fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin

Koniec

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała mistrzostwo w sezonie 2018/19. W niedzielę gracze Aleksandara Vukovicia zremisowali u siebie po raz trzeci w w rundzie mistrzowskiej i ostatecznie dali się wyprzedzić Piastowi Gliwice. Tym razem za silni dla "Wojskowych" okazali się gracze Zagłębia Lubin, z którymi zremisowali 2-2.

Pierwsze fragmenty meczu należały do zespołu gospodarzy. Legia śmiało atakowała, starając się szybko objąć prowadzenie. W 9. minucie na pierwsze uderzenie zdecydował się Domagoj Antolić, który niedokładnie kopnął piłkę z dystansu. Mistrzowie Polski cały czas napierali. Wreszcie nieco ponad kwadrans po pierwszym gwizdku wynik spotkania otworzył Carlitos. Hiszpan dostał podanie ze środka pola od Kaspera Hamalainena, znalazł się sam na sam z Konradem Forencem, którego spokojnie pokonał strzałem po ziemi.

Przy wyniku 1-0 Legia nieco dała się zepchnąć do obrony, lecz nadal kontrolowała wydarzenia na placu gry. W 29. minucie prowadzenie mógł podwyższyć jeden z „Wojskowych”, jednak piłkę z linii bramkowej zdołał wybić defensor przeciwników. Niebawem lubinianie doprowadzili do wyrównania. Starzyński świetnym podaniem uruchomił biegnącego na skrzydle Dejana Bohara, a ten po wpadnięciu w szesnastkę lewą nogą posłał futbolówkę obok lewego słupka… Do końca pierwszej połowy Legia starała się zdobyć drugiego gola, lecz nie potrafiła przełamać defensywy Zagłębia.

Po przerwie skład Legii nie zmienił się. Styl gry gospodarzy również. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy z zza pola karnego huknął Cafu, jednak niestety obok słupka. W 56. minucie ze stałego fragmentu gry przymierzył Starzyński. Próba pomocnika z rzutu wolnego była nieznacznie niecelna. Za moment piłkarze przyjezdnych byli już bardziej dokładni. Piłka z prawej strony trafiła do Patryka Szysza, który nie miał problemów z pokonaniem Majeckiego. Fatalny błąd w wykonaniu obrońców gospodarzy zakończył się drugą bramką dla lubinian.

W 80. minucie okazję miał Szymański, ale z dystansu trafił w poprzeczkę. Potem jeszcze Rocha i znowu złe wykończenie. Portugalczyk był kompletnie nieatakowany i nawet nie dał rady skierować piłki w światło bramki. W doliczonym czasie gry do remisu doprowadził wprowadzony Adam Hlousek. Czech dostał podanie ze skrzydła i mocnym wolejem zdobył ostatniego gola dla Legii w tym sezonie.

Ekstraklasa
37. kolejka
#LEGZAG
21376
Warszawa
19.05.2019
18:00
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
2-2
Zagłębie Lubin
16' Carlitos
90' Hlousek
(1-1)
Bohar 32'
Szysz 58'
30 Radosław Majecki
41 Paweł Stolarski
44 William Remy
55 Artur Jędrzejczyk
16 Luis Rocha
20 Marko Vesović 59'
7 Domagoj Antolić 72'
26 Cafu
22 Kasper Hamalainen 59'
53 Sebastian Szymański
27 Carlitos
33 Radosław Cierzniak
34 Inaki Astiz
14 Adam Hlousek 72'
23 Salvador Agra
21 Dominik Nagy 59'
32 Miroslav Radović
11 Jarosław Niezgoda 59'
Konrad Forenc 12
Bartosz Kopacz 2
Lubomir Guldan 33
Damian Oko 55
Sasa Balić 3
Alan Czerwiński 44
Bartosz Slisz 99
68' Filip Jagiełło 19
Filip Starzyński 18
78' Damjan Bohar 39
80' Patryk Szysz 17
Kacper Bieszczad 22
Maciej Dąbrowski 5
68' Łukasz Poręba 8
78' Dawid Pakulski 13
Daniel Dziwniel 23
Jakub Tosik 24
80' Jakub Mares 26
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Ben van Dael
Asystent trenera: Paweł Karmelita
Kierownik drużyny: Karol Sitarski
Lekarz: Stanisław Michalski
Masażyści: Dariusz Puchalski, Tomasz Pełech
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Jakub Winkler
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (197)

+dodaj komentarz
NAR. - 21.05.2019 / 10:39, *.play-internet.pl

Pomijając wynik z LEGII z Zagłębiem Lubin , to należałoby przyjrzeć się bramce strzelonej przez Piasta łachowi. PACHNIE DRUKARSTWEM I USTAWKĄ.!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 20.05.2019 / 22:01, *.btcentralplus.com

Boniek przeproś !!!

odpowiedz
Poinformowany - 20.05.2019 / 20:30, *.amazonaws.com

Kuchy King nie jest juz zawodnikiem Legii

odpowiedz
Oby - 21.05.2019 / 02:27, *.plus.pl

@Poinformowany:

Mam nadzieję, że to nie żart i wreszcie ten wirtuoz będzie mógł błyszczeć w drugiej lidze

odpowiedz
M@c - 20.05.2019 / 19:55, *.chello.pl

W ogóle fajnie ktoś zauważył, że wysłali młodzież do wywiadów, aby tłumaczyli się za zespół, a wiodący piłkarze tej drużyny pochowali w norach.

odpowiedz
Kamuflaż - 20.05.2019 / 19:05, *.tpnet.pl

Z innej beczki: "20 maja 2019 roku nowym dyrektorem sportowym Wisły Płock został Marek Jóźwiak, który z naszym klubem podpisał roczną umowę."

Dyrektor sportowy z umową na rok, oto Polska właśnie.

odpowiedz
Roma - 20.05.2019 / 18:48, *.plus.pl

Jakby tak było jak w tytule, to chociaż byłaby nadzieja. A nie zanosi się. Za 2 miesiące zaczynamy kolejny sezon. Niestety z tym samym prezesem i jego decyzjami.

odpowiedz
bronek49 - 20.05.2019 / 18:00, *.chello.pl

z czego tu się cieszyc z drugiego miejsca to jest totalna porażka dla innych drużyn to może byłby sukces ale dla Legii ktorzy zawodnicy mają najwyższe kontrakty i są sprowadzani za najwyższe pieniądze i uważają się za najlepszych [pilkarzy i przy tak slabej ekstraklasie to obowiązek żeby zdobyć mistrza ,ale oni pokazali że olewają grę w Legii i tylko przyszli żeby zarobić ,to powinien byc ostatni sezon dla większości zawodników w tym klubie

odpowiedz
Jakub - 20.05.2019 / 15:48, *.edu.pl

Szanowni, wydaje się, że drugie miejsce również powinniśmy szanować i cieszyć się z zajęcia takiego miejsca
w tabeli. Wiele osób tak uważa (również kibice innych drużyn, którzy nam szczerze gratulują takiego osiągnięcia). Wiele klubów z naszej Ekstraklasy chciałoby zająć tak wysokie miejsce w tabeli. A my Legia Warszawa to mamy i w sezonie 2019/2020 będziemy grali po raz kolejny w Europejskich Pucharach oby z jak najlepszym wynikiem sportowym - jak najdalej awansować w Lidze Europy. Tego również życzę wszystkim naszym klubom, które będą grały na arenie międzynarodowej.
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich prawdziwych Kibiców Legii Warszawa oraz naszych przyjaciół (Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, Radomiaka Radom).

odpowiedz
Autor - 20.05.2019 / 17:10, *.vectranet.pl

@Jakub: Kpisz sobie? Cieszyć się z 2 miejsca i przegranek? Jak ktoś ma ambicje równe poziomowi chodnika to może i tak, ale przypominam, ze 2 miejsce to 1 przegrany i żaden powód do radości. Upokorzył nas Piast i mamy się cieszyć? ŻART

odpowiedz
Anonim - 20.05.2019 / 17:55, *.tpnet.pl

@Autor: niestety ale nie Piast nas upokorzył lecz amika jak byśmy wygrali z nimi to Legia była by na pierwszym a tak Piast wykorzystał naszą fatalna formę..MP morze i ładnie brzmi ale ważniejsze są europejskie puchary lecz z taką grą i podejściem zawodników to czarno to widać..

odpowiedz
method - 20.05.2019 / 17:59, *.mm.pl

@Anonim: Morze szumi ośle.

odpowiedz
Autor - 21.05.2019 / 08:27, *.86.232

@Anonim: czy chodzi Ci o MP nad Bałtykiem?

odpowiedz
jacuś - 20.05.2019 / 15:16, *.chello.pl

Masakra to wszystko. Nastroje są tak podłe, że aż strach myśleć o nowym sezonie i frekwencji na meczach.

odpowiedz
Kibic nie sukcesu - 20.05.2019 / 09:55, *.t-mobile.pl

Nie ma mistrzostwa, więc jak mamy teraz żyć ? Przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo :(((

odpowiedz
DaRo - 20.05.2019 / 09:54, *.gov.pl

22 punkty stracone na swoim boisku(!), a w zeszłym sezonie tylko 13.
10 wygranych, 5 remisów, 4 przegrane. 19 straconych bramek a strzelonych tylko 31. W 19 meczach. Byle szmondaki przyjeżdżają na Ł3 jak po swoje i strzelają po 2, 3 a nawet 4 bramki. Już dawno Ł3 przestało być twierdzą. Zobaczcie gdzie by była Legia gdyby straciła tylko połowę tych punktów co straciła w tym sezonie na swoim boisku.

odpowiedz
Krzysiek - 20.05.2019 / 09:54, *.centertel.pl

Trzeba posprzątać!

odpowiedz
K - 20.05.2019 / 08:51, *.chello.pl

O matko. Raz się wygrywa , raz przegrywa. Jest się czym przejmować. Nic z tego nie mam.

odpowiedz
jakubb - 20.05.2019 / 08:42, *.178.47

Ludzie nazwiska piłkarzy jakie przewijają się w kontekście Legii to jakiś ponury żart.Trener bez pomysłu na grę totalny amator.Dyr sportowy rekomenduje cudaków jako transfery do klubu.Odchodzą praktycznie wszyscy którzy potrafią coś technicznie grać.Jeśli potwierdzą się te nazwiska to ja wysiadam.Powiem tylko tak sprzedajemy potrafiących cokolwiek grać by łatać dziurę a z resztówek i ochłapów będziemy budować kadrę.Vuko już znalazł obrońcę lewego(solidnego) za 200k euro ale nasze orły dzieliły to na raty mimo że gość jest więcej wart ale ma zaległości w wypłatach i transfer upadł.I jeszcze jedno pani Mioduska dała wyraznie bana głowie rodziny na wykładanie kolejnych pieniędzy na transfery.Nie liczcie na coś konkretnego.Będą ochłapy i wszyscy z kartą na ręku.Czekają nas chude lata bez trofeów a o pucharach nawet nie gadajmy bo mam obawę czy my wg pierwszą rundę przejdziemy.

odpowiedz
asd - 20.05.2019 / 08:38, *.orange.pl

Trzeba pogratulować Piastowi solidnie budowali swój sukces i zasłużyli na ten tytuł , L no cóż totalna porażka nawet tego ostatniego meczu nie potrafili wygrać nawet sędzia by nie wydrukował takiego frajerstwa L .
Vuko powodzenia w lidze europy i zobaczymy jak sobie poradzisz .

odpowiedz
MatWij. Dariusz Loczek King - 20.05.2019 / 08:23, *.centertel.pl

Ja pozwolę sobie na tylko jedno zdanie.

Ryba psuje się od głowy.


odpowiedz
LEGIA MISTRZ!!! - 20.05.2019 / 07:36, *.play-internet.pl

W myśl drugiej oprawy i tak jesteśmy lepsi niż taki Real.
Legia na drugim a oni na trzecim.

odpowiedz
sebol - 20.05.2019 / 07:21, *.gov.pl

Mioduski.Kończ waść.Wstydu oszczędź!!!!!

odpowiedz
Kasztelan - 20.05.2019 / 06:45, *.inetia.pl

Nadal nikt nie widział że piłkarze grali przeciwko trenerowi i kibicom ???

odpowiedz
orzech - 20.05.2019 / 08:23, *.230.92

@Kasztelan: przeciwko prezesowi

odpowiedz
Zagłębiak - 20.05.2019 / 06:28, *.3s.pl

Bracia za rok powrócicie tam gdzie Wasze miejsce, na tron. Pozdrowienia z Sosnowca, Zagłębie&Legia do końca

odpowiedz
Fak.pl - 20.05.2019 / 02:51, *.vectranet.pl

Konfiturka z Korony Kielce, wielki WCo wszystko załatwiła. Każdy trener był zły bo coś chciał zmienić/wymagał. Treningi przeszkadzały w regularnym piciu %. Chętnie donosił, że w szatni atmosfera się psuje.. i każdego trenera OUT.. DNA Legii = WCo + BEZradn/o(ść) + skuchy KING

odpowiedz
jano - 20.05.2019 / 02:46, *.orange.pl

Piast Mistrzem a Legia frajerem roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Tadeusz - 20.05.2019 / 02:04, *.amazonaws.com

Nie wiem jak wy ale niewiele jest fajnych rzeczy zeby nie myslec o dniu powszednim. Jak mozna mowic panie Mioduski ze mamy najlepszych pilkarzy e Polsce a u nas w Warszawie kazdy nas leje jak chce. Ta akademia pilkarska to jedyne co panu moze wyjdzie. I chwala panu za to jezeli wyjdzie. Ale pierwszy zespol to nich pan odda jak najszybciej w rece fachowcow jezeli to Miasto ukochane ma miec klub pilkarski na Jego miare.

odpowiedz
yyy - 20.05.2019 / 00:04, *.chello.pl

Kibice (i chyba też piłkarze) Piasta obrażali Legię na fecie, czyli jednak kolejny klubik co nie potrafi świętować bez obrażania Legii. Już straciłem jakikolwiek do nich szacunek. Oczywiście zdaję sobie sprawę że pewnie nas nie lubią, tym bardziej że to klub ze Śląska, ale myślałem że w porównaniu do amiki, jagi czy Śląska Wrocław będą potrafili świętować z klasą. Pomyliłem się, oby za rok grupa spadkowa dla nich za te śpiewy. A jak się okaże że Jodłowiec z Czerwińskim też śpiewali, powinni być "odpowiednio" powitani na Ł3.
Oto link do "świętowania" Piasta
https://mobile.twitter.com/Kubaa1916/status/1130225608586399744

odpowiedz
Ibis - 20.05.2019 / 01:38, *.chello.pl

@yyy:
Jak tak dalej będziesz postępował, to niebawem przejrzysz na oczy i uświadomisz sobie, że Twój (nasz) klub funkcjonuje sam dla siebie ponieważ inni nie są godni z nim się zadawać. Podobnie ich kibice. Jak dotychczas nie poznałeś prymitywnego mechanizmu dalszego zohydzania Legii w kraju, to popatrz na siebie w lusterku i już będziesz miał miarodajną odpowiedź. Życzę Tobie, aby już niebawem kilku "wypitych" kiboli uroczyście powitało Ciebie przy Ł3. Wrażenia niezapomniane!

odpowiedz
yyy - 20.05.2019 / 07:06, *.chello.pl

Rany, tylko chodziło mi o to czy naprawdę do świętowania mistrzostwa jest potrzebne jeżdżenie po Legii, jaka by nie była w opinii ich kibiców? Przed kim chcą się popisać, przed Poznaniem, Krakowem czy Białymstokiem? Wiem że nie mamy najlepszej opinii, ale naprawdę to żałosne, a myślałem że w Gliwicach jednak mają więcej oleju w głowie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.05.2019 / 09:19, *.chello.pl

@yyy: Masz rację. Palanty z Gliwic nie oglądali (nie mówiąc o czytaniu) "Krzyżaków". Tamże, Jurand pojmany i lżony przez Kuno, odpowiada rezolutnie: "nie nazywaj mnie psem, bo ubliżasz tym, co z mojej ręki polegli". Zamiast ciule cieszyć się sukcesem i PODKREŚLAĆ, że pokonali silny zespół, sami deprecjonują swoje mistrzostwo. Ch....j im na plecy.

odpowiedz
qwerty - 20.05.2019 / 09:20, *.systel.pl

@yyy: Ciesz się , że śpiewają, bo jak przestaną to będzie znaczyło, że się przestaliście liczyć. Legia należy do drużyny, które sie kocha lub nienawidzi. Jeżeli tego nie rozumiesz to odpuść sobie ten sport.

odpowiedz
yyy - 20.05.2019 / 09:54, *.195.130

@qwerty: W sumie masz rację, to po prostu kolejny dowód na to że ekstraklasa bez Legii nie istnieje i bez niej większość kibiców w Polsce straciłoby z połowę śpiewnika :)
Mimo wszystko i tak śpiewanie "legła" to chyba jedyny zarzut jaki im można postawić, trochę przesadziłem z tymi pojazdami po Piaście, bo w porównaniu do pyr czy Śląska i tak nie było źle. I tak dobrze że akurat Piast zabrał nam mistrza a nie pyrki czy jaga, którę połowę fety poświęcaliby Legii.

odpowiedz
pjoter - 19.05.2019 / 23:40, *.amazonaws.com

Mój Boże...25 lat temu na Łazienkowskiej był właściciel przez duże W!!!!!Nazywał się Janusz Romanowski...Niech El Loko idzie do Niego na korepetycje z podstaw zarządzania klubem.

odpowiedz
ADAM - 19.05.2019 / 23:07, *.chello.pl

Sedno sprawy to podział łupów i wyprzedaż,kilku wartościowych piłkarzy 2 lata temu,dalej to już jazda bez trzymanki,a ostatniete 2 mistrzostwa to głupi fart, przypadek i nieszczęścia dla Legi,jak to mówią, Panie Mioduski na pochyłe drzewo nawet koza wejdzie ......piłka nożna to nie biznes.

ADAM

biznes.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 19.05.2019 / 23:03, *.t-mobile.pl

Z naszej Legii została tylko legenda i nazwa. Nic poza tym. Kropkę nad i postawili Vuko z Mioduskim, którzy między zdaniami prosili tych z Poznania o postawienie się Piastowi. Upokorzyli nie tylko siebie, ale i naszą Legię. W efekcie nie ma ani mistrzostwa Polski, ani honoru. W życiu by mi do głowy nie przyszło, żeby tych z Poznania o cokolwiek prosić. Ciekaw jestem ilu jeszcze naiwniaków będzie się dawało nabrać na tę korporacyjną propagandę Mioduskiego i oklaskiwać tych produktów piłkarskopodobnych zwanych szumnie piłkarzami naszej Legii.

odpowiedz
old_fan - 19.05.2019 / 23:02, *.plus.pl

Legia od lat nie przykłada uwagi do trenerów. Prześledźmy ostatnie 10 lat
- Jan Urban - trener młodzieży
- Stefan Białas - trener reprezentacji Polski księży
- Maciej Skorża - trener z sukcesami
- Henning Berg - skaut
- Stanisław Czerczesow - trener bez sukcesów
- Besnik Hasi - trener ze względnymi sukcesami
- Jacek Magiera - trener z dziewięciomeczowym doświadczeniem na drugim poziomie rozgrywkowym
- Romeo Jozak - trenerski nowicjusz
- Dean Klafuric - trener kobiet plus sześciomeczowe doświadczenie na drugim poziomie rozgrywkowym
- Ricardo Sa Pinto - trener, który na 9 prób, nigdy nie przepracował więcej niż jednego sezonu w tym samym klubie
- Aleksandar Vukovic - trenerski nowicjusz.

Naprawdę należy się cieszyć, z tych naszych dotychczasowych osiągnięć.



odpowiedz
Michal0968 - 19.05.2019 / 22:57, *.ip-point.pl

Przegrywamy z Trnavą El LM , przegrywamy z Dudalange el LE, przegrywamy z Rakowem Częstochowa Puchar Polski i przegrywamy z Piastem Gliwice mistrzostwo polski .Przecież te kluby mają co najmniej dwa razy niższe budżety. Panowie piłkarze - wstyd

odpowiedz
Dydko - 19.05.2019 / 22:51, *.vectranet.pl

Klub z tak mizernym budżetem wygrywa ligę, Gratki, tylko należy się zastanowić gdzie nasze przepłacone dziewczynki mają L bo na pewno nie tam gdzie Gliwice mają Piasta

odpowiedz
Plaskacz - 19.05.2019 / 22:49, *.247.196

Wstyd Wstyd Legia Wstyd!!!!!

odpowiedz
Kamuflaż - 19.05.2019 / 22:45, *.tpnet.pl

"UPADEK" tak powinien brzmieć tytuł! Upadł kolos na glinianych nóżkach, żadne czary, zaklinanie nie pomoże. Ale to dopiero początek, bo będzie jeszcze gorzej, z prostej przyczyny - prezes jest goły! Roztrwonił pieniądze poprzedników przez swoje głupawe decyzje, swoich nie dołoży, bo: nie jest kibicem i fanem piłki nożnej, to nie jego hobby, a tu jest tylko od robienia sobie wizerunku medialnego. Skoro prezes goły i wesoły, to jak myślicie, kto decyduje o finansach? spójrzcie na koszulki, tam macie odpowiedź, skąd takie wyniki!

Panie Vuković, gdybyś był legionistą, nie przyjąłbyś tej posady, jesteś tak słabym absolwentem Polskiej Bezmyśli Szkoleniowej, że szkoda klawiatury na Ciebie. Wywiad na konferencji tylko potwierdził, że nie panujesz nad emocjami, nie masz doświadczenia, a za swoje nie powdzenia obwiniasz innych - szukasz pan alibi. Skończysz tak samo jak ten z Poznania i przepadniesz.

Panowie zwący się piłkarzami - wypier...lać! nie ma na was słów, bez wyjątku, młodzi i starzy won z klubu.

W 3 lata zniszczony wysiłek poprzedników, zaorane do samej ziemi, nie ma nadziei, sam syf kiła i mogiła - teraz tylko czekać jak jakis zespół z Luksemburga albo Macedonii nam wpier...li kilka bramek, tyle zostało z tamtej Legii.

Dobranoc.

odpowiedz
nie cierpie lam - 19.05.2019 / 22:49, *.102.106

@Kamuflaż: moze ty kuzwa doloz jak jestes taki madry...najlepiej to wymagac od kogos by swoje pieniadze dokladal do czegos. Jestes zwyklym lamusem. Sprzedaj swoj dom, wszystko co masz i daj na Legie.. Co nie chcesz? Znaczy nie jestes fanatykiem:)

odpowiedz
lhm - 19.05.2019 / 23:00, *.vectranet.pl

@nie cierpie lam:
Czytaj ze zrozumieniem to co ktoś pisze:
"Roztrwonił pieniądze poprzedników przez swoje głupawe decyzję" - to jest kwintesencja rządów nieudacznika Miodka

odpowiedz
Kraken - 19.05.2019 / 23:00, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: lepiej nie mozna bylo tego ujac. A ta zalosna konferencja to juz samozaoranie.

odpowiedz
A ja nie cierpię idiotów - 19.05.2019 / 23:01, *.in-addr.arpa

Z tym, że jesli ktoś nie zna się na danym biznesie i nie ma absolutnie żadnych predyspozycji, to się w to nie bawi. Cóż ten Mioduski zrobił? Rozpieprzył dobrze prosperujący klub, a teraz zadłuża go, żeby później oddać komuś za złotówkę. Co innego starać się, a co innego popełniać tępo te same błędy. Poza tym, lamo, on tu nie włożył ani złamanego grosza, to tylko słup do wyciągania kasy z Legii, więc zamilcz i pakuj plecak do szkoły, douczyć się.

odpowiedz
Greg - 19.05.2019 / 23:02, *.net.uk

@nie cierpie lam: jak sie jest prezesem i wlascicielem to trzeba dokladac a jak sie nie ma to won ku...a z Legii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.05.2019 / 23:07, *.orange.pl

@nie cierpie lam: Prawda zabolała? Głupoty piszesz i nie na temat. Co ma rzeczowa krytyka, tego co się dzieje w Legii, do kupowania tego klubu? Skończ jakąs szkołę i zacznij pisać z sensem przydupasie Dariusza.

odpowiedz
Michal - 19.05.2019 / 23:48, *.plus.pl

@Kamuflaż: BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO.100% się zgadzam

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2019 / 00:06, *.mm.pl

@A ja nie cierpię idiotów: Trochę to nielogiczne....zadłużać swoj biznes, by potem go oddać za złotówkę. Legia to nie firma państwowa, prywaciarz który tak by zrobił nadawałby się do Tworek.

odpowiedz
Ałtor - 19.05.2019 / 22:36, *.207.118

Legii potrzebny jest sponsor i prezes z prawdziwego zdarzenia
Ale to nie z tym właścicielem
Czyli w przyszłym sezonie upadku ciąg dalszy...

odpowiedz
oLaf - 19.05.2019 / 22:30, *.vectranet.pl

beznadziejna cała runda!!!! od dawna czułęm że nic z tego nie będzie, co za pajace!!

odpowiedz
Bear - 19.05.2019 / 22:27, *.orange.pl

Stało się to , na co zapowiadało się od dłuższego czasu.
Serce wierzyło, rozum podpowiadał co innego.
Koniec najgorszego sezonu od lat.
Nie zakwalifikowaliśmy się do europejskich pucharów, nie obroniliśmy pucharu i nie obroniliśmy mistrzostwa. Jak dla mnie sezon fatalny i do zapomnienia.
Jako kibic, bardzo bym sobie życzył aby prezes zatrudnił doświadczonego trenera i zrobił REWOLUCJĘ KADROWĄ.

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 08:22, *.vectranet.pl

@Bear:
Najgorszego sezonu od lat? Oczywiście. I pod rządami tego prezesa każdy kolejny będzie jeszcze gorszy.

odpowiedz
stefan1 - 19.05.2019 / 22:23, *.amazonaws.com

Dopóki Mioduski będzie prezesem to Legia będziemy dziadami. Tu nie ma co wymieniać trenerów czy piłkarzy, trzeba zacząć od samej góry bo ten ogórek Dariusz nie ma pojęcia o piłce a najgorsze że myśli że ma

odpowiedz
Wielkie KS PIASECZNO - 19.05.2019 / 22:16, *.play-internet.pl

Powiem tak : wszyscy , którzy pojawili się na dzisiejszym meczu , w tym Ja są frajerami. Nie dlatego, że wspierali swój ukochany klub, będąc z Nim NA DOBRE I NA ZŁE, ale dlatego , że nie olali tego dziadostwa. Zmarnowali swój cenny czyści kasę oglądają zenujacych grajków, którzy są najemnilamici mają w dupie Legie. A IDYIOTA LOCZEK liczy kasę. Przykro to mówić , ale JESTESMY FRAJERAMI...

odpowiedz
Legionowo - 19.05.2019 / 22:28, *.orange.pl

@Wielkie KS PIASECZNO : na szczęście nie byłem tym frajerem mimo że wychowałem się na Legii od 30 lat jestem jej kibicem to stwierdziłem że nie będę robił biznesu "loczkowi" i psełdo piłkarza, szkoda patrzeć jak Nasza Legia jest niszczona. Mam nadzieję że ktoś się obudzi i zrobi z tym porządek i przestanie sprowadzać, wypożyczać i kupować szorty typu, Portugalia, Chorwacja itp jest dużo fajnych i ciekawych piłkarzy na naszym rynku, niech ktoś wreszcie otworzy oczy i zacznie działać.

odpowiedz
Miszapraga - 20.05.2019 / 06:03, *.plus.pl

@Legionowo : Brawo!!!ja też powiedziałem dość!

odpowiedz
Maciek - 19.05.2019 / 22:12, *.play-internet.pl

Większość tych wpisów jest tak rzadka jak moja kupa ma kacu. ZAWSZE winien loczek, trener, piłkarze. A ja napiszę że winni są hejterzy co nie dadzą w spokoju popracować jednego sezonu. Taki Fornalik w legii nie popracowalby pół roku, podobnie jak polowa piłkarzy. Tu potrzebna jest stabilizacja i spokojna praca. Nikt nie ma monopolu na wgrywanie, a porażki to też część sportu.

odpowiedz
Szpilordzik - 19.05.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Maciek: dobrze prawisz bracie, kazdy pisze ze wina pudla ok. A pudel nie rzuci Legii bo nie ma kto Legii kupic proste, narzekamy na grajkow a bo zaciagi balkanskie itp ok. A co polakow mamy kupywac? Gdzie kazdy klub jak uslyszy ze Legia jest zainteresowana jakims polakiem to nagle podbijamy wartosc do takich sum ze szkoda gadac... Bez pudla by nie bylo Legii a poki co Legia byla jest i bedzie wiec ogarnijcie sie trochu... I tak od siebie: mozna byc najbogatszym klubem w Pl ale co to daje? Nic w tej extraklapie jest taki misz masz ze najbiedniejszy z najbogatszym moze wygrac i tak jest wszedzie... Chcialem aby Legia pomimo tego hejtu zdobyla mistrza, stalo sie jak sie stalo i trzeba z tym zyc, teraz czas posmiac sie z piasta bo przeciez za daleko raczej nie zajdzie;-) pozdro z Brzegu woj.opolskie

odpowiedz
MS - 19.05.2019 / 23:07, *.t-mobile.pl

@Maciek: jeden sensowny wpis na sto. Troche chlodnej glowy... pokory i to ze przegralismy sezon moze nam jeszcze wyjsc na dobre

odpowiedz
Andy - 19.05.2019 / 23:08, *.in-addr.arpa

A kogo to wina niby jest, sierotki marysi? Kto jest właścicielem klubu? Piłkarze nie tak grali? A kto zatrudnia trenera, kto ich kupuje? Krysia z gazowni? To tylko i wyłącznie od jest odpowiedzialny za ten burdel, nikt inny. Masz fabrykę, biznes nie kręci się jak należy, to kogo obwiniasz, pracowników? Poza tym co za pierdzielenie głupot, nikt nie kupi, on stąd nie pójdzie, bo drenuje kasę z klubu, on tu nie jest po to, żeby cokolwiek dokładać. Chłopie, w Europie jest mnóstwo klubów, które objadą nas bez żadnego problemu, a mają dużo niższe budżety. Tylko trzeba znać się na biznesie. Ty myslisz, że te jajca z trenerami to przypadek? Gdzie tam. Podpisuje imbecyl kontrakty nie wiadomo jakie, później "niby" zwolnienie, połowa do jego kieszeni z odprawy, połowa słupowi. Myślcie trochę. Tak się wyciąga kasę z klubu. Zarobi podwójnie, potem od Legii zażąda spłaty tych "długów".

odpowiedz
lhm - 19.05.2019 / 23:09, *.vectranet.pl

@Maciek:
A ty taki głupi czy tylko udajesz?
To kto ma zapewnić ta stabilizację i spokojna pracę jak nie prezes??? Kto zatrudnia i zwalnia trenerów???
z Klafuriciem byśmy zagrali w LE i zdobyli mistrzostwo z palcem w d... a Miodek go zwolnił już w lipcu (!) i to po dwóch wygranych meczach.

odpowiedz
legionista - 19.05.2019 / 23:36, *.orange.pl

@Maciek: Popieram. Żałosne jet te marudzenie.

odpowiedz
MatWij - 20.05.2019 / 08:20, *.centertel.pl

@Szpilordzik: "Kupywać" mógłbyś słownik języka polskiego.

A wracając do tematu:
Jeśli Legia wygrywa to dzięki właścicielowi, trenerowi i piłkarzom. A jak przegrywa to winnych nie ma?! Bez jaj. To prezes jest od dawania stabilizacji a nie kibice. Może nie trzeba było zwalniać Czerczesowa, Magiery czy w końcu Klafurica.

Kto zwalnia trenerów?! My?! Czy kudłaty partacz?! O jakiej stabilizacji mowa u no Klafurica, ile meczów dostał po mustrzostwie?

PS. RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY.

odpowiedz
Boger - 19.05.2019 / 21:53, *.orange.pl

Wyj.....ać cały zagraniczny zaciąg ,Jodła ,Furman <jagiełło, Kopczyński powrót do LEGII to są ludzie co serce zostawią na murawie .Kiedy wreszcie będzie ktoś co zasłuży na miano legendy .

odpowiedz
yyy - 19.05.2019 / 22:07, *.chello.pl

@Boger: Kopczyński xDDDDD

odpowiedz
Mariof - 19.05.2019 / 21:51, *.centertel.pl

Za Sa Pinto Szymański i Nagy zapierniczali Az milo a za Vuko wszystko siadlo. Wpuścił starych dziadków i wyszła dupa. VUCO BĄDŹ CZŁOWIEK ZREZYGNUJ PÓKI CIE NIE WYWIOZA NA TACZKACH

odpowiedz
Marek - 19.05.2019 / 21:48, *.plus.pl

Adam ładnie się pożegnał z Legią. Dzięki Adam za serce dla Czarnej eLki.

odpowiedz
atmosferic - 19.05.2019 / 21:47, *.orange.pl

mioduski i vukovic - ojcowie sukcesu piasta - tylko ten serbski dyzma mogl roztrwonic 7 punktowa przewage z rundy zasadniczej

odpowiedz
Ale jaja - 19.05.2019 / 21:40, *.skranetcan.pl

Pytanie do Jędrzejczyk pajacowal z rekawicami ,,razem obronimy to mistrzostwo " no to czas rozliczen nadszedl poza majecki stolarski szymański nagy niezgoda reszta out

odpowiedz
Pilo - 19.05.2019 / 21:30, *.chello.pl

Stanowski zmasakrowal Kudlatego.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 19.05.2019 / 21:30, *.play-internet.pl

Widocznie tak musiało być, bo gdyby kasa się zgadzala to sponsor nie mógłby dyktowac warunków. Obawiam się, że po kilku "tłustych" latach będzie kilka "chudych", bo nie widzę w tej drużynie pilkarza/piłkarzy, którzy umiejętnościami, ambicją przewyższają ligowa przeciętność. Tak słabej drużyny nie pamiętam od kiedy kibicuję Legii, tj. od 1991 roku. Żal było patrzeć jaki oklep dostawalismy na własnym stadionie i na razie nie widzę nawet światełka w tunelu dopóki prezesem będzie Pan Mioduski. Jak nie będzie porządnych transferów i porządnego wietrzenia szatni, to za rok może być walka o utrzymanie. Swoją drogą to przydaliby się tacy zawodnicy jak: Kirkeskov, Petrusek, Valencia czy Runje , no i jakiegoś fajnego napadziora z szybkością i dobrą techniką. Pomarzyć można...Swoją drogą to gratulacje dla Piasta, bo pokazał charakter i jaja w rundzie mistrzowskiej w przeciwieństwie co do niektórych.

odpowiedz
Marcin7 - 19.05.2019 / 21:24, *.com.pl

Dobra
Szloda ale trzeba ochłnąć. Tamci niech się cieszą. Ja to sobie zawsze mówię w takich przypadkach, że po prostu Legia ma przerwę co jakiś czas od zdobywania Mistrza Polski.
Zobaczymy jakie będą wzmocnienia i ruszamy na podbój Europy. Nie oglądamy się ba żadne piasty ani lechie.
Tylko... Trzeba grać

odpowiedz
Arc - 19.05.2019 / 21:23, *.vectranet.pl

Patrząc na zakończony sezon, szansę na grę w Legii powinni dostać: William Rémy, Artur Jędrzejczyk, Luís Rocha, Marko Vešović, Jarosław Niezgoda, Cafú, Dominik Nagy, Carlitos, Andre Martins i bramkarze którzy nie zawiedli. Szymański jest przereklamowany i żaden marketing nie pomoże mu w nauce dośrodkowań ze stałych fragmentów gry. Stolarski, Kucharczyk, Antolic, Rado, Astiz, Agra, Wieteska powinni odejść tak samo jak odchodzą niestety Hamalainen i Hlousek. Vuko niestety pomimo serca nie nadaje się na trenera... Potrzebny rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, skrzydłowi i ktoś na 9. Jeśli prezes tego nie zrozumie to kolejny sezon również będzie stracony.

odpowiedz
JASZ - 19.05.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

@Arc: chyba byłeś na stażu w Barcelonie - mistrzu


8-l

odpowiedz
Miodek out - 19.05.2019 / 21:17, *.chello.pl

Loczek pajacu wypier...lalaj i oddaj euro za ligę mistrzów

odpowiedz
MIODUSKI THE BEST - 21.05.2019 / 21:56, *.chello.pl

@Miodek out: A Ty oddaj euro za kary nałożne za zachowanie kibiców, a następnie wykup od Miodka klub, cwaniaczku.

odpowiedz
Kipkorir - 19.05.2019 / 21:10, *.chello.pl

Najpierw niechciany Jodła wydatnie przyczynił się do sukcesu Piasta, a teraz niechciany Hlousek ratuje 2 miejsce! AMATORZY!

odpowiedz
yogi - 19.05.2019 / 21:09, *.plus.pl

No i wywalenie Sa Pinto okazalo sie błędem. Tak wina lezy po stronie Vuko .

odpowiedz
K - 19.05.2019 / 21:08, *.chello.pl

Piast był lepszy i tyle. Gratulacje dla Piasta. Nam się tytuł ni należał. Piast w rundzie finałowej zremisował raz , resztę wygrał. Należało im się!

odpowiedz
matus007 - 19.05.2019 / 21:07, *.play-internet.pl

A teraz jak jest po wszystkim... Mioduski WYPAD,krzyż na drogę pajacu

odpowiedz
che - 19.05.2019 / 21:14, *.centertel.pl

@matus007: Jak sobie kolego zarobisz, to odkup od niego udziały i pokaż na co cię stać dyletancie.

odpowiedz
lkm213 - 19.05.2019 / 21:05, *.virginm.net

Najgorsze ze z Vukoviem, ktory pokazal w tych paru meczach ze poki co nie nadaje sie na trenera, utopi nam przyszly sezon..

Rozumiem oszczedznosc, i w pelni rozumiem ze nie mamy pieniedzy na dobrego trenera, ale naprawde nie mozna znalesc kogos kto przynajmniej 5 lat prowadzil samodzielnie pierwszy zespol?

odpowiedz
To juz jest koniec - 19.05.2019 / 21:03, *.t-mobile.pl

To już jest koniec. Teraz żelusie może wrócić do lansu na ista, galerii handlowych i klubów.

odpowiedz
News⚽️Legia - 19.05.2019 / 20:57, *.70.49

Zmiany,zmiany,rewolucja..wszyscy do zwolnienia..rozwiázać kontrakty z tymi co serca na boisku i w klubie nie dali!Mioduski albo znajdziesz klucz do swojej Akademii albo odejdź!

odpowiedz
Michal - 19.05.2019 / 20:57, *.plus.pl

Jak to jest że normalny człowiek musi pracować na swoją wypłatę a tym "piłkarzom"płaci się za nic nie robienie.Beznadzieja to za słabe słowo jak na dziś.Bierzmy Maxa Allegriego puki jest wolny.

odpowiedz
Kraken - 19.05.2019 / 20:57, *.t-mobile.pl

Wszyscy pakować mandżur. Won. Zostawić tylko pana Brychczego i Sagana.

odpowiedz
Saska(L) - 19.05.2019 / 20:55, *.chello.pl

Stanowski ładnie Pudelka zbrukałxD

odpowiedz
Zdziwiony - 19.05.2019 / 20:53, *.rsknet.pl

Nie rozumiem większości wpisów fanów Legii. Przecież drugie miejsce w Ekstraklasie to bardzo dobre miejsce, świadczy o przynależności do ścisłej czołówki. Więc skąd ta złość i irytacja?
Kibice innych drużyn byliby zachwyceni gdyby ich drużyny zdobywali wicemistrzostwo i doszli wysoko w rozgrywkach Pucharu Polski.



odpowiedz
buuu - 19.05.2019 / 20:51, *.vectranet.pl

sprzedawczyki

odpowiedz
TrakSpartakus - 19.05.2019 / 20:49, *.chello.pl

Legia w kiepskim stylu kończy sezon kompromitacji

odpowiedz
eth - 19.05.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

Oto recepta na wyjście z mroku: pogonić 3/4 patałachów, zwolnić trenera (Miodek sam niech mu płaci za następny rok), a na końcu naciskać na Miodka żeby wreszcie stąd spier.... i niech odda Legii tą kasę jaką straciliśmy przez jego wizje i niekompetencję. Legia ma niby tracić że objął ją amator??

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Goście na Legii na biało??? A nasi w tych buraczanych??? Co tu się odpier...ala???

odpowiedz
Artur.antolec@gmail.com - 19.05.2019 / 20:58, *.plus.pl

@Hiszpan: przyzwyczajaj się do buraczanego , jaka gra takie stroje

odpowiedz
Jaca... - 19.05.2019 / 20:45, *.247.183

Wbijcie do Stanowskiego, ładnie jedzie Prezesa. Zgadzam się z nim w 100%
https://twitter.com/K_Stanowski

odpowiedz
Jaca... - 19.05.2019 / 20:45, *.247.183

Wbijcie do Stanowskiego, ładnie jedzie Prezesa. Zgadzam się z nim w 100%
https://twitter.com/K_Stanowski

odpowiedz
ulala - 19.05.2019 / 20:42, *.chello.pl

Piękne grilowanko Mioduskiego

https://twitter.com/K_Stanowski

odpowiedz
ulala - 19.05.2019 / 20:41, *.chello.pl

Piekne grilowanko Mioduskiego :D

https://twitter.com/K_Stanowski

odpowiedz
CZAS NA ZMIANY! - 19.05.2019 / 20:39, *.chello.pl

Jakiś czas temu dałem podobny wpis, ale powtórzę się. W Legii od kilku lat trenerami zostają amatorzy lub praktykanci, którzy w Warszawie przyuczają się do zawodu. Vuko, Klafurić, Jozak, Magiera, Berg - wszyscy w Warszawie zdobywali doświadczenie i uczyli się na swoich błędach. Z kolei Hasi i Sa Pinto mieli jakieś doświadczenie, ale byli zbyt wymagający dla naszych gwiazdek i zostali zwolnieni przez szatnię. Podobnie zresztą dzieje się np. w Lechu, gdzie Nawałka próbujący wprowadzić nieco profesjonalizmu musiał zadowolić się odprawą.

Od lat mamy odwagę stawiania na początkujących trenerów, ale z piłkarzami jest zupełnie odwrotnie. Jest jakiś mit, że w Legii muszą grać tylko doświadczeni i "reprezentujący jakiś poziom". A prawda jest taka, że dla większości piłkarzy w obecnej kadrze Legii gra w Warszawie to szczyt możliwości. Oni zdają sobie sprawę, że nigdzie nie znajdą lepiej płatnej pracy, a nawet jeśli jakimś cudem wyjadą do bogatszego klubu, to ich forma sportowa szybko zostanie zweryfikowana. Ale o jakim wyjeździe mowa, skoro wiele "gwiazdek" ma w Warszawie raj na ziemii i nigdzie nie chcą się ruszać. Więc jeśli pojawi się jakiś trener, który próbuje wprowadzić nieco więcej profesjonalizmu, nagle piłkarze czują się zagrożeni. Bo jakim prawem ktoś chce zaburzyć ich sielankę? Niby dlaczego nagle mają trenować dwa razy dziennie i spędzać w klubie więcej godzin niż w galeriach handlowych?
No i takiego trenera szybko się zwalnia, przychodzi jakiś praktykant, i wszystko wraca do normy.

Zamiast starej, zatęchłej szatni i młodego trenera potrzebujemy ambitnej grupy młodych piłkarzy, których jedynym celem powinna być jak najlepsza gra i transfer do lepszej ligi. Trenerem zaś powinien być ktoś, kto będzie wzbudzał szacunek.

Nie wyobrażam sobie, żeby 20 latek celowo grał na zwolnienie trenera, wiedząc, że ma szanse na pokazanie się w lidze i szybkie wypromowanie.

Zatrudnienie Vuko okazało się błędem, i to szybciej niż się spodziewałem. Przedłużenie z nim umowy było zupełnie niezrozumiałe, mam tylko nadzieję, że jest tani i można niskim kosztem go pożegnać jeszcze w tym miesiącu.

Przecież to jest takie oczywiste! Co jest lepsze: początkujący trener i gromada zadowolonych z siebie starych piłkarzy, czy może doświadczony trener mający do dyspozycji grupę utalentowanych 20-23 latków, którzy wiedzą, że dzięki ambitnej pracy mogą stać się jeszcze lepsi i grać w lepszych ligach.

Panie Mioduski, pokaż, że masz jakieś gruczoły obok siusiaka i zrób wreszcie porządek w klubie. Nawet nasi obecni juniorzy nie zagrali by zapewne gorzej od naszych przepłacanych gwiazd (chociażby przykład Majeckiego, przy okazji którego 40 letni Malarz z żoną nieźle pracowali nad "atmosferą" w klubie)

Jeszcze raz apeluję:
DOŚWIADCZONY TRENER + AMBITNI MŁODZI PIŁKARZE !
a nie to co mamy od lat - trenerzy praktykanci i piłkarze, dla których gra w Legii to szczyt możliwości

Aha, gratulacje dla Piasta. Nawet nie czuję większego smutku patrząc na ich ZASŁUŻONĄ radość.

odpowiedz
CZAS NA ZMIANY! - PS. - 19.05.2019 / 21:02, *.chello.pl

O słabości naszej drużyny i miernocie naszych kopaczy świadczy to, jak mało punktów zdobyli w całym sezonie w śmiesznej półamatorskiej lidze. Dla porównania w pięciu najbogatszych ligach mistrzowie zdobywają znacznie więcej punktów, przy okazji grając z powodzeniem w Europejskich pucharach.

Liga angielska - 38 meczy - M. City - 98 punktów, Liverpool - 97
Liga hiszpańska - 38 meczy, Barcelona - 87 punktów
Liga włoska - 38 - Juve - 89 punktów (po 37 kolejkach)
Liga francuska - 38 meczy, PSG - 91 punktów (po 37 kolejkach)
Liga niemiecka - 34 mecze, Bayern - 78 punktów

Liga polska - 37 meczy, brak podziału punktów - Piast 72 punkty, Legia 68 punkty.

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 21:06, *.play-internet.pl

@CZAS NA ZMIANY!: ale kto tych młodych piłkarzy do klubu ściągnie? Przecież nawet najbardziej ogarnięty trener dysponuje doba 24godzinna i nie będzie też skautem. A jakich ludzi do pomocy trenerom zatrudnia pudelek? Jakie są jego kryteria wyboru? Wysocy? Niscy? Grubi? Chudzi? Blondyni??Bruneci? Czym się kieruje przy zatrudnianiu ludzi? Bo chyba nie kompetencjami. Cała degrengolada zaczęła się od mioduski ego, i tylko on w 100% za nai odpowiada. Facet nie nadaje się jako prezes. Nie wiem czy to brak szczęścia czy kompetencji? Wiem tylko tyle że trafił się nam wyjątkowo hujowy właściciel.

odpowiedz
kapsel135 - 19.05.2019 / 20:37, *.as13285.net

Dopóki Legia nie będzie miała swojej tożsamości, tzn nie będzie w niej przeważającej liczby polskich zawodników
to nie ma co marzyć o sukcesach. Ta cała zagraniczna zbieranina nie jest mentalnie przygotowana do tego żeby grać dla Legii i "ZA' Legię. Pozdrawiam

odpowiedz
kapsel135 - 19.05.2019 / 20:37, *.as13285.net

Dopóki Legia nie będzie miała swojej tożsamości, tzn nie będzie w niej przeważającej liczby polskich zawodników
to nie ma co marzyć o sukcesach. Ta cała zagraniczna zbieranina nie jest mentalnie przygotowana do tego żeby grać dla Legii i "ZA' Legię. Pozdrawiam

odpowiedz
starykibic - 19.05.2019 / 20:37, *.plus.pl

Czy was do reszty po...Przecież wy od kilku sezonów bez sędziów nie istniejecie w tej daremnej lidze..To nie płaczcie tak strasznie. Po wale sędziego w meczu z Lechią każdy czarnuch bał się dla was gwizdać bo bał się o robotę. l się skończyło. Tyle kasy mieć i nie umieć drużyny stworzyć...Dno i meter mułu nie klub!Cała Polska ma z was polewę

odpowiedz
yyy - 19.05.2019 / 20:53, *.chello.pl

@starykibic: Kolejny za przeproszeniem debil co myśli że jakby był ten zasrany karny dla lechii, to by Legia na 100% nie wygrała tego meczu xDDD
Dla was to każde mistrzostwo Legii jest zdobyte dzięki sędziom, jak mnie to nie dziwi xDDD
Ile było 100% błędów na korzyść Legii od początku tej wielkiej sraczki o sędziowaniu w meczach Legii (2013)? Może ze dwa, tylko można za taki uznać gol zza linii z Wisłą i gol ze spalonego z Lechem i tyle. Słusznie piszesz że sędziowie boją się o robotę, bo zawsze jak jakaś jest kontrowersja w meczu Legii na korzyść warszawskiego klubu to jest wszędzie wielka sraczka, węszenie jakichś spisków, pie.dolenie o jakimś piłkarskim Smoleńsku i doszukiwanie się gdzie sędzia mieszka. Jakby pomylił się na korzyść jakiejkolwiek innej drużyny, to myślisz że też byłby tak zjechany? Hehehe, oczywiście że nie, bo to się nie sprzeda. I będzie mógł spokojnie sędziować dalej...

odpowiedz
tommy - 19.05.2019 / 20:55, *.tpnet.pl

@starykibic: przeciez jest 2 miejsce, wiec nie tak źle. Piast był teraz lepszy. Cała Polska powiadasz? jakos trzeba leczyc kompleksy

odpowiedz
kapsel135 - 19.05.2019 / 20:37, *.as13285.net

Dopóki Legia nie będzie miała swojej tożsamości, tzn nie będzie w niej przeważającej liczby polskich zawodników
to nie ma co marzyć o sukcesach. Ta cała zagraniczna zbieranina nie jest mentalnie przygotowana do tego żeby grać dla Legii i "ZA' Legię. Pozdrawiam

odpowiedz
APGAP - 19.05.2019 / 20:36, *.t-mobile.pl

Jutro bedzie nowy wlasciciel zobaczycie. Mam dobre info.

odpowiedz
wiosna1 - 19.05.2019 / 20:56, *.plus.pl

@APGAP: podobno ,,Wiosna Biedronia,,

odpowiedz
tekken (L) - 19.05.2019 / 20:34, *.chello.pl

RSP okazał się niewypałem. Jak dwóch poprzednich. Przegrana bez walki na własną prośbę. Czas na porządki, bo wielu gra piach.

odpowiedz
gazza - 19.05.2019 / 20:34, *.inetia.pl

A jak mówiłem że piłkarze graja przeciw trenerowi i kibicom to mnie krytykowaliście...A wyszło szydło z worka...

odpowiedz
UsLegia - 19.05.2019 / 20:33, *.246.42

nie jestem jakimś fanem Stanowskiego ale 3 komentarzami rozpierdolił system. Niestety całkiem trafne te komentarze :/

https://twitter.com/K_Stanowski?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

odpowiedz
Leg - 19.05.2019 / 20:33, *.mm.pl

Cale szczescie ze SP nie zostawil ich w strefie spadkowej.....byloby niebezpiecznie

odpowiedz
słowa do Pana Prezesa - 19.05.2019 / 20:31, *.chello.pl

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1130178671933829120

odpowiedz
Mundial w Rosji - 19.05.2019 / 20:30, *.orange.pl

Czy ktoś mi powie który piłkarz w tym sezonie zasłużył sobie na miano prawdziwego Legionisty?? Ten sezon to jakaś kpina. Wszystko przegrane. Vukovic też nie nadaje się jeszcze na trenera. Słabo, słabo i jeszcze raz słabo to wszystko wygląda. Gratulacje dla Piasta bo zrobili kawał dobrej roboty żeby zdobyć tego Mistrza Polski.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.05.2019 / 20:28, *.chello.pl

Trzeba pospieszyć z kupnem karnetu na przyszły sezon.Bo po minionym, ceny na pewno pójdą w górę. Wiecie ile teraz bierze psi fryzjer? Najdrożej bierze za pudla.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 19.05.2019 / 20:27, *.play-internet.pl

CHCEMY PREZESA A NIE MIODOUSTEGO FRAZESA!!!

odpowiedz
ZAGŁADA - 19.05.2019 / 20:27, *.plus.pl

Mioduski to jest kataklizm, zagłada, armageddon. Wolałbym z Leśnym przegrać niż z Loczkiem wygrać.

odpowiedz
Bolo Łącznik - 19.05.2019 / 20:26, *.vectranet.pl

Pudel nie miał kasy na Spółdzielnie to nie ma Mistrza!

odpowiedz
SMUTNA PRAWDA - 19.05.2019 / 20:26, *.chello.pl

te oba komentarze.........
raz...
https://twitter.com/K_Stanowski/status/1130171020470562820
i dwa...
https://twitter.com/K_Stanowski/status/1130173043882504192

jakie to prawdziwe :(

odpowiedz
(L) Anin - 19.05.2019 / 20:25, *.orange.pl

Trzeba powiedzieć jasno Vukovic przegrał mistrzostwo!!!! Nie zapanował nad szatnią nie wykorzystał swoich 5min w klubie

odpowiedz
W(L) - 19.05.2019 / 20:23, *.chello.pl

Qrwa jego mać,co te wkłady do koszulek z Mojej Legii zrobili,ten szrot z Vuko na czele i loczkiem rozjechali po całośći, i znowu bedą z nas drwić iszydzić

odpowiedz
kasz - 19.05.2019 / 20:22, *.chello.pl

GRATULACJA DLA PIASTA!!
BYLI LEPSI, TRZEBA TO PRZYZNAĆ!

odpowiedz
PYTANIE DO PANA PREZESA - 19.05.2019 / 20:20, *.chello.pl

Czy na tą chwilę trener Vuković też dostał by umowę na kolejny sezon?
Dla mnie jest oczywiste że nie!!!!!!!!!!!!!!!!

Skąd absurdalna decyzja by podpisywać z nim papier na może 2 tyg przed końcem sezonu ????????????????

odpowiedz
7775 - 19.05.2019 / 20:19, *.tpnet.pl

To jest ostatni moment żeby się obudzić bo Legia może nie podołać finansowo przy kolejnym tak słabym sezonie. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę - porozwiązywać z najmniejszymi dla Legii konsekwencjami wszystkie niepotrzebne kontrakty, wyłożyć konkretną kasę na transfery i zatrudnić trenera. Na miejscu Mioduskiego już dzisiaj dzwoniłbym do Fornalika póki jeszcze jest trzeźwy. A od jutra prawnicy obdzwaniałbym wszystkich potencjalnych inwestorów i szukał każdej złotówki.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 19.05.2019 / 20:18, *.chello.pl

Miodulski jest do du.py a ostatniego dobrego Prezesa (Leśnoborski) zdążyli poobrazac kumaci i takie są efekty.

odpowiedz
TYLKO TO - 19.05.2019 / 20:17, *.chello.pl


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/685278/dariusz-mioduski-nie-oplaca-sie-byc-mistrzem

j/w

odpowiedz
M@c - 19.05.2019 / 20:23, *.chello.pl

@TYLKO TO: Cała prawda

odpowiedz
Derwall - 19.05.2019 / 20:16, *.orange.pl

Gratuluje Piastowi Mistrza Polski,a zazdroszczę im Trenera pana Waldemara Fornalika-wyciaganal ich; od nedzy do pieniędzy"-niestety u nas w Legii po dotychczasowych osiagnieciach trenera? vukowicia obawiam się zjazdu w dol z realna obawa czy vukowic niezapisz się w historii Legii na stale jako ten który poraz pierwszy spuści Legie do 1-szej ligi-obym niedozyl tej chwili-Panie Mioduski tylko pan może temu zaradzić -mocna i odwazna decyzja!

odpowiedz
Michu - 19.05.2019 / 20:16, *.chello.pl

Kuchy zarządził porażki to i punkty stracone we wcześniejszych kolejkach.

#fatalczyk OUT

odpowiedz
L87 - 19.05.2019 / 20:16, *.play-internet.pl

Powiem tyle po "występach" w eliminacjach do LM a pożniej do LE wiedziałem ze bedzie źle ale nie myślałem ze asz tak bardzo....Serce pęka...:(

odpowiedz
AliMario - 19.05.2019 / 20:16, *.tpnet.pl

No i bardzo dobrze...a teraz czas na porządki które czekają od dwóch lat...ale zetelnie proszę podejść do sprawy.

odpowiedz
#BL WRÓĆ - 19.05.2019 / 20:15, *.chello.pl

Mioduski przeją stery i od tego momentu spadamy na dno...............

odpowiedz
Diego - 19.05.2019 / 20:15, *.play-internet.pl

Panie Mioduski, WSTYD I HAŃBA... Pan Vukovic trenerem na lata... Żałosne... Szkoda tylko kibiców i pana Brychczego, który swoją osobą firmuje to DZIADOSTWO!!!

odpowiedz
Jani - 19.05.2019 / 20:13, *.chello.pl

Trzeba było wziąć Ojrzyńskiego na trenera

odpowiedz
Baniak - 19.05.2019 / 20:15, *.chello.pl

@Jani: tego wuefista?

odpowiedz
bojar66 - 19.05.2019 / 20:13, *.centertel.pl

Sezon wstydu i hańby uważam za zamknięty! Pies je......ł najemników bez ambicji i honoru! WON z Warszawy i nie zapomnijcie zabrać ze sobą Prezesa ! ! ! LEGIA TO MY !

odpowiedz
Janusz Marciszyn - 19.05.2019 / 20:12, *.chello.pl

Pełne poparcie dla Prezesa Miodulskiego!!
Natomiast pogonić połowę tych wkładów do koszulek sabotujacych nasza Legię!

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 20:20, *.play-internet.pl

@Janusz Marciszyn: spier... na k6 z tymi swoimi radami

odpowiedz
Eks karnet - 19.05.2019 / 20:12, *.plus.pl

Gratulacje dla Piasta i dla Fornalika. A nasze gwiazdy niech sobie dalej zwalniają trenerów...

odpowiedz
Jani - 19.05.2019 / 20:11, *.chello.pl

PORTUGALCZYCY WYPAD Z LEGII

odpowiedz
Pająk - 19.05.2019 / 20:11, *.chello.pl

Pozbyć sìę tych wszystkich grajków,którym poprostu nie chce się grać w Legii.
Ogólnie od dłuższego czasu gry naszych zawodników nie można nazwać grą,brak pomysłu na cokolwiek,na boisku rządzi chaos i przypadek brak rozgrywających z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
Życiowy optymista - 19.05.2019 / 20:10, *.inetia.pl

Sezon stracony,ale co można się spodziewać po tylu trenerach w ciągu kilku miesiecy,i nie oszukujmy się, żaden znany trener z doświadczeniem nie przyjdzie do Polski trenować,ani żaden piłkarz,wola grać w 2 Bundeslidze lub w Championship. W Legi może i by coś się dało zrobić ale musiał by przyjść szejk i wyłożyć że 300 ml euro żeby w Europie zaistnieć.

odpowiedz
Obcy - 19.05.2019 / 20:19, *.t-mobile.pl

@Życiowy optymista : I to jest stuprocentowa racja. Taką mamy finansową rzeczywistość.

odpowiedz
wojtek - 19.05.2019 / 20:09, *.centertel.pl

Gratulacje dla Piasta. A my... nie ma co płakać. Do roboty.

odpowiedz
anders - 19.05.2019 / 20:12, *.chello.pl

@wojtek: Do roboty ale z prawdziwym trenerem.....

odpowiedz
Anton - 19.05.2019 / 20:09, *.chello.pl

Miodusssssssssssssski !!

ty mały człowieczku!! Zniszczyłeś Legię!

odpowiedz
Pl - 19.05.2019 / 20:09, *.ap-media.pl

Cały sezon beznadziejny cała drużyna do wymiany z trenerem jaki trener taka gra!!!

odpowiedz
pawulon - 19.05.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

a j... ich wszystkich .mam nadzieje ze po sezonie wypier... wszystkich na zbity ryj a szczególnie jebać mioduskiego najbardziej frajerskiego prezia w historii klubu cóż to jest skład nadający sie na 1 lige nie na ekstraklape won z legii wkłady do koszulek śmieszny piast mistrzem co to k... jest!!!

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 20:14, *.play-internet.pl

@pawulon: ten, śmieszny, Piast zdobył mistrzostwo bo grał najrowniej. Zasłużyli sobie na majstra. Teraz zgodnie z filozofia pudla wspomagania rozwoju polskiej piłki klubowej oddajemy im że 3 najlepszych naszych piłkarzy przed eliminacji LM. Wszak jodła i Czerwiński walnie się przyczynili do mistrza.

odpowiedz
pawulon - 19.05.2019 / 20:20, *.play-internet.pl

@Pawelll: w sumie masz racje!

odpowiedz
1234nh - 19.05.2019 / 20:09, *.tpnet.pl

Panie prezesie AOUT .. Wyp... prezesie. ... CZAS na wielkie zmiany... CZAS na młodych postawić wychowanków....

odpowiedz
Krys008 - 19.05.2019 / 20:08, *.serv-net.pl

Wstyd, zażenowanie, przygnębienie, wk...nie.

Katastrofa!

odpowiedz
Wizjoner Mioduski - 19.05.2019 / 20:08, *.centertel.pl

I hyc 3mln złotych w kielni, nie trzeba płacić za MP. Tak się robi interesy jak ten POpierdułka, bu ha ha

odpowiedz
ulalaaaaaaaaaaa - 19.05.2019 / 20:08, *.246.42

Vuko od momentu podpisania umowy na następny sezon 4 mecze = 2 pkt hahaha MOIDUSKI TY AMATORZE !!

odpowiedz
Www.wojtek99922@wp.pl - 19.05.2019 / 20:08, *.centertel.pl

Spytajcie kopaczykow ile ich rodziny postawiły na piasta,polowe wyj... bo się zapanoszyly aco zostawić i kupić w (miarę) dobrych Legia na zawsze

odpowiedz
Sebastian K - 19.05.2019 / 20:07, *.chello.pl

Dziewczyny skończyły bardzo długi i trudny sezon. Są bardzo zmęczone i na pewno potrzebują dużo spokoju i czasu na regenerację aby za miesiąc dalej kompromitować ten zasłużony klub. Trzeba im podziękować za ten sezon, tyle dobrego nam dali. Wstyd...

odpowiedz
Nam Nam - 19.05.2019 / 20:07, *.chello.pl

Always look on the bright side of life. W el. LM i tak byśmy odpadli, a tak przynajmniej premii nie trzeba wypłacać. Żałość. Jedyna bright side jest taka, że po tej porażce może ktoś wreszcie zejdzie się z głową, zatrudni prezesa, zatrudni trenera oraz ambitnych polskich zawodników, dla których gra w Legii będzie zaszczytem i szansą na przyszłość, a nie chałturą do odbębnienia. Naiwny jestem.

odpowiedz
Zbycho(L) - 19.05.2019 / 20:07, *.chello.pl

Kompromitacja i co najgorsze brak jakichkolwiek perspektyw na przyszłość. Styl beznadziejny, zaangażowanie zerowe. Potrzebne poważne wietrzenie szatni oraz trener z charakterem (zamordysta). Kolesiostwo wychodzi bokiem.

odpowiedz
Wawa - 19.05.2019 / 20:07, *.124.248

Piłkarze bez ambicji
Po prostu dnoooooooo
Vuko to trener
Asz strach pomyśleć co bedzie w Europie

odpowiedz
Kieł - 19.05.2019 / 20:06, *.32.104

No nic. Słaby sezon. Źle to znaczyna wszystko wyglądać. Smutny dzień. Nie powinno tak być.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 19.05.2019 / 20:06, *.plus.pl

Gratulacje dla Piasta zasłużyli na to mistrzostwo. Dla nas już dwa poprzednie były na wyrost. W tym sezonie moim zdaniem patrząc na grę i tą całą żenadę dookoła to nawet na to 2 miejsce nie zasłużyliśmy szkoda tylko że Lech nie zremisował bolało by bardziej.

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 20:05, *.play-internet.pl

Do dupy cały ten sezon. Prezesie mioduski to jest ta jakość i rozwój? Poprzez twoje błędne decyzje personalne ciagniesz ten klub ku przepaści. Ty emocjonalny chwieju. Jesteś jak panienka z dobrego domu tu byś chciał ale się boisz. Awansu do le nie będzie, o wiele prostsza droga jest dla mistrzów krajowych niż dla wicemistrz. Powodzenia w kolejnym castingu szrotu z zagranicy. Sprowadz nam z 10 takich philipsow jak ostatnio

odpowiedz
Maq82 - 19.05.2019 / 20:05, *.play-internet.pl

Wstyd??? nie mają wstydu bo im wycieli. Tego kopania szmacianki w wykonaniu tych amatorów nie idzie w żaden sposób oglądać. Vuko Legionista ale z trenerką to sobie odpuść. Dziadostwo zero szacunku... Kasa misiu kasa

odpowiedz
PRAWDA - 19.05.2019 / 20:05, *.chello.pl

Fakty są takie, cyferki i to co na papierze są też takie..
Odkąd klub przejął Mioduski wszystko się pier....
równia pochyła!! Ten człowiek zniszczył wszystko!!
Pion sportowy, transfery decyzje personalne, trenerzy którzy w Legii mają się uczyć fachu hahaha. Na ch.... on podpisał kontrakt na kolejny sezon z Vuko? Nie mógł poczekać do końca sezonu z decyzją?

odpowiedz
777 - 19.05.2019 / 20:04, *.cyfrowypolsat.pl

Ci kopacze nie mają L w sercu ,rozegnac towarzystwa na cztery strony , wziąść piłkarzy którym będzie sie chciało walczyc a nie tylko odcinać kupony co miesiąc

odpowiedz
Remek - 19.05.2019 / 20:04, *.chello.pl

Dzięki, że przegraliście. Dzisiaj też graliście na zwolnienie trenera i oddaliście punkty?

Vuko dlaczego kolega Radovic nie grał? Gruby jest to by się mógł rozpychać

odpowiedz
SEMPER FI - 19.05.2019 / 20:03, *.play-internet.pl

Dobrze jest czuc smak porazki?
Oby nadchodzacy rok, bylze czasem, zakonczenia rewolucji i poczatkiem potegi...

odpowiedz
ROY - 19.05.2019 / 20:03, *.105.93

Piast Mistrzem Polski! Gratulacje dla Gliwic. A nasi cóż... 2 punkty z możliwych 12. Bez komentarza.

odpowiedz
Baron - 19.05.2019 / 20:02, *.chello.pl

Gratulacje dla prezesa!

odpowiedz
1909 - 19.05.2019 / 20:02, *.media.pl

Vuko aut

odpowiedz
Olo - 19.05.2019 / 20:02, *.247.205

hahaha
mecz oglądałem bez emocji ale że nasi kopacze nawet dziś nie wygrają ...
hahaha... Tu jest winna jedna osoba !! Wszystkie jego decyzje to wielki niewypał!!
MIODUSKI WON Z LEGII !!!!

odpowiedz
Daniel - 19.05.2019 / 20:02, *.chello.pl

Cioty...

odpowiedz
Tylko Legia - 19.05.2019 / 20:02, *.centertel.pl

Ale wstyd i beznadzieja. Kto nas bedzie reprezentował w eLM

odpowiedz
Olo - 19.05.2019 / 20:05, *.chello.pl

@Tylko Legia: Powiem Ci kto - zespół, który jest lepszy od Legii. Żenujące są takie komentarze...

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 20:58, *.play-internet.pl

@Tylko Legia: ja pier... Będzie nas reprezentował klub który zdobył mistrza Polski, czyli..... Matolku? Okazał się najlepszy w naszej słabej lidze na tle jeszcze słabszych klubów w którym to gronie była i nasza legia. A czy Piast zaprezentuje się dobrze czy h... to tylko od nich zależy. Nikt im nie dał prawa do kwalifikacji LM za darmo, sami sobie to prawo wywalczyli. Z takimi żalami że kto nas będzie reprezentował w LM to spier... do kibiców Lecha jesteś na takim samym poziomie jak oni, cały sezon jadą po piłkarzach że nie mają ambicji a w ostatniej kolejce domagają się od nich żeby dali dupy w meczu z Piastem

odpowiedz
benek - 19.05.2019 / 20:01, *.vectranet.pl

cioty

odpowiedz
Brawo - 19.05.2019 / 20:00, *.amazonaws.com

Niedzielę nie handlowe to i ciężko wygrać

odpowiedz
Pit - 19.05.2019 / 20:00, *.net.pl

Śmieciarze, nieudacznicy, kopacze z B - klasy....prezes- idiota...a pies was j.....

odpowiedz
ups - 19.05.2019 / 20:00, *.chello.pl

------------------------
Pan szanowny Mioduski podpisał tuż przed zakończeniem sezonu kontrakt z Vuko na kolejny sezon ahahahahaha
Od tego momentu bilans Vuko 4 mecze 1 pkt ahahaha Frajersko przegrane mistrzostwo ale powiedzcie mi jedno?
Dlaczego ten wylokowany nie uczy się na błędach? Pinto 3 lata kontraktu teraz Vuko kontrakt na raptem 16 dni przed końcem sezonu?
Czy nie mógł poczekać do zakończenia? Przecież oczywiste że że teraz dzisiaj Vuko kontraktu by nie dostał.
Kolejny trener który na Legii ma się uczyć fachu :D #BL WRÓĆ
------------------------

odpowiedz
RicardoSaPinto - 19.05.2019 / 20:00, *.play-internet.pl

Qvo Vadis Legio?

odpowiedz
SZCZERY - 19.05.2019 / 20:00, *.206.110

BRAK PIŁKARSKICH UMIEJĘTNOŚCI OBECNYCH PIŁKARZY SPOWODOWAŁ , ŻE NIE MAMY MISTRZA - NA TYLE ICH BYŁO STAĆ W TEJ SŁABEJ LIDZE . POTRZEBUJEMY DUŻO LEPSZYCH PIŁKARZY

odpowiedz
Jarfer - 19.05.2019 / 20:00, *.com.pl

I premie za sezon jeszcze dostaną...

odpowiedz
Anonim - 19.05.2019 / 20:03, *.centertel.pl

@Jarfer: nie dostaną premia miała być tylko za mistrza

odpowiedz
Qww - 19.05.2019 / 19:59, *.chello.pl

Vuko won z Legii

odpowiedz