Ben van Dael - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

van Dael: Zawodnicy są nieco zawiedzeni

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ben van Dael (trener Zagłębia): Fajne jest, że graliśmy w meczu mistrzowskim, bo Legia walczyła o mistrzostwo. Moi zawodnicy są zawiedzeni, ale jestem dumny, bo to wiele mówi o progresie, jaki zrobiliśmy grupowo i indywidualnie. Możemy grać jeszcze lepiej. Wiedzieliśmy, że w początkowej fazie meczu Legia mocno na nas ruszy, chcieliśmy przetrzymać początkowe 15 minut, ale to się nie udało, bo straciliśmy bramkę.

Z każdą minutą graliśmy coraz lepiej. Wiedzieliśmy, że jeśli Legia podejdzie wyżej, w okresach przejściowych będzie więcej przestrzeni i my to wykorzystaliśmy. Zdobyliśmy bramkę po świetnym ataku Starzyńskiego, później mieliśmy jeszcze bardzo dobrą akcję z prawej strony, ale końcowe podanie nie było zbyt dobre. W drugiej połowie Legia powinna na nas ruszyć, ale tak nie było. Pod koniec mieliśmy więcej kłopotów, widać było, że mecz nas dużo kosztował i padła bramka wyrównująca. Zawodnicy są nieco zawiedzeni, ale mam nadzieję, że wkrótce będą z siebie dumni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
KibicL - 21.05.2019 / 08:57, *.vectranet.pl

Ci kopacze którzy są tylko nieco zawiedzeni już nigdy nie powinni założyć legijnej koszulki.

odpowiedz
Redi - 20.05.2019 / 16:15, *.chello.pl

Ten Filip Starzyński nie mógłby grać w Legii?

odpowiedz
Zenek - 19.05.2019 / 21:29, *.plus.pl

Piłka chodziła im jakby z innej ligi byli.

odpowiedz
piter11 - 19.05.2019 / 20:52, *.com.pl

Czym jesteście zawiedzeni ? Oddaliście chyba 5 strzałów w tym 2 celne, padły z tego 2 bramki i jesteście zawiedzeni ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.