ghjghjhgjhg: prostaków szukaj na Konwiktorskiej, czyli tam skąd pochodzisz.

odpowiedz
ghjghjhgjhg - 20.05.2019 / 01:08, *.comcast.net

ale kur…. prostak

odpowiedz
Arek - 20.05.2019 / 01:02, *.tpnet.pl

@(L)egia: w sumie nic specjalnego. Zmieniaj trenera, Mioduski zmieniaj trenera.

odpowiedz
Arek - 20.05.2019 / 00:59, *.tpnet.pl

@Pawelll: z jakimi zawodnikami niby poszedł na wojnę, z tymi co odejdą? Ulało się Vuko, to fakt. Ale moim zdaniem ktoś to w końcu musiał powiedzieć. I to powiedzieć głośno. Chyba za dużo ostatnimi czasy było lizania się po jajach no i teraz właśnie mamy to co mamy.

odpowiedz
CZAS NA ZMIANY! - 20.05.2019 / 00:51, *.chello.pl

@Leoś:

Kilka razy pisałem to samo odnośnie trenerów! (nawet w tym newsie parę linijek wyżej). Ale w Legii od lat bierze się trenerów do przyuczenia i piłkarzy do przetrzymania do emerytury.

odpowiedz
CZAS NA ZMIANY! - 20.05.2019 / 00:41, *.chello.pl

Po wygraniu pierwszych 3-4 meczy wszyscy zachwyceni, że Vuko dał oddech naszym gwiazdom, że wreszcie mają "trenera", który rozumie zespół.

2 tygodnie później ten sam trener krzyczy, że w drużynie są czarne owce, że szatnie trzeba oczyścić. I o zgrozo, zapewne chciałby pozostawić w drużynie takich asów jak Radovica, Hamalainena czy wspomnianego w wywiadzie Hlouska.

"Nie liczą się umiejętności, ważne żeby zapierdalać" - no wprost genialne! To Kucharczyk ma w Legii dożywocie! Umiejętności brak, ale przynajmniej potrafi ponoć na treningach zapierdalać. Co prawda na meczach potem nie ma siły, ale to "legionista", więc nie musi.

Radović? Zero formy, każde jego wejście było osłabieniem drużyny. Ale to "legionista", kolega trenera od szklanki i od siatkonogi. Więc miejsce się należy.

Sądząc po tym kogo sadzał na ławce, to zapewne chce się pozbyć Remyego, Cafu a może nawet Carlitosa. Do składu wróci zapewne Jodłowiec, bo kasyna w Gliwicach już g nie wpuszczają, a ławka w Piaście zrobi się dla niego za ciasna.

Można sobie żartować z Vuko, ale jest mi go żal, bo on naprawdę uważa, że nadaję się na trenera Legii. Mimo, że sam w studiu C+ przyznał, że bardzo dużo się nauczył od Sa Pinto (ponoć najwięcej). Czyli sam zdaje sobie sprawę, że jeszcze się musi sporo nauczyć.

Ale Legia nie powinna być szkołą wieczorową dla początkujących trenerów! Co prawda w ostatnich latach mieliśmy kilku praktykantów i czeladników, ale to były wszystko porażki! Jeśli Vuko chce praktykować trenerkę niech weźmie swojego kolegę-asystenta Radovica do Serbii, niech poprowadzą jakiś klubik z drugiej ligi, wprowadzą do pierwszej, wygrają kilka meczów, potem może jakaś Wisła Płock i jeśli się sprawdzi, to niech wyśle CV do Legii. Jak będzie wakat to może się ktoś odezwie.

Fajnie, że został trenerem, ale fakt, że był związany z Legią od kilku lat nie zrobi z niego trenera! Już Magiera miał większe zadatki, ale i tak nie dał rady.

Brak doświadczenia, niezrozumiałe decyzje w ostatnich meczach, osłabienie drużyny w meczu z Lechią (niby krzyczał na swojego zawodnika?), przywiązanie do swoich kolegów, nierozważna wypowiedź po dzisiejszym meczu (nawet jeśli byłaby to prawda, to powinien to powiedzieć zarządowi, ewentualnie w szatni a nie na konferencji!).

Jakby Vuko miał honor, to by się oddał do dyspozycji zarządu, mimo kontraktu ważnego na kolejny sezon. Ale on woli robić show na konferencji i nagle próbuje zwalać winę na zawodników, którym "nie chciało się zapierdalać".

Legia potrzebuje TRENERA! Przez duże "T"! Takiego z doświadczeniem i z sukcesami, który nie da sobie wejść na głowę i który panuje nad emocjami!

A Vuko jak chce zdobywać doświadczenie to może sobie wyjechać na Erasmusa, będzie miał przynajmniej ciekawsze CV.

odpowiedz
(L)egia - 20.05.2019 / 00:39, *.243.156

@ja: płytko myślisz, kolego. Czasem taki wstrząs, w tym przypadku w postaci utraconego mistrzostwa, jest potrzebny, żeby móc na nowo walczyć o najwyższe cele. Niech się Piast cieszy, póki może. Wierzę, że wrócimy silniejsi, a Vuko złapie kogo trzeba za mordy. I tak, zgadzam się, że jedynym sensem jest mistrzostwo, ale czasem potrzeba oczyszczenia, a zdobycie mistrzostwa, tak jak słusznie zauważył kilka postów wyżej kol. Level64, tylko dałoby szansę pozostać w drużynie tym nieprzydatnym, czy też toksycznym osobnikom. Jest rozczarowany, zły, ale wierzę, że ta jedna wielka porażka będzie nawozem naszego sukcesu w następnym sezonie.

odpowiedz
Przemo - 20.05.2019 / 00:25, *.in-addr.arpa

Panowie i Panie nie oszukujmy się nie zasluzylismy na Mistrza Polski, dzisiejszy mecz pokazał jak niektórzy zawodnicy traktują ten klub, ode mnie do Żylety tylko tyle że nie potrzebnie są tak głaskani, skoro wszyscy widzą że gramy piach. Zjebsc od 50 min. LEGIA GRAĆ, K... MAĆ. LEGIA TO MYYYYY. PZDR

odpowiedz
artic - 20.05.2019 / 00:16, *.t-mobile.pl

Nie da rady jednego zrozumiec jak po 2gie.super polowie i ograniu Lechii i to na jej stadionie potem wszystko jeb÷/__ło moze mi to ktos wytłumaczyc??? Co moze sponsor fortuna kazala grac jak grali ??? Prezes na premie nie miał ???

odpowiedz
AAA - 20.05.2019 / 00:05, *.chello.pl

Brawo za wystawienie Hamalainena w Białymstoku psedo kopaczo/trenerzyno

odpowiedz
Leoś - 20.05.2019 / 00:03, *.t-mobile.pl

Aco trwaj jak najdłużej na ławce Legi
To wspaniała wiadomość dla całej ligi

PS: piłka nożna to dziwna dziedzina życia i sportu, bo dla przykładu czy wyobrażacie sobie aby właściciel lub Prezes albo jedno i drugie w jednej osobie (patrz Miodzio) jakieś dużej korporacji zatrudnił dla przykładu na stanowisko Szefa Produkcji, Szefa Sprzedaży lub Dyrektora Generalnego gościa, który prosto z absolutorium wyszedł, a w zasadzie właśnie jeszcze musi na to absolutorium pójść,żeby dyplom odebrać bo wczoraj obronił dyplom no odpowiedzcie sobie na to pytanie sami .....

Miodzio uważa się za wielkiego menedżera "korpoludka" co to wszystkie rozumy pozjadał i bełkocze ciągle nowomową "korporacyjnych szczurów" a zachowuje się jak gość z "usterki" popełniając żenujące błędy....

odpowiedz
ja - 19.05.2019 / 23:56, *.chello.pl

@(L)eve(L)64:
O czym ty bredzisz?
Zdobycie mistrzostwa nie miałoby sensu?

Całym i jedynym sensem jest k...a to pie... mistrzostwo. Przez lata go nie było.
Latami się o nie modliliśmy.
A teraz bredzenie, że byłoby bezsensem?

Ch.. mnie interesują jakieś ligi mistrzów finansowane przez gazprom czy inne rozgryweczki szejków.
Liczy się Mistrzostwo Polski!
Cały rok chodze na mecze dopingując Legię by zdobyć Mistrza.

A dla ciebie to byłoby bez sensu?
Już nie mówię o dawnych czasach, ale między 2006, a 2013 czekaliśmy 7 lat.
A teraz co - przejadło się?


2 punkty na 12 w ostatnich 4 meczach to jest katastrofa.

odpowiedz
Kibic - 19.05.2019 / 23:53, *.84.166

Nie ładnie trener mówi o poprzedniku. Tego się chyba nie robi!

odpowiedz
kaka - 19.05.2019 / 23:49, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: Popieram, to może nam tylko wyjść na lepsze. A wszyscy co tak jadą po Vuko niech się zastanowią, dlaczego do tej pory nikt nie miał odwagi powiedzieć prawdy i nikt nie odważył się żeby w końcu wyczyścić te bagno?. Cenię Vuko za szczerość, a jakim jest trenerem to pokaże przyszłość, więc wstrzymać się z tą bezmyślną krytyką bo jak widać on nie na wszystko miał wpływ i nie wiemy czy miał wolną rękę aby to zrobić wcześniej. Najważniejsze było mistrzostwo które by i tak zamydliło rzeczywistość, więc teraz czas na porządki.

odpowiedz
Lègionista80 - 19.05.2019 / 23:38, *.play-internet.pl

Juz wiemy dlaczego kretyn wystawil Hlouska w Poznaniu kiedy trzeba bulo grac atakiem pozycyjnym....co za idiota....

odpowiedz
(L)egia - 19.05.2019 / 23:37, *.243.138

@(L)eve(L)64: Dokładnie. Trzeba dać Vukoviciowi czasu trochę i zaufania, wyniki z końca sezonu nie są wyznacznikiem jego trenerskich umiejętności, drużyna rozwalona, słaba mentalnie, z gówna bata nie ukręcisz...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 19.05.2019 / 23:29, *.cyfrowypolsat.pl

Dlaczego nikt nie kuma że zdobycie mistrzostwa nie miałoby żadnego sensu. Ewentualne zdobycie tytułu dalej zaciemniałoby przydatność poszczególnych piłkarzyków w pierwszej drużynie (każdy z nich miałby dla siebie alibi: przecierz zdobyłem mistrza). Spójrzcie na to inaczej. Mamy akademię w której chcemy "zaszczepiać" młodym L w sercach. Przecież te dzieciaki też oglądają mecze. Czy mogą być dumni ze starszych kolegów (Panów), brać z nich przykład. Który z obecnych kopaczy może być dla nich autorytem? Kazimierski, Kubicki, Ratajczyk, Pisz.......
QRWA 20 lat i po nich jedna wielka dziura. Vuko 100% racji. Koniec gry na alibi. Krew i pot muszą zostać na murawie, inaczej dalsza rozbudowa akademi nie ma sensu. Obawiam się jednego żeby Vuko nie został kozłem ofiarnym. Zrobi czystkę a później loczek zatrudni takiego Nawałkę.
LUDZIE NIC SIĘ NIE STAŁO?
STAŁO SIĘ NARESZCIE!!!!!!!

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 23:25, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że vuko wie co mówi, i skonsultowal to z pudlem i ma jego 100%poparcie. Bo inaczej się osmieszy. Poszedł ta wypowiedzią na wojnę z zawodnikami i musi mieć oparcie w prezesie bo inaczej to będzie koniec kariery trenerskiej vuko. Vuko do dzieła. Zwalnia, zatrudnia lep ta drużynę.

odpowiedz
miron - 19.05.2019 / 23:22, *.play-internet.pl

Odchodzi Hlousek jedyny któremu zależy a co na to Pan Wielce Zamożny Prezes zwany Właścicielem??nic wolną rękę go puszcza:)prawo panie Wielmożny kto za niego przyjdzie??Tak było z Gilerme przyszedł Sony za Niko Sudoku za Prio tuz Edek z krainy kredek to są wielkie transfery pomijam asow Pasquato za Ofoe i Agry lyb inne wynalazki!

odpowiedz
FWK - 19.05.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

Ty kiko to ten z atletico???

odpowiedz
Anonim - 19.05.2019 / 23:09, *.orange.pl

@kiko: zagraliby lepiej niż niejeden kasztan co dzisiaj grał

odpowiedz
Arek - 19.05.2019 / 23:08, *.tpnet.pl

Nie wiem, czy dobrze odebrałem śpiewanie o trenerze, ale wydaje mi się, że to szydera była i nie pod adresem Vuko, ale naszego wizjonera, który wizje zmieniał wraz z przyjściem kolejnych trenerów, których zresztą zmieniał jak rękawiczki. No cóż, nie zostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia Vuko. I mam też nadzieję, że mimo braku doświadczenia, o którym wszyscy mówią jakiś pomysł na tę drużynę jest.

odpowiedz
(L)egia - 19.05.2019 / 23:07, *.02.net

Co kibice śpiewali o Vuko?

odpowiedz
Juri - 19.05.2019 / 23:07, *.inetia.pl

Runda mistrzowska w wykonaniu Olka to porażka.
Krzyczy dużo teraz ,a gdzie był kilka kolejek temu?
Młodzi mogli grać jak wiedział co się dzieje.

odpowiedz
kiko - 19.05.2019 / 23:07, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: patrzac na jakosc zarzadzania klubem przez Miodulskiego to wynik i tak ponad stan

odpowiedz
kiko - 19.05.2019 / 23:05, *.vectranet.pl

ahhahahahah w nowym sezonie Malarz i Rado w pierwszym skladzie :D

odpowiedz
Kuba - 19.05.2019 / 23:03, *.t-mobile.pl

@Artur.Jozefoslaw : Vukovic dostał drużynę w spadku po poprzednikach: zaciąg bałkański po Jozaku i zaciąg portugalski po SaPinto. To nie są legioniści, to są najemnicy: Vesovic i Antolic to ludzie Jozaka a Rocha i Medeiros to ludzie Pinto.
Vukovic musi dostać wolną rękę w doborze swojego składu, a prezes ma tylko łożyć kasę i nic więcej, bo ewidentnie nie zna się na piłce nożnej.

odpowiedz
Hugon - 19.05.2019 / 23:02, *.vectranet.pl

Nowy kontrakt dostał leń Kucharczyk a Sanogo zapieprza na wypożyczeniu,to ma być to czyszczenie w LEGII.

odpowiedz
Darek - 19.05.2019 / 22:56, *.t-ipconnect.de

Vuko gon frajerow.Ja z tej bandy nieudacznikow nie będę zalowal nikogo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.05.2019 / 22:53, *.orange.pl

Zacznijmy od tego, że Legia nie ma ani właściciela, ani prezesa na odpowiednim poziomie. I na tym zakończmy, bo cała reszta wynika z tego pierwszego...Ps. Żaden poważny trener nie przyjdzie do tego cyrku, w którym głowną rolę odgrywa mało śmieszny, tragiczny i żałosny klaun...

odpowiedz
Roma - 19.05.2019 / 22:53, *.vectranet.pl

Runda finałowa była dobrym sprawdzianem dla Vuko jako trenera. Z żalem, ale szczerze trzeba powiedzieć, że go nie zdał. Dopiero dzisiaj się dowiedział kto olewa grę? Czy akurat Hamalainen oczarował go zaangażowaniem? Raczej Vuko się miota, nie bardzo wie jak temu zaradzić, stąd jego poirytowanie. Właśnie rolą trenera jest wyciągnięcie z każdego zawodnika to co ma najlepsze i połączenie w jakąś spójną całość, a nie obrażanie się i okazywanie własnej wyższości.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 19.05.2019 / 22:51, *.centertel.pl

Prawda jest taka ze ponad połowa tych wkładów do koszulek nie jest godna nosic koszulki z eLką na piersi. Można przegrać raz czy drugi bo taki jest sport ale trzeba zapier..., jeździć na dupach i dawać wszytsko dla tego klubu. A ambicji i charakteru nie macie za grosz. Kucharczyk, Malarz (dzięki za wszystko i szacunek Arek), Astiz, Rado,Antolic, Medeiros, Nagy i Jedzrzejczyk powinni zostać wyj...ni w trybie natychmiastowym z Legii plus Cierzniak ręcznik. Resztę zostawić i dać szansę małolatom. Trzeba oczyścić Legie z macicieli typu Kucharczyk co zwalniali trenerów i lecieli siebie w ch**! LEGIA TO MY BRACIA I SIOSTRY! PUDEL I WKŁADY Z LEGII WON! !

odpowiedz
oLaf - 19.05.2019 / 22:51, *.vectranet.pl

no to wszyscy czekamy aż wylecą primadonny !!! Mistrza mieliśmy podanego ''na tacy", wystarczyło tylko ... zdobyć więcej niż 2 punkty z 12 możliwych do zdobycia w ostatnich 4-ch meczach!

odpowiedz
Rix - 19.05.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Ten skład jest totalnie wypalony, przepłacony i przemotywowany. Trener to amator "atmosferowić" - żaden zawodnik nie zrozumie o co mu chodzi - bo ja k..a nie rozumiem tego jego bełkotu. Szanse na poprawę wynoszą 50/50 - czyli zero pomysłu na styl i drużynę. Jedyna taktyka to "psi smęd".

odpowiedz
Kraken - 19.05.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Mati : dopiero zaczyna, ale juz widze ze go to przeroslo, pranie brudow szatni przed pismakami, rzucanie k...o Stasku wspomnialem, ale on nawet nie ma 1/4 klasy Fornalika. W ten sposob nie zbuduje autorytetu i kolejni leserzy go zwolnia grajac na pale.

odpowiedz
Lefa - 19.05.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

Oczyszczanie, a zasadzie przebudowę trzeba zacząć od tego :
1) Mioduski musi odejść - jeśli nie chce przestać być właścicielem Legii, to przynajmniej niech zrozumie że nie nadaje się na prezesa
2) Vuković nie nadaje się na trenera Legii
3) Musi odejść co najmniej połowa składu (nie będę podawać nazwisk, za dużo by pisać)
4) Itd itp

odpowiedz
Sam - 19.05.2019 / 22:44, *.centertel.pl

@jasio: vide Szymański - nikt Go nie kupi bo jest słaby, poza bieganiem nic nie wnosi

odpowiedz
wawa fan - 19.05.2019 / 22:43, *.vectranet.pl

Oczyścisz? Czyli odejdziesz razem z pudlem do Ząbek !!!

odpowiedz
benio - 19.05.2019 / 22:40, *.inetia.pl

Po pierwsze dziękuję Adamowi Hlouskowi za reprezentowanie Legii i za pełne profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Po wypowiedzi Vuko widać że na dzisiaj Legia nie ma drużyny . Oglądałem relacje z Gliwic i tam jeden za drugiego oddałby życie. Mały klub ale nie ma lepszych i gorszych tam wszyscy są jednością. W relacji telewizyjnej Kabała Malarz zapytała M. Saganowskiego o tym że prezes powiedział że nie opłaca się zdobyć mistrzostwa . Myślę że właśnie Malarz Kucharczyk Rado powinni odejść w pierwszej kolejności. Dzięki za grę dla klubu ale czas biegnie..... Vuko trzymam kciuki że dasz radę choć będzie ciężko. Sam tego nie ogarniesz

odpowiedz
Jesus - 19.05.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

Vuko zrobi nam drużynę zapier...laczy... Szymański zostanie kapitanem... ja wysiadam

odpowiedz
Wronkie - 19.05.2019 / 22:37, *.play-internet.pl

@Jacekk: Czy to normalne, wchodzić na forum znienawidzonego klubu i pier**lić takie kocopoły. Idź leczyć kompleksy gdzie indziej. Twoja wychwalana Wisła dała sobie wje*ać 5 bramek spadkowiczowi. W połowie sezonu wam kibicowałem, a teraz spier**lajcie do okręgówki.

odpowiedz
antek - 19.05.2019 / 22:36, *.vectranet.pl

@Brasu:
Ale kogo to obchodzi jak Ty widzisz za rok Legię?

odpowiedz
DzyndzeL - 19.05.2019 / 22:35, *.chello.pl

@DzyndzeL: PS. I musi wrócić Stasiek Czerkasow na trenera!!!

odpowiedz
Agresywny - 19.05.2019 / 22:35, *.t-mobile.pl

Jacy Legionisci? O czym on mówi? O Radoviciu, który w przełomowym dla historii klubu momencie podpisuje kontrakt w 2 lidze chińskiej? Żaden z nich nie jest Legionistą i nigdy nie będzie. To są "piłkarze" czyli idą tam gdzie im więcej płacą, chyba że jest się Kucharczykiem, którego za rozsądne pieniądze nikt bie chce i dlatego jest u nas chełpiąc się że u każdego trenera grywał. Wojtek Szala też kiedyś z "braku laku" grał na środku obrony. Problem tej drużyny to prezes, który nad niczym nie panuje. Od tego burzy się cała konstrukcja. Czy któryś piłkarz Juventusu jest Juventni lub W składzie barcy jest jakiś socios? Grają i robią to dobrze, bo są profesjonalistami w dobrze zarządzanym klubie.

odpowiedz
DzyndzeL - 19.05.2019 / 22:34, *.chello.pl

Kto najwięcej mąci?? Obstawiam lenia Jędrzejczaka, dyniogłowego, Malarza i zaciag portugalskich ogorasów. Wywalić wszystkich plus w pakiecie Szymańczaka (dramat) i czas budować nowa Legi!!!

odpowiedz
Bear - 19.05.2019 / 22:30, *.orange.pl

Vuko, szanuję Cię, ale niestety nie oczyścisz.
Powinieneś zacząć karierę trenerską od mniejszych klubów, w Legii nie dociągniesz do września, niestety tak to widzę.

odpowiedz
Madzia Legia - 19.05.2019 / 22:28, *.chello.pl

@Artur.Jozefoslaw : taka prawda trzeba dac mu szansę ewidentnie coś jest nie tak nie ma pełnego zaangażowania walki im nie zależało na mistrzostwie im na niczym nie zależy...przykre ale wierzę że Vuko zrobi porządek

odpowiedz
jasio - 19.05.2019 / 22:28, *.amazonaws.com

Nie chodzi o zapier..., tylko o granie k@#$a w piłkę. My grać nie umiemy, a bieganie jak debile nic nie zmieni.

odpowiedz
eduardo - 19.05.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

@Raf : tylko ktos tych ludzi przyjmowal do roboty. wywalcie najpierw siebie

odpowiedz
News⚽️Legia - 19.05.2019 / 22:24, *.70.49

Jedyny problem to Mioduski dał dupy kiedy przed ważnymph meczami robi Dan Legioniste zVuko I dajemu nowy kontrakt to takie nie profesjonalne wsporcie że dno totalne,vuko zamiast sie wziáść do roboty tworzyć plany gry to już sie poczuł tak pewnie że olał sprawe....aktor utalèntowany typowy serb

odpowiedz
Raf - 19.05.2019 / 22:21, *.play-internet.pl

Vuko! Jestem w podobnej sytuacji w firmie, w której jestem w kierownictwie. Przede mną sytuacje personalne, które nie są przyjemne. Życzę Tobie i sobie powodzenia!!!

odpowiedz
FWK - 19.05.2019 / 22:20, *.play-internet.pl

Vuko to nie twoja wina...
To chu...wa jest drużyna!!!

odpowiedz
Łun - 19.05.2019 / 22:20, *.centertel.pl

Kto sie pi...a urodził kanarkiem nie budziet

odpowiedz
Pio - 19.05.2019 / 22:19, *.chello.pl

@Jacekk: gdzie My zajdziemy to czas pokaże ale za to wy jesteście dalej głęboko w gó...ie i nic nie wskazuje że z niej wyjdziecie

odpowiedz
Mati - 19.05.2019 / 22:19, *.chello.pl

@Kraken: a skąd wiesz Vuko dopiero zaczyna Stasiek zrobił swoje ale stylu ten zespół nie miał jedyne to biegali non stop

odpowiedz
Brasu - 19.05.2019 / 22:19, *.t-mobile.pl

Koniec ligii.
Tak widze za rok legie (w nawiasach wiek i ewentualny klub skad by trzeba było pozyskac).
Tylko ze tak nie będzie (niestety). Budowa na polakach i wychowankach, podparta dobrymi pilkarzami z zagranicy.

Bramkarze: majecki (19), miszta (17), ojrzynski (16)

Obrona:
Srodek: Jędrzejczyk(31), remy(28), wieteska(22), bondarenko(19), zyro(20)

Lewa: ???, matuszewski (17)

Prawa: vesovic(27), stolarski(23)

Defensywny/srodkowy pomocnik: cafu(26), furman(27)(wisla plock), dziczek(21)(piast), karbownik(18),???

Ofensywny pomocnik: szymanski(20), zylla(19)(bayern), kostorz(19), praszelik(18), ciemielecki(16), kante(28)-tu bym go wstawil,jako 10

Lewoskrzydlowy: nagy(23), wdowiak(22)(cracovia), kucharczyk(28)

Prawoskrzydlowy: wszolek(28)(qpr), cadiz(23),skibicki(17)

Napastnicy: ???, carlitos, niezgoda(24), sanogo(24), kulenovic(19), a w rezerwie jeszcze 17-latkowie: zjawinski, rosolek.

A resztę wyj...ac!
Mieszanka mlodosci i doświadczenia. Co na to trener? :)

odpowiedz
Patriota - 19.05.2019 / 22:18, *.knc.pl

To nie wina Vuko, grajków i Mioduskiego jak legia nie ma majstra to wina Bońka jego do dymisji. Sprzedał Legie.

odpowiedz
Sebo(L) - 19.05.2019 / 22:17, *.vectranet.pl

@Na kogo stawiacie?: moim typem numer 1 jest Malarz.Sfrustrowany przez brak gry może psuć atmosferę w zespole. Innym może być Szymański. Kto wie czy sodówka już nie uderzyła ,poczuł się "Panem Piłkarzem" i gwiazdorzy a umiejętności niestety ma bardzo przecietne. W Anglii nie powąchałby murawy z wysokości nawet ławki rezerwowej.
Zobaczymy niedługo kiedy Legia ogłosi listę transferową,kim są te "czarne owce" w zespole.

odpowiedz
Wwy - 19.05.2019 / 22:16, *.centertel.pl

Postaw na POLSKĄ HUSARIĘ stwórz zespół z POLSKICH ZAWODNIKÓW NIECH ZOSTAWIĄ SERCE NA BOISKU. WALKA DO UPADŁEGO.!!!!

odpowiedz
Jacekk - 19.05.2019 / 22:14, *.218.72

A ja was nie żałuję. Jestem kibicem Wisly i moj klub pokazał co znaczy zaangażowanie i gra dla klubu. Wszyscy wiedzą jakie mamy problemy a mimo to zawodowcy niezle grają. Wiecie co was zgubilo? Samo uwielbienie, pier...ne mowienie carlitosa ze jestescie lwami i wszyscy chca byc jak wy. Troche pokory by wam nie zaszkodzilo. Realnie patrzac idziecie w strone w którą poszla Wisla kilka lat temu i nie zal mi was. Ave. Wisla

odpowiedz
Kibic(L) - 19.05.2019 / 22:14, *.icpnet.pl

I właśnie ta wypowiedzią Vuko potwierdził, że nie jest gotowy na bycie trenerem Legii. Przekleństwa, mówienie kto jest godzien a kto nie na pozostanie w klubie. To jest totalna amatorka! O takich rzeczach się nie mówi a je robi a jak ma jakieś ale... to przekazuje je w twarz zawodnikom a nie mediom.

odpowiedz
Artur.Jozefoslaw - 19.05.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

poco te dywagacje nasze...????w kilku zdaniach Vuko przekazał , że grajki ewidentnie robią co chcą i jak chcą...żadne założenia taktyczne nic. nie zmienią jezeli grajki graja po swojemu...zaczynam rozumieć pewne personalne wybory..osobiście jestem za Vuko..dac mu wolna rękę i czas...do tej pory i Romeo i Pinto sciagali kogo chcieli i jak wyszło...nie sądzę żeby Vuko brał kogo popadnie...czy ktos uwaza ze mam racje??

odpowiedz
Saf - 19.05.2019 / 22:11, *.plus.pl

@Derwall: co ty, wariat? Czy nie zrozumiałeś tekstu? Vuko wlasnie powiedział, ze nie ten Legionista kto za legionistę się uważa lub kogo za legionistę uważają tylko ten co za Legie chce walczyć i gryźć trawę. A Ty piszesz tu właśnie o tych których kiedyś nazwano legionistami i na tej opinii sobie śmigają z wybujanym ego.
Kto dziś walczy?
Kuchy czy Veso?
Jedzą czy Remy?
Rado czy Szymański?

odpowiedz
Kraken - 19.05.2019 / 22:08, *.t-mobile.pl

Naprezyl muskuly, nabluzgal, ze niby leni ma. Tylko kto odpowiada za rozpracowanie rywala, taktyke, sklad. Beznadzieja. Czerczesowem nawet nie bedziesz.

odpowiedz
Ryszard - 19.05.2019 / 22:06, *.orange.pl

Masz rację, niestety sezon przegraliście wcześniej niż z Piastem.

odpowiedz
Sebo(L) - 19.05.2019 / 22:04, *.vectranet.pl

@Kipkorir: Dokładnie odbiór jego słów jest jednoznaczny. Wygląda również na to,że wyniki ostatnich 4 kolejek to też nie przypadek. Ktoś w szatni jątrzy,podburza,robi po prostu złą atmosferę. W rezultacie brak "chemii" między piłkarzami i gra wygląda jak wygląda a za wszystko płaci trener.

odpowiedz
Kotek - 19.05.2019 / 22:04, *.amazonaws.com

Czy wygrywasz czy nie...
Vuko naprzód i nie patrz za Siebie..

odpowiedz
b - 19.05.2019 / 22:04, *.inetia.pl

@realista: kup klub i do daj pokaz profesjonalizmu.

odpowiedz
olew - 19.05.2019 / 22:02, *.vectranet.pl

zbyt histeryczna wypowiedz , no i nic o meczu... Vuko nawet da się lubić , ale jest kiepskim trenerem i to mnie martwi

odpowiedz
realista - 19.05.2019 / 22:02, *.chello.pl

JEŚLI MASZ HONOR ODEJDŻ .DAJ SZANSĘ INNYM NIEUDACZNIKOM IDŻ TRENUJ I UCZ SIĘ W INNYM ZESPOLE.A WTEDY JAK OSIĄGNIESZ SUKCES BĘDZIESZ SZANOWANY

odpowiedz
Strogow - 19.05.2019 / 21:57, *.chello.pl

Pogoń ich i samego siebie jesteś słabym trenerem i to jest fakt pseudo gwiazdeczko !!!

odpowiedz
grzesiek - 19.05.2019 / 21:56, *.centertel.pl

Mądrze powiedział ten Vuković. Aco szacun za tą wypowiedź, pozdrawiam.

odpowiedz
K - 19.05.2019 / 21:56, *.chello.pl

Nie dość ze kiepski trener to jeszcze burak i prostak.

odpowiedz
Na kogo stawiacie? - 19.05.2019 / 21:55, *.net.pl

Moje typy kretow: malarz, jedza, fatalczyk, carliotos, portugalia...

odpowiedz
Czyste Słowa. - 19.05.2019 / 21:55, *.t-mobile.pl

@BBB: też tak uważam. VUKO to amator.

odpowiedz
realista - 19.05.2019 / 21:51, *.chello.pl

PREZES MÓWIŁ ZE MAMY KREATYWNYCH ZAWODNIKÓW.GDZIE TA KREATYWNOŚĆ .NAWET NIE BYŁO JEJ WIDAĆ W POLSKIEJ LIDZE.A NIE DAJ BOŻE GRAĆ W EUROPIE Z TAKĄ KREATYWNOŚCIĄ.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ciepiel51 - 19.05.2019 / 21:50, *.play-internet.pl

Vuko to nie o Ciebie chodziło tylko o loczka ze zmirnia trenerów, zły odbiór !

odpowiedz
Grchw - 19.05.2019 / 21:50, *.play-internet.pl

Brawo Vuko! Pogoń tych paralityków!

odpowiedz
Inteligent - 19.05.2019 / 21:48, *.t-mobile.pl

@Strzelec: było do Mioduskiego żeby zmienił trenera ale ja odebrałem to jako ironię że pudel co chwila zmienia trenerów na kolejnych cudakow!

odpowiedz
Kipkorir - 19.05.2019 / 21:47, *.chello.pl

"Ktoś będzie zaskoczony, zawiedziony, ale zrobię tak, żebym ja, ani żaden trener po mnie już nie był zakładnikiem, tylko trenerem."
Czyli co? Jasno dał do zrozumienia, że to szatnia i "legendy" zwalniały kolejnych trenerów... Czekam na pierwsze nazwiska wypadające z Legii.

odpowiedz
Ari - 19.05.2019 / 21:47, *.chello.pl

Vuko nie zrozumiał. Śpiewaliśmy "zmień trenera" wyśmiewając się z Mioduskiego. Później to lepiej brzmiało na "trzech trenerów to za mało"

odpowiedz
BBB - 19.05.2019 / 21:46, *.inetia.pl

Vuko lubię cię, ale trenerem nie jesteś, na pewno nie na Legię, może kiedyś. Dziś dla Legii najlepiej byłoby byś zrezygnował. Z największym budżetem, z najlepszymi, a na pewno najdroższymi piłkarzami skompromitowaliście się, 2 pkt na 12. Dziś przez większość meczu Zagłębie z trenerem od juniorów deklasowało Legię, żal było na to patrzeć. Musisz się jeszcze dużo nauczyć, przed wszystkim warsztatu. Przykro na to patrzeć, co się w Legii dzieje.

odpowiedz
realista - 19.05.2019 / 21:45, *.chello.pl

W tym klubie trzeba zacząć od bramkarzy Żaden meczu nie wybronił .Cierzniak to najsłabszy bramkarz ekstraklasy . Majecki o karze się wiecznym talentem.Malarz chociaż zapewnił w poprzednim roku MISTRZOSTWO

odpowiedz
Mojo jojo - 19.05.2019 / 21:44, *.t-mobile.pl

mioduski niszczy Legie:(

odpowiedz
PRAŻANIN - 19.05.2019 / 21:43, *.centertel.pl

Hahahahahahahaha żel niech z włosów zmyją i pomyślą za jakie peniadze tam grają. A mistrz będzie co roku. Ta liga jest taka słaba że każdy mógł być mistrzem... zresztą jak co roku :(

odpowiedz
Derwall - 19.05.2019 / 21:43, *.orange.pl

Sorry -co ty Pierdzielisz trenerku? co niemogles zrobić pozadkow do tej pory?znaczy ze wywalisz lenia Nagyego a zostawisz walczaka na dodatek z Legijnym DNA Radowicia ?odrzucisz Martnsa bo nie rodak tylko czyj? a przecież w jego miejsce będziesz miał do dyspozycji nocnego jezdzca po kasynach Jodle?ale przecież jeszcze będziesz miał legendy do dyspozycji co za L umierać maja Kuchy,Jedza Malowanyi wielki jeszcze na dobre nieodkryty talent a już klasy swiatowej reżyser gry Szymi-no to już masz gotowy gregoslup zespołu,teraz tylko 4-5 wyrobnikow aby na nich pracowali i swietlana przyszlosc przed Legia-AVE CEZAR

odpowiedz
eth - 19.05.2019 / 21:42, *.tpnet.pl

@Redi: Co to w ogóle za kretyński komentarz? Podchodząc do sprawy czysto korporacyjnie, jestem kibicem Legii, a więc jej klientem i zostawiam w niej pieniądze. I żądam zmian. Jak kupię w sklepie żarówkę, która nie będzie działać i złożę na nią zażalenie, też mi powiesz żebym odkupił fabrykę i pokazał jak produkować żarówki? Ogarnij się, synku Mioduskiego.

odpowiedz
Legia za słaba czysto piłkarsko - i to trzeba naprawić , ściągając do Legii dużo lepszej jakości zawodników - 19.05.2019 / 21:42, *.206.110

Legia nie zasłużyła na Mistrzostwo bo była po prostu za słaba na to nawet w tej naszej mega pożal się ekstraklapie . Legii potrzebni są dużo lepsi piłkarze . Ten sezon chyba jasno to każdemu pokazał

odpowiedz
jasiek - 19.05.2019 / 21:38, *.play-internet.pl

Ja nie wiem jak sie można czepiać Vuko... od dluższego czasu wiadomo, że ta drużyna potrzebuje oczyszczenia. Gdyby zdobyli mistrzostwo, to znowu by zaķłamali rzeczywistość

odpowiedz
zenek - 19.05.2019 / 21:38, *.centertel.pl

Vuko szanuję Cię naprawdę ale mam jedno pytanie, czy ty naprawdę ogarniasz to co się dzieję obecnie? ostatnie 4 mecze to masakryczna gra Legii. Po każdym spotkaniu mówiłeś, że wyciągamy wnioski, walczymy itd. Natomiast wszystkie te mecze są takie same, zero pomysłu na grę. Dziś zwalasz winę na zaangażowanie niektórych zawodników, myślę że zaangażowanie było po stronie zawodników, temu nikt nie zaprzeczy, natomiast nie było pomysłu na grę. Legia gra strasznie archaiczną piłkę, podanie do boku i wrzutka, z czego nic nie wynika. I tu jest problem Vuko. Nie zrzucaj całej winy na zawodników. Być Legionistą to jedno ale na stanowisku trenera trzeba mieć też warsztat, pomysł na grę, a u Vuko niestety chyba tego drugiego brakuje. Z Twojej wypowiedzi wynika, że głównej przyczyny słabych wyników dopatrujesz się w braku zaangażowania niektórych zawodników. Prawda jest niestety inna. Zaangażowanie nie jest wcale na tak złym poziomie. Nie widać niestety pomysłu na grę, a to już Twoja działka Vuko. Jeżeli nie masz pomysłu jak naprawić obecną sytuację to podaj się do dymisji.

odpowiedz
SzB - 19.05.2019 / 21:37, *.play-internet.pl

"bo nie jest legionistą ten, który się klepie i co się uważa, bo go wszyscy k...a uważają za legionistę"- czyżby czas pewnej "legendy" miał dobiec końca?

odpowiedz
Lkry89 - 19.05.2019 / 21:36, *.chello.pl

@ Heniek: zbijam pjone za komentarz

odpowiedz
Martens - 19.05.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Ja nie mogę. Od tylu lat w lubinie siedzi Filip Starzyński i nikt nigdy go nie brał pod uwagę w kontekście gry w Legii. Teraz w gliwicach pokazuje się Parzyszek. Jest w Polsce kilku fajnych piłkarzy którzy powinni pojawić się w Warszawie.

odpowiedz
Ib - 19.05.2019 / 21:34, *.inetia.pl

Masz moje poparcie Vuko. Zrób porządek z grajkami.

odpowiedz
ja - 19.05.2019 / 21:31, *.play-internet.pl

Vuko żebyś tylko dostał czas na oczyszczenie...
Tu potrzeba minimum powtarzam minimum chociaż jednego pełnego sezonu dla trenera żeby cokolwiek mógł zrobić.
Pięknie to ujął Vuko "żeby być trenerem a nie zakładnikiem" a w Legii są zakładnikami trener podpada pajacyki przegrywają kilka meczy i już prezes szuka następcy !

odpowiedz
Redi - 19.05.2019 / 21:29, *.chello.pl

@eth: wykup Legię, zostań właścicielem i zatrudnij prawdziwego trenera

odpowiedz
smok - 19.05.2019 / 21:28, *.vectranet.pl

oczyści. zostawi Hamę i Rado. pasują do jego genialnej wizji.

odpowiedz
Heniek - 19.05.2019 / 21:27, *.chello.pl

Vuko, idź do domu. zabierz pudla i fatalczyka.

odpowiedz
Legia - 19.05.2019 / 21:27, *.play-internet.pl

...

odpowiedz
Gimbi - 19.05.2019 / 21:26, *.play-internet.pl

Powodzenia Vuko w budowaniu nowej, lepszej Legii !!! Wiesz co mówisz, umiejący czytać między wierszami domyślają się... Szacunek i podziękowania dla Adama Hlouska - fucktycznie Jemu jako jednemu z nielicznych się chciało...

odpowiedz
Przemo - 19.05.2019 / 21:25, *.com.pl

Rozgonić to towarzystwo które sobie trenerów wybierało

odpowiedz
realista - 19.05.2019 / 21:25, *.chello.pl

PANOWIE MIODUSKI I VUKOVIĆ FLIP I FLAP.TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.NIECH VUKOVIĆ IDZIE TRENOWAĆ SZCZAKOWIANKĘ JAWORZNO .Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA KLUBU.PO DZISIEJSZYM MECZU NIC NIE WIDZIAŁEM ANI SKŁADU ANI ŁADU.BRAK TAKTYKI ZBYT DUŻE ODSTĘPY MIĘDZY FORMACJAMI.A U ZAWODNIKÓW NIE WIDZIAŁEM GRYZIENIA TRAWY

odpowiedz
eth - 19.05.2019 / 21:24, *.tpnet.pl

Vuko, nic nie czyść. Prawda jest taka, że jeśli chcemy mieć nadzieję na następny sezon, potrzebujemy nowego, w pełni profesjonalnego trenera. I całkowicie nowego prezesa/właściciela. Runda finałowa to duża przegrana Vuko i nikt nie powinien nawet pomyśleć o jego pozostaniu na stanowisku trenera.

odpowiedz
Strzelec - 19.05.2019 / 21:23, *.play-internet.pl

Nikt nic nie śpiewał o Vuko!!! Tylko o pudlu śpiewane było!!!

odpowiedz
Tombo - 19.05.2019 / 21:22, *.207.193

Szacunek za szczerość. Świeża krew potrzebna!

odpowiedz
Michal - 19.05.2019 / 21:21, *.plus.pl

Wy......lic na zbity pysk obibokow bo tylko biorą grubą kase i tyle.Co robią tacy piłkarze jak Medeiros Phillips czy Pasquato jak dla Legii nic nie robią prócz brania pieniędzy.Beznadzieja i muł.

odpowiedz
kamyk - 19.05.2019 / 21:21, *.play-internet.pl

Czyściec jak z biblii się zapowiada , bo niebo było przez kilka lat a w perspektywie pozostaje tylko piekło do którego zmierzamy mając najemnych" supergrajków " . Legia a przede wszystkim kibice na to nie zasłużyli .

odpowiedz
Hokus pokus - 19.05.2019 / 21:21, *.tpnet.pl

Czyli Vuko wprost mówi o tym że jest grupa piłkarzy która rządzi szatnią i robi w drużynie syf i prawdopodobnie zwolnili Są Pinto i w domyśle mogą zwolnić Vuko czy jakiegokolwiek innego trenera... To patologia nie do pomyślenia, niech Vuko wyp...doli ich na zbity pysk, niech przyjdzie kilku nowych piłkarzy którzy będą chcieli zapi....dalać i stworzy się prawdziwa drużyną, Malarz, Rado, Jędza, Kuchy, Carlitos WON!!!

odpowiedz
Cch - 19.05.2019 / 21:19, *.plus.pl

Coś mi się wydaje że stolarski już w Legii nie pogra..

odpowiedz
Bzyk... - 19.05.2019 / 21:19, *.t-mobile.pl

Tylko czy Vuko zdarzy zaorac

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 19.05.2019 / 21:19, *.chello.pl

Mam nadzieję,że Vuko zrobi konsekwentnie to,co obiecuje!!!Bo widać,że w Legii jest sporo zawodników,którzy myślą tylko o kontrakcie ,nie chce im się zap...ć a umiejętności mają mizerne!
POWODZENIA VUKO !!!!

odpowiedz
Mb - 19.05.2019 / 21:19, *.tpnet.pl

Zyleta na Ciebie Vuko nie śpiewała, to było do wszewiedzacego prezesa, ktory co chwile wymienia trenerów i nie bierze odpowiedzialności za to jak wyglądaja zespół.

odpowiedz
jakubb - 19.05.2019 / 21:18, *.178.47

ta konfa to jakiś żart?Vuko nie ma pojęcia o taktyce jest przewidywalny kompletne pomyłki personalne.Czyli technicznych piłkarzy zastąpimy biegaczami legionistami.No super.Pora powiedzieć wprost.Jedyny dobre granie zaczęło się jak go wywalili na trybuny.Zero pomysłu taktyki reakcji na syt na boisku.on się kompletnie nie nadaje.Jestem przerażony na myśl że trzej nieudacznicy będą nam kadrę budować Mioduski Vuko Kucharski.Szkoda słów

odpowiedz
Bubu - 19.05.2019 / 21:18, *.vectranet.pl

Gdzies przeczytalem ,ze Legia jest slaba mentalnie i to prawda ,Plastikowi kopacze ,czesc z nich to gnioty ,,ktore nam zaaplikowal pan prezes Mioduski ,Czy Pan Tener uzdrowi kopaczy ,oby tak sie stalo ,bo dla nas wicemistrzostwo to brak wynikow ,nie w Warszawie takie wyniki ,

odpowiedz
(L) - 19.05.2019 / 21:18, *.chello.pl

Wyciac chwasty i zainfekowane otoczenie!
Od jutra czas sprzatania zaczac!

odpowiedz
Wasyl - 19.05.2019 / 21:17, *.play-internet.pl

Dobrze gada Vuko trzymaj tych pseudo grajków za mordy a daleko zajedziesz, brawo!!!

odpowiedz
antek - 19.05.2019 / 21:16, *.rr.com

nie ten poziom trenerka z b klasy

odpowiedz
Redi - 19.05.2019 / 21:16, *.chello.pl

Przeczytajcie uważnie i niech ktos kur...powie że on nie ma racji i nie chce dla tego klubu jak najlepiej. Vuko jak nie będzie kolesiostwa a sprawisz że piłkarze zaczną za Legię umierać zyskasz sobie większy szacunek niz zdobywaniem trofeów. Jedzcie na wakacje, zresetujcie mózgi i ogień. W przyszłym sezonie po zasadniczej już będziemy mistrzem i tego Ci życzę:)

odpowiedz
Kuba - 19.05.2019 / 21:13, *.t-mobile.pl

Zaorać! Powodzenia Vuko!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.