REKLAMA

4 medale na Akademickich Mistrzostwach Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w kick-boxingu, w których zawodnicy Legii wywalczyli cztery medale. Złoto zdobyła Agata Piechowicz (kat. -65kg, formuła light-contact), srebro Aleksandra Piętka (kat. -60kg, formuła K1) oraz Dominik Pływacz (-kat. 74kg, light-contact), a brąz Weronika Stoń (kat. -65kg, light-contact).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.