Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin otrzymał Adam Hlousek. Występ lewego obrońcy oceniliście na 3,8 w skali 1-6. Najniższe noty uzyskali Antolić i Hamalainen. W sumie oceniało 1358 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,4.

Hlousek 3,8
Carlitos 3,0
Majecki 2,5
Jędrzejczyk 2,3
Nagy 2,3
Niezgoda 2,3
Szymański 2,3
Cafu 2,2
Remy 2,2
Stolarski 2,2
Luis Rocha 2,1
Vesović 2,2
Antolić 2,0
Hamalainen 2,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
bronek49 - 21.05.2019 / 18:10, *.chello.pl

to powinny być same jedynki

odpowiedz
Jerry - 21.05.2019 / 10:24, *.netfala.pl

Remy ma notę wyższą od Stolarskiego czy Vesovica. Kto to oceniał i na podstawie czego. Ludzie, mecz trzeba najpierw obejrzeć a potem siadać do komputera !!! Remy to słaby grajek. Wyprzedzają go ślimaki i żółwie. Przetrzymuje piłkę, często ja traci, czego przykładem był ostatni mecz.

odpowiedz
Legionista - 21.05.2019 / 10:01, *.lodz.pl

Hamalainen 2.0? Ktoś mu dał notę powyżej 1?!

odpowiedz
M@c - 21.05.2019 / 09:58, *.chello.pl

Remy za wysoko... Przy drugiej bramce w ogóle nie wrócił...

odpowiedz
Tomek - 21.05.2019 / 09:38, *.113.189

A gdzie jest Kucharczyk, co się z nim stało? Podpisał nowy kontrakt (mam nadzieję, że nie)? Taki uwielbiany przez kumatych, wielki wojownik i dla części człowiek legenda, gdzie się podział Michałek?

odpowiedz
Jerry - 21.05.2019 / 10:26, *.netfala.pl

@Tomek: Kucharczyk to jest ten pan, o którym mówił Vuko na ostatniej konferencji. To ten co klepie sie po herbie ale zapi...lać mu się już nie chce.

odpowiedz
Tomek - 21.05.2019 / 10:34, *.113.189

@Jerry: Miałem dwóch swoich faworytów odnośnie tego co mówił Vuko, a mianowicie Radovic i Kucharczyk. Oby to była prawda i obym więcej nie musiał oglądać Kucharczyka grającego w Legii.

odpowiedz
Gepetto - 21.05.2019 / 11:07, *.play-internet.pl

@Tomek: pinokić to kumpel i kończy się jego nazwisko na ić więc mu nic motywator nie zrobi

odpowiedz
Zgaga - 21.05.2019 / 13:47, *.t-mobile.pl

@Gepetto: z chinskim pinokiem pewnie nawet pije wiec chodzi o Kuchaskiego

odpowiedz
WETERAN - 21.05.2019 / 09:37, *.tpnet.pl

Stolarski znów /dwukrotnie/nie zdążył wrócić na swoje miejsce,z którego padły obydwie bramki.Nota powinna być trochę niższa.

odpowiedz
Jerry - 21.05.2019 / 11:32, *.netfala.pl

@WETERAN: Gdybyś dobrze się przyjrzał, to wiedziałbyś, że w obydwu sytuacjach, Stolarski ratował dupę Remiego.

odpowiedz
Do Jerry - 21.05.2019 / 12:34, *.tpnet.pl

@Jerry: ale przegrywał krycie, slaby mecz bardzo, dał się ogrywać.

odpowiedz
zx - 21.05.2019 / 14:21, *.chello.pl

Obie bramki zdecydowanie na konto Stolarskiego. Identyczną nam zrobił z Lechią w Gdańsku (Haraslin na 1:0). Vesovic to żaden obrońca i nie sądziłem, że kiedyś ocenię go lepiej niż kogokolwiek innego ale jednak Stolarski gra taką padlinę, że żal patrzeć.
Remy to inna para kaloszy - wydaje się, że ewidentnie zawalił bramkę z Piastem ale jak się przyjrzeć dokładnie to największym sabotażystą w tamtej akcji był Antolic.

odpowiedz