Michał Kucharczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk ma ofertę z Turcji

Wiśnia, źródło: Twitter

30 czerwca wygasa kontrakt Michała Kucharczyka z Legią i na razie niewiele wskazuje na to, aby został przedłużony. Sytuację chce wykorzystać turecki Kayserispor, który zamierza ściągnąć pomocnika do siebie. Klub zajmuje obecnie 11. miejsce w rodzimej ekstraklasie, jest pewny utrzymania i dlatego już teraz planuje wzmocnienie kadry przed przyszłym sezonem.

Michał Kucharczyk rozegrał w Legii 349 meczów, w których zdobył 71 bramek. Ostatnio leczył kontuzję, dlatego nie mógł pomóc drużynie w końcówce sezonu. Jeszcze przed miesiącem pojawiły się informacje, że zawodnik jest o krok od przedłużenia umowy z "Wojskowymi", lecz ostatecznie z decyzjami wstrzymano się do zakończenia ligi. Wobec przegranego mistrzostwa, Legię czeka mała rewolucja kadrowa, a Kucharczyk prawdopodobnie stanie się jedną z jej ofiar.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (111)

+dodaj komentarz
Przemcus - 24.05.2019 / 19:55, *.mm.pl

Ma też ofertę z Hutnika Warszawa, wystarczy zajrzeć na ich profil.

odpowiedz
Kraken - 23.05.2019 / 14:07, *.t-mobile.pl

Zastawiam się czy nie powiniem jeszcze zabrać do kebab raju ze sobą tego całego treneiro.

odpowiedz
Romek - 23.05.2019 / 10:56, *.netfala.pl

W końcu saga z tym "wirtuozem" piłki dobiega końca. Owszem miał swoje przebłyski w Legii i strzelił kilka ważnych goli, ale generalnie to jest piłkarz o zbyt niskich umiejętnościach jak na Legię. Mówię ogólnie, bo oczywiście zdarzały mu się dobre i nawet bardzo dobre mecze, ale jak dużo ich było? Jeden na dziesięć? Zdecydowanie za mało. Dlatego bez żalu przyjmuję odejście Michała z Legii, życząc mu jednocześnie powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz
34DF - 23.05.2019 / 10:17, *.69.5

Ciezko uwierzyc ze chcial jeszcze podwyzki biorac pod uwage jego tragiczna w wiekszosci spotkan gre.. I dziwnym trafem jak cokolwiek mu sie dzieje to odrazu atrykuly atakujace Legie - na bank maci w szatni, donosi, i byl w grupie probujacej zwalniac trenerow ktorzy mu nie pasowali.

odpowiedz
RyzomiR - 23.05.2019 / 10:07, *.centertel.pl

do tego 2 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej za ostatni sezon, gorszy tylko.od Carlitosa.... jesli on jest tak beznadziejny jak niektorzy tu pisza, to co powiedziec o reszcie skladu?

odpowiedz
Jerry - 23.05.2019 / 11:25, *.netfala.pl

@RyzomiR: Reszta składu tez jest do kitu.

odpowiedz
RyzomiR - 23.05.2019 / 10:05, *.centertel.pl

Dla tych co sie chca go.pozbyc za wszelka cene...
staty za ostatni sezon, tylko liga
28 meczy, 4 gole i 4 asyst

dla porownania Szymanski, nasza gwiazda
34 mecze 2 gole i 6 asyst,

jakos ten niby beznadziejny K. K. nie wypada az tak zle... mo chyba ze reszta jest jeszcze gorsza :)

odpowiedz
Dario - 23.05.2019 / 08:10, *.mm.pl

"będzie" jedną z ofiar ? 350 spotkań a z tego przynajmniej 250 razy w najgorszej trójce...minimum 150 razy najgorszy zawodnik w meczu wg. ocen kibiców na Waszej stronie jak i na Legia.net
Symbol szklanego sufitu

odpowiedz
pol - 23.05.2019 / 09:21, *.chello.pl

@Dario: a on i tak był jednym z lepszych,to co dopiero powiesz o innych TUZACH z naszego klubu?
A że miał słabsze mecze?
Wszyscy mieli.
On jako jeden z nielicznych stwarzał na skrzydle jakieś zagrożenie,gdy miał dzień

odpowiedz
aaaaaa - 23.05.2019 / 10:14, *.69.5

@Dario: Dokladnie... To ze strzeli gola raz na pare meczow nie zmienia faktu ze jest po prostu za slaby technicznie na Legie.

odpowiedz
po turecku - 23.05.2019 / 08:05, *.tpnet.pl

KUCHY KRAL !!!

odpowiedz
Adios pomidory - 23.05.2019 / 02:09, *.plus.pl

To nie będzie obraźliwe ani wulgarne, tylko szczere pożegnanie uwzględniające moje zszargane nerwy po kolejnych fatalnych zagraniach Kucharczyka tudzież jego nonszalanckiego zachowania zarówno w ataku jak i w obronie. To będzie krótkie treściwe pożegnanie, zawierające jednak nutę radości z tego, że to dzieje sie naprawdę. To będzie coś, co z czystym sumieniem powiedziałbym mu żegnając go na lotnisku. To będzie jedno słowo, pełne radości i pewności, że Bayer junior z Legionovii zagra lepiej. To będzie zwykłe staropolskie WYPIE...ALAJ!

odpowiedz
Heniek - 23.05.2019 / 21:21, *.chello.pl

@Adios pomidory: Szacun Bracie. Mam to samo uczucie.

odpowiedz
Pit - 22.05.2019 / 22:43, *.net.pl

Z Bogiem.....ufffff

odpowiedz
Zduneq - 22.05.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

Uwierzę jak zobaczę koparki...tzn walizki.Trzymam kciuki żeby wypaliło

odpowiedz
Arek - 22.05.2019 / 22:22, *.tpnet.pl

Nadszedł czas dla lamusów typu aaa. Teraz mogą sobie ulżyć w końcu. A jaja by były, jakby Kuchy jednak został. Jak nie zostanie, cóż. Trzeba życzyć powodzenia w nowym miejscu.

odpowiedz
perfeKt - 22.05.2019 / 22:03, *.chello.pl

Nie płacz Kuchy bo tu miejsca brak
Na twe babskie łzy
Telewizor, kebab, Enklawa
To twój marzeń szczyt
Hej kibole szydzą znów
Wciąż nie dają żyć
Więc uciekaj z Legii już
I nie wracaj mi

Ref.:
Żegnam was już wiem
Nie zawale Legii więcej spraw
Idę sam właśnie tam
Bo mnie nie chcą tu

odpowiedz
Pintorelos_Dyzmos - 23.05.2019 / 13:51, *.play-internet.pl

@perfeKt: Perfekcyjne podsumowanie dokonań tego "gladiatora" futbolu!

odpowiedz
Byniek - 23.05.2019 / 14:18, *.plus.pl

@perfeKt: Publika szaleje!!

odpowiedz
uczestnik melanzu - 23.05.2019 / 14:42, *.cyfrowypolsat.pl

@perfeKt: akurat Kuchy na tych imprezkach pił chyba najmniej

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 22.05.2019 / 21:40, *.ip-point.pl

No nareszcie

odpowiedz
Zszokowany - 22.05.2019 / 21:37, *.t-mobile.pl

Kurcze jak to się stało, że Turcy wyprzedzili Barcę??????

odpowiedz
Bart - 24.05.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

@Zszokowany: To Kuchy zadecydował, nie chciał przyćmić Messiego swoją bajeczną techniką

odpowiedz
Legia - 22.05.2019 / 21:36, *.centertel.pl

On jest bez wątpienia Legionistą

odpowiedz
Greg61 - 22.05.2019 / 21:23, *.tpnet.pl

A nie można by było w gratisie oddać jeszcze Prezesa z Zarządem. Szkoda mi Kucharczyka przynajmniej Legionista z krwi i kości

odpowiedz
7775 - 22.05.2019 / 21:21, *.tpnet.pl

Nie wnikam w żadne pozaboiskowe sytuacje bo ich nie znam, ale trzeba przyznać, że Kucharczyk chyba najczęściej ze wszystkich zawodników wyróżniał się zaangażowaniem w grę. Nie twierdzę, że jest wirtuozem futbolu, ale często było tak, że "gryzł trawę" pomimo iż mu nie wychodziło.

odpowiedz
L - 23.05.2019 / 00:16, *.tpnet.pl

@7775: Niestety w tym sezonie był to mit. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Biegający i walczący kuchy to przeszłość, a teraźniejszość to obrażony na cały świat wiecznie poirytowany kuchy. Dodam że w lidze prawie nie strzelał - większość tych goli to eliminacje do pucharów z ogórkami.

odpowiedz
kuba - 22.05.2019 / 21:01, *.telenet.be

Myślałem że ten czas nie nadejdzie.

odpowiedz
LWGZ - 22.05.2019 / 20:55, *.tpnet.pl

To powinien z niej skorzystac ! LEGIA !!!!

odpowiedz
FcL. - 22.05.2019 / 20:50, *.32.252

Niech idzie... Uff

odpowiedz
Szmu(L)ki - 22.05.2019 / 20:45, *.inetia.pl

Serio, ale to jest zawodnik, który nie ma podstawowego wyszkolenia technicznego (przyjęcie, podanie na 2 metry), to co mu wpada albo asystuje to raczej fart wynikający z dużej liczby prób.

Pamiętajcie jego słowa o pracy w weekendy. Chyba się chłopak za pewnie czuje na Ł3 i przyda mu się zmiana klimatu, żeby zobaczyć jak wygląda życie gdzieś, gdzie na poważnie trzeba zasuwać, żeby zarobić.

odpowiedz
grzesiek - 22.05.2019 / 20:20, *.centertel.pl

Legia potrzebuje jakości, a tej jakości zanosi się że nie będzie. Warto by postawić w takiej sytuacji na sprawdzonych piłkarzy i w kadrze zostawić klKuchego. No ale jak widać cyrk po całości. Szkoda że kibice muszą patrzeć na to co się dzieje

odpowiedz
Bubu - 22.05.2019 / 19:14, *.vectranet.pl

Da sie sprzedac ,zarzad ?

odpowiedz
AAA - 22.05.2019 / 19:10, *.plus.pl

Fatalczyk przesadziłeś z tą podwyżką. Jesteś mega fatalny a na dodatek niezły z Ciebie kombinator i już nigdy nie założysz spółdzielni przeciwko trenerowi Legii bo mam nadzieję że nigdy nie zagrasz z L na piersi. Koniec kolesiostwa.

odpowiedz
prosto z mostu - 22.05.2019 / 19:09, *.chello.pl

Jeśli sprowadzą lepszego ok. niech odchodzi,ale jak zakontraktują kolejnego Agre to ja dziękuje za takie "wzmocnienia".

odpowiedz
SzB - 22.05.2019 / 18:50, *.play-internet.pl

I oby tym razem nikt się nie ugiął... Tu wszystko trzeba budować od nowa. Godnie podziękować chłopakowi i puścić żeby szukał szczęścia gdzieś indziej. Stanowcze nie dla trzymania go dla idei "za zasługi".

odpowiedz
kamil - 22.05.2019 / 18:35, *.89.240

tak, dokladnie jest na badania w Gliwicach u znanego psychiatry.

odpowiedz
gregorio - 22.05.2019 / 18:28, *.plus.pl

Widzę, że zdania odnośnie Kuchego, czy lepiej żeby został, czy odszedł, bardzo podzielone. Jak zwykle... Ja osobiście sobie nie wyobrażam Legii bez Kucharczyka w tym momencie. Droga redakcjo, może by tak na stronie zamieścić jakąś sondę na ten temat? Bardzo byłbym ciekaw wyniku. Komu jak komu, ale po tylu latach gry w naszym klubie Kuchemu się nalezy więcej uwagi... Z góry dzięki

odpowiedz
Twardy Legiunia - 22.05.2019 / 17:58, *.chello.pl

Michał Kucharczyk to legenda Legii a ci którzy na niego plują nie powinni mienić się kibicami Legii

odpowiedz
arek - 22.05.2019 / 19:18, *.chello.pl

@Twardy Legiunia:
Zbyt skrajnego jezyka używasz chłopcze. Ja na niego nie pluję j uważam że powinien zostac. Ale uważam też że to nie jest gracz do jedenastki. Powinien się też ogarnąć bo od dłuższego czasu gra asekurancko w bok i do tyłu, unika pojedynków biegowych a to był jego główny atut.

odpowiedz
Piter - 22.05.2019 / 21:59, *.net.pl

@Twardy Legiunia: Nikt na Niego nie pluje. To, że jest parodystą po prostu wiedzą wszyscy!

odpowiedz
King Sułtanem - 22.05.2019 / 17:30, *.t-mobile.pl

Info pewne

odpowiedz
Kemot99 - 22.05.2019 / 17:14, *.play-internet.pl

A ja słyszałem że dziś kuchy jest na badaniach w Gliwicach

odpowiedz
Grzech - 22.05.2019 / 17:00, *.play-internet.pl

Będzie płacz!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.05.2019 / 16:23, *.com.pl

Właściwie wszystko to sobie przemyśleli. Najpierw sprowadzili pomocnika w miejsce Kucharczyka i dali mu czas, żeby mógł wskoczyć w jego buty. Teraz Kucharczyk może odejść a Agra go zastąpi. To jest właśnie podejście spotykane na Zachodzie - pełen profesjonalizm! Jeden dostaje czas na wejście do zespołu, drugi może spokojnie szukać klubu. Nie ma nerwówki, wszystko zaplanowane. Tylko, że piłkarz ujowy i zdążył przepaść jeszcze zanim Kucharczyk odszedł. :D

odpowiedz
sama prawda - 22.05.2019 / 21:28, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Dobry komentarz, w sedno. Uśmiałem sie z tego że Agra przepadł zanim drugi wyjechał. Idealne podsumowanie naszej ligi :D

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.05.2019 / 16:11, *.chello.pl

Oby to była prawda..

odpowiedz
L. - 22.05.2019 / 16:06, *.centertel.pl

Wzmocnienie drużyny...

odpowiedz
Darek - 22.05.2019 / 16:01, *.t-ipconnect.de

Sezon przegrany na wszystkich frontach a Kucharczyk ponoc zarzadal podwyzki.Prawda to?Redakcja cos wie na ten temat?Jezeli to prawda to zegnam bez zalu.Po tak kompromitujacym sezonie taki Kucharczyk powinien sam isc do prezesa i powiedziec ze chce obnizke o polowe.
Skonczmy placic po 500 tys euro i po 800 tys euro.Te wysokie kontrakty nic nie daja.Przyklad Chukwu,Necid,Eduardo itd.Przyklad Piasta pokazuje ze mozna zdobyc mistrzostwo za mniejsze pieniadze.A przyklad Viktorii Pilzno pokazuje ze majac mniejsze pieniadze mozna dobrze grac w europie.Madre transfery a nie przeplacone tego nam trzeba.

odpowiedz
$$$ - 22.05.2019 / 15:52, *.skyware.pl

Tak, sprzedajcie jeszcze Szymańskiego, Majeckiego, Carlitosa, Martinsa i Wieteske, a w ich miejsce trzeba kupić kolejnego Agrę, Chukwu albo Necida i napewno będzie Liga Mistrzów. Z tym zarządem Legia się zwija zamiast rozwijać.

odpowiedz
król - 23.05.2019 / 10:04, *.centertel.pl

@$$$: LM i tak nie bedzie.

odpowiedz
Szyszko - 22.05.2019 / 15:45, *.tpnet.pl

Najgorsze jest to że przez te wszystkie kuchenne rewolucje pana z burzą loków za moment nie zostanie w drużynie z pół zawodnika identyfikującego się z Legią i wiedzącego co to znaczy tu grać. Wynalazki, turyści, emigranci zarobkowi, niedojdy. Piłkarzy mało

odpowiedz
Boże, sprowadź rozum na Łazienkowską - 22.05.2019 / 15:04, *.chello.pl

Idioci, najlepiej niech pozbędą się wszystkich - Kucharczyka, Carlitosa, Szymańskiego czy Jędrzejczyka.
TYLKO KTO WTEDY BĘDZIE GRAŁ - AGRA Z PHILIPSEM???

odpowiedz
Kraken - 22.05.2019 / 18:06, *.t-mobile.pl

@Boże, sprowadź rozum na Łazienkowską: co tam, Phillips to najjaśniejsza postać w drużynie

odpowiedz
Lejdi Pank - 22.05.2019 / 14:46, *.chello.pl

Zostawcie Kucharczyka
Nie wyje.ujcie go
On ciągle ma technika
I zapier. ala wciąż

odpowiedz
Panas - 22.05.2019 / 16:08, *.t-mobile.pl

@Lejdi Pank:
Oooo, oooo, oooo oooo
Myślisz może, że więcej coś znaczysz
Bo masz piłkę, dwie nogi i chęć
Twoje miejsce w drużynie tłumaczy
Bramek nie ma więcej niż pięć
Są tacy - to nie żart,
dla których jesteś wart
Mniej niż zero
Mniej niż zero
Mniej niż zero
Mniej niż zero
Oooo oooo oooo

odpowiedz
oLaf - 22.05.2019 / 20:04, *.vectranet.pl

@Panas: to było dobre!!!! : ))))

odpowiedz
Gruby na bramkie - 22.05.2019 / 14:45, *.centertel.pl

wyprzedaz wyprzedażą, ale kto tu bedzie grać? Znöw zaczyna sie gra w pucharach i znow ten sie zaklimatyzuje ten nie, temu potrzeba czasu tamtemu koowa i tak co rok..

odpowiedz
tekken (L) - 22.05.2019 / 14:41, *.230.92

Ale lipa. Mam nadzieje, że zostanie. Wolę KK niż wielu innych.

odpowiedz
olew - 22.05.2019 / 14:38, *.vectranet.pl

lubię Kucharczyka, drewno, ale z fantazją i ambicją i humorem , klasyczny walczak , jeden taki w drużynie zawsze dodaje smaku...

odpowiedz
Shaggy president - 22.05.2019 / 14:37, *.netfala.pl

Bierzcie Kucharczyka, mamy Kopczyńskiego!

odpowiedz
obiektywny - 22.05.2019 / 14:21, *.chello.pl

Jak przyjdzie drugi Agra za Kuchego to w przyszłym sezonie nie będzie pucharów.Podstawowa sprawa,za tych co odchodzą powinni przychodzić niegorsi zawodnicy,a najlepiej lepsi.Problem w tym że za Miodka tak nie jest.I dlatego klub z wynikami piłkarskimi stacza się coraz niżej.

odpowiedz
Tomek - 22.05.2019 / 14:40, *.113.189

@obiektywny: W tym sezonie też nie będzie pucharów, tak samo jak nie było dwa lata i rok temu, bo chyba nie masz na myśli puchary o występach w rundach eliminacyjnych? Puchary to są fazy grupowe, a nie eliminacje przez które od dwóch lat nie jesteśmy w stanie się przebić, bo ogrywają nas kluby z Mołdawii czy Luksemburga

odpowiedz
Kuba - 22.05.2019 / 18:14, *.t-mobile.pl

@obiektywny: Kuchy strzelał bramki na miarę awansu w europejskich eliminacjach, a że reszta drużyny nie zapieprzała tak jak on, to już inna kwestia.

odpowiedz
Fan Kuchego - 22.05.2019 / 14:18, *.chello.pl

Jeszcze za Kuchym zatęsknicie!!! Mimo swoich braków był jednym z lepszych zawodników naszej extraklasy.

odpowiedz
Kipkorir - 22.05.2019 / 14:18, *.chello.pl

To w końcu przedłużyli z nim kontrakt czy nie? Czy to już początki oczyszczania drużyny?

odpowiedz
brasu - 22.05.2019 / 17:46, *.vectranet.pl

@Kipkorir: nie przedluzyl. kucharczyk zrezygnowal nawet z menedzera bedac pewnym przedluzenia kontraktu. poznije okazalo sie ze oczekiwania finansowe sa zbyt duze a klub chcial pozostawic wynagrodzenie na tym poziomie co bylo. a teraz czyszczenie ;0

odpowiedz
Yeti - 22.05.2019 / 14:11, *.netfala.pl

Wont wszyscy z fatalczykiem na czele!

odpowiedz
obiektywny - 22.05.2019 / 14:34, *.chello.pl

@Yeti: Ciekawe co będziesz pisał jak za Kuchego przyjdzie dwa razy gorszy ogórek?

odpowiedz
eduardo - 22.05.2019 / 15:51, *.alior.pl

@obiektywny: nie ma gorszych

odpowiedz
Cykucyk7 - 22.05.2019 / 18:44, *.centertel.pl

@eduardo: Mioduski cos wynajdzie. Zmienisz zdanie.

odpowiedz
Bie(L)any - 22.05.2019 / 14:10, *.lsas.aero

Ja pier... po ch... śpiewać " cała Legia zawsze razem" czy "Kuchy King"?
Jak później obrażacie Kolesia który grał u Nas ok. 11 lat i zdobył najwięcej MP i PP.
Wirtuozem raczej nie był (chociaż grał u wszystkich trenerów w tym czasie), ale trochę dla tego klubu zrobił, zresztą jakby był wirtuozem to by od kilku lat grał poza Polską... a ten typ m4 co piszę won to pewnie czarnuch z konfidorskiej , bo więcej obraża Kuchego czy Malarza niż Trałkę i innych tego typu kut... co mają kompleks LEGII!
Powodzenia Kuchy!!!!
Z umiejętnościami bywało różnie, ale serducho zawsze biło dla Legii
Dziękuję za wszystko!!!!

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 22.05.2019 / 20:14, *.centertel.pl

@Bie(L)any: Masz całkowitą racje grał u wszystkich trenerów 11 lat a teraz dzieciaki piszą że słaby jakby był wirtozem to by u nas nie grał

odpowiedz
Zenek - 22.05.2019 / 13:46, *.mmc.com

powodzenia Michał na nowej drodze życia

odpowiedz
Kuchy King! - 22.05.2019 / 13:36, *.144.162

Kuchy jest dobry wariat, lubię Go bardzo ale można postarać się o lepszego skrzydłowego tylko trzeba perę $ wyłożyć bo znów będzie Agra.

odpowiedz
Mlbets - 22.05.2019 / 13:32, *.centertel.pl

A nie było newsa jakiś czas temu, że Kuchy podpisał nowa umowę na 2 lata?

odpowiedz
Pawlus - 22.05.2019 / 14:14, *.68.3

@Mlbets: no dokładnie

odpowiedz
LEgia - 22.05.2019 / 13:19, *.t-mobile.pl

Kucharczyk może odejść i przez godzinę zero komentarzy ???

odpowiedz
Radom L - 22.05.2019 / 13:11, *.vectranet.pl

Oby to była prawda!!!

odpowiedz
Sasza - 22.05.2019 / 13:05, *.net.pl

Szerokiej drogi, Kuchy. Dzięki za te wszystkie lata i ważne gole ale czas już najwyższy zmienić otoczenie.

odpowiedz
Kie(L)bachy w górę!!! - 22.05.2019 / 13:05, *.chello.pl

Łapy precz od #KuchyKing!!!

odpowiedz
Kuba - 22.05.2019 / 13:04, *.t-mobile.pl

Po Adamie Hlousku, to kolejny wartościowy dla Legii zawodnik, który odejdzie za friko do innego klubu. Quo vadis Legio?

odpowiedz
(L) - 22.05.2019 / 13:04, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję, że tym razem transfer wypali. Trzeba oczyścić szatnie i atmosferę, na boisku za dużo nie daje a uważa się za starą wygę. Transfer go zweryfikuje. Mimo wszytko powodzenia

odpowiedz
Sputnik 44 - 22.05.2019 / 13:01, *.t-mobile.pl

Lubię Kuchego, ale jako warszawskiego chłopaka a nie piłkarza... Idź więc Michał, zarobisz trochę więcej a i my nie będziemy musieli oglądać Twoich popisów.

odpowiedz
Ding - 22.05.2019 / 12:58, *.play-internet.pl

Niech idzie być Kucharczkiem u kogoś innego!

odpowiedz
Władeczek - 22.05.2019 / 12:51, *.netfala.pl

Uffff… Kolejny sezon będzie lepszy. W końcu jego fatalność odejdzie z Legii faken.

odpowiedz
Legia(1916) - 22.05.2019 / 15:56, *.chello.pl

@Władeczek: A przyjdzie mega-fatalność, czyli typowy transfer by Mioduski.

odpowiedz
Bozia - 22.05.2019 / 12:41, *.tpnet.pl

Bóg nas wysłuchał. Drewnopulos z myśleniem orlika idzie. Szukaj Michał teamu zgodnie ze swoim poziomem. Tylko znów nie oszukuj. I trenuj lewą nogę , myślenie i żonglerkę. Zrobisz 11 to wracaj do LZS pod Wawą.

odpowiedz
Arek - 22.05.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

@Bozia: jeśli o myślenie chodzi, to u Ciebie ono wyraźnie szwankuje być może nawet bardziej niż u Kuchego. Pomódl się do prawdziwej Bozi o trochę oleju do głowy, a może Cię wysłucha.

odpowiedz
sprite - 22.05.2019 / 12:39, *.play-internet.pl

Szkoda go będzie, bo jak Legii nie szło, to jemu chciało się najbardziej .W końcu kibic Legii...

odpowiedz
Jerry - 22.05.2019 / 12:33, *.netfala.pl

Michale, naprawdę dziękuję Ci za te lata, gole i asysty ale uważam, że powinieneś już dla dobra nas wszystkich i siebie również, zmienić klub.

odpowiedz
Roast - 22.05.2019 / 12:30, *.mm.pl

Oby w końcu pożegnał się z Legią (nie dlatego że mąci w drużynie bo tego nie wiem) ale wiem po oglądaniu go na boisku od wielu lat że jest po prostu słabym piłkarzem i tyle.

odpowiedz
Kris - 22.05.2019 / 12:28, *.t-mobile.pl

Papa

odpowiedz
Kuchy King! - 22.05.2019 / 12:27, *.warszawa.pl

No to bez Kuchego, to wejście do 8 będzie sukcesem. Nie był wirtuozem, co sam podkreślał, ale serducho i statystyki miał zawsze, jak na skrzydłowego, najlepsze w Legii. Kuchy King! Vuko jak zostawisz Cierzniaka i Rado, to we wrześniu razem z Tobą z klubu wyjadą!

odpowiedz
Tomek - 22.05.2019 / 14:11, *.113.189

@Kuchy King!: Nie wiem jak u Ciebie ale mi w robocie nie płacą za serducho do pracy i to że statystycznie co 7-8 robota jest wykonana tak ja powinna być. Mi szef płaci za to, że jak zleci mi jakąś robotę, to ma pewność że zrobię to tak jak tego oczekuje. Mimo że siebie nie lubimy, to on wie za co płaci a ja wiem za co biorę pieniądze. Przykład Kucharczyka pokazuje, że brał niemałe pieniądze za beznadziejność.

odpowiedz
bbk - 22.05.2019 / 15:08, *.amazonaws.com

@Tomek: wiem ze artykol jest o Kuchym ale powinienes dodac ze tak robi 80% pilkarzy w naszym klubie , i oni wszyscy powinni odejsc a w normalnej firmie by ich juz dawno soe rozliczylo za poniesione straty czy to wizerunkowe czy finansowe ale tak menagery tworza umowy na polskim rynku i nie tylko ze sa nie do ruszenia i dochodzi do sytuacji o ktorej wspomnial Vuko ze trener jaki on by niebyl staje sie zakladnikiem tych flegmatykow na kontraktach , wszyscy widzimy ze Legia placi za duzo , duzo za duzo w innych klubach biegaja za duzo mniej i wygrywaja ale nie to przeciez Legia tu soe placi najwiecej putam za co ?? bo jakosci nie widac woec po co przeplacac za ten sam jakim jest wklad do koszulki , kontrakty w Legi powinny byc inne na poziomie sredniakow w ekstraklasie z mozliwqscia wyplacania duzych albo i nawet bardzo duzych bonosow za osiagniete cele co by mobilizowalo biegaczy , kopaczy do grania . Teraz maja wysokie kontrakty a te bonusiki to im kolo Ch ....a lataja moze beda waciki dla pani a jak nie to wyjma z konta bo przelew co miesiac soe i tak zgadza

odpowiedz
Kuchy King! - 22.05.2019 / 17:28, *.warszawa.pl

@bbk: Zobacz ile trofeów ma Kuchy i odpowiedz sobie na pytanie, czy jego robota była dobrze wykonywana? Życzę Tobie, abyś Ty był tyle razy mistrzem Polski w tym co robisz. Kuchy jest jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy w tym kraju! Weźcie pod uwagę, że tu było siedmiu trenerów w krótkim czasie, w tym trzech w ostatnim roku. Jeden każe pomocnikowi biegać od linii do linii, drugi da mu zadania defensywne, trzeci każe mu grać jak chce. Zgłupieć można. To nie zawsze ich wina, że grali tak, a nie inaczej. Widać było, że za Klaufa nie wiedzieli czego on od nich chce, za Pinto był zamordyzm i bali się podejmować decyzje, a za Vuko mieli grać do przodu i zaniedbali grę obronną. Treningi za Klaufa a za Pinto też różnica. Nie każdy ma organizm Jodły, który 3 sezony grał wszystko od deski do deski. Kuchy grał, jak umiał, ale dawał gole i asysty. Gdzie jest reszta? Bez niego będzie ciężko. Zanim przyjdą nowi, zanim się drużyna zacznie rozumieć na boisku, a jeszcze jak nie daj dojdą kontuzje i złe transfery, to w grudniu będziemy w strefie spadkowej. Trudno będzie znaleźć 10 nowych zawodników o klasie Carlitosa i zrobić z nich drużynę walczącą o mistrza. Tym bardziej, ze Miodek nie ma pieniędzy i... szczęścia do ludzi.

odpowiedz
bbk - 22.05.2019 / 18:18, *.amazonaws.com

@Kuchy King!: ja w swoim wpisie nie wywolalem Kuchego zrobil to kolega wyzej w odpowoedzi na twoj koment ja dodalem tylko ze jest woecej takich o ktorym on mowil / pisal , moim przekonaniu do pracy nic tak niemobilizuje jak kasa bo przeciez po to wszyscy pracujemy jesli kontrakty na starcie byly by niskie z ogromnymi bonusami nawet milionowymi to uwierz mi ze gryzli by trawe woem to z doswiadczenia , jesli odrazu za nazwisko czy za dobre testy przed kontraktem dostaje sie kase o ktorej ty czy ja mozemy sobie posnic to pozniej jest jak jest i niemam na mysli Kuchego bo do goscia nic niemam mowie tylko ze spoczywaja na laurach skoro maja kontrakt przelew soe zgadza itd spojz na cracovie czemu im sie udalo bo trener ma pozycje w klubie i pracownicy nizszego szczebla ( pilkarze ) maja szacunek i respekt ale skoro sam prezes pokazuje ze ma miekka duuuup...3 to to wykorzystuja wszyscy do okola moze pan Mioduski byl za dlugo za granica gdzie biznes troszke inaczej soe robi gdzie ludzie traktuja swoja prace troszke z woekszym szacunkiem niz w polsce niewiem nie mnie to ocenia fakt jest taki ze kogo by niesciagneli i dadza mu wielkie pieniadze na poczatku wiec skoro ma gwarantowany przelew co miesiac przez dwa lata czy dluzej po co ma sie meczyc pocic i nadwyrezac tylko akordowa praca ich zmobilizuje czyli ile wybiegasz ile wypunktujesz tyle ci zaplacimy na koniec sezonu w bonusach ktore masz gwarantowane w kontrakcie nie przeszkadz mi nawet kilka milionow do podzialu bo klub przy wynikach odpowoednich zrobi odpowoedni wynik finansowy i wszyscy zadowoleni od kibica po prezesa

odpowiedz
sebastian milanówek - 22.05.2019 / 12:26, *.229.8

Myślałem, że tego nie doczekam

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.05.2019 / 12:23, *.play-internet.pl

Poza tym jak to brzmi "Kayserispor planuje wzmocnienia........" i kupuje Kucharczyka.W.T.F.?????

odpowiedz
paulus71 - 22.05.2019 / 12:23, *.centertel.pl

I znowu jedni zaśpiewają Dzięki o Panie, składamy dzięki, a inni Nie przenoście nam Michała nad Bosfor ;)

odpowiedz
aaaa - 22.05.2019 / 12:23, *.92.5

Juz czas sie pozegnac, potrzebujemy lepszych technicznie zawodnikow ktorzy potrafia cos wiecej niz biegac. Wiadomo duzo bramek Kuchy strzelil ale to nie poziom na Legie.

odpowiedz
Kristof - 22.05.2019 / 12:20, *.55.43

Podobno Barcelona i Real tez się nim interesują.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.05.2019 / 12:19, *.play-internet.pl

Kuchy King-Kebab King.

odpowiedz
WRESZCIE! - 22.05.2019 / 12:05, *.175.2

Zróbcie zrzutkę na bilet dla niego w jedną stronę. Każdy jego antyfan da po złotówce i będzie na pierwszą klasę;)

odpowiedz
GCW - 22.05.2019 / 12:04, *.play-internet.pl

Idź i nie wracaj. Z tej listy do odstrzału ma zostać tylko Andre Martins I ewentualnie Carlitos. Reszta razem z pseudo prezesem loczkiem wypad z klubu. Tylko Wielka Legia !!!

odpowiedz
m4 - 22.05.2019 / 12:00, *.hexaoperator.com

WON !!

odpowiedz
Gienek - 22.05.2019 / 11:53, *.netfala.pl

Bardzo dobrze. Niech Legia się pozbędzie tego chimerycznego piłkarzyny. Może duchem jest Legionistą, ale umiejętności mu niestety brak. Jeśli Legia chce iść do przodu i podwyższać poziom to nie może bazować na piłkarzach o tak przeciętnych umiejętnościach. Taka prawda.

odpowiedz
Szyszko - 22.05.2019 / 11:53, *.tpnet.pl

Kebab King?

odpowiedz
Legionista - 22.05.2019 / 11:52, *.186.14

będzie Kebab King !

odpowiedz
Tomek - 22.05.2019 / 11:49, *.113.189

Oby to była prawda...niech idzie w p...

odpowiedz